Wyniki - klasyfikacja zawodników 55-65 lat

 


 


 


 

Nazwisko, Imię

Klub

Ranking


 

Pkt

MBch

Bch

Prog

W

Ru

Rp

1.
 
II Komendecki, Antoni KSz "Miedź" Legnica 1459 +45 I 8.0 40.5 52.0 41.0 8 2050 1587
2.
 
I Łochina, Justyna WKS Kopernik 1335 +66
 
7.5 40.5 52.5 40.5 6 1960 1505
3. 2 II+ Więcek, Karolina Pszczyńskie Szachy 1221 +60 I 7.0 37.0 48.0 33.0 6 1880 1395
4. 4 II Kokot, Agnieszka UKS "Hetman" Częstochowa 1121 +56 I 7.0 35.5 45.0 30.0 7 1820 2065
5. 2 II Miler, Franciszek AKS Mikołów 1369
 
6.5 43.5 57.0 36.5 5 1890 1361
6. 3 II Zeissel, Andrzej KSz Gryf Szczecin 1241 +86
 
6.5 41.5 54.0 37.5 6 1900 1443
7. 5 II Starenkiy, Pavel
 
1441 -36
 
6.5 38.0 48.5 32.0 6 0 1322
8. 3 II Ugorek, Kacper UKS Skoczek Milicz 1397 -50
 
6.5 37.0 47.5 32.0 6 1840 1227
9. 2 II Ślęczka, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1257 +46
 
6.5 36.0 47.0 30.5 5 1840 1440
10. 7 II Wilgosz, Szczepan MGLKS "Parnas" Oława 1334 -31
 
6.5 32.0 40.5 30.0 6 1860 1241
11. 7 II Zmarzły, Wiktor Akademia Szachowa Gliwice 1285 +8
 
6.0 41.5 52.5 37.0 6 1840 1304
12. 7 II Kuska, Bartosz MKS "Rokita" Brzeg Dolny 1357 -21
 
6.0 41.0 51.0 33.5 5 1800 1301
13. 8 II Białek, Filip TKSzach Tarnobrzeg 1800
 
6.0 38.5 48.5 29.0 6 1820 1275
14. 8 I Pietrzak, Emilia UKS Gekon Nysa 1284
 
6.0 36.0 47.0 33.0 4 1790 1275
15. 9 I Prędkiewicz, Paulina MGLKS "Parnas" Oława 1147 -5
 
6.0 35.0 43.0 32.0 6 1740 1132
16. 10 II Walaszczyk, Mikołaj UKS BASZTA Wodzisław Śląski 1225 +12
 
6.0 33.0 42.5 31.0 5 1860 1251
17. 7 II Egeman, Emilia UKS "Hetman" Częstochowa 1069 +110 I 5.5 42.0 52.0 32.5 4 1800 1340
18.
 
II Kubalski, Piotr LKS Lotos Jabłonna 1169 +10
 
5.5 38.5 49.5 32.5 4 1780 1206
19. 6 II+ Mainka, Anna UKS BASZTA Wodzisław Śląski 1189 +6
 
5.5 38.0 50.0 30.0 4 1760 1200
20. 11 III Masalski, Paweł KS AZS Wratislavia 1174 +28
 
5.5 37.5 48.0 30.5 5 1740 1254
21. 9 II Hryniewicz, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1240 -31
 
5.5 36.5 48.5 31.5 5 1770 1156
22. 10 II Góral, Antoni UKS ŻAGLE Warszawa 1020 +49
 
5.5 36.5 43.5 27.0 5 1680 1213
23. 8 II Zawada, Radosław UKS "Giecek" Radków 1337 -66
 
5.5 36.0 47.0 32.0 5 1810 1125
24. 3 I Zielińska, Aleksandra KSz Jelonka Jelenia Góra 1245 -39
 
5.5 34.5 44.5 27.5 5 1690 1097
25. 9 II+ Bienek, Magdalena UKS "Hetman" Częstochowa 1183 -32
 
5.5 34.5 43.5 30.5 4 1750 1066
26. 12 I Rybka, Tatiana UKS "Giecek" Radków 1247 -30
 
5.5 34.0 44.5 32.0 5 1770 1164
27. 7 III Czak, Dominik UKS Gekon Nysa 1307 -55
 
5.5 34.0 44.0 26.0 5 1710 1084
28. 1 III Polinowski, Konrad K. Sz. Dwie Wieże Rzgów 1110
 
5.5 33.5 43.5 25.5 5 1680 1114
29. 1 II Przybylik, Alicja KSSSN "Ursynów Warszawa" 1001 +40
 
5.5 33.5 42.0 26.0 4 1620 1154
30. 5 II Białek, Jakub TKSzach Tarnobrzeg 1800
 
5.5 33.0 43.0 25.5 4 1780 1175
31. 8 II Kolasa, Michał Pszczyńskie Szachy 1065 +21
 
5.0 39.0 48.5 27.5 4 1720 1173
32. 10 II Woźnica, Alicja UKS "POGOŃ Oleśnica" 1120 -3
 
5.0 38.5 50.5 29.0 5 1720 1120
33. 13 III Skórka, Radosław UKS "Hetman" Częstochowa 1034 +72
 
5.0 38.5 48.5 29.0 3 1720 1209
34. 1 II Macura, Mateusz SSz "Olimpia" Goleszów 1184 +3
 
5.0 37.0 47.5 27.5 4 1740 1201
35. 9 III Tatys, Franciszek KSz "Miedź" Legnica 1600
 
5.0 37.0 46.0 26.0 5 1689 1176
36. 6 III Mrozek, Wojciech UKS BASZTA Wodzisław Śląski 1151 -20
 
5.0 35.0 45.5 27.0 4 1680 1063
37. 6 III Fronczek, Michał SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Góry 1600
 
5.0 34.5 44.5 26.0 5 1650 1149
38. 1 IV Chybalski, Piotr Radomsko 1400 III 5.0 33.5 44.0 22.5 4 1640 1095
39. 15 III Frąc, Piotr Wrocław 1600
 
5.0 31.5 40.0 21.0 5 1605 923
40. 11 I Myrmus, Karolina SSz "Olimpia" Goleszów 1191 -61
 
5.0 30.5 40.0 24.5 4 1660 965
41. 15 III Brzenczka, Dawid KSz "Silesia" Racibórz 1157 -40
 
5.0 30.0 38.5 25.0 5 1620 360
42. 16 IV Wojtycki, Jacek MKS "EMDEK" Bydgoszcz 1109 +11 III 5.0 30.0 38.5 23.5 3 1600 1186
43. 2 II+ Najdecka, Sandra KSz Polonia Wrocław 1046 -16
 
5.0 29.0 36.5 24.5 4 1575 927
44. 11 III Twardziak, Jerzy Lubin 1031 -30
 
5.0 29.0 36.5 23.0 5 1540 426
45. 15 III Cieszkowski, Michał KSz Jelonka Jelenia Góra 1600
 
5.0 27.5 37.5 21.0 5 1570 910
46. 15 III Malik, Michał UKS "Giecek" Radków 1600
 
4.5 35.5 44.0 24.5 4 1615 1061
47. 11 II Popczyńska, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1600
 
4.5 35.0 45.5 24.0 4 1620 1112
48. 10 III Chruszcz, Mariusz SSz "Olimpia" Goleszów 1022 +9
 
4.5 34.5 44.0 24.0 4 1600 1067
49. 3 III Frątczak, Grzegorz Brzeg 1600
 
4.5 34.5 44.0 23.5 3 1640 1135
50. 15 III Dylong, Antoni Akademia Szachowa Gliwice 1055 -36
 
4.5 33.5 41.5 25.0 4 1590 481
51. 1 III Michno, Mateusz TS-R "Hetman" Konin 1115 -5
 
4.5 32.5 43.0 22.5 3 1556 641
52. 12 IV Maciejewski, Adam MKS "EMDEK" Bydgoszcz 1115 -46 III 4.5 32.5 42.0 25.0 4 1590 871
53. 14 III Palac, Piotr UKS "Giecek" Radków 1600
 
4.5 32.0 41.0 22.0 3 1550 1025
54. 2 II+ Lach, Alicja UKS BASZTA Wodzisław Śląski 1038 -22
 
4.5 31.5 41.0 22.5 4 1550 405
55. 4 II Leks, Emilia KSz "HETMAN" Katowice 1600
 
4.5 31.5 39.5 20.5 4 1600 842
56. 6 III Suszczyński, Dominik UKS "Giecek" Radków 1600
 
4.5 29.5 38.0 21.0 3 1611 979
57. 8 III Knap, Krzysztof UKS "Gedanensis" Gdańsk 1600
 
4.5 28.0 36.5 21.5 3 1565 998
58. 13 II Jaroszuk, Kacper UKS "Giecek" Radków 1008 +9
 
4.0 35.5 47.5 24.0 3 1660 1058
59. 12 III Cofała, Martyna KS "Unia" Bieruń Stary 1097 -44 II 4.0 34.0 44.5 25.0 4 1540 407
60. 7 III Bytomski, Borys RKS "MAT" Ruda Śląska 1010 -7
 
4.0 34.0 42.5 23.5 3 1550 992
61. 13 II Klisowski, Szymon KS AZS Wratislavia 1055 +8
 
4.0 33.0 42.0 23.5 3 1625 1104
62. 13 III Szczepura, Maciej Wrocław 1600
 
4.0 31.5 39.0 23.0 4 1510 1012
63. 6 III Lach, Beniamin UKS BASZTA Wodzisław Śląski 1600
 
4.0 31.0 39.5 21.0 4 1460 856
64. 9 IV Gonera, Hubert Twardogóra 1400
 
4.0 29.0 35.5 16.0 4 1480 264
65. 12 III Woźniak, Weronika Św. Katarzyna 1400
 
4.0 27.5 35.5 16.0 4 1485 831
66. 9 III Tysiak-Sakowski, Maksymilian KS "Polanica-Zdrój" 1600
 
4.0 27.5 33.5 17.5 3 1490 814
67. 1 III Bodnar, Maria ŻKSz Żary 1400
 
4.0 26.5 33.5 20.0 3 1500 723
68. 2 III Marszałek, Mateusz KOSIR Kobierzyce 1600
 
4.0 25.5 32.5 18.0 3 1430 320
69. 10 IV Piech, Oskar UKS "Hetman" Częstochowa 1400
 
4.0 25.5 32.5 15.0 4 1460 299
70. 8 III Masalski, Michał KS AZS Wratislavia 1600
 
4.0 25.0 34.0 17.0 4 1425 334
71. 11 V Barszczak, Szymon Wrocław 1200 IV 4.0 25.0 31.5 13.0 4 1360 238
72. 9 II+ Makarec, Anna MUKS "Stoczek 45" Białystok 1099 +4
 
3.5 32.5 42.5 19.5 2 1510 1143
73. 7 III Miklosz, Krzysztof KSz "Miedź" Legnica 1044 -32
 
3.5 31.0 39.0 19.5 3 1505 318
74. 10 III Rózga, Wojciech KSz Jelonka Jelenia Góra 1600
 
3.5 30.5 39.5 19.0 3 1510 920
75. 8 V Nalewajka, Stanisław UKS "Hetman" Częstochowa 1200 IV 3.5 29.0 36.5 18.0 3 1420 262
76. 7 III Duszyńska, Julia KS "Unia" Bieruń Stary 1400
 
3.5 28.5 37.5 14.5 3 1395 325
77. 8 IV Maślanka, Witold MKSz DIAGONALIA Imielin 1400
 
3.5 28.5 36.0 14.5 3 1425 271
78. 6 III Chruszcz, Monika SSz "Olimpia" Goleszów 1400
 
3.5 26.5 35.0 11.5 3 1355 380
79. 8 II Koperstyńska, Nadia KS AZS Wratislavia 1600
 
3.5 24.5 32.5 15.0 3 1384 406
80. 7 IV Bańkowska, Kamila SKS ORLIK Brzeg 1250 III 3.5 23.5 30.5 12.5 3 1350 256
81. 9 II Chmielewski, Marcin ŻKSz Żary 1056 -2
 
3.0 32.5 42.5 21.0 2 1505 1046
82. 6 IV Antczak, Jędrzej Oława 1400
 
3.0 30.0 37.0 17.0 3 1316 275
83. 9 IV Rosiak, Filip UKS "Caissa" Warszawa 1400
 
3.0 29.0 36.0 16.0 3 1390 234
84. 4 IV Kozik, Maksymilian KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1400
 
3.0 27.5 35.5 14.0 3 1370 281
85. 4 III Biegański, Szymon UKS ZSO Włoszakowice 1600
 
3.0 27.0 36.5 13.5 2 1375 459
86. 6 III Łyszczarz, Julia
 
1400
 
3.0 27.0 34.5 14.0 3 1335 347
87. 3 IV Przybylik, Artur KSSSN "Ursynów Warszawa" 1400
 
3.0 24.0 31.0 12.0 3 1230 297
88. 8 V Maciejowski, Michał Wrocław 1200
 
3.0 21.0 26.5 9.0 3 1230 234
89. 4 IV Dzikowska, Weronika Wrocław 1250
 
3.0 20.5 26.5 11.0 3 1275 255
90. 5 IV Szukowski, Miłosz Oława 1400
 
2.5 26.5 32.0 13.5 2 1350 265
91. 5 IV Okonowski, Paweł KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1400
 
2.5 24.5 30.0 11.0 2 1175 309
92. 1 V Olszewski, Michał Św. Katarzyna 1200
 
2.0 25.5 33.0 11.0 1 1111 274
93. 4 V Borowiec, Jadwiga
 
1100 IV 2.0 24.0 31.5 11.0 2 1215 210
94. 2 IV Zadłużny, Adrianna KS "Unia" Bieruń Stary 1250
 
2.0 24.0 29.0 9.0 2 1190 244
95.
 
V Olawińska, Marta Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 1100
 
2.0 19.5 25.5 5.0 1 1022 255
96. 2 V Miciuk, Patryk Strzegom 1200
 
2.0 19.5 25.0 7.0 2 1140 231
97.
 
IV Madge, Martyna Żarów 1250
 
2.0 18.0 23.5 5.0 2 1135 246
98.
 
V Rosiak, Witold
 
1200
 
1.0 18.5 25.0 3.0 0 1011 220
99.
 
I Tim, Anna UKS "Pałac Młodzieży" Katowice 1123
 
0.0 21.0 27.0 0.0 0 1800 0
100.
 
IV Knoll-Dudek, Stanisław KS "Wesoła" Warszawa 1400
 
0.0 21.0 27.0 0.0 0 1400 0