rok  2011

27-31 grudnia 2011
Kraków

XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011, Gr-D

Kraków, Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a 2011-12-27/2011-12-31
Tempo gry: P'60
Arbiter: IA Andrzej Irlik

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Prog. L.Z. Ruz Norma
1 4 II Medvedyk, Volodymyr UKR 1800 Szkoła Sportowa Brody 8.0 38.50 49.00 42.0 7 1940  
2 22 III Stopa, Dawid POL 1600 GKSz Hetman Pilzno 7.5 38.00 48.00 38.0 7 1810 II
3 40 IV Wnuk, Wojciech POL 1400 UKS Goniec Staniątki 7.0 32.50 40.50 29.0 7 1680 III
4 5 II Singh, Abhiraj POL 1800 KKSz Kraków 6.5 40.00 52.50 37.5 6 1760  
5 12 III Antos, Michał POL 1600 CKiS Skawina 6.0 40.50 51.50 34.0 6 1700  
6 3 II Krawczyk, Piotr POL 1800 KKSz Kraków 6.0 39.50 51.00 33.0 6 1700  
7 7 II Dzhagraeva, Anaid RUS 1600 Moskwa 6.0 38.50 48.50 32.0 5 1620  
8 23 III Włodarczyk, Konrad POL 1600 TS Wisła Kraków 6.0 37.50 49.00 30.0 6 1645  
9 13 III Deka, Marcin POL 1600 KKSz Kraków 6.0 35.00 46.50 30.0 6 1640  
10 24 III Akhmedova, Evgeniya RUS 1400 Moskwa 6.0 35.00 46.00 29.0 6 1680 II
11 48 IV Stanek, Magdalena POL 1250 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 34.50 44.50 25.5 5 1565 III
12 8 II Piasecka, Maja POL 1600 LUKKS Kielce 6.0 33.50 44.50 26.0 5 1520  
13 19 III Pietrzak, Tomasz POL 1600 MLKSZ Myślenice 6.0 33.50 40.50 33.0 4 1585  
14 16 III Mucha, Paweł POL 1600 PSSz Pszczyna 5.5 36.50 46.00 31.0 4 1565  
15 9 II Pyzio, Amelia POL 1600 TS Wisła Kraków 5.5 36.00 45.00 27.0 5 1620  
16 14 III Dyląg, Jan POL 1600 UKS Czarny Koń Olkusz 5.5 35.00 45.50 28.0 5 1525  
17 18 III Peszkowski, Radosław POL 1600 TS Wisła Kraków 5.5 34.50 43.00 29.5 5 1565  
18 27 III Mazgaj, Julia POL 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 27.00 35.50 20.0 5 1365  
19 2 II Gawor, Jan Paweł POL 1800 MKS MOS Wieliczka 5.0 43.00 55.50 30.5 4 1620  
20 11 II Święch, Gabriela POL 1600 UKS Goniec Staniątki 5.0 35.50 44.50 29.5 3 1520  
21 36 IV Krzysztofek, Bartosz POL 1400 UKS Goniec Staniątki 5.0 35.00 42.00 28.0 4 1480 III
22 29 III Mucha, Marta POL 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 33.00 43.00 21.0 5 1430  
23 28 III Misiewicz, Natalia POL 1400 UKS Goniec Staniątki 5.0 31.50 40.50 25.0 4 1465  
24 21 III Spirin, Artem RUS 1600 Nizhny Novgorod 5.0 31.00 41.50 25.0 5 1425  
25 20 III Skalny, Rafał POL 1600 MKS KSOS Kraków 5.0 31.00 40.50 27.0 3 1500  
26 30 IV Ciszewski, Jakub POL 1400 Kraków 5.0 31.00 40.50 24.0 4 1425  
27 43 IV Wypych, Patryk POL 1400 UKS Goniec Staniątki 5.0 30.00 38.50 22.0 4 1440  
28 34 IV Korcyl, Patryk POL 1400 KKSz Kraków 5.0 26.50 32.50 19.0 5 1360  
29 6 II Budkiewicz, Magdalena POL 1600 UKS Goniec Staniątki 4.5 37.50 47.00 27.0 3 1500  
30 25 III Dadełło, Barbara POL 1400 KSz Polonia Wrocław 4.5 35.00 44.00 27.5 4 1480  
31 17 III Paś, Adrian POL 1600 UKS Goniec Staniątki 4.5 34.50 45.00 26.0 4 1460  
32 38 IV Rymar, Gabriel POL 1400 Korona Kraków 4.5 32.00 40.00 24.0 4 1490  
33 33 IV Jastrzębski, Jakub POL 1400 UKS Goniec Staniątki 4.5 30.50 38.50 21.5 4 1330  
34 55   Bielecki, Radosław POL 1000 Dworek Białoprądnicki 4.5 29.50 38.50 20.5 4 1420 IV
35 45 IV Żak, Radosław POL 1400 MKS KSOS Kraków 4.0 33.50 42.50 19.5 3 1380  
36 35 IV Kowalik, Antoni POL 1400 TS Wisła Kraków 4.0 33.50 41.50 20.0 3 1385  
37 10 II Surpeta, Julia POL 1600 LUKKS Kielce 4.0 31.50 42.00 23.0 4 1350  
38 58   Gnyetnyev, Kostyantyn UKR 1000   4.0 31.50 39.50 18.5 3 1215 V
39 42 IV Wykurz, Piotr POL 1400 MDK Miechów 4.0 30.00 37.50 22.0 4 1360  
40 49 V Adamczyk, Jakub POL 1200 MKS KSOS Kraków 4.0 29.50 37.50 19.0 4 1380 IV
41 60   Sionko, Krzysztof POL 1000 UKS Goniec Staniątki 3.5 31.50 40.50 22.5 3 1312 IV
42 52 V Sałaj, Igor POL 1200 UMKS Żak Kielce 3.5 30.50 38.50 17.5 3 1325 IV
43 39 IV Salawa, Wiktor POL 1400 MKS MOS Wieliczka 3.5 30.00 39.00 18.5 3 1280  
44 46 IV Grochot, Klara POL 1250 UKS Goniec Staniątki 3.5 30.00 38.50 19.0 3 1325 III
45 26 III Krawczyk, Maria POL 1400 KKSz Kraków 3.5 30.00 37.50 18.5 3 1190  
46 41 IV Wrona, Florian POL 1400 MKS MOS Wieliczka 3.5 30.00 37.50 17.0 3 1230  
47 56   Blak, Maciej POL 1000 CKiS Skawina 3.5 29.50 38.00 16.5 3 1300 IV
48 37 IV Pietrzak, Michał POL 1400 MLKSZ Myślenice 3.5 26.50 33.50 13.0 3 1160  
49 47 IV Łukaszek, Urszula POL 1250 TS Wisła Kraków 3.5 22.50 29.50 12.5 3 1185  
50 31 IV Compała, Tytus POL 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 28.00 36.50 19.0 3 1225  
51 15 III Dziaduła, Mikołaj POL 1600 TS Wisła Kraków 3.0 27.50 38.50 17.0 3 1245  
52 44 IV Zieliński, Bruno POL 1400 MKS KSOS Kraków 3.0 27.00 34.50 14.0 3 1240  
53 57   Chrzanowski, Bartosz POL 1000 UMKS Żak Kielce 3.0 24.50 30.50 10.0 3 1190 V
54 32 IV Dębowski, Miłosz POL 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 24.00 33.00 13.0 3 1125  
55 59   Krzysztofek, Patryk POL 1000 UKS Goniec Staniątki 3.0 22.00 28.00 11.0 3 1150 V
56 61   Tyniec, Mikołaj POL 1000 UMKS Żak Kielce 2.0 24.50 33.00 12.0 1 1039  
57 53 V Salawa, Zuzanna POL 1100 MKS MOS Wieliczka 2.0 24.00 33.00 11.0 2 1050 IV
58 54   Baster, Kacper POL 1000 UMKS Żak Kielce 2.0 21.50 29.50 6.0 1 983  
59 50 V Bartman, Ksawery POL 1200 MKS MOS Wieliczka 2.0 19.50 26.00 6.0 2 1030  
60 1 II+ Łęczek, Weronika POL 1600 UKS Magnus Rzezawa 1.0 35.00 44.00 9.0 1 1700  
61 51 V Jagiełka, Karol POL 1200 Tarnobrzeg 1.0 24.50 32.00 2.0 1 980  

więcej na  www.chessarbiter.com

 

 


04 grudnia 2011
Łęczna

III Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" - Łęczna 2011

Łęczna/Centrum Kultury ul. Obrońców Pokoju 1 2011-12-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: Zbigniew Pyda

Wyniki - runda 7


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. vs+
1 I++ Dymek, Lukasz 2095 2100 Radzyń Podlaski 6.5 22.50 31.50 6 23;13;17;8;3;5;
2 k Polkowski, Piotr 2165 2200 KU AZS UMCS Lublin 6.0 23.50 32.00 6 22;14;10;2;5;1;
3 m Praszak, Michal 2170 2300 KSz DRAKON Lublin 6.0 22.00 30.00 6 21;11;9;1;33;7;
4 II Nowicki, Andrzej 1820 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.0 22.50 32.00 5 24;16;18;6;11;
5 II Rogoza, Andrzej 0 1800 Radzyń Podlaski 5.0 19.00 27.50 5 28;39;20;12;10;
6 II Pietras, Andrzej 0 1800 Sygnał Chodel 5.0 18.00 26.50 5 27;21;18;39;14;
7 FM Mirosław, Michał 2337 2300 KSz DRAKON Lublin 4.5 24.00 33.50 4 20;12;6;14;
8   Choniawko, Kamil 0 1000 Łęczna 4.5 21.00 30.00 4 24;15;16;10;
9 III Pacan, Mirosław 0 1600 Popławy 4.5 20.50 26.00 4 37;7;6;27;
10 II Kurdziałek, Paweł 0 1800 MKS Start Lublin 4.5 17.00 23.00 4 34;30;31;11;
11 II Wójcik, Jan 0 1800 Łęczna 4.0 22.00 31.00 4 33;31;35;9;
12 II Furtak, Andrzej 0 1800 Ciechanki Łęczyńskie 4.0 19.50 28.50 4 29;19;27;13;
13 II Strycharczuk, Marek 0 1800 Łęczna 4.0 19.50 28.00 4 30;23;28;39;
14 II Kurdziałek, Stanisław 1675 1800 MKS Start Lublin 4.0 19.50 26.50 4 25;15;29;20;
15 III Pacan, Grzegorz 0 1600 Popławy 4.0 18.50 26.00 4 35;38;28;31;
16   Ćwir, Bartosz 0 1000 AZS KUL Lublin 4.0 17.00 22.50 4 37;13;21;19;
17 III Pyda, Kamil 0 1600 MKS Start Lublin 4.0 16.50 25.50 4 36;8;35;27;
18 II+ Janczak, Andrzej 0 1800 LUKS Tempo Ożarów 4.0 16.50 24.00 4 26;23;22;16;
19 II Niewęgłowski, Krzysztof 0 1800 Radzyń Podlaski 4.0 16.50 23.50 4 31;29;21;30;
20 II Majewski, Jarosław 0 1800 Sygnał Chodel 4.0 15.00 22.50 4 32;26;20;39;
21   Abramek, Aleksandra 0 1000 Antoniów 3.0 20.00 27.50 2 19;17;
22 IV Strycharczuk, Tomasz 0 1400 Łęczna 3.0 19.50 27.00 3 29;7;36;
22   Karwowski, Szymon 0 1000 Łęczna 3.0 19.50 27.00 3 36;12;23;
24   Kłos, Franciszek 0 1000 Łęczna 3.0 19.00 25.50 3 22;19;17;
25   Pacan, Wojciech 0 1000 Popławy 3.0 16.00 22.00 2 26;34;
26   Michalak, Jakub 0 1000 Milejów 3.0 15.50 20.00 3 36;37;22;
27   Karwowski, Tomasz 0 1000 Łęczna 3.0 14.50 22.00 3 32;25;34;
28   Marciniak, Michał 0 1000 Milejów 3.0 14.50 20.00 3 24;26;32;
29   Stańczak, Przemysław 0 1000 Milejów 3.0 14.50 19.50 2 24;32;
30 III Strycharczuk, Jakub 0 1600 Łęczna 3.0 14.00 19.50 3 38;34;22;
30   Mazurkiewicz, Daniel 0 1000 Milejów 3.0 14.00 19.50 3 25;37;21;
32   Pacan, Krzysztof 0 1000 Popławy 3.0 12.50 18.00 1 26;
33   Antoniak, Jakub 0 1000 Popławy 2.0 19.00 25.50 2 30;37;
34   Kura, Waldemar 0 1000 Antoniów 2.0 15.50 23.50 2 25;38;
35   Polkowski, Maksymilian 0 1000 Lublin 2.0 14.00 19.00 1 32;
36   Niewiadomski, Tymoteusz 0 1000 Milejów 2.0 12.50 18.00 0  
37   Michalak, Filip 0 1000 Milejów 2.0 12.00 16.50 1 37;
38   Nowacka, Martyna 0 1000 Milejów 1.5 11.50 16.50 0  
39   Szybiak, Maciej 0 1000 Milejów 1.0 14.00 19.00 0  

więcej na  www.chessarbiter.com

 


04 grudnia 2011
Sandomierz

I GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH
" SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII"

Sandomierz 2011-12-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: Tomasz Stefaniak

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 I++ Sygulski, Paweł 2221 2100 7.5 40.50 51.50 6 39.0
2 2 FM Bakalarz, Leszek 2170 2300 7.0 42.50 55.00 7 39.0
3 5 k+ Skrzypczak, Anna 2015 2000 6.5 38.50 50.00 6 32.5
4 7 I+ Jędras, Piotr 1977 2100 6.5 37.50 49.00 6 33.5
5 4 I+ Koper, Ireneusz 2023 2100 6.0 41.00 52.00 5 36.0
6 6 I Skrzypczak, Tomasz 2004 2000 6.0 39.50 50.00 5 32.0
7 3 I++ Koziej, Maciej 2064 2100 6.0 37.00 48.50 6 30.0
8 9 I Juszczuk, Grzegorz 1898 2000 6.0 35.50 45.00 5 32.5
9 11 II+ Szymanowicz, Maksymilian 1666 1800 6.0 33.50 44.00 5 27.5
10 13 II Choina, Michał 1553 1800 5.5 32.00 42.00 5 24.5
11 14 II Kaczor, Mateusz 1531 1800 5.5 32.00 41.00 5 24.5
12 20 I Stefaniak, Tomasz 0 2000 5.5 31.00 40.50 4 23.5
13 8 I Zareba, Grzegorz 1909 2000 5.0 40.50 50.50 5 33.0
14 19 I Komorniczak, Zdzislaw 0 2000 5.0 33.00 43.50 5 23.0
15 17 II Wójcik, Dawid 1449 1800 5.0 33.00 41.00 4 28.0
16 25 II Baniak, Łukasz 0 1800 5.0 32.50 39.50 5 24.0
17 12 II Siek, Jerzy 1595 1800 4.5 35.00 44.50 4 25.5
18 16 II+ Posuniak, Weronika 1505 1600 4.5 34.00 41.00 4 24.0
19 28 III Turakiewicz, Witold 0 1600 4.5 33.50 44.00 4 26.0
20 21 II Migdał, Robert 0 1800 4.5 33.50 42.50 4 21.0
21 26 II Kata, Janusz 0 1800 4.5 30.50 39.50 4 20.5
22 27 III Borowski, Adam 0 1600 4.5 26.00 32.50 3 17.0
23 10 II Cichocki, Mariusz 1723 1800 4.0 32.50 42.50 4 21.0
24 15 II Choina, Adam 1518 1800 4.0 31.50 38.50 4 22.0
25 23 II Ufnal, Zenon 0 1800 4.0 30.50 37.50 4 20.0
26 33   Stec, Kacper 0 1000 4.0 27.50 35.00 3 17.0
27 29 IV Cieślik, Krzysztof 0 1400 4.0 25.50 33.00 3 18.0
28 22 II Góra, Henryk 0 1800 3.5 29.50 37.00 3 17.0
29 30 IV Broda, Michał 0 1400 3.5 26.00 32.50 2 13.5
30 32 V Krzesimowski, Kamil 0 1200 3.0 26.00 34.00 2 13.0
31 24 II Sidor, Andrzej 0 1800 3.0 25.00 32.50 3 14.0
32 37   Jamroziewicz, Kacper 0 1000 3.0 24.50 31.00 2 15.0
33 36   Kołacz, Monika 0 1000 3.0 24.00 29.50 2 14.0
34 35   Jamroziewicz, Jacek 0 1000 2.0 22.00 28.00 1 11.0
35 34   Jonaszek, Jolanta 0 1000 1.0 23.00 28.50 0 7.0
36 31 IV Wach, Tomasz 0 1400 0.0 28.00 37.50 0 0.0
37 18 I Mroz, Waldemar 0 2000 0.0 28.00 34.50 0 0.0

więcej na  www.chessarbiter.com

04 grudnia 2011
Sandomierz

 

I Grand Prix Gór Świętokrzyskich
"SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII' GR. Młodzik

Sandomierz 2011-12-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: Tomasz Stefaniak

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. S.B. vs+
1 8 II Maj, Jan 0 1800 8.0 29.50 3;4;6;7;10;9;1;2;
2 5 III Rejman, Filip 0 1600 7.5 27.25 8;9;1;2;3;4;10;
3 6 III Gutkowski, Marek 0 1600 7.5 25.75 10;7;9;1;2;3;4;
4 7 IV Szczepanowski, Tomasz 0 1400 7.0 23.75 4;5;10;9;1;2;3;
5 1 IV Struski, Mateusz 0 1400 5.0 10.50 10;2;3;4;9;
6 9 IV Kruk, Dawid 0 1400 4.0 6.50 2;3;4;10;
7 2 III Sadłos, Anna 0 1400 3.0 3.50 10;3;4;
8 10 IV Wach, Tomasz 0 1400 2.0 2.25 3;4;
9 3 V Jagiełka, Karol 0 1200 1.0 0.00 4;
10 4   Jagiełka, Filip 0 1000 0.0 0.00  

więcej na  www.chessarbiter.com

 


20 listopada
Rzeszów

 

DMP - 4 liga PK 2011 Grupa A Rzeszów

Rzeszów 2011-09-25/2011-11-20
Tempo gry: P'60
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki końcowe -  runda 11


M-ce Nr Drużyna Rank PKT Pkt. vs+ S.B. Sz.1
1 11 GRYF Dębica 1967 22.0 55.0 10;12;9;7;8;3;5;6;1;2;4; 280.42 10.0
2 10 TKSz Tarnobrzeg 1917 19.0 40.0 9;12;1;2;6;4;3;5;8; 201.83 9.5
3 12 WISŁOKA Dębica 1767 16.0 35.5 9;3;4;8;6;5;7;2; 176.33 2.5
4 1 RzKSz Rzeszów 1833 15.0 39.0 4;5;9;7;8;12; 194.33 6.0
5 5 UNIA Nowa Sarzyna 1867 12.0 38.0 8;6;7;9;4; 181.46 6.0
6 3 LUBCZA Racławówka 1700 11.0 33.5 4;7;9; 161.33 8.0
7 2 RzKSz II Rzeszów 1700 11.0 32.0 4;6;8;7; 162.54 6.0
8 6 ORZEŁ Rudnik 1667 9.0 32.0 7;9;4; 158.21 2.5
9 8 GÓRNOVIA Górno 1700 8.0 29.5 7;4;9; 144.83 6.0
10 7 UKS SP1 Leżajsk 1700 5.0 25.0 4;9; 118.83 2.0
11 9 SKOCZEK Hispano-Suiza Sędziszów Małopolski 1933 4.0 26.5 4;2; 134.00 6.5
12 4 RzKSz III Rzeszów 1700 0.0 10.0   55.54 1.0

Nasza drużyna wywalczyla awans do III Ligi

R u n d a   X

RzKSz Rzeszów 3½:2½ WISŁOKA Dębica
RzKSz II Rzeszów 1 : 5 GRYF  Dębica
LUBCZA Racławówka 3 : 3 ORZEŁ Rudnik
RzKSz III Rzeszów 0 : 6 UNIA Nowa Sarzyna
SKOCZEK Sędziszów Małopolski 2 : 4 UKS SP1 Leżajsk
TKSz Tarnobrzeg 3½:2½ GÓRNOVIA Górno

 

 R u n d a   XI

RzKSz Rzeszów 3 : 3 ORZEŁ Rudnik
RzKSz II Rzeszów 2½:3½ WISŁOKA Dębica
UNIA Nowa Sarzyna 3 : 3 LUBCZA Racławówka
RzKSz III Rzeszów 0 : 6 GRYF  Dębica
UKS SP1 Leżajsk 3 : 3 TKSz Tarnobrzeg
GÓRNOVIA Górno 3½:2½ SKOCZEK Sędziszów Małopolski
 

nasze wyniki indywidualne:

Ryszard CZAJKOWSKI + 1
Grzegorz JUSZCZUK 1 1
Andrzej NOWICKI 1 1
Stanisław  WRONOWSKI ½ 0
Janusz KATA 0 0
Kamila WARCHOŁ 0 0

 

nasz wynik drużynowy :

Ryszard CZAJKOWSKI             + 1 1 1 1
Andrzej TABAKA       1 ½ 1 1 1 1    
Grzegorz JUSZCZUK ½ ½ 1 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1
Andrzej NOWICKI 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1
Stanisław  WRONOWSKI       1 1 1       ½ 0
Robert BARAŃSKI 0 0 1                
Janusz KATA 1 1 ½ 0 1 1 1 0 1 0 0
Ariana OMARZAI 0 0 0                
Kamila WARCHOŁ 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

 

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


11 listopada 2011
Przeworsk

 

 

VIII MTSz "NIEPODLEGŁOŚĆ" 2011 Przeworsk
Gr C Jun ur. 2002 i mł.

Przeworsk 2011-11-13/2011-11-13
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 III Marchyshyn, Vasyl 1600 Nowojaworowsk 9.0 41.00 54.00 1912
2 III Dźwierzyński, Bartosz 1600 LKS Markovia Markowa 7.0 39.50 52.00 1600
3 III Gąsiorek, Michał 1600 Przeworsk 7.0 37.00 48.00 1690
4 III Stępniowski, Jakub 1600 UKS SP1 Leżajsk 6.0 40.00 51.00 1500
5 III Złotek, Mikołaj 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 38.50 48.50 1560
6   Drozd, Jakub 1000 Ryszkowa Wola 6.0 33.00 43.50 1400
7   Stęchły, Jakub 1000 Gorliczyna 5.5 29.50 37.00 1320
8 III Kulec, Martyna 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 36.50 47.00 1340
9 III Cwynar, Bartłomiej 1600 LKS Markovia Markowa 5.0 35.50 48.00 1420
10 III Juras, Paweł 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 35.50 47.50 1490
11   Rząsa, Konrad 1000 Wysoka 5.0 34.00 43.50 1340
12   Mucha, Adrian 1000 BCK Biłgoraj 5.0 30.00 36.50 1320
13 IV Ciba, Maciej 1400 LKS Markovia Markowa 5.0 28.50 36.00 1190
14 IV Ryczkowski, Kacper 1400 Nowa Sarzyna 4.5 39.50 52.50 1360
15 IV Piech, Jacek 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 33.50 44.00 1260
16 III Krawiec, Natalia 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 33.50 43.00 1200
17 IV Stopyra, Sylwester 1400 Leżajsk 4.0 32.50 42.00 1250
18 V Karaś, Kamil 1200 Gorliczyna 4.0 31.50 40.50 1170
19   Danielewicz, Dawid 1000 Żołynia 4.0 29.50 38.00 1120
20   Kierepka, Filip 1000 Przeworsk 4.0 28.50 37.50 1123
21 V Jagiełka, Karol 1200 Tarnobrzeg 4.0 27.50 35.00 1120
22   Kochman, Kacper 1000 Żołynia 4.0 25.50 33.50 1056
23 V Turczyn, Wiktoria 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 23.50 30.50 1045
24 V Dudziński, Bartłomiej 1200 Leżajsk 3.5 27.00 34.50 1070
25 V Turczyn, Kornelia 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 25.00 33.50 1000
26   Cedzidło, Gabriela 1000 Żołynia 3.0 23.50 31.00 922
27   Zipser, Paulina 1000 Żołynia 3.0 21.50 27.00 900
28   Jagiełka, Filip 1000 Tarnobrzeg 2.5 22.00 28.50 878
29   Cieleń, Natalia 1000 Przeworsk 2.0 23.50 31.00 833

więcej na:  www.chessarbiter.com

 


11 listopada 2011
Starachowice
 

V Turniej o Puchar Niepodległości
Turniej A - open

Starachowice 2011-11-11/2011-10-11
Tempo gry: P'20
Arbiter: Roman Kaput

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 GM Stupak, Kirill BLR 2516 2500   8.0 42.50 54.00 8 44.0
2 2 GM Podolchenko, Evgeniy BLR 2474 2500   7.0 41.50 54.00 6 37.5
3 9 k+ Skrzypczak, Anna POL 2015 2000 KSz Hetman Ostrowiec Św. 7.0 38.50 49.50 7 34.0
4 7 I++ Koziej, Maciej POL 2064 2100 KMKSz Victoria Kielce 6.5 42.00 54.00 6 35.0
5 11 I+ Jędras, Piotr POL 1977 2100 KMKSz Victoria Kielce 6.5 38.00 49.50 6 34.5
6 16 I Ciechonski, Piotr POL 1831 2000 UKS MDK Radom 6.5 31.00 39.50 6 29.0
7 10 I Skrzypczak, Tomasz POL 2004 2000 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.0 37.50 48.00 5 31.0
8 13 I Zareba, Grzegorz POL 1909 2000 KMKSz Victoria Kielce 6.0 36.00 46.00 6 29.0
9 3 FM Bakalarz, Leszek POL 2170 2300 KS Fart Kielce 6.0 35.50 46.00 5 30.0
10 5 k Czajkowski, Ryszard POL 2107 2200 TKSz Tarnobrzeg 5.5 41.00 53.00 5 33.0
11 6 I++ Szczukiewicz, Andrzej POL 2070 2100 KS Fart Kielce 5.5 34.50 45.00 5 29.0
12 19 II+ Szymanowicz, Maksymilian POL 1675 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.5 33.00 42.50 5 28.0
13 12 I+ Kądziela, Konrad POL 1973 1973 UKS MDK Radom 5.0 41.50 53.50 5 31.0
14 37 II Dybiec, Kazimierz POL 0 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.0 34.50 44.50 4 25.5
15 14 I Juszczuk, Grzegorz POL 1898 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.0 34.00 44.00 5 25.0
16 33 II Michalski, Kazimierz POL 0 1800 Przysucha 5.0 33.50 43.00 5 23.0
17 20 II+ Wiaderny, Łukasz POL 1599 1800 KU AZS UMCS Lublin 5.0 33.50 41.50 4 26.5
18 24 I Mroz, Waldemar POL 0 2000 Radom 5.0 32.50 40.50 5 23.0
19 23 k Sokolnicki, Marian POL 0 2200 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5.0 30.00 38.50 5 25.0
20 26 I Zietek, Waldemar POL 0 2000 Radom 4.5 36.50 46.50 4 24.0
21 15 I Nowicki, Ryszard POL 1861 2000 KSz Hetman Ostrowiec Św. 4.5 35.00 45.00 3 26.0
22 17 II Kocia, Kamil POL 1736 1800 KMKSz Victoria Kielce 4.5 32.00 40.50 4 26.0
23 22 II Gorecki, Jarosław POL 1568 1800 LUKKS Kielce 4.5 30.00 38.00 4 22.0
24 18 II Cichocki, Mariusz POL 1723 1800 Grom Skarzysko Kościelne 4.5 29.50 38.00 4 23.0
25 8 I+ Koper, Ireneusz POL 2030 2100 Kielce 4.5 29.50 37.50 4 21.5
26 45   Słupski, Artur POL 0 1000   4.5 27.00 35.00 4 20.0
27 27 I Komorniczak, Zdzislaw POL 0 2000 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.5 26.00 34.50 3 16.5
28 4 k Pałosz, Andrzej POL 2167 2200 Fart Kielce 4.0 31.00 39.50 3 21.0
29 29 II Kołaczyński, Jerzy POL 0 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.0 29.50 39.00 4 16.0
30 21 II Siek, Jerzy POL 1595 1800 Grom Skarzysko Kościelne 4.0 28.50 37.50 3 21.5
31 35 II Dulęba, Janusz POL 0 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.0 27.50 35.00 4 18.0
32 39 III Borowski, Adam POL 0 1600 Radom 4.0 25.50 32.00 3 16.0
33 32 II Ufnal, Zenon POL 0 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 3.5 33.50 43.00 3 18.5
34 31 II Oleksa, Marcin POL 0 1800 Kielce 3.5 29.50 38.00 3 17.0
35 36 II Kata, Janusz POL 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 3.5 26.00 33.50 3 17.0
36 42 IV Stępień, Robert POL 0 1400 Kielce 3.5 21.50 28.00 3 12.0
37 43 IV Banasik, Tomasz POL 0 1400 KLIM UKSz Gambit Starachowice 3.5 19.00 26.00 3 11.0
38 25 I Stefaniak, Tomasz POL 0 2000 LUKKS Kielce 3.0 29.50 37.00 3 19.0
39 40 III Bednarczyk, Wojciech POL 0 1600 Szydłowiec 3.0 29.00 37.50 2 16.5
40 28 II Migdał, Robert POL 0 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 3.0 29.00 36.00 2 14.5
41 30 II Sokolnicki, Marek POL 0 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 3.0 26.00 34.50 2 15.0
42 41 III Pietrzyk, Katarzyna POL 0 1400 Kordian Bliżyn 2.5 31.00 40.00 2 18.0
43 34 II Sidor, Andrzej POL 0 1800 Ostrowiec Św. 2.0 29.00 38.00 2 13.0
44 38 III Jedras, Tomasz POL 0 1600 Grom Skarzysko Kościelne 2.0 23.50 30.00 2 10.0
45 46   Sygnowski, Jacek POL 0 1000 Przysucha 2.0 22.00 28.50 1 5.0
46 44 IV Zieliński, Sławomir POL 0 1400 KLIM UKSz Gambit Starachowice 2.0 22.00 28.50 1 4.0

więcej na:  www.chessarbiter.com

11 listopada 2011
Starachowice

 

V Turniej o Puchar Niepodległości
Turniej C - juniorzy 1999 i młodsi

Starachowice 2011-11-11/2011-11-11
Tempo gry: P'20
Arbiter: Roman Kaput

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Uwagi (filtr)
1 1 II+ Posuniak, Weronika 1505 1600 7.5 37.00 48.00 6 40.0 SP kl. IV-VI
2 2 III Rejman, Filip 0 1600 7.0 39.00 51.00 6 35.5 SP kl. 0-III
3 11 IV Cieślik, Krzysztof 0 1400 6.5 36.00 47.00 6 32.0 SP kl. IV-VI
4 3 III Gutkowski, Marek 0 1600 6.0 39.50 50.50 5 33.0 SP kl. 0-III
5 4 III Kwiecień, Michał 0 1600 6.0 35.00 46.00 5 29.5 SP kl. IV-VI
6 7 IV Struski, Mateusz 0 1400 6.0 33.00 43.00 6 27.0 SP kl. IV-VI
7 6 IV Szczepanowski, Tomasz 0 1400 5.5 36.00 46.50 5 30.5 SP kl. 0-III
8 12 IV Jaranowski, Norbert 0 1400 5.0 35.00 45.50 5 27.0 SP kl. 0-III
9 14 IV Karpińska, Klaudia 0 1250 5.0 33.50 43.50 5 23.0 SP kl. IV-VI
10 20   Rzepka, Dawid 0 1000 5.0 31.50 42.00 5 23.0 SP kl. IV-VI
11 5 III Janus, Anita 0 1400 4.5 37.00 47.50 4 28.5 SP kl. IV-VI
12 17 V Wątły, Mateusz 0 1200 4.5 28.00 33.00 4 17.0 SP kl. 0-III
13 19   Kwiatkowski, Jakub 0 1000 4.5 26.00 32.00 4 18.0 SP kl. IV-VI
14 8 IV Ugrewicz, Ludwik 0 1400 4.0 35.50 47.00 4 22.0 SP kl. 0-III
15 24   Rzepka, Szymon 0 1000 4.0 35.00 46.50 4 26.0 SP kl. 0-III
16 13 IV Kruk, Dawid 0 1400 4.0 32.00 42.50 4 17.0 SP kl. 0-III
17 15 IV Figiel, Katarzyna 0 1250 4.0 29.50 35.50 4 18.0 SP kl. IV-VI
18 10 IV Wykurz, Piotr 0 1400 3.5 29.50 36.00 3 21.0 SP kl. 0-III
19 16 IV Sadłos, Anna 0 1250 3.5 26.00 32.00 3 15.0 SP kl. 0-III
20 23   Wasilewski, Konrad 0 1000 3.5 24.00 30.50 3 13.5 SP kl. IV-VI
21 21   Gąsior, Karol 0 1000 3.0 27.00 33.00 3 17.0 SP kl. IV-VI
22 18   Góźdź, Hubert 0 1000 3.0 26.50 32.00 3 14.0 SP kl. IV-VI
23 9 IV Jary, Jakub 0 1400 2.5 25.00 29.50 2 12.5 SP kl. 0-III
24 22   Marczewski, Filip 0 1000 0.0 25.00 32.00 0 0.0 SP kl. IV-VI

więcej na:  www.chessarbiter.com


 


11 listopada 2011
Tarnobrzeg
 

Turniej Niepodległości
(turniej wewnętrzny)

2011-11-11/2011-11-11
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz
1 1 III Warchoł, Mateusz 0 1600 6.5 15.50 21.50 6 25.5 1588
2 2 III Warchoł, Kamila 0 1400 5.5 15.50 22.50 5 22.5 1488
3 5 IV Jagiełło, Róża 0 1250 5.0 16.00 23.00 5 20.0 1438
4 4 IV Juda, Mikołaj 0 1400 5.0 16.00 23.00 5 18.0 1438
5 3 IV Zygmunt, Mateusz 0 1400 3.0 18.00 25.00 3 11.0 1238
6 6 IV Miłoś, Karina 0 1250 1.5 19.50 26.50 1 7.0 1088
7 7   Witold, Płęcha 0 1000 1.0 20.00 27.00 0 5.5 1038
8 8   Jagiełło, Helena 0 1000 0.5 20.00 27.50 0 2.5 988

 

 


06 listopada 2011
Rzeszów

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski
IV liga PK 2011 Grupa A Rzeszów

Rzeszów 2011-09-25/2011-11-20
Tempo gry: P'60
Arbiter: Marian Bysiewicz

Lista startowa drużyn


Nr Rank Klub
1 1833 RzKSz Rzeszów
2 1700 RzKSz Rzeszów
3 1700 LUBCZA Racławówka
4 1700 RzKSz Rzeszów
5 1867 UNIA Nowa Sarzyna
6 1667 ORZEŁ Rudnik
7 1700 UKS SP1 Leżajsk
8 1700 GÓRNOVIA Górno
9 1933 SKOCZEK Sędziszów Małopolski
10 1917 TKSz Tarnobrzeg
11 1967 GRYF Dębica
12 1767 WISŁOKA Dębica
 

 R u n d a   VII

UKS SP1 Leżajsk 1½:4½ RzKSz Rzeszów
GÓRNOVIA Górno 2½:3½ RzKSz II Rzeszów
SKOCZEK Sędziszów Małopolski 2½:3½ LUBCZA Racławówka
TKSz Tarnobrzeg 5½:½ RzKSz III Rzeszów
GRYF  Dębica 5 : 1 UNIA Nowa Sarzyna
ORZEŁ Rudnik 2½:3½ WISŁOKA Dębica

 

 R u n d a   VIII

RzKSz Rzeszów 4 : 2 GÓRNOVIA Górno
RzKSz II Rzeszów 5 : 1 UKS SP1 Leżajsk
LUBCZA Racławówka 2½:3½ TKSz Tarnobrzeg
RzKSz III Rzeszów 1 : 5 SKOCZEK Sędziszów Małopolski
UNIA Nowa Sarzyna 2½:3½ WISŁOKA Dębica
ORZEŁ Rudnik 1½:4½ GRYF Dębica

 

 R u n d a   IX

GRYF Dębica

4 : 2 RzKSz  Rzeszów
RzKSz II Rzeszów :4½ SKOCZEK Sędziszów Małopolski
LUBCZA Racławówka 3 : 3 GÓRNOVIA Górno
UNIA Nowa Sarzyna 2½:3½ TKSz Tarnobrzeg
ORZEŁ Rudnik 5 : 1 RzKSz  III Rzeszów
WISŁOKA Dębica 4½:1½ UKS SP1 Leżajsk


nasze wyniki indywidualne:

Ryszard CZAJKOWSKI + 1 1
Andrzej TABAKA 1 1 1
Grzegorz JUSZCZUK ½ ½ ½
Andrzej NOWICKI 1 1 0
Janusz KATA 1 0 1
Kamila WARCHOŁ 1 0 0

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


05 listopada 2011
Sułkowice
 

Sułkowicka Jesień Szachowa 2011
grupa A (ranking FIDE lub PZSzach>1400)

Sułkowice 2011-11-05/2011-11-06
Tempo gry: P'60
Arbiter: Jacek Wolak

Wyniki - runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz
1 2 II Krasiński, Mateusz 1612 1800 MLKSz Myślenice 6.0 21.50 30.50 5 23.0 2000
2 1 I Klementys, Jerzy 1815 2000   6.0 21.50 29.00 5 24.0 2025
3 6 II Gumularz, Szymon 0 1800   5.0 23.50 33.00 4 22.0 1875
4 3 II Wilk, Maciej 1591 1800 MLKSz Myślenice 4.5 22.00 31.50 4 21.5 1850
5 13 III Andrijew, Wojciech 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.5 19.00 26.50 3 18.5 1775
6 15 III Abhiraj, Singh 0 1600 KKSz Krakow 4.5 17.50 24.50 4 15.5 1775
7 7 II Krawczyk, Piotr 0 1800 KKSz Kraków 4.0 21.00 27.50 4 18.0 1750
8 22 III Antos, Michał 0 1600 CKiS Skawina 4.0 19.50 27.50 3 17.0 1675
9 18 III Pindel, Piotr 0 1600 MPZSzach Kraków 4.0 18.00 26.50 3 16.5 1750
10 8 II Skowronek, Dawid 0 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 18.00 24.50 4 17.0 1750
11 14 III Kalemba, Artur 0 1600 MKS MOS Wieliczka 4.0 17.00 22.00 3 13.0 1629
12 5 III Gołda, Sebastian 1484 1600 KKSz Kraków 3.5 20.00 28.00 3 16.5 1650
13 11 III Piwowarczyk, Arkadiusz 0 1600 CKiS Skawina 3.5 19.00 25.00 3 14.0 1625
14 16 III Wilk, Michał 0 1600 MLKSz Myślenice 3.5 15.50 20.00 2 9.5 1601
15 20 III Różycki, Jakub 0 1600 MPZSzach Kraków 3.5 15.00 21.00 3 13.0 1625
16 17 III Wilk, Radosław 0 1600 TS Wisła Kraków 3.5 13.50 19.00 3 12.0 1675
17 21 III Piwowarczyk, Bartłomiej 0 1600 CKiS Skawina 3.0 15.50 23.00 2 12.0 1625
18 23 III Gawor, Jan Paweł 0 1600 MKS MOS Wieliczka 3.0 14.50 20.00 2 12.0 1544
19 10 III Peszkowski, Radosław 0 1600 TS Wisła Kraków 2.5 17.00 23.50 1 9.5 1429
20 4 II Mazurkiewicz, Adam 1535 1800   2.5 16.00 22.00 2 10.5 1525
21 12 III Tarnopolski, Kacper 0 1600 CKiS Skawina 2.0 15.50 23.00 1 8.0 1429
22 9 II Pyzio, Amelia 0 1600 TS Wisła Kraków 2.0 12.00 16.00 1 7.0 1400
23 19 III Kurowski, Szymon 0 1600 CKiS Skawina 1.0 15.50 20.00 0 6.0 1315

                                                                                                                 więcej na:  www.chessarbiter.com

 


05 listopada 2011
Stalowa Wola

 

XVI Otwarty Turniej Szachowy im. Józefa Gromka 2011
Grupa C Jun 2001 i mł.

Stalowa Wola 2011-11-05/2011-11-05
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 III Chlebowicz, Szymon POL 1600 RzKSz Rzeszów 8.5 40.50 52.50 1880
2 III Rejman, Filip POL 1600 TKSz Tarnobrzeg 7.0 39.50 51.50 1660
3 III Moskal, Radosław POL 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.5 39.50 51.50 1620
4 III Mytych, Wiktoria POL 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.0 39.50 52.00 1623
5 III Pędrak, Mateusz POL 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 39.00 50.00 1600
6 III Fus, Jakub POL 1600 UKS Czternastka Warszawa 6.0 37.00 48.00 1645
7 III Mazur, Tomasz POL 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 36.00 48.00 1605
8 III Pędrak, Aleksander POL 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.5 35.00 47.50 1480
9 III Złotek, Mikołaj POL 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 38.50 49.00 1500
10 III Juras, Paweł POL 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 35.00 46.00 1505
11 IV Kuliś, Wiktor POL 1400 Szachowe Umysły Stalowa Wola 5.0 33.00 43.00 1380
12 III Żola, Jan POL 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 32.00 41.50 1445
13 V Fus, Dominik POL 1200 UKS Czternastka Warszawa 5.0 26.50 34.50 1285
14   Kołosiński, Jakub POL 1000 Stalowa Wola 4.5 34.00 43.50 1456
15 IV Miga, Sebastian POL 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 28.00 36.00 1245
16 III Miąsik, Patrycja POL 1400 RzKSz Rzeszów 4.0 34.50 43.50 1339
17 III Mędrek, Maria POL 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 33.50 43.00 1300
18 V Kusek, Dominik POL 1200 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 29.00 37.00 1220
19   Jagiełka, Karol POL 1000 Tarnobrzeg 4.0 25.00 31.50 1145
20 V Lelek, Paweł POL 1200 Przecław 4.0 23.50 31.50 1230
21 IV Hodur, Izabela POL 1250 Przecław 3.5 30.00 38.50 1130
22   Trafidło, Oskar POL 1000 Stalowa Wola 3.5 24.00 30.50 1065
23   Czech, Kacper POL 1000 Stalowa Wola 3.5 23.00 31.50 1090
24 IV Bednarz, Paulina POL 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 29.00 37.50 1122
25   Żybura, Jakub POL 1000 Szachowe Umysły Stalowa Wola 3.0 25.00 33.00 978
26   Wolak, Aneta POL 1000 Stalowa Wola 2.5 22.00 28.00 845
27   Szwedo, Dominika POL 1000 Stalowa Wola 2.0 22.50 29.00 889
28   Zając, Miłosz POL 1000 Stalowa Wola 1.5 22.00 28.50 775
29   Kosidlak, Piotr   1000   0.0 28.00 37.00 1100

więcej na:  www.chessarbiter.com

 


29 października 2011
Mielec

XV Turniej o puchar Prezesa Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej
w Mielcu Open B

SDK w Mielcu ul. Kusocińskiego 13a 2011-10-29/2011-10-29
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Zenon Chojnicki

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Norma
1 1 II Choina, Michał 1553 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 9.0 40.50 51.50 9 45.0  
2 4 II Maj, Jan 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 7.0 41.00 53.00 7 38.0  
3 8 III Dulak, Karol 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 7.0 40.00 52.50 7 36.0  
4 3 I Pędrak, Paulina 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.5 43.00 56.00 6 38.5  
5 13 III Pędrak, Mateusz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.5 39.50 48.50 6 33.5  
6 22 IV Cieślik, Krzysztof 0 1400 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.5 34.00 43.00 6 30.0  
7 5 III Pędrak, Aleksander 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 37.50 50.50 6 33.0  
8 6 III Juras, Paweł 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 37.00 49.00 6 31.0  
9 12 III Piłat, Mateusz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 36.00 45.00 6 31.0  
10 16 III Guła, Agnieszka 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 35.00 43.50 6 28.0  
11 31 V Bielecki, Michał 0 1200 Grochowe 5.5 30.00 38.00 5 22.5 IV
12 10 III Rachwał, Mateusz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 38.00 51.00 5 31.0  
13 15 III Żola, Jan 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 36.50 49.00 5 31.0  
14 18 IV Piłat, Szymon 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 36.00 46.00 5 26.0  
15 14 III Soboń, Kacper 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 34.50 45.50 5 27.0  
16 41   Stachów, Wojciech 0 1000 Tuszów Narodowy 5.0 34.00 44.00 4 24.5 IV
17 20 IV Maj, Jakub 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 5.0 34.00 43.00 5 26.0  
18 7 III Jarosz, Mikołaj 0 1600 TG Sokół Mielec 5.0 33.50 44.00 5 24.0  
19 17 IV Tomczyk, Ireneusz 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 33.50 43.50 5 26.0  
20 24 IV Pietrasz, Michał 0 1400 Tarnobrzeski Klub Szachowy Tarnobrzeg 5.0 33.50 41.00 4 25.0  
21 26 IV Hałata, Natalia 0 1250 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 32.00 40.50 5 24.0  
22 40   Lelek, Paweł 0 1000 Przecław 5.0 31.00 40.50 5 23.0 IV
23 19 IV Robak, Michal 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 30.50 39.00 4 21.5  
24 2 III Piasecki, Nikodem 1289 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 37.50 47.00 4 27.0  
25 11 III Wołowiec, Filip 0 1600 Tuszów Mały 4.5 36.00 45.50 4 27.0  
26 23 IV Sypek, Szymon 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 31.00 38.00 4 23.5  
27 43   Witwicki, Mateusz 0 1000 MIELEC 4.0 33.00 42.50 4 24.0 IV
28 25 IV Jemioło, Jan 0 1400 Szkoła Podstawowa Przecław 4.0 31.00 42.00 4 22.0  
29 34   Burdzy, Karol 0 1000 Książnice 4.0 30.50 38.50 4 20.0 V
30 29 IV Tomczyk, Klaudia 0 1250 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 30.00 39.00 4 17.0  
31 32   Zaręba, Michał 0 1000 Wola Mielecka 4.0 29.50 39.00 4 19.0 V
32 27 IV Hodur, Izabela 0 1250 Przecław 4.0 29.00 38.00 4 19.0  
33 47   Cyran, Mariola 0 1000 SP 13 Mielec 4.0 26.50 33.00 3 16.0 V
34 36   Sztuka, Dawid 0 1000 MIELEC 4.0 25.50 32.50 4 15.0 V
35 39   Rokosz, Marcin 0 1000 MIELEC 4.0 23.00 29.00 3 16.0 V
36 21 IV Sypek, Mateusz 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 31.50 41.50 3 20.0  
37 44   Maziarz, Julia 0 1000 Grochowe 3.5 25.50 33.00 2 13.5 V
38 42   Bogdan, Filip 0 1000 MIELEC 3.5 24.50 31.50 2 13.5  
39 28 IV Zych, Małgorzata 0 1250 Wola Mielecka 3.0 30.50 38.50 3 18.0  
40 35   Ząbek, Bartłomiej 0 1000 MIELEC 3.0 27.00 34.50 2 14.5 V
41 46   Mrozik, Eryk 0 1000 KSz SDK-Lotnik Mielec 3.0 23.50 32.00 1 14.5  
42 45   Rokosz, Kalina 0 1000 MIELEC 3.0 22.50 27.50 3 15.0 V
43 30 V Tylutki, Justyna 0 1100 PODLESZANY 3.0 21.50 28.50 2 12.0  
44 37   Maziarz, Szymon 0 1000 Grochowe 2.5 22.50 30.00 0 9.5  
45 48   Bielecka, Natalia 0 1000 Grochowe 1.5 23.00 29.00 0 8.5  
46 33   Gąsior, Kornelia 0 1000 Tuszyma 1.0 22.00 30.00 1 9.0  
47 38   Borek, Dawid 0 1000 MIELEC 1.0 19.00 26.00 0 5.0  
48 9 III Rejman, Filip 0 1600 Tarnobrzeski klub Szachowy 0.0 31.50 40.50 0 0.0  

więcej na:  www.chessarbiter.com

 


16-23  października 2011
Solina

Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Ch-11 lat

Solina, WZW Jawor 2011-10-16/2011-10-23
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: IA Zenon Chojnicki

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 II Krawczyk, Piotr MP 0 1800 KKSz Kraków 2001-02-12 7.5 37.50 48.50 6 40.5
2 II Gumularz, Szymon MP 0 1800 Sułkowice 2001-12-22 7.0 37.00 48.00 6 35.5
3 II Staroń, Mateusz MP 0 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 2000-06-19 6.0 35.50 45.00 5 30.0
4 II Jagła, Artur MP 1673 1800 MLKSz Myślenice 2000-05-28 6.0 34.00 44.00 3 28.0
5 III Świder, Paweł MP 0 1600 GKSz Kornuty Gorlice 2000-07-15 5.5 39.00 49.00 4 29.0
6 III Kasprzyk, Maciej MP 0 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2000-01-28 5.5 33.50 42.50 5 27.5
7 II Maj, Jan PK 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 2001-03-27 5.0 35.50 46.00 5 28.0
8 III Baran, Radomił PK 1341 1600 RzKSz Rzeszów 2000-07-19 5.0 34.50 43.00 4 26.5
9 II Piersiak, Krystian PK 0 1800 KS Górnovia Smak-EKO Górno 2001-06-19 5.0 33.00 43.50 3 24.5
10 II Pantuła, Mikołaj PK 0 1800 S-KKS Przemyśl 2000-11-01 5.0 30.50 39.00 3 27.5
11 III Zając, Szymon MP 0 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2001-07-23 5.0 27.00 36.00 4 20.0
12 II Gaj, Szymon PK 0 1800 RzKSz Rzeszów 2001-03-19 4.5 35.00 46.00 4 23.0
13 III Gunajew, Jan MP 0 1600 KKSz Kraków 2001-12-06 4.5 29.50 38.50 3 19.5
14 II Urbański, Wojciech MP 0 1800 UKS Magnus Rzezawa 2001-01-13 4.5 23.50 30.50 3 17.0
15 III Mazur, Tomasz PK 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 2001-03-03 4.0 34.50 44.00 2 19.5
16 III Żak, Piotr PK 0 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 2000-05-29 4.0 31.50 41.00 4 23.0
17 III Paś, Adrian MP 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 2001-03-16 4.0 27.00 35.00 2 20.0
18 III Miąsik, Adrian PK 0 1600 RzKSz Rzeszów 2000-04-16 3.5 27.00 33.50 2 13.0
19 III Moskal, Radosław PK 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 2001-02-08 3.0 24.00 31.50 1 16.5
20 IV Wypych, Patryk MP 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 2000-01-07 2.5 25.50 33.00 1 16.5
21 IV Barłowski, Patryk PK 0 1400 RzKSz Rzeszów 2000-05-31 2.0 26.00 33.00 1 10.0

więcej na:  www.chessarbiter.com
 

 


09 października 2011
Zwięczyca

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski
IV liga PK 2011 Grupa A Rzeszów

Rzeszów 2011-09-25/2011-11-20
Tempo gry: P'60
Arbiter: Marian Bysiewicz

Lista startowa drużyn


Nr Rank Klub
1 1833 RzKSz Rzeszów
2 1700 RzKSz Rzeszów
3 1700 LUBCZA Racławówka
4 1700 RzKSz Rzeszów
5 1867 UNIA Nowa Sarzyna
6 1667 ORZEŁ Rudnik
7 1700 UKS SP1 Leżajsk
8 1700 GÓRNOVIA Górno
9 1933 SKOCZEK Sędziszów Małopolski
10 1917 TKSz Tarnobrzeg
11 1967 GRYF Dębica
12 1767 WISŁOKA Dębica
 

 R u n d a   IV

RzKSz Rzeszów 2 : 4 TKSz Tarnobrzeg
ORZEŁ Rudnik 2½:3½ RzKSz II Rzeszów
SKOCZEK Sędziszów Małopolski 1 : 5 UNIA Nowa Sarzyna
LUBCZA Racławówka 2½:3½ WISŁOKA Dębica
GÓRNOVIA Górno 5 : 1 RzKSz III Rzeszów
GRYF  Dębica 5 : 1 UKS SP1 Leżajsk

 

 R u n d a   V

UNIA Nowa Sarzyna 2½:3½ RzKSz Rzeszów
TKSz Tarnobrzeg 4 : 2 RzKSz II Rzeszów
ORZEŁ Rudnik 4 : 2 SKOCZEK Sędziszów Małopolski
UKS SP1 Leżajsk 1 : 5 LUBCZA Racławówka
RzKSz III Rzeszów 2½:3½ WISŁOKA Dębica
GÓRNOVIA Górno 1 : 5 GRYF Dębica

 

 R u n d a   VI

SKOCZEK Sędziszów Małopolski

½:5½ RzKSz  Rzeszów
RzKSz II Rzeszów 3 : 3 UNIA Nowa Sarzyna
TKSz Tarnobrzeg :1½ ORZEŁ Rudnik
RzKSz III Rzeszów 0 : 6 UKS SP1 Leżajsk
GRYF Dębica 6 : 0 LUBCZA Racławówka
WISŁOKA Dębica 4½:1½ GÓRNOVIA Górno


nasze wyniki indywidualne:

Andrzej TABAKA 1 ½ 1
Grzegorz JUSZCZUK 1 ½ ½
Andrzej NOWICKI 1 1 1
Stanisław WRONOWSKI 1 1 1
Janusz KATA 0 1 1
Kamila WARCHOŁ 0 0 0

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


08 października 2011
Stalowa Wola

 

XXII Otwarte Mistrz. Stalowej Woli w szachach na 2011 r.
Gr A Sen i Jun ur 93-95

Stalowa Wola 2011-10-08/2011-10-08
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 k Czernicki, Bogdan 1858 2200 TKKF Drogowiec Kraków 8.5 32.00 42.00 2130
2 I Juszczuk, Grzegorz 1898 2000 TKSz Tarnobrzeg 7.0 35.00 47.00 1960
3 II Kata, Janusz 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.5 37.00 49.50 1840
4 II+ Skiba, Krzysztof 0 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.5 34.00 46.00 1830
5 II Gierak, Marek 0 1800 Stalowa Wola 5.5 28.50 34.00 1710
6 II Szpar, Szymon 1372 1800 RzKSz Rzeszów 5.0 35.50 47.50 1760
7 III Piecuch, Marek 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 31.00 38.00 1680
8 III Burdzy, Przemysław 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 30.50 37.50 1690
9 III Tęcza, Kazimierz 0 1600 Dzikowiec 4.5 38.00 49.50 1780
10 III Skiba, Grzegorz 0 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.5 36.50 48.50 1810
11 I+ Stefański, Robert 0 2100 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.0 32.00 43.50 1670
12 IV Kaczyński, Szymon 0 1400 KSz Hetman Ostrowiec Św. 4.0 31.00 36.50 1630
13 IV Zieliński, Krzysztof 0 1400 Dzikowiec 4.0 27.00 32.50 1570
14 III Kopeć, Marian 0 1600 Dzikowiec 3.5 28.50 35.50 1520
15 III Trybowski, Andrzej 0 1600 Rudnik 3.5 27.50 33.00 1550
16 III Konior, Tomasz 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.0 28.00 36.50 1480
17 III Mazur, Jakub 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.0 27.00 35.50 1510
18 V Balbier, Mirosław 0 1200 Zaklików 0.0 28.00 36.50 1180
 

więcej na:   www.chessarbiter.com

 

XXII Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w szachach na 2011 r.
Gr C Jun ur 01 i mł

Stalowa Wola 2011-10-08/2011-10-08
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 III Stopa, Dawid 1600 GKSz Hetman Pilzno 8.0 38.50 48.00 1820  
2 III Rejman, Filip 1600 TKSz Tarnobrzeg 7.5 35.50 46.00 1780  
3 II Maj, Jan 1800 TKSz Tarnobrzeg 7.0 38.00 49.50 1820  
4 III Babiarz, Arkadiusz 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 41.00 53.50 1700  
5 III Moskal, Radosław 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 36.00 46.50 1660  
6 III Mytych, Wiktoria 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.5 35.50 46.00 1605  
7 III Stępniowski, Jakub 1600 UKS SP1 Leżajsk 5.0 34.00 43.00 1505  
8 III Bień, Hubert 1600 MKSz Gryf Dębica 5.0 33.50 44.00 1560  
9 IV Bober, Tomasz 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 5.0 30.50 38.50 1500 III
10 IV Piłat, Szymon 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 25.50 32.00 1485  
11 III Pędrak, Aleksander 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 35.50 46.00 1540  
12 III Złotek, Mikołaj 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.5 34.00 44.00 1500  
13 III Majewski, Michał 1600 MDK Jasło 4.5 33.00 43.50 1540  
14 III Pędrak, Mateusz 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 31.50 41.00 1440  
15 IV Lebioda, Jakub 1400 Jastkowice 4.5 25.50 34.50 1312  
16 IV Szczepanowski, Tomasz 1400 KSz Hetman Ostrowiec Św. 4.0 30.00 39.50 1384  
17 III Stefański, Adam 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.0 29.50 38.00 1339  
18 IV Florek, Remigiusz 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 4.0 24.00 31.00 1250  
19 IV Gdula, Bartłomiej 1400 Leżajsk 3.0 32.00 41.50 1267  
20 IV Janik, Gabriela 1250 ZSO Zaklików 3.0 25.50 32.50 1161  
21   Wasilewski, Konrad 1000 Brzustowa 3.0 23.50 30.00 1117  
22   Bona, Paulina 1000 Stalowa Wola 2.5 23.00 32.50 1067  
23   Paleń, Przemysław 1000 Jastkowice 2.0 24.00 30.50 1050  
 

więcej na:   www.chessarbiter.com

 

 

XXII Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w szachach na 2011 r. Gr B Jun ur 96-00

Stalowa Wola 2011-10-08/2011-10-08
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 II+ Mytych, Rafał 0 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 7.5 39.00 47.50 1860  
2 II+ Szpar, Miłosz 1539 1800 RzKSz Rzeszów 7.0 40.50 52.00 1900  
3 II Choina, Adam 1532 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 7.0 38.50 49.00 1900  
4 II+ Głuszak, Paweł 1543 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.5 40.00 51.50 1880  
5 II Choina, Michał 1553 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.0 42.00 54.50 1840  
6 II Baniak, Łukasz 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 6.0 36.50 47.00 1740  
7 I Pędrak, Paulina 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 5.5 35.50 46.00 1680  
8 III Stój, Karol 0 1600 Dzikowiec 5.5 33.50 44.00 1560  
9 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.0 40.00 51.00 1640  
10 II Trybowska, Barbara 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 37.00 48.00 1580  
11 I Kozubal, Aleksandra 1411 1800 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 5.0 36.50 47.50 1700  
12 IV Cieślik, Krzysztof 0 1400 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.0 31.00 37.50 1500  
13 III Piłat, Mateusz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 30.00 41.00 1460  
14 V Gierak, Filip 0 1200 Stalowa Wola 5.0 27.50 35.50 1400 IV
15   Mędyk, Paweł 0 1000 Zaklików 4.5 28.00 34.00 1320 IV
16 III Główka, Julia 0 1400 Stalowa Wola 4.5 27.50 33.50 1340  
17 II Trybowska, Anna 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 36.50 46.00 1560  
18 IV Janik, Dawid 0 1400 ZSO Zaklików 4.0 31.50 40.50 1320  
19 IV Tęcza, Albert 0 1400 Dzikowiec 4.0 31.50 39.50 1360  
20 V Jaskólski, Krzysztof 0 1200 Stalowa Wola 4.0 31.50 39.50 1356 IV
21 IV Kłok, Kacper 0 1400 Stalowa Wola 4.0 28.50 38.00 1320  
22   Paleń, Radosław 0 1000 Jastkowice 4.0 28.00 35.00 1178 V
23 V Szeląg, Kacper 0 1200 Stalowa Wola 4.0 26.00 31.50 1178  
24   Olszewski, Tomasz 0 1000 Stalowa Wola 4.0 22.00 27.50 1134 V
25 IV Szafran, Krystian 0 1400 Stalowa Wola 3.5 27.50 35.00 1134  
26 V Mastalerczyk, Mateusz 0 1200 Stalowa Wola 3.5 24.50 32.00 1112  
27 V Moskal, Tomasz 0 1200 Stalowa Wola 3.0 24.50 31.00 1067  
28   Serafin, Donata 0 1000 Stalowa Wola 2.0 22.00 30.00 933  
29   Sargsyan, Tatevik 0 1000 Stalowa Wola 1.0 24.00 29.50 822  

więcej na:   www.chessarbiter.com
 

 


25 września 2011
Dębica

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski
IV liga PK 2011 Grupa A Rzeszów

Rzeszów 2011-09-25/2011-11-20
Tempo gry: P'60
Arbiter: Marian Bysiewicz

Lista startowa drużyn


Nr Rank Klub
1 1833 RzKSz Rzeszów
2 1700 RzKSz Rzeszów
3 1700 LUBCZA Racławówka
4 1700 RzKSz Rzeszów
5 1867 UNIA Nowa Sarzyna
6 1667 ORZEŁ Rudnik
7 1700 UKS SP1 Leżajsk
8 1700 GÓRNOVIA Górno
9 1933 SKOCZEK Sędziszów Małopolski
10 1917 TKSz Tarnobrzeg
11 1967 GRYF Dębica
12 1767 WISŁOKA Dębica
 

 R u n d a   I

RzKSz Rzeszów 5 : 1 RzKSz III Rzeszów
RzKSz Rzeszów II 3 : 3 LUBCZA Racławówka
UNIA Nowa Sarzyna 4 : 2 GÓRNOVIA Górno
ORZEŁ Rudnik 4 : 2 UKS SP1 Leżajsk
WISŁOKA Dębica 4 : 2 SKOCZEK Sędziszów Małopolski
TKSz Tarnobrzeg 1½:4½ GRYF  Dębica

 

 R u n d a   II

LUBCZA Racławówka 5 : 1 RzKSz III Rzeszów
RzKSz Rzeszów 3 : 3 RzKSz II Rzeszów
UKS SP1 Leżajsk 2½:3½ GÓRNOVIA Górno
UNIA Nowa Sarzyna 4 : 2 ORZEŁ Rudnik
WISŁOKA Dębica 0 :6 GRYF Dębica
SKOCZEK Sędziszów Małopolski 2½:3½ TKSz Tarnobrzeg

 

 R u n d a   III

RzKSz III Rzeszów 2 : 4 RzKSz II Rzeszów
LUBCZA Racławówka 3 : 3 RzKSz Rzeszów
GÓRNOVIA Górno 3 : 3 ORZEŁ Rudnik
UKS SP1 Leżajsk 1½:4½ UNIA Nowa Sarzyna
WISŁOKA Dębica 2½:3½ TKSz Tarnobrzeg
GRYF Dębica 4 : 2 SKOCZEK Sędziszów Małopolski


nasze wyniki indywidualne:

Grzegorz JUSZCZUK ½ ½ 1
Andrzej NOWICKI 0 1 1
Robert BARAŃSKI 0 0 1
Janusz KATA 1 1 ½
Ariana OMARZAI 0 0 0
Kamila WARCHOŁ 0 1 0

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


25 września - 02 października 2011
Tatranskie Zruby

wyniki po 9 rundach

Lp. Tytuł Nazwisko, imię Typ pohlavie FED Elo Klub pkt  TB1   TB2   TB3  K Elo+/-
1 FM Vojtek Vladimķr     SVK 2311 Škš Dubnica N/V 7.0 46.0 5 50.5 15 32.4
2 IM Okhotnik Vladimir S60   FRA 2445   6.5 48.5 5 53.0 10 2.4
3 IM Dobrovolskż Ladislav S60   CZE 2347 ŠK Šenov 6.5 47.5 5 52.5 10 10.1
4 FM Kriebel Tadeįš U20   CZE 2339 Beskydskį šachovį škola o.s. 6.5 46.5 6 51.5 15 24.3
5 GM Mrva Martin     SVK 2470 Kdv Kežmarok 6.5 46.5 5 51.0 10 -4.7
6 IM Jasnż Stanislav     CZE 2327 Beskydskį šachovį škola o.s. 6.5 46.5 4 51.0 15 26.1
7 GM Vul Arkadi Eremeevich     RUS 2321   6.5 46.0 4 51.0 10 17.5
8 WIM Sikorovį Olga   W CZE 2276 TŽ Třinec 6.5 43.5 5 48.0 15 15.4
9 IM Piankov Evgenij S60   UKR 2348   6.5 43.0 5 48.0 10 7.6
10 GM Talla Vladimķr     CZE 2399 Beskydskį šachovį škola o.s. 6.0 49.5 3 54.5 10 0.6
11 IM Vesselovsky Serguei     CZE 2362 Beskydska sachova skola o.s 6.0 47.5 5 52.0 10 4.6
12 IM Michenka Jozef     CZE 2346 Šachovż klub GEOFIN Ostrava 6.0 47.5 4 52.5 10 9.8
  IM Kantorķk Mariįn     SVK 2320 Tj Inbest Dunajov 6.0 47.5 4 52.5 15 13.9
14 IM Petrįn Peter     SVK 2297 Šk Slovan Bratislava 6.0 45.0 4 49.5 10 1.2
15 FM Rückschloss Karol S60   SVK 2290 Šk Slovan Bratislava 6.0 43.5 5 47.5 15 6.8
16 IM Vyskočil Neklan     CZE 2308 ŠK Duras BVK 6.0 43.0 5 47.5 15 6.2
17   Prķvara Igor S60   SVK 2264 Šk Slovan Bratislava 6.0 42.0 4 46.5 15 -2.3
18 FM Bělunek Vladimķr     CZE 2273 Tatran Litovel 6.0 41.5 5 46.0 10 -11.7
19   Krak Tomįš     SVK 2282 Tj Slįvia Košice 6.0 41.5 5 45.5 15 1.4
20   Czajkowski Ryszard     POL 2107   6.0 40.5 4 44.0 15 23.5
21   Kubķk Michael U15   CZE 1980 Beskydskį šachovį škola o.s. 6.0 38.0 5 42.0 15 39.0
22 IM Kernazhitsky Leonid S60   UKR 2308   5.5 46.0 5 51.0 10 3.3
23 FM Rooze Jan S60   BEL 2340   5.5 44.5 4 48.5 15 -7.1
24 FM Sejkora Vlastimil S60   CZE 2221 SK Děčķn 5.5 43.5 4 47.5 15 0.2
25   Valenta Vķt     CZE 2161 T.J. Sokol Šumperk 5.5 43.0 5 46.5 15 12.3
26 IM Boguszlavszkij Jevgenyij S60   HUN 2240   5.5 41.5 5 45.5 10 -1.2
27 IM Berezjuk Sergej     CZE 2378 Tj Slįvia Caissa Čadca 5.5 41.0 3 45.5 10 -8.2
28 FM Kolesįr Milan     SVK 2175 Individuįlny Člen 5.5 40.0 5 44.0 15 -0.6
29 FM Mrva Vladimķr     SVK 2157 Šachovż Klub Sabinov 5.5 40.0 5 43.5 15 -1.8
30 IM Bįňas Jįn S60   SVK 2318 Šk Slovan Bratislava 5.5 40.0 4 44.0 10 -6.0
31 FM Hrbolka Ladislav     CZE 2133 CHESS MOST 5.5 39.5 4 43.0 15 -0.8
    Hanzlśvka Peter     SVK 1987 Šk Osuské 5.5 39.5 4 43.0 15 27.1
33   Škrabįkovį Katarķna U20 W SVK 2047 Šk Sparta Považskį Bystrica 5.5 35.5 3 39.0 15 -1.8
34   Baďura Peter     SVK 1862 Tatran Bratislava Dšk 5.5 34.0 5 37.0 15 21.3
35   Orosi Peter     SVK 2061 Šk Doprastav Bratislava 5.5 32.0 5 35.0 15 -18.8
36   Kovaľ Anton     SVK 2177 Bšk Bardejov 5.0 47.0 4 51.5 15 6.0
37 FM Briestenskż Rastislav     SVK 2300 Šk Slovan Bratislava 5.0 44.5 4 48.5 15 -7.1
38 IM Volodin Viktor     RUS 2210   5.0 43.5 4 47.5 10 -0.8
39   Polįčik Igor     SVK 2165 Šk Doprastav Bratislava 5.0 43.5 3 47.5 15 5.1
40   Borkovec Milan     CZE 2188 Sokol Tįbor 5.0 43.0 3 47.0 15 -8.4
    Janoušek Petr     CZE 2185 TJ Šakal Kozolupy 5.0 43.0 3 47.0 15 -7.2
42   Jablonickż František     SVK 2187 Šk Dunajskį Streda 5.0 42.5 3 46.5 15 -3.3
43   Pastķr Stanislav     SVK 2055 Slįvia Pu Prešov 5.0 42.0 4 45.5 15 17.0
44   Oboňa Jįn     SVK 2151 Šk Sparta Považskį Bystrica 5.0 42.0 3 46.5 15 0.0
45   Jurčišin Imrich     SVK 2041 Tj Slįvia Košice 5.0 42.0 3 45.5 15 35.4
46 FM Bombek Peter     SVK 2179 Škš Dubnica N/V 5.0 41.5 4 45.5 15 -6.2
47 FM Ramķk Zdeněk     CZE 2294 Šachovż klub Lokomotiva Brno, o.s. 5.0 41.5 2 46.0 15 -19.6
48   Csala Jįn     SVK 2143 Tj Slįvia Košice 5.0 41.0 4 45.0 15 -5.7
    Buček Eduard     SVK 2049 Šk Dms Žilina 5.0 41.0 4 45.0 15 7.9
50   Demeter Peter     SVK 2253 Šachovż Klub Sabinov 5.0 41.0 3 44.5 15 -19.5
51   Seelinger Lorenz S60   GER 2237 Kdv Kežmarok 5.0 40.5 5 44.0 15 -25.2
52   Krča Milan     CZE 2043 ŠK Staré Město 5.0 40.5 3 43.0 15 11.1
53   Daels Marc     BEL 2233   5.0 40.0 3 44.0 15 -20.3
54   Masįk Pavel     CZE 2081 Spartak Adamov 5.0 40.0 3 43.5 15 19.6
55   Giertli Vladimķr     SVK 2088 Šo Podbrezovį 5.0 39.5 3 43.5 15 4.5
56   Kovįcs Jozef     SVK 2008 Ftc Fiľakovo 5.0 39.0 4 43.0 15 22.5
57 CM Tyda Krzysztof     POL 1983   5.0 39.0 4 42.0 15 17.9
58   Vrchotka Josef S60   CZE 2035 ŠK Teplice 5.0 39.0 3 41.5 15 14.9
59   Briestenskį Andrea U20 W SVK 1918 Šk Slovan Bratislava 5.0 39.0 1 43.0 15 33.2
60   Jįnoš Ivan     SVK 2142 Kš Pezinok 5.0 38.0 5 40.0 15 -9.3
61   Šturc Jįn S60   SVK 2031 Šk Slovan Bratislava 5.0 38.0 4 41.0 15 4.3
62 FM Jedlička Aleš     CZE 2262 2222 ŠK Polabiny 5.0 37.5 4 41.5 15 -20.7
63   Kovaľ Daniel     SVK 2093 Pšk Dason Prešov 5.0 37.5 4 41.0 15 -6.2
64   Vįgner Ladislav     CZE 1998 TJ Studénka 5.0 37.0 4 40.5 15 8.1
65   Sepeši Samuel U15   SVK 1839 Tj Slįvia Košice 5.0 37.0 3 39.5 15 30.0
66 FM Frink Ferencz     HUN 2250 Ftc Fiľakovo 5.0 36.5 4 40.0 15 -32.4
67   Stalmach Kamil     CZE 2074 Tatra Kopřivnice 5.0 36.5 3 40.0 15 -13.6
68   Gombįr Peter     SVK 2033 Šk Sparta Považskį Bystrica 5.0 36.0 3 40.0 15 1.2
69   Kebis Miloš S60   SVK 2008 Šk Krasňany 5.0 35.5 4 38.5 15 3.3
70   Tįborskį Veronika   W CZE 2024 Šachovż klub Viktoria Žižkov 5.0 35.5 3 38.5 15 10.6
71   Bakalįr Jįn S60   SVK 2017 Tj Inbest Dunajov 5.0 35.5 2 39.0 15 2.5
72   Goga František S60   SVK 1989 Šk Doprastav Bratislava 5.0 35.0 5 38.5 15 -3.0
73   Kvaššay Peter     SVK 2080 Šk Sparta Považskį Bystrica 5.0 35.0 4 39.0 15 -13.5
74   Schwabik Bruno     SVK 2044 Mšk Spišskį Novį Ves 5.0 35.0 4 38.5 30 -11.7
75   Mandįk Miroslav     SVK 2003 Šk Krasňany 5.0 33.0 3 35.0 15 -13.5
76   Vanka Miloslav S60   CZE 2113 CAISSA Śholičky 4.5 47.0 2 50.5 15 8.1
77   Navrįtil Jiřķ U15   CZE 2047 TJ UNEX ŠK 4.5 45.0 4 49.5 15 27.5
78   Chovanec Vladimķr     SVK 2114 Slįvia Stu Bratislava 4.5 43.0 4 46.5 15 13.5
79   Partyš Petr     CZE 2027 SK Boršice 4.5 41.5 1 45.5 15 13.8
80   Škreňo Vladimķr     SVK 2178 Nitriansky Šachovż Klub Nitra 4.5 41.0 3 45.0 15 -2.4
81   Harvan Richard U15   SVK 1961 Tj Slįvia Košice 4.5 40.5 2 45.0 15 32.3
82   Šošovička Juraj U20   SVK 2198 Šk Strelec Devķnska Novį Ves 4.5 40.0 2 44.0 15 -20.3
83   Burdķk Lubomķr     CZE 2208 Šachovż klub Viktoria Žižkov 4.5 40.0 2 42.5 15 -28.0
84   Matejov Jaroslav     SVK 2175 Šk Dms Žilina 4.5 39.5 4 43.0 15 -32.5
85   Žįčik Anton     SVK 2000 KŠ Pezinok 4.5 39.5 3 43.0 15 7.7
86   Hotįk Mariįn     SVK 2037 Kdv Kežmarok 4.5 38.5 4 42.5 15 -0.2
87   Šošovička Matej U15   SVK 1961 Šk Strelec Devķnska Novį Ves 4.5 38.0 2 41.5 15 27.1
88   Diviak Rudolf     SVK 1865 Šk Osuské 4.5 38.0 1 40.5 15 12.4
89   Gettler Daniel     SVK 1999 Slįvia Stu Bratislava 4.5 37.5 4 41.0 15 5.4
90   Jancura Andrej     SVK 1893 Šk Slovan Bratislava 4.5 37.5 4 40.0 15 11.1
91   Cambel Vladimķr     SVK 2036 Šk Slovan Bratislava 4.5 37.5 3 41.0 15 2.8
92   Lukįč Dušan S60   SVK 1845 Šk Veľkż Kżr 4.5 37.0 4 39.5 15 17.1
93   Vlach Karel     CZE 2183 ŠK Zlķn 4.5 37.0 3 40.0 15 -30.3
    Nicolini Alexander     SVK 2154 Lokomotķva Trnava 4.5 37.0 3 40.0 15 -24.5
95   Buriįnek Petr     CZE 1898 CAISSA Śholičky 4.5 35.5 3 38.5 15 4.3
96   Klanica Anton S60   SVK 1828 Lokomotķva Trnava 4.5 35.5 3 37.0 15 3.5
97   Framberk Jan     CZE 2070 CAISSA Śholičky 4.5 35.0 2 38.0 15 -31.8
98   Hujo Jozef     SVK 2057 Šk Zemplķn Michalovce 4.5 35.0 1 38.5 15 -22.8
    Socha Jaromķr     CZE 2010 Tatra Kopřivnice 4.5 35.0 1 38.5 15 -15.1
100   Hagara Vladimķr S60   SVK 1927 Lokomotķva Trnava 4.5 34.5 3 36.0 15 -8.3
101   Kočķ Ladislav     CZE 1946 TJ UNEX ŠK 4.5 34.5 2 37.5 15 -4.5
102   Jambrich Miroslav     SVK 1937 Nitriansky šachovy klub Nitra 4.5 34.0 4 37.0 15 -1.8
103   Vįvra Radim     CZE 2045 2222 ŠK Polabiny 4.5 34.0 2 37.0 15 -13.6
104   Stanko Ivan     SVK 1929 Šk Liptov 4.5 33.5 3 36.5 15 -5.7
105 WFM Možnį Eva S60 W CZE 1941 TJ Praha-Pankrįc 4.5 33.5 2 37.0 15 -8.1
106   Eremiįš Igor     SVK 1761 Ašk Nitra 4.5 30.5 4 32.5 15 16.8
107   Kanoš Jozef     SVK 1970 Šk Orlovį Pohorelį 4.5 30.5 3 32.5 15 -16.4
108   Sikora Jan     CZE 2251 TŽ Třinec 4.0 45.5 2 50.5 15 9.1
109   Bįnoci Jaroslav     SVK 1971 Pšk Dason Prešov 4.0 41.0 3 46.0 15 23.4
110   Reckż Norbert     SVK 1907 Tj Slįvia Košice 4.0 40.0 1 44.5 15 18.9
111   Kučera Michal     SVK 1979 Śksśp Bratislava 4.0 39.5 3 43.5 15 21.0
112   Komloši František     SVK 1933 Šk Vrįble 4.0 39.0 2 42.0 15 4.1
113   Veřmirovskż Vlastimil     CZE 1994 Tatra Kopřivnice 4.0 38.5 4 42.0 15 -3.3
114   Pįlka Miroslav     SVK 1953 Šk Senica 4.0 38.5 2 42.0 15 11.7
115   Šebo Viktor U20   SVK 1924 Kšn Bratislava 4.0 38.0 4 40.5 15 9.4
116   Karczynski Lech     POL 1890   4.0 38.0 3 39.5 15 10.2
117   Hradskż Aleš     CZE 1815 Sportovnķ klub Prostějov 4.0 38.0 2 40.5 15 14.9
118   Magerčiak Roman     SVK 1970 Šk Sparta Považskį Bystrica 4.0 37.5 2 41.0 15 -7.3
    Škįpikovį Ľubica   W SVK 1867 Šk Senica 4.0 37.5 2 41.0 15 14.4
120   Žemlička Vķt     CZE 1949 Sokol Praha-Kobylisy 4.0 37.5 2 40.5 15 4.5
121   Viszlai Alexander S60   SVK 1895 Tj Slįvia Košice 4.0 37.0 4 40.0 15 -3.3
122   Kopnickż František     SVK 1964 Šo Svit 4.0 37.0 3 40.5 15 6.2
123   Mosnż Jaroslav     SVK 1941 Lokomotķva Trnava 4.0 37.0 2 40.0 15 0.4
124   Šmehlķk Jaroslav     CZE 1927 Spartak Adamov 4.0 36.5 3 39.0 15 -3.2
125 FM Kulago Alexander S60   RUS 2112   4.0 35.0 4 38.0 15 -30.1
126   Mejsnar Miroslav     SVK 1928 Šk Sparta Považskį Bystrica 4.0 35.0 3 38.0 30 -29.1
127   Spurnż Antonķn S60   CZE 1938 Sokol Přemyslovice 4.0 34.5 3 36.5 15 -6.6
128   Močįry Metod S60   SVK 1990 Tj Šo Lśčky 4.0 34.5 1 37.5 15 -19.2
129   Koukolķk Antonķn     CZE 1556 Šachovż klub Lokomotiva Brno, o.s. 4.0 34.0 3 37.0    
130   Siwek Antonķn S60   CZE 1912 ŠK Šenov 4.0 34.0 2 36.0 15 -8.9
131   Tomįnek Rafael     SVK 1903 Šk Doprastav Bratislava 4.0 33.5 2 36.5 15 2.4
132   Bednįř Petr     CZE 1827 Spartak Adamov 4.0 33.5 1 35.5 30 20.4
133   Kriebel Rudolf     CZE 1886 MSA Dolnķ Benešov 4.0 33.0 3 36.0 15 -5.6
134   Szįraz Vojtech     SVK 1899 Tj So Lokomotķva Šurany 4.0 32.5 2 35.5 15 -14.7
135   Mesįroš Jįn S60   SVK 1873 Šk Levice 4.0 32.0 1 35.0 15 -10.6
136   Šimončič Ladislav     SVK 1751 Nitriansky Šachovż Klub Nitra 4.0 31.5 2 34.0 15 22.4
137   Hovan Jozef S60   SVK 1841 Tj Slįvia Košice 4.0 30.5 4 33.0 15 -8.1
138   Varga Milan     SVK 1854 Šk Vrįble 4.0 30.0 4 32.5 30 -30.3
139   Seman Pavel     SVK 1689 Šachy Reinter N.O. Humenné 4.0 27.5 3 29.5    
140   Ležįk Petr     CZE 1666 Spartak Adamov 3.5 38.0 3 40.5 30 44.4
141   Dobrowolski Henryk S60   POL 1876   3.5 38.0 3 40.0 15 7.3
142   Paulička Ivan S60   SVK 1861 Šk Slovan Bratislava 3.5 37.0 3 40.5 15 1.2
143   Fejtek Petr     CZE 1903 ŠK Kladno 3.5 36.5 1 38.5 15 2.4
144   Böhm Vilém S60   CZE 1819 Sokol Přemyslovice 3.5 35.0 3 37.5 15 -6.0
145   Kopnickį Henrieta U20 W SVK 1696 Šk Tjlš Vd Poprad 3.5 35.0 2 37.0 15 12.3
146   Malinovskż Jozef S60   SVK 1830 Šk Hermes Beluša 3.5 34.5 3 37.0 15 -4.8
147   Beňo Milan     SVK 1752 Šk Lokomotķva Caissa Bratislav 3.5 34.0 2 36.5 15 6.0
148   Nahįlka Jįn     SVK 1892 Šk Krivįň L.Ondrašovį 3.5 33.0 1 36.0 15 -17.7
149   Vacovskż Zbyněk S60   CZE 1749 Šachovż klub Viktoria Žižkov 3.5 32.5 2 34.5 30 -11.1
150   Knotek Anton     SVK 1893 Nitriansky Šachovż Klub Nitra 3.5 32.5 1 35.5 15 -18.1

 

 


17 września 2011
Rudnik n/Sanem

 

XXI Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2011 - Gr. B do R=1800

Rudnik nad Sanem 2011-09-17/2011-09-17
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II+ Bartoszek, Michał 1724 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 8.0 40.50 50.50 2060
2 II+ Wojtowicz, Dawid 1756 1800 KS Komunalni Sanok 7.0 39.00 51.00 1980
3 II Woźny, Tomasz 1732 1800 MKS Polonia Przemyśl 7.0 36.50 46.50 1980
4 II Bil, Piotr 1707 1800 LKS Ujkowice 6.5 37.50 49.50 1920
5 I Stępień, Teresa 1618 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.5 31.00 41.00 1900
6 II+ Bartoszek, Jakub 1698 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0 39.00 51.00 1880
7 II Kuziemko, Konrad 1638 1800 Gambit Przeworsk 6.0 38.50 50.50 1900
8 II Uryasz, Tomasz 1545 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 38.50 50.00 1880
9 II+ Gładysz, Jakub 1793 1800 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.0 37.50 49.50 1900
10 III Maj, Marcin 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 34.00 43.00 1800
11 II Strzałka, Jerzy 0 1800 BCK Biłgoraj 6.0 33.50 43.00 1780
12 II Trybowski, Władysław 0 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 31.00 39.50 1740
13 II Gancarz, Artur 0 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 42.50 52.50 1825
14 II Garbacz, Paweł 0 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 34.00 41.00 1765
15 II Łuczka, Szymon 1605 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.5 32.50 43.50 1800
16 II Nowakowski, Jacek 1611 1800 SS-T Lubcza Racławówka 5.5 32.00 42.50 1800
17 II+ Tarasek, Bogdan 1744 1800 Bytom 5.0 39.50 50.50 1840
18 II Kornik, Marek 0 1800 BCK Biłgoraj 5.0 37.50 47.50 1720
19 II Barański, Robert 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.0 35.50 44.50 1720
20 II Wróbel, Dariusz 0 1800 BCK Biłgoraj 5.0 31.00 39.00 1740
21 II Kmiecik, Krzysztof 1461 1800 GKSz Hetman Pilzno 5.0 26.50 35.50 1600
22 II Szeląg, Józef 1583 1800 Biadoliny 5.0 23.00 29.50 1695
23 II+ Rogus, Sylwester 1660 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.5 40.00 49.50 1780
24 III Szeląg, Przemysław 0 1600 S-KKS Przemyśl 4.5 36.00 46.00 1780
25 II Kuziemko, Mateusz 0 1800 Gambit Przeworsk 4.5 33.50 42.50 1700
26 II Falarz, Mariusz 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.5 30.00 40.50 1640
27 III Ślęzak, Daniel 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.5 30.00 38.50 1601
28 II Daniek, Józef 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.5 25.00 35.00 1580
29 II Wojtanowicz, Stanisław 0 1800 Łętownia 4.0 36.50 46.50 1700
30 III Kata, Damian 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 36.50 46.00 1680
31 II Bębnik, Małgorzata 1358 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 33.50 44.00 1660
32 II Koń, Dawid 0 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 32.50 41.50 1560
33 III Zając, Grzegorz 0 1600 KS Komunalni Sanok 4.0 32.00 40.50 1620
34 III Konior, Tomasz 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 30.50 37.00 1605
35 III Mazur, Jakub 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 30.00 39.00 1565
36 III Bitner, Paweł 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 27.50 37.00 1445
37 III Rataj, Jan 0 1600 BCK Biłgoraj 4.0 26.50 34.50 1445
38 II Lubojański, Ignacy 0 1800 Stalowa Wola 4.0 18.50 25.50 1482
39 III Trybowski, Andrzej 0 1600 Rudnik 3.5 30.00 39.50 1640
40 II Kata, Janusz 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 3.5 26.50 34.00 1540
41 III Fus, Mariusz 0 1600 Nowa Sarzyna 3.0 31.00 41.00 1440
42 III Piecuch, Marek 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.0 29.50 38.50 1465
43 IV Kata, Michał 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.0 29.00 36.50 1500
44   Dulak, Grzegorz 0 1000 Szczucin 3.0 26.50 33.50 1325
45   Koperniak, Tadeusz 0 1000 Grybów 3.0 26.25 32.75 1361
46 IV Cebula, Iwona 0 1250 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.0 25.50 31.50 1370
47 V Matusik, Sławomir 0 1200 Grybów 3.0 23.00 29.50 1400
48 III Kramarz, Kinga 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 21.25 27.25 1140
49 IV Matusik, Dawid 0 1400 Grybów 2.0 22.00 28.50 1278
50   Olszewski, Dariusz 0 1000 Niechobrz 2.0 20.50 25.50 1125
51   Podpora, Piotr 0 1000 Nisko 2.0 17.75 24.25 1161
52 IV Strycharz, Mariola 0 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 0.5 22.00 29.50 1030

więcej na:  www.chessarbiter.com
 

17 września 2011
Rudnik n/Sanem

 

XXI Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2011 - Gr. C Jun ur 1996-2000

Rudnik nad Sanem 2011-09-17/2011-09-17
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 I Miśkiewicz, Kamil 1733 2000 GKSz Hetman Pilzno 8.0 45.00 57.50 2020
2 II+ Szpar, Miłosz 1539 1800 RzKSz Rzeszów 7.5 42.00 54.50 1940
3 II+ Głuszak, Paweł 1543 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 7.0 42.00 54.00 1880
4 II+ Mrozowski, Patryk 1592 1800 KKSz Urania Krosno 7.0 40.00 51.50 1920
5 II+ Burdzy, Joanna 1440 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.5 41.00 53.50 1860
6 II Molenda, Marcin 1698 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.5 40.50 53.50 1800
7 III Wojtowicz, Patryk 1405 1600 KS Komunalni Sanok 6.5 38.00 49.00 1800
8 I Kozubal, Aleksandra 1411 1800 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.5 36.00 47.00 1780
9 III Syty, Michał 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0 42.50 51.00 1760
10 II Wolczyk, Karol 1571 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0 38.50 50.00 1780
11 I Pędrak, Paulina 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 37.00 48.50 1720
12 III Baran, Radomił 1341 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 36.50 48.50 1780
13 II Godek, Martyna 1350 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 6.0 36.50 45.50 1680
14 II Jurkiewicz, Zuzanna 1365 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.0 34.50 45.50 1720
15 II Placek, Mateusz 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 33.50 42.00 1660
16 II Kochowski, Adrian 0 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 32.00 40.50 1645
17 II Stawarz, Łukasz 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 5.5 37.00 47.00 1700
18 II Trybowska, Anna 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 37.00 45.00 1625
19 II Baniak, Łukasz 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.5 36.50 47.50 1660
20 III Socha, Krzysztof 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 36.00 45.00 1600
21 III Mielniczek, Kamil 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.5 35.00 44.50 1640
22 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.5 34.50 44.50 1605
23 II Trybowska, Barbara 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 33.50 44.50 1605
24 III Raczkiewicz, Jan 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.5 33.00 41.50 1585
25 III Sarzyński, Michał 0 1600 S-KKS Przemyśl 5.0 38.50 49.00 1640
26 IV Ptak, Kamil 0 1400 Stalowa Wola 5.0 38.50 49.00 1700
27 III Miazga, Sebastian 0 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 5.0 37.50 48.00 1620
28 III Burek, Damian 0 1600 Górno 5.0 36.50 46.50 1585
29 III Żabicki, Michał 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 36.50 46.50 1560
30 III Brzuzan, Krzysztof 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 36.00 45.00 1605
31 II Baran, Milena 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 35.00 46.00 1620
32 II Płoszczyca, Katarzyna 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.0 33.50 43.50 1580
33 III Kasprzyk, Karolina 0 1400 Górno 5.0 32.50 42.00 1505
34 III Wolak, Tomasz 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 32.00 38.50 1465
35 III Miszczyszyn, Kacper 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 31.50 39.50 1495
36 II Kargol, Maja 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 30.50 40.50 1560
37 III Łasocha, Krzysztof 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 29.50 40.50 1525
38 III Krzysztofik, Magdalena 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 27.00 35.00 1425
39 III Jaskółka, Katarzyna 0 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 4.5 37.50 47.50 1600
40 III Węgrzyn, Szymon 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 35.00 44.50 1480
41 III Teterycz, Karol 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 35.00 43.50 1560
42 II Kulec, Gabriela 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 34.00 45.00 1540
43 IV Siewierski, Szymon 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 31.50 38.50 1480
44 III Mrozowska, Gabriela 0 1400 KKSz Urania Krosno 4.5 30.50 39.50 1460
45 IV Grześkiewicz, Marcin 0 1400 Nowa Sarzyna 4.5 29.00 38.00 1360
46 III Miąsik, Adrian 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 34.50 43.00 1450
47 IV Główka, Julia 0 1250 Stalowa Wola 4.0 33.50 41.50 1415
48   Markowicz, Jacek 0 1000 BCK Biłgoraj 4.0 33.00 42.50 1420
49 III Micewicz, Mateusz 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 32.00 41.00 1420
50 III Zwolak, Laura 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 30.50 39.00 1385
51 IV Mucha, Hubert 0 1400 MDK Biłgoraj 4.0 30.50 39.00 1365
52 II Depko, Kinga 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 30.00 39.00 1460
53 III Hałasa, Martyna 0 1400 UKS Gim-Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 29.00 38.00 1435
54 IV Siryk, Orest 0 1400 Lwów 4.0 29.00 37.00 1420
55 III Jakubowska, Urszula 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 28.00 37.50 1310
56 IV Kłok, Kacper 0 1400 Stalowa Wola 4.0 28.00 34.00 1370
57 III Krzysztofik, Lidia 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 26.00 34.50 1325
58 III Żaroffe, Maciej 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5 28.00 37.50 1425
59   Rychlak, Agata 0 1000 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.5 27.50 35.50 1260
60 V Jaskólski, Krzysztof 0 1200 Stalowa Wola 3.5 25.00 32.50 1190
61 IV Sokalski, Emanuel 0 1400 Nowa Sarzyna 3.5 25.00 32.00 1290
62 IV Wołos, Patryk 0 1400 Stalowa Wola 3.5 23.00 29.50 1210
63 IV Jagiełło, Róża 0 1250 Tarnobrzeg 3.0 30.00 36.00 1245
64 IV Łaba, Kacper 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 28.00 36.00 1350
65 V Wagner, Szymon 0 1200 Nowa Sarzyna 3.0 26.00 33.00 1120
66 IV Miłoś, Karina 0 1250 Tarnobrzeg 3.0 26.00 32.50 1145
67 IV Szafran, Krystian 0 1400 Stalowa Wola 3.0 25.00 32.50 1200
68 IV Wasyliszyn, Aleksandra 0 1250 Stalowa Wola 3.0 24.50 31.50 1205
69   Szeląg, Kacper 0 1000 Stalowa Wola 3.0 24.50 31.50 1160
70   Zygmunt, Mateusz 0 1000 Tarnobrzeg 3.0 23.00 30.50 1273
71 III Krawiec, Kinga 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 23.00 30.00 1120
72 V Cybulski, Jan 0 1200 UKS Gim-Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 22.25 28.25 1156
73 V Cupryś, Marcel 0 1200 Nowa Sarzyna 2.5 23.50 31.00 1150
74   Masłowska, Natalia 0 1000 Rudnik 2.5 20.00 27.00 1075
75 V Naprawa, Sebastian 0 1200 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 19.50 27.00 1070
76 V Mędrek, Justyna 0 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.0 24.50 32.00 1115
77 V Turczyn, Patrycja 0 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.0 21.50 26.00 1060
78   Moskal, Tomasz 0 1000 Stalowa Wola 2.0 21.00 27.00 1040
79   Podpora, Dawid 0 1000 Nisko 1.0 21.75 28.75 928
80   Matusik, Weronika 0 1000 Grybów 1.0 18.75 25.25 917
81 III Warchoł, Mateusz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 0.0 0.00 0.25 1600

więcej na:  www.chessarbiter.com

17 września 2011
Rudnik n/Sanem

 

XXI Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2011 - Gr. D Jun ur 2001 i mł.

Rudnik nad Sanem 2011-09-17/2011-09-17
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II+ Święch, Joanna 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 7.5 38.00 48.50 1780
2 II Krzysztyńska, Anna 1352 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 7.0 43.50 55.00 1800
3 II Piersiak, Krystian 0 1800 KS Górnovia Smak-EKO Górno 7.0 42.50 53.50 1800
4 II Gaj, Szymon 0 1800 RzKSz Rzeszów 7.0 42.00 53.00 1800
5 III Dulak, Karol 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.5 42.00 53.50 1760
6 III Paś, Adrian 0 1600 UKS Goniec Staniątki 6.5 37.00 46.50 1640
7 II Maj, Jan 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 6.5 36.00 46.50 1680
8 III Chlebowicz, Szymon 0 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 39.50 50.00 1660
9 III Stopa, Dawid 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 6.0 39.50 49.50 1560
10 III Krawiec, Mateusz 0 1600 Górno 6.0 39.00 49.50 1645
11 III Stępniowski, Jakub 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 6.0 38.00 49.00 1605
12 V Mucha, Konrad 0 1200 MDK Biłgoraj 6.0 36.50 46.50 1580
13 III Mazur, Tomasz 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 36.00 46.00 1605
14 III Żola, Jan 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 34.50 45.00 1545
15 III Babiarz, Arkadiusz 0 1600 Rzeszów 6.0 34.00 43.50 1560
16 IV Wnuk, Wojciech 0 1400 UKS Goniec Staniątki 6.0 31.00 37.50 1530
17 III Wolak, Kamil 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.5 31.00 40.50 1465
18 III Wolak, Julia 0 1400 GKSz Hetman Pilzno 5.0 38.00 48.00 1520
19 III Mirowska, Oliwia 0 1400 GKSz Hetman Pilzno 5.0 37.00 45.50 1530
20 IV Zwierzykowski, Bartłomiej 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 36.50 47.50 1580
21 III Złotek, Mikołaj 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 35.00 45.00 1485
22 III Moskal, Radosław 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 35.00 45.00 1445
23 III Mirowski, Norbert 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.0 33.50 42.50 1450
24 IV Szczepanowski, Tomasz 0 1400 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.0 33.50 41.50 1470
25 IV Siryk, Levko 0 1400 Lwów 5.0 33.00 43.50 1420
26 IV Bober, Tomasz 0 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 5.0 31.50 40.00 1360
27 III Majewski, Michał 0 1600 MDK Jasło 5.0 31.00 40.50 1465
28 V Smoleń, Mateusz 0 1200 GKSz Hetman Pilzno 5.0 29.00 39.00 1440
29 III Juras, Paweł 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 29.00 38.00 1400
30   Mucha, Adrian 0 1000 MDK Biłgoraj 5.0 29.00 37.50 1440
31 III Olszewska, Martyna 0 1400 SS-T Lubcza Racławówka 4.5 36.50 46.00 1375
32 IV Mędrek, Maria 0 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 34.50 43.00 1445
33 IV Czechowicz, Wojciech 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 31.00 39.50 1385
34 V Sypek, Szymon 0 1200 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 25.50 33.00 1335
35 III Kulec, Martyna 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 40.00 51.00 1420
36 IV Ożóg, Artur 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 36.00 47.00 1445
37 III Miąsik, Patrycja 0 1400 RzKSz Rzeszów 4.0 36.00 44.00 1375
38 IV Miga, Sebastian 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 33.50 42.00 1300
39 IV Piech, Jacek 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 32.00 41.50 1280
40 III Krawiec, Natalia 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 31.00 39.00 1265
41 V Miłoś, Bartłomiej 0 1200 Tarnobrzeg 4.0 30.00 39.00 1340
42 V Smoleń, Jakub 0 1200 Pilzno 4.0 29.50 37.00 1228
43 IV Zając, Jan 0 1400 KS Komunalni Sanok 4.0 28.50 35.50 1280
44 V Florek, Remigiusz 0 1200 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 4.0 24.00 31.00 1290
45 V Paś, Patryk 0 1200 UKS Goniec Staniątki 4.0 20.50 27.00 1230
46 IV Stopyra, Sylwester 0 1400 Leżajsk 3.5 33.00 42.50 1305
47 IV Sypek, Mateusz 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 27.50 36.50 1150
48   Kornik, Jan 0 1000 MDK Biłgoraj 3.5 27.00 34.00 1255
49 V Kusek, Dominik 0 1200 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 26.00 34.50 1190
50 IV Bednarz, Paulina 0 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 25.50 33.50 1140
51   Wasilewski, Konrad 0 1000 Brzustowa 3.5 23.50 32.00 1185
52 IV Hodur, Izabela 0 1250 Przecław 3.5 23.50 29.00 1150
53 IV Jurkiewicz, Kacper 0 1400 Brzozów 3.0 30.50 38.50 1045
54 IV Maj, Jakub 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.0 28.50 36.00 1110
55   Gruba, Wojciech 0 1000 Rudnik 3.0 28.50 36.00 1106
56   Gaj, Magdalena 0 1000 Gambit Przeworsk 3.0 27.50 35.00 1175
57 IV Należna, Paulina 0 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 26.00 31.50 1106
58 IV Micewicz, Łukasz 0 1400 Nowa Sarzyna 3.0 25.00 29.50 1050
59 V Mikulski, Rafał 0 1200 Nowa Sarzyna 3.0 22.50 30.00 1140
60 V Turczyn, Wiktoria 0 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 27.50 35.00 1045
61 V Krawiec, Wiktoria 0 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 27.50 33.00 978
62   Mierzwiński, Piotr 0 1000 Tarnobrzeg 2.0 25.00 31.50 989
63 V Turczyn, Kornelia 0 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 1.0 23.50 31.00 900

więcej na:  www.chessarbiter.com

 


 

04 września 2011
Baranów Sandomierski

IV Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
Gr A: Seniorzy

Baranów Sandomierski 2011-09-04/2011-09-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jarosław Pietraszewski

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz
1 3 IM Skalski, Michał 2441 2400 TS Wisła Kraków 8.0 42.50 54.50 7 41.0 2460
2 2 GM Malaniuk, Vladimir P 2455 2500 AKSz Hetman-PK Koszalin 8.0 41.50 54.00 7 42.0 2470
3 1 IM Koziak, Vitali 2484 2400 SzKS Zelmer Rzeszów 7.0 42.50 55.50 5 37.0 2430
4 6 k Lewicki, Mirosław 2222 2200 LKSz GCKiP Czarna 6.5 43.00 55.00 6 36.5 2310
5 8 I++ Sygulski, Paweł 2195 2100 LKSz GCKiP Czarna 6.5 40.00 52.50 6 34.0 2260
6 7 FM Kopacz, Grzegorz 2197 2300 TG Sokół Mielec 6.5 36.00 47.00 6 33.0 2200
7 4 IM Mikrut, Dariusz 2358 2400 TS Wisła Kraków 6.0 40.00 52.50 6 33.0 2240
8 16 I Skrzypczak, Tomasz 2004 2000 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.0 39.00 49.50 6 34.0 2220
9 9 k Kopczyk, Daniel 2158 2200 KS Komunalni Sanok 6.0 38.50 50.50 5 32.5 2160
10 14 k+ Skrzypczak, Anna 2015 2000 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.0 34.50 44.00 4 30.0 2130
11 28 I Fiszer, Robert 0 2000 UKS MDK Radom 6.0 31.50 39.50 6 28.0 1860
12 15 k Kawula, Andrzej 2006 2200 PUKS Karolina Tarnów 5.5 39.50 49.50 5 33.0 2110
13 27 k Kieres, Tadeusz 0 2200   5.5 37.50 47.00 4 29.5 2080
14 10 I++ Janus, Przemysław 2134 2100 LKSz GCKiP Czarna 5.5 37.00 47.00 4 29.5 2110
15 20 I Ciechonski, Piotr 1873 2000 UKS MDK Radom 5.5 36.50 48.50 5 28.5 2110
16 5 m Kasperek, Ryszard 2235 2300 LKSz GCKiP Czarna 5.5 35.00 46.00 5 27.5 2040
17 12 k Kasperek, Wiesław 2084 2200 PUKS Karolina Tarnów 5.5 35.00 45.50 5 28.5 2090
18 21 II Nowicki, Andrzej 1820 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.5 34.00 43.50 4 28.0 1970
19 17 I++ Kasperek, Rafał 1993 2100 LKSz GCKiP Czarna 5.5 34.00 43.00 5 29.5 1990
20 30 I Mroz, Waldemar 0 2000 UKS MDK Radom 5.5 34.00 42.50 4 26.5 2040
21 18 I Zaskalski, Dawid 1900 2000 TG Sokół Mielec 5.5 32.00 41.00 5 27.5 2050
22 45 II Mala, Marcin 0 1800 MKSz GRYF Dębica 5.5 28.50 37.50 5 22.0 1850
23 13 k+ Kasperek, Joanna 2025 2000 LKSz GCKiP Czarna 5.0 39.00 50.50 4 30.5 2030
24 46 II Zgoda, Damian 0 1800 MKSz GRYF Dębica 5.0 33.50 43.00 4 24.0 1950
25 42 II Baran, Paweł 0 1800 Radom 5.0 32.50 42.50 4 21.5 1890
26 37 II Kata, Janusz 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.0 32.00 41.00 5 23.0 1790
27 19 I Juszczuk, Grzegorz 1898 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.0 31.50 43.00 4 24.0 1910
28 41 II Smusz, Kamil 0 1800 MKSz GRYF Dębica 5.0 31.00 39.50 5 23.0 1800
29 25 III Mirski, Roman 1626 1600 Bochnia 5.0 28.00 37.00 5 22.0 1740
30 24 II Molenda, Marcin 1664 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 26.50 34.50 5 24.0 1760
31 11 I+ Czarnecki, Wojciech 2105 2100 GKSz Hetman Pilzno 4.5 36.50 47.50 4 29.5 2040
32 47 II Barański, Robert 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.5 35.00 45.50 4 25.0 1850
33 32 II Sokolnicki, Marek 0 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.5 35.00 43.50 4 23.0 1840
34 22 II Łuka, Dariusz 1792 1800 RzKSz Rzeszów 4.5 34.00 43.50 4 28.0 1960
35 29 I Zietek, Waldemar 0 2000 UKS MDK Radom 4.5 34.00 41.00 4 25.0 1870
36 31 I Komorniczak, Zdzislaw 0 2000 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.5 28.50 36.50 4 22.5 1790
37 23 I Ziółkowski, Bolesław 1781 2000 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.5 28.50 36.50 4 18.5 1800
38 44 II Gazda, Mariusz 0 1800 KKSz Urania Krosno 4.5 28.50 36.50 4 17.5 1820
39 33 II Janczar, Wojciech 0 1800 TG Sokół Mielec 4.5 28.00 35.50 4 20.0 1650
40 38 II Litwin, Tomasz 0 1800 Radom 4.0 36.50 46.50 4 23.0 1890
41 36 II Kołaczyński, Jerzy 0 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.0 33.50 43.50 4 23.0 1820
42 52 III Ślęzak, Daniel 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 33.00 39.50 4 18.0 1720
43 54 III Piecuch, Marek 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 30.50 38.50 4 20.0 1720
44 34 II Smykla, Kazimiez 0 1800 Wisłoka Dębica 4.0 30.00 39.00 4 20.0 1680
45 50 III Zając, Grzegorz 0 1600 KS Komunalni Sanok 4.0 28.50 35.00 4 17.0 1640
46 43 II Zdziebko, Marek 0 1800 Wisłoka Dębica 4.0 27.50 36.00 4 20.0 1620
47 53 III Tęcza, Kazimierz 0 1600   4.0 24.50 32.00 3 13.0 1489
48 51 III Piersiak, Adam 0 1600 WKS Górnovia Górno 4.0 23.00 30.50 3 15.5 1500
49 35 II Trybowski, Władysław 0 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.5 33.00 41.50 3 21.5 1780
50 58 III Surowaniec, Józef 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 3.5 29.00 37.50 3 16.5 1620
51 56 III Borowski, Adam 0 1600 Radom 3.5 28.50 36.50 3 15.0 1580
52 39 II Dulęba, Janusz 0 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 3.5 25.50 33.50 3 18.0 1620
53 62 IV Bitner, Paweł 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.5 25.00 31.00 3 13.5 1540
54 49 II Kot, Agnieszka 0 1600 LKS Kańczuga 3.5 22.50 30.00 3 11.5 1460
55 64 V Sowiński, Jerzy 0 1200 KSz Jordan Zakliczyn 3.0 32.50 42.50 3 18.0 1620
56 40 II Bosak, Zbigniew 0 1800 Wisłoka Dębica 3.0 29.50 36.00 3 19.0 1650
57 26 II Szeląg, Józef 1580 1800   3.0 28.50 37.50 3 19.0 1620
58 55 III Czarnik, Eugeniusz 0 1600 Kolbuszowa 3.0 28.50 36.00 3 16.0 1580
59 63 IV Ogórek, Robert 0 1400 KSz Jordan Zakliczyn 3.0 24.50 30.50 2 13.0 1511
60 66   Świerczek, Kazimierz 0 1000 KSz Jordan Zakliczyn 3.0 23.50 30.00 2 14.0 1411
61 48 II Kalita, Dorota 0 1600 Wisłoka Dębica 3.0 21.50 28.50 1 8.0 1356
62 57 III Gutkowski, Wojciech 0 1600 Radom 3.0 20.50 28.00 2 10.0 1275
63 59 III Uzarewicz, Anna 0 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 2.5 25.50 33.00 2 14.0 1440
64 65   Makosiej, Wladysław 0 1000 Szczucin 2.5 23.50 31.50 2 12.5 1460
65 60 IV Zieliński, Sławomir 0 1400 KLIM UKSz Gambit Starachowice 2.0 25.00 32.50 1 10.5 1400
66 61 IV Zieliński, Krzysztof 0 1400   1.5 22.00 27.50 0 7.5 1223
67 67   Krzemiński, Leszek 0 1000 Tarnobrzeg 1.0 20.50 27.00 0 8.0 1234
 

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


 

IV Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
Gr B:Jun 93-98

Baranów Sandomierski 2011-09-04/2011-09-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jarosław Pietraszewski

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz
1 1 k Lewtak, Damian 2093 2200 LKSz GCKiP Czarna 8.0 39.00 50.50 7 42.0 2160
2 8 I Ziaja, Krystian 1815 2000 KKSz Urania Krosno 7.5 38.00 50.00 7 37.5 2070
3 5 II Popiół, Michał 1821 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6.5 36.00 48.00 5 33.0 2000
4 4 II+ Mika, Tomasz 1857 1800 LKSz GCKiP Czarna 6.0 40.50 52.50 4 34.0 2000
5 14 II Kyć, Jerzy 1667 1800 TS Wisła Kraków 6.0 39.00 50.00 6 31.0 1890
6 12 I Lewtak, Dominik 1693 2000 LKSz GCKiP Czarna 6.0 36.50 48.50 5 33.5 2010
7 37 IV Żuławiński, Mariusz 0 1400 PUKS Karolina Tarnów 6.0 36.00 48.00 6 27.0 1900
8 2 I+ Jaskółka, Tomasz 2003 2100 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.0 36.00 47.00 5 30.0 1950
9 25 II Baniak, Łukasz 0 1800 TKSzach Tarnobrzeg 6.0 29.50 38.50 6 23.0 1820
10 7 II+ Mirski, Michał 1820 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.5 33.00 42.00 5 29.5 1820
11 15 II Wilk, Tomasz 1648 1800 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 35.50 44.50 5 26.0 1810
12 21 II+ Burdzy, Joanna 1440 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 34.50 44.50 5 23.0 1710
13 3 I Łuka, Krzysztof 1873 2000 RKSZ Rzeszów 5.0 33.50 44.50 5 27.0 1900
14 18 II Krzemiński, Sebastian 1586 1800 TS Wisła Kraków 5.0 32.00 41.00 5 25.0 1700
15 19 II Choina, Adam 1474 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.0 31.50 40.50 5 28.0 1730
16 28 III Mikuła, Michał 0 1600 MKSz GRYF Dębica 5.0 30.50 41.50 5 22.0 1720
17 13 II Drabek, Jan 1690 1800 KKSz Urania Krosno 5.0 30.00 39.50 5 23.0 1720
18 17 II+ Mrozowski, Patryk 1593 1800 KKSz Urania Krosno 4.5 35.50 45.50 3 24.5 1740
19 20 I Łapa, Aleksandra 1458 1800 LKSz GCKiP Czarna 4.5 35.00 43.50 4 27.5 1775
20 9 II+ Gładysz, Jakub 1794 1800 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 4.5 34.50 44.00 4 27.5 1830
21 23 II+ Mytych, Rafał 0 1800 TG Sokół Ropczyce 4.5 32.50 42.00 3 23.5 1760
22 24 II Dziedzic, Dominik 0 1800 MKSz GRYF Dębica 4.5 29.50 38.50 4 20.0 1640
23 32 IV Kępowicz, Artur 0 1400 MOSiR Tuchów 4.5 29.00 39.00 3 20.0 1668
24 38 IV Chrząstek, Mateusz 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 4.5 26.50 35.00 3 17.5 1556
25 6 I Gawiec, Konrad 1820 2000 LKSz GCKiP Czarna 4.0 37.50 49.50 4 28.0 1840
26 16 II Lewicki, Michał 1616 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 34.50 42.50 4 26.0 1705
27 22 II+ Skiba, Krzysztof 0 1800 TG Sokół Ropczyce 4.0 32.50 42.00 3 19.0 1600
28 27 III Mazur, Jakub 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 29.00 36.50 4 19.0 1567
29 30 III Krzysztofik, Magdalena 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 28.50 34.50 3 19.0 1539
30 33 IV Płaneta, Wojciech 0 1400 PUKS Karolina Tarnów 4.0 27.00 33.50 3 16.0 1495
31 26 II Trybowska, Anna 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.5 28.50 37.00 2 16.5 1490
32 31 IV Bobula, Kornel 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 3.5 28.50 36.00 3 15.5 1500
33 34 IV Stój, Karol 0 1400   3.0 24.00 29.50 2 12.0 1317
34 36 IV Tęcza, Albert 0 1400   3.0 23.00 28.50 2 14.0 1317
35 29 III Jaskółka, Katarzyna 0 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 3.0 22.50 28.00 3 14.0 1339
36 35 IV Siewierski, Szymon 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.0 21.50 27.00 1 9.0 1228
37 39 IV Miłoś, Karina 0 1250 TKSzach Tarnobrzeg 1.0 20.00 25.00 0 9.0 1117
38 11 II Molenda, Marcin 1698 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 0.0 28.00 36.00 0 0.0 1400
39 10 I Żądło, Maciej 1704 2000 UKS Gim-Dwójka Tomaszów Lubelski 0.0 28.00 35.50 0 0.0 1500
 

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


IV Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
Gr C:Jun 1999 i mł.

Baranów Sandomierski 2011-09-04/2011-09-04
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jarosław Pietraszewski

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz
1 3 II Choina, Michał 1553 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 8.0 43.50 56.50 8 41.0 1980
2 5 II+ Posuniak, Weronika 1512 1600 UKS MDK Radom 8.0 42.00 53.50 7 41.5 1960
3 12 II Madej, Roman 0 1800 MKS KSOS Kraków 7.0 40.50 51.50 7 36.0 1860
4 11 II Gaj, Szymon 0 1800 RzKSz Rzeszów 7.0 39.50 51.50 7 37.0 1900
5 53 IV Musiał, Hubert 0 1400 KS Korona Kraków 7.0 36.50 46.50 7 30.0 1780
6 4 II+ Szpar, Miłosz 1539 1800 RzKSz Rzeszów 6.5 39.00 51.00 6 36.0 1860
7 8 II Godek, Martyna 1350 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 6.5 36.50 48.00 5 34.0 1780
8 14 II+ Święch, Joanna 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 40.00 52.50 6 32.0 1740
9 9 I Pędrak, Paulina 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 39.50 51.00 5 32.5 1740
10 2 II Wolczyk, Karol 1571 1800 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 6.0 38.50 51.00 6 31.0 1740
11 7 II Krzysztyńska, Anna 1352 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.0 38.50 50.00 6 34.0 1740
12 1 II Szczurek, Krzysztof 1629 1800 TS Wisła Kraków 6.0 37.50 48.00 6 33.0 1820
13 13 II Piersiak, Krystian 0 1800 KS Górnovia Smak-EKO Górno 6.0 36.50 48.50 5 34.0 1760
14 6 II+ Kozubal, Aleksandra 1411 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.0 36.50 47.00 6 32.0 1740
15 19 III Gutkowski, Marek 0 1600 UKS MDK Radom 6.0 33.50 44.50 5 28.0 1680
16 38 III Gazda, Jakub 0 1600 KKSz Urania Krosno 6.0 32.50 41.50 5 26.5 1640
17 10 II Maj, Jan 0 1800 TKSzach Tarnobrzeg 5.5 41.50 54.50 5 33.0 1720
18 34 III Piasecki, Michał 0 1600 MDK Lublin 5.5 35.50 45.00 5 30.0 1680
19 16 II Trybowska, Barbara 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 32.00 42.00 5 23.5 1620
20 51 III Mrozowska, Gabriela 0 1400 KKSz Urania Krosno 5.5 31.00 38.50 5 23.5 1560
21 22 III Chlebowicz, Szymon 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 39.50 51.50 5 29.0 1620
22 31 III Chodorowski, Adrian 0 1600 KKSz Urania Krosno 5.0 37.00 46.00 5 28.0 1580
23 40 III Moskal, Radosław 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 36.00 47.00 4 26.5 1660
24 27 III Stępniowski, Jakub 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 5.0 36.00 44.00 5 27.0 1580
25 35 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 TKSzach Tarnobrzeg 5.0 35.50 46.50 5 26.0 1560
26 42 III Rejman, Filip 0 1600 TKSzach Tarnobrzeg 5.0 35.50 46.50 5 25.0 1625
27 20 III Miś, Mieszko 0 1600 MKSz GRYF Dębica 5.0 35.00 43.50 4 28.5 1620
28 28 III Makosiej, Piotr 0 1600 Szczucin 5.0 34.50 44.50 5 26.0 1540
29 17 II Poręba, Weronika 0 1600 UKS Magnus Rzezawa 5.0 33.00 43.50 5 26.0 1600
30 23 III Miąsik, Adrian 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 32.00 41.00 4 26.0 1560
31 15 II Bochniarz, Katarzyna 0 1600 KSz DRAKON Lublin 5.0 31.50 40.50 4 25.0 1580
32 36 III Warchoł, Mateusz 0 1600 TKSzach Tarnobrzeg 5.0 31.00 40.50 5 25.0 1480
33 47 III Mytych, Wiktoria 0 1400 Tsz Skoczek Sędziszów Młp. 5.0 29.00 37.00 5 22.0 1540
34 29 III Krawiec, Mateusz 0 1600   4.5 37.00 46.00 4 27.0 1500
35 25 III Babiarz, Arkadiusz 0 1600   4.5 36.00 45.50 4 26.0 1560
36 33 III Żola, Jan 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 34.50 42.50 4 24.5 1500
37 30 III Pędrak, Aleksander 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 32.00 42.00 4 22.5 1500
38 46 III Guła, Agnieszka 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 31.00 39.50 4 21.5 1540
39 48 III Mirowska, Oliwia 0 1400   4.5 28.00 37.50 4 21.0 1460
40 59 IV Baran, Dawid 0 1400 UKS VICTORIA Łowczów 4.5 28.00 36.00 3 19.0 1500
41 39 III Pędrak, Mateusz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 28.00 35.50 4 17.5 1420
42 32 III Mazur, Tomasz 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 38.00 48.00 3 26.5 1560
43 41 III Mirowski, Norbert 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 32.50 42.00 4 21.0 1480
44 50 III Warchoł, Kamila 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 31.00 40.00 4 21.0 1425
45 21 III Fedor, Filip 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 30.50 40.00 4 21.0 1460
46 18 II Łuka, Agnieszka 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 30.50 39.50 3 21.0 1480
47 58 IV Jaranowski, Norbert 0 1400 UKS MDK Radom 4.0 28.50 35.50 4 16.0 1360
48 56 IV Roczniak, Paweł 0 1400 UKS VICTORIA Łowczów 4.0 27.50 36.00 3 18.5 1420
49 72   Jagiełło, Róża 0 1000 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 27.50 35.50 4 15.0 1325
50 54 IV Piłat, Szymon 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 27.50 35.00 4 18.0 1360
51 57 IV Gazda, Dominik 0 1400 KKSz Urania Krosno 4.0 27.00 34.00 4 16.0 1300
52 67 V Zając, Jan 0 1200   4.0 25.50 35.50 4 15.0 1325
53 45 III Krzysztofik, Lidia 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 25.50 34.00 3 16.5 1340
54 37 III Złotek, Mikołaj 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.5 32.00 40.00 3 21.5 1420
55 44 III Miąsik, Patrycja 0 1400 RzKSz Rzeszów 3.5 30.50 38.00 3 19.5 1360
56 24 III Piłat, Mateusz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 3.5 30.00 41.00 3 20.0 1345
57 73   Miłoś, Bartłomiej 0 1000   3.5 27.50 35.50 3 17.0 1280
58 26 III Soboń, Kacper 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 3.5 25.00 32.50 3 14.0 1225
59 62 IV Pietrasz, Michał 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 3.0 29.00 36.50 3 19.0 1380
60 60 IV Bober, Tomasz 0 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 3.0 27.50 34.50 3 14.0 1300
61 49 III Należna, Gabriela 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 26.50 34.50 3 17.0 1300
62 69   Smoleń, Jakub 0 1000   3.0 24.50 32.50 3 15.0 1280
63 55 IV Maj, Jakub 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 3.0 24.50 31.50 3 14.0 1140
64 61 IV Hodur, Izabela 0 1250   3.0 24.50 30.50 3 12.0 1185
65 52 IV Wach, Tomasz 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 3.0 23.00 29.50 3 12.0 1105
66 65 V Smoleń, Mateusz 0 1200 GKSz Hetman Pilzno 3.0 23.00 29.50 3 10.0 1220
67 71   Makosiej, Wojciech 0 1000 Szczucin 3.0 21.50 28.50 3 10.0 1180
68 63 V Florek, Remigiusz 0 1200 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 2.5 25.50 31.50 2 11.5 1140
69 43 III Krawiec, Natalia 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 22.00 29.50 2 10.5 1140
70 68   Mierzwiński, Piotr 0 1000 TKSzach Tarnobrzeg 2.5 22.00 28.00 2 7.5 1085
71 66 V Ćwięka, Konrad 0 1200 SP Podleszany 2.0 24.50 31.50 1 10.5 1140
72 64 V Lelek, Paweł 0 1200   1.5 23.00 29.50 1 8.5 1040
73 74   Konefał, Julia 0 1000 TKSzach Tarnobrzeg 1.5 18.50 23.00 1 6.5 980
74 70   Sabat, Mateusz 0 1000 TKSzach Tarnobrzeg 1.0 19.50 25.50 1 2.0 945
 

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


08 lipca 2011
Rudnik n/Sanem

XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - BLITZ Grupa C

Rudnik nad Sanem 2011-07-08/2011-07-08
Tempo gry: P'5
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


Lp. Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II+ Szpar, Miłosz 1612 1800 RzKSz Rzeszów 8.0 42.00 55.00 2020
2 I Żądło, Maciej 1685 2000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 8.0 39.50 50.50 2000
3 II Łuczka, Szymon 1587 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 7.0 42.00 53.00 1980
4 II Burdzy, Joanna 1440 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 42.50 54.50 1860
5 I Gierulski, Kamil 1690 2000 RzKSz Rzeszów 6.0 41.50 54.50 1820
6 II+ Mytych, Rafał 0 1800 TG Sokół Ropczyce 6.0 41.00 52.00 1860
7 II Konefał, Przemysław 1518 1800 RzKSz Rzeszów 6.0 40.00 53.00 1800
8 III Burek, Damian 0 1600 Górno 6.0 33.50 42.50 1800
9 III Baniak, Łukasz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 6.0 32.50 43.50 1760
10 III Krawiec, Mateusz 0 1600 Górno 6.0 31.00 38.00 1700
11 II Trybowska, Barbara 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 39.00 50.00 1760
12 II Trybowska, Anna 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 35.50 47.50 1685
13 III Włodarczyk, Łukasz 0 1600 GOK Moszczenica 5.5 35.50 44.50 1680
14 III Baran, Radomił 1341 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 37.00 48.00 1700
15 II Raczkiewicz, Jan 0 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 36.50 47.50 1680
16 III Nidzgorski, Piotr 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 33.50 42.50 1640
17 III Mielniczek, Kamil 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 33.00 41.00 1585
18 III Prus, Marcin 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 32.00 43.00 1565
19 III Socha, Krzysztof 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 31.00 41.00 1600
20 II Kulec, Gabriela 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 29.50 38.50 1620
21 II Godek, Martyna 1350 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 4.5 36.50 48.50 1640
22 III Żabicki, Michał 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 33.50 42.50 1640
23 III Piersiak, Patryk 0 1600 Górno 4.5 32.50 43.50 1600
24 III Miąsik, Adrian 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.5 31.00 37.00 1560
25 III Jenczalik, Wojciech 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.5 29.50 38.00 1580
26 III Łasica, Marcin 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 31.50 40.50 1560
27 III Warchoł, Mateusz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 31.50 38.50 1465
28 IV Skoczylas, Ryszard 0 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 29.50 35.00 1460
29 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 29.00 35.50 1445
30 IV Skoczylas, Robert 0 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 28.50 37.50 1520
31 IV Wysmyk, Klaudia 0 1250 GOK Moszczenica 4.0 27.00 35.50 1485
32 III Micewicz, Mateusz 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 26.00 34.00 1500
33 IV Grześkiewicz, Marcin 0 1400 Nowa Sarzyna 4.0 24.00 31.00 1420
34 III Łasocha, Krzysztof 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 29.50 37.50 1400
35 III Jakubowska, Urszula 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.0 29.50 36.50 1360
36 III Zabandżała, Wojciech 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 29.50 36.00 1325
37 III Sarzynski, Eryk 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.0 29.00 37.00 1345
38 II Łuka, Agnieszka 0 1600 RzKSz Rzeszów 3.0 27.00 37.00 1385
39 IV Domaradzki, Maciej 0 1400 RzKSz Rzeszów 3.0 24.00 30.50 1280
40 III Warchoł, Kamila 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.0 23.00 28.50 1280
41 V Książek, Arkadiusz 0 1200 RzKSz Rzeszów 3.0 22.00 28.00 1265
42   Masierak, Katarzyna 0 1000 Bydgoszcz 2.0 20.00 25.50 1200
43   Matwij, Sandra 0 1000 Rzeszów 1.0 23.50 29.00 1000
44 IV Łaba, Kacper 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 1.0 21.00 27.50 1080
45 II Madej, Roman 0 1800 MKS KSOS Kraków 0.0 0.00 4.50 1500

więcej na:   www.chessarbiter.com

08 lipca 2011
Rudnik n/Sanem

XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - BLITZ Grupa D

Rudnik nad Sanem 2011-07-08/2011-07-08
Tempo gry: P'5
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


Lp. Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II Łęczek, Weronika 1600 UKS Magnus Rzezawa 8.0 40.00 51.50 1800
2 III Budkiewicz, Magdalena 1400 UKS Goniec Staniątki 7.0 38.50 50.50 1720
3 III Maj, Jan 1600 TKSz Tarnobrzeg 7.0 36.00 46.50 1680
4 III Rejman, Filip 1600 TKSz Tarnobrzeg 6.5 39.50 50.00 1640
5 III Złotek, Mikołaj 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 33.00 41.50 1640
6 III Chlebowicz, Szymon 1600 RzKSz Rzeszów 5.5 39.50 51.50 1600
7 IV Ożóg, Artur 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 30.50 38.50 1525
8 IV Wysmyk, Kamil 1400 GOK Moszczenica 5.0 41.00 53.00 1580
9 III Moskal, Radosław 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 38.00 49.00 1520
10 III Pyzio, Amelia 1400 TS Wisła Kraków 5.0 37.00 47.50 1480
11 III Przyczyna, Filip 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 34.00 43.00 1520
12 IV Piech, Jacek 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 26.50 32.00 1440
13 III Stępniowski, Jakub 1600 Leżajsk 4.5 32.00 41.00 1420
14 IV Zwierzykowski, Bartłomiej 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 31.50 41.00 1420
15 IV Domaradzki, Jakub 1400 RzKSz Rzeszów 4.5 26.00 36.50 1385
16 III Mróz, Dominik 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 32.00 42.00 1400
17 III Kulec, Martyna 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 31.00 40.50 1365
18 IV Warzocha, Marek 1400 Górno 4.0 30.00 39.00 1365
19 IV Kawalec, Piotr 1400 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4.0 25.00 31.00 1325
20 V Dróżdż, Dawid 1200 GOK Moszczenica 3.5 30.50 39.00 1340
21 IV Pietrasz, Michał 1400 Tarnobrzeg 3.5 27.00 34.50 1305
22 III Miąsik, Patrycja 1400 RzKSz Rzeszów 3.0 30.50 38.00 1340
23   Karpiuk, Bartłomiej 1000 Rzeszów 3.0 28.00 35.00 1200
24 IV Mróz, Laura 1250 RzKSz Rzeszów 3.0 27.00 33.00 1206
25 IV Matwij, Nataniel 1400 RzKSz Rzeszów 3.0 25.50 33.00 1206
26 V Paś, Patryk 1200 UKS Goniec Staniątki 2.0 13.50 19.00 1200
27 IV Włoch, Dominik 1400 Rzeszów 1.0 25.00 33.50 983

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


04-12 lipca 2011
Rudnik n/Sanem

XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - Gr C Jun ur 1997-2000

Rudnik nad Sanem 2011-07-04/2011-07-12
Tempo gry: P'90
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


Lp. Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 1 II+ Szpar, Miłosz 1612 1800 RzKSz Rzeszów 7.5 40.00 51.50 1920  
2 4 II Burdzy, Joanna 1440 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 7.0 37.50 47.50 1840 I
3 7 II+ Mytych, Rafał 0 1800 TG Sokół Ropczyce 6.5 39.50 51.00 1820  
4 9 II Pantuła, Mikołaj 0 1800 S-KKS Przemyśl 6.5 34.00 43.50 1780  
5 8 II Madej, Roman 0 1800 MKS KSOS Kraków 6.0 39.50 50.50 1780  
6 19 III Burek, Damian 0 1600 Górno 6.0 37.00 46.50 1705  
7 2 II Konefał, Przemysław 1518 1800 RzKSz Rzeszów 6.0 36.50 48.00 1780  
8 13 II Tomaka, Anna 0 1600 Akademia Szachowa Gliwice 6.0 35.00 45.50 1780  
9 17 III Baniak, Łukasz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.5 42.50 53.00 1780 II
10 15 II Trybowska, Barbara 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 42.00 53.50 1725  
11 34 III Włodarczyk, Łukasz 0 1600 GOK Moszczenica 5.5 39.00 51.00 1740  
12 6 III Baran, Radomił 1341 1600 RzKSz Rzeszów 5.5 36.50 47.50 1720  
13 20 III Jenczalik, Wojciech 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.5 35.50 45.00 1725  
14 3 II Ruttar, Łukasz 1466 1800 GKSz Kornuty Gorlice 5.5 34.00 43.50 1700  
15 14 II Trybowska, Anna 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 33.50 42.50 1700  
16 26 III Lewicki, Piotr 0 1600 S-KKS Przemyśl 5.5 31.50 42.00 1665  
17 10 II Piersiak, Krystian 0 1800 KS Górnovia Smak-EKO Górno 5.0 37.50 49.00 1680  
18 23 III Krawiec, Mateusz 0 1600 Górno 5.0 35.50 44.00 1620  
19 16 II Łuka, Agnieszka 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 32.50 40.50 1640  
20 18 III Brzuzan, Krzysztof 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 32.00 42.00 1640  
21 38 III Żabicki, Michał 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 31.50 39.75 1623  
22 28 III Miąsik, Adrian 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 29.50 36.50 1600  
23 25 III Lewicki, Michał 0 1600 S-KKS Przemyśl 4.5 35.00 42.50 1545  
24 5 II Godek, Martyna 1350 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 4.5 34.00 43.00 1600  
25 24 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.5 32.50 39.50 1600  
26 46 IV Wysmyk, Klaudia 0 1250 GOK Moszczenica 4.5 32.00 41.00 1565 III
27 36 III Łasica, Marcin 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.5 32.00 41.00 1620  
28 32 III Socha, Krzysztof 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 32.00 41.00 1510  
29 30 III Piersiak, Patryk 0 1600 Górno 4.5 29.00 36.50 1565  
30 12 II Kulec, Gabriela 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 27.50 34.50 1465  
31 11 II Raczkiewicz, Jan 0 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 31.50 41.00 1560  
32 27 III Mielniczek, Kamil 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 31.50 40.50 1545  
33 31 III Prus, Marcin 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 31.00 40.50 1525  
34 33 III Warchoł, Mateusz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 28.50 37.00 1445  
35 39 III Jakubowska, Urszula 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 28.00 36.00 1500  
36 35 III Zabandżała, Wojciech 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 26.50 33.50 1485  
37 42 IV Skoczylas, Robert 0 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 21.00 27.00 1325  
38 29 III Nidzgorski, Piotr 0 1600 RzKSz Rzeszów 3.5 32.00 41.50 1480  
39 43 IV Skoczylas, Ryszard 0 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.5 25.50 31.00 1360  
40 22 III Korta, Jakub 0 1600 S-KKS Przemyśl 3.5 23.00 31.50 1400  
41 37 III Łasocha, Krzysztof 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 31.50 39.00 1405  
42 45 IV Matwij, Angelika 0 1250 RzKSz Rzeszów 3.0 29.00 36.00 1365 III
43 41 IV Domaradzki, Maciej 0 1400 RzKSz Rzeszów 3.0 27.50 35.00 1305  
44 21 III Jeżak, Paweł 0 1600 S-KKS Przemyśl 3.0 24.00 33.25 1522  
45 47 V Książek, Arkadiusz 0 1200 RzKSz Rzeszów 3.0 22.50 27.50 1240  
46 40 III Warchoł, Kamila 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 2.5 32.00 39.00 1380  
47 49   Masierak, Katarzyna 0 1000 Bydgoszcz 2.5 24.50 30.00 1112  
48 44 IV Łaba, Kacper 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 2.5 22.00 28.50 1220  
49 48 V Urban, Florian 0 1200 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1.5 22.50 28.00 1125  
50 50   Matwij, Sandra 0 1000 Rzeszów 1.0 23.50 29.50 956  

więcej na:   www.chessarbiter.com

 

04-12 lipca 2011
Rudnik n/Sanem

XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - Gr D Jun ur 2001 i mł.

Rudnik nad Sanem 2011-07-04/2011-07-12
Tempo gry: P'90
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


Lp. Nr Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 2 III Maj, Jan 1600 TKSz Tarnobrzeg 8.0 40.00 52.00 1820 II
2 1 III Chlebowicz, Szymon 1600 RzKSz Rzeszów 7.0 38.00 48.00 1720  
3 10 III Budkiewicz, Magdalena 1400 UKS Goniec Staniątki 6.5 40.00 52.00 1665 II
4 7 III Rejman, Filip 1600 TKSz Tarnobrzeg 6.5 37.00 47.00 1680  
5 4 III Moskal, Radosław 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.0 36.50 48.00 1580  
6 9 III Złotek, Mikołaj 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 36.50 48.50 1565  
7 8 III Stępniowski, Jakub 1600 Leżajsk 5.5 35.50 47.50 1560  
8 5 III Mróz, Dominik 1600 RzKSz Rzeszów 5.5 29.50 38.50 1505  
9 3 III Mazur, Tomasz 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 38.00 50.00 1540  
10 11 III Kulec, Martyna 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 34.50 45.50 1445  
11 23 IV Zwierzykowski, Bartłomiej 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 34.00 44.00 1540  
12 21 IV Wysmyk, Kamil 1400 GOK Moszczenica 5.0 30.50 39.50 1460  
13 17 IV Ożóg, Artur 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 29.50 38.00 1425  
14 24 IV Mróz, Laura 1250 RzKSz Rzeszów 4.5 33.00 43.00 1385 III
15 12 III Miąsik, Patrycja 1400 RzKSz Rzeszów 4.5 31.50 41.50 1400  
16 18 IV Piech, Jacek 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 28.50 36.00 1360  
17 6 III Przyczyna, Filip 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 37.50 48.00 1480  
18 25 V Dróżdż, Dawid 1200 GOK Moszczenica 4.0 36.00 44.50 1400 IV
19 20 IV Warzocha, Marek 1400 Górno 4.0 29.50 37.00 1325  
20 22 IV Włoch, Dominik 1400 Rzeszów 4.0 29.50 36.50 1320  
21 19 IV Pietrasz, Michał 1400 Tarnobrzeg 4.0 27.00 35.00 1380  
22 13 IV Domaradzki, Jakub 1400 RzKSz Rzeszów 3.5 29.00 37.00 1305  
23 26 V Paś, Patryk 1200 UKS Goniec Staniątki 3.5 25.50 31.00 1156  
24 14 IV Kawalec, Piotr 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5 24.00 29.50 1273  
25 28   Tomaka, Krzysztof 1000 Akademia Szachowa Gliwice 3.0 23.50 29.00 1111  
26 27   Karpiuk, Bartłomiej 1000 Rzeszów 3.0 15.50 20.50 1175 V
27 16 IV Matwij, Nataniel 1400 RzKSz Rzeszów 2.5 27.50 35.00 1090  
28 15 IV Maj, Jakub 1400 Tarnobrzeg 2.0 29.00 36.00 1120  
29 29   Urban, Liliana 1000 Rudnik 1.0 24.00 31.00 889  

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


25 czerwca 2011
Rzeszów
 

Turniej Szachowy Rzeszów-Słocina 2011

Rzeszów, Dom Kultury Osiedle Słocina 2011-06-25/2011-06-25
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 IM Skalski, Michał 2437 2400 TS Wisła Kraków 8.0 44.00 54.00 2433  
2 FM Ustiyanovich, Nazariy 2204 2204 Lwów 7.0 42.00 53.00 2263  
3 FM Sendera, Jarosław 2311 2300 SzKS Zelmer Rzeszów 7.0 41.50 54.00 2281  
4 k Leja, Adam 2143 2200 SzKS Zelmer Rzeszów 7.0 40.50 52.50 2161  
5 k Pulik, Krzysztof 2171 2200 LKS Parnas Stara Wieś 6.5 41.00 53.50 2090  
6 k Matviychuk, Andrey 2117 2117 Nowojaworowsk 6.5 39.00 48.50 2123  
7 I Dzido, Dawid 2006 2000 BCK Biłgoraj 6.5 38.00 48.50 2051  
8 II Lach, Mateusz 0 1800 LKS Kosienice Kosienice 6.0 40.00 51.50 2040  
9 k Kopczyk, Daniel 2189 2200 KS Komunalni Sanok 6.0 39.00 51.50 2111  
10 I Lach, Dariusz 1839 2000 LKS Kosienice Kosienice 6.0 37.50 49.50 2040  
11 II+ Mika, Tomasz 1833 1800 LkSz GCKIP Czarna 5.5 38.00 48.50 1901  
12 k Zygo, Władysław 2133 2200 SzKS Zelmer Rzeszów 5.5 37.50 48.00 1970  
13 II Kraska, Mateusz 0 1800 UKS Gambit Łańcut 5.5 36.50 46.00 1922  
14 I+ Woźniak, Marcin 1698 2100 Parnas Stara Wieś 5.5 36.00 46.00 1920  
15 I Jaworski, Albin 1868 2000 BCK Biłgoraj 5.5 35.00 46.00 1922  
16 III Wojtowicz, Patryk 1417 1600 KS Komunalni Sanok 5.5 34.00 44.50 1840  
17 II+ Skiba, Krzysztof 0 1800 TG Sokół Ropczyce 5.5 33.00 43.50 1782  
18 II Kot, Henryk 0 1800 SzKS Zelmer Rzeszów 5.5 32.00 39.50 1820  
19 III Raus, Wacław 0 1600 Krosno 5.5 31.50 40.00 1830  
20 II Kraska, Łukasz 0 1800 UKS Gambit Łańcut 5.5 28.50 36.50 1740  
21 I+ Czarnecki, Wojciech 2105 2100 GKSz Hetman Pilzno 5.0 39.00 49.00 1990  
22 II+ Mytych, Rafał 0 1800 TG Sokół Ropczyce 5.0 34.00 43.50 1870  
23 IV Paczosa, Piotr 0 1400 Krosno 5.0 33.00 42.50 1800 III
24 II Dec, Kazimierz 1816 1800 LKS Kańczuga 5.0 30.00 39.50 1800  
25 III Raus, Maciej 0 1600 Krosno 5.0 29.00 37.50 1740  
26 II Nowakowski, Jacek 1611 1800 SS-T Lubcza Racławówka 4.5 35.50 46.50 1770  
27 III Krok, Krzysztof 0 1600 SS-T Lubcza Racławówka 4.5 35.50 44.00 1790  
28 III Kostelniuk, Paweł 0 1600 KS Komunalni Sanok 4.5 34.50 41.50 1792  
29 II Ziobro, Tadeusz 1760 1800 SS-T Lubcza Racławówka 4.5 34.00 42.50 1660  
30 II Godek, Martyna 1360 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 4.5 33.50 43.50 1720  
31 III Bukowiński, Krystian 0 1600 Dubiecko 4.5 33.50 42.50 1700  
32 II Rzeszutek, Jerzy 0 1800 TG Sokół Ropczyce 4.5 32.50 41.50 1680  
33 II Burdzy, Joanna 1442 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.5 32.00 41.00 1750  
34 II Oleszczuk, Piotr 0 1800 SS-T Lubcza Racławówka 4.5 31.00 39.00 1700  
35 II Kornik, Marek 0 1800 BCK Biłgoraj 4.5 30.00 37.00 1682  
36 III Zygo, Tadeusz 0 1600 Styków 4.5 28.50 35.50 1700  
37 III Więcław, Tomasz 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 4.5 27.50 35.50 1600  
38 II Trybowska, Barbara 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.5 26.50 35.50 1680  
39 III Bazan, Kinga 0 1400 Sokołów Małopolski 4.0 31.50 41.50 1710  
40 II Lorens, Łukasz 1568 1800 TG Sokół Mielec 4.0 31.00 40.00 1661  
41 III Kunysz, Paweł 0 1600 SKS Czarni Rzeszów 4.0 29.50 38.00 1520  
42 III Skiba, Grzegorz 0 1600 TG Sokół Ropczyce 4.0 29.00 37.50 1660  
43 III Chlebowicz, Szymon 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 28.50 38.00 1520  
44 III Cioch, Bruno 0 1600 SS-T Lubcza Racławówka 4.0 25.50 31.50 1560  
45 III Zygo, Nikodem 0 1600 Styków 3.5 31.50 40.50 1640  
46 III Mazurkiewicz, Piotr 0 1600 UKS Gambit Łańcut 3.5 29.00 37.50 1500  
47 III Rejman, Filip 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 3.5 29.00 35.50 1540  
48 III Mytych, Wiktoria 0 1400 TG Sokół Ropczyce 3.5 27.50 36.00 1512  
49 II Czanasz, Aleksander 0 1800 BCK Biłgoraj 3.5 25.00 32.00 1520  
50 III Kielar, Wiktor 0 1600 Adamówka 3.5 22.00 28.50 1490  
51 II Wróbel, Dariusz 0 1800 BCK Biłgoraj 3.0 32.00 42.00 1580  
52 II Trybowska, Anna 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.0 28.50 38.00 1441  
53 V Latosiński, Marcin 0 1200 Rzeszów 3.0 27.00 35.00 1422 IV
54 III Mirga, Franciszek 0 1600 UKS Gambit Łańcut 3.0 26.00 33.50 1400  
55 III Mucha, Hubert 0 1600 BCK Biłgoraj 3.0 23.50 29.50 1480  
56 III Woźniak, Iwona 0 1400 RzKSz Rzeszów 3.0 22.00 28.00 1422  
57   Chlebowicz, Jerzy 0 1000 Rzeszów 3.0 21.50 26.50 1356  
58 III Mucha, Konrad 0 1600 BCK Biłgoraj 2.5 22.50 28.50 1456  
59 III Mrozowska, Gabriela 0 1400 KKSz Urania Krosno 2.5 22.50 28.50 1356  
60 III Cioch, Piotr 0 1600 SS-T Lubcza Racławówka 2.0 21.00 28.00 1280  
61 III Cioch, Kamila 0 1400 SS-T Lubcza Racławówka 1.0 19.00 24.00 1133  
62 II Łapiński, Zbigniew 0 1800 SzKS Zelmer Rzeszów 0.0 31.50 40.50 1800  

więcej na:  www.chessarbiter.com

 


19 czerwca 2011
Chotowa

 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów 14-15 lat
ur. 1996-1997

GRAND Chotowa 2011-06-19/2011-06-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II+ Szeglowski, Tomasz 1800 LKSz GCKiP Czarna 6.5 38.00 47.00 1980
2 I Gawiec, Konrad 2000 LKSz GCKiP Czarna 6.0 40.00 50.00 1980
3 I Miśkiewicz, Kamil 2000 GKSz Hetman Pilzno 6.0 39.50 49.50 1980
4 I Gierulski, Kamil 2000 RzKSz Rzeszów 6.0 39.00 49.00 1980
5 II Wilk, Tomasz 1800 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 38.00 48.50 1960
6 II+ Mytych, Rafał 1800 TG Sokół Ropczyce 6.0 38.00 48.00 1960
7 II Indyk, Wojciech 1800 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 37.50 46.50 1940
8 II+ Lewtak, Dominik 1800 LKSz GCKiP Czarna 5.5 34.50 44.50 1880
9 II+ Głuszak, Paweł 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 35.50 42.00 1800
10 III Baniak, Łukasz 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.0 32.50 41.50 1734
11 III Cwynar, Damian 1600 LKS Orzeł Wysoka 5.0 28.50 35.00 1689
12 II Zubilewicz, Artur 1800 Przemyśl 4.5 29.50 38.00 1760
13 II Chrzan, Karol 1800 S-KKS Przemyśl 4.5 27.00 33.50 1720
14 II Godawski, Waldemar 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.0 33.50 42.50 1700
15 II Konefał, Przemysław 1800 RzKSz Rzeszów 4.0 31.50 40.50 1689
16 II Stawarz, Łukasz 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.0 31.00 37.50 1689
17 III Jenczalik, Wojciech 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 26.50 32.00 1600
18 III Rugała, Damian 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 26.00 33.00 1556
19 III Krawiec, Adrian 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 24.50 31.00 1556
20 III Kanas, Miłosz 1600 Przemyśl 3.0 26.00 31.00 1489
21 III Delmanowicz, Łukasz 1600 Przemyśl 1.0 24.50 30.00 1311
 

więcej na:  www.chessarbiter.com 

 


 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów 12-13 lat
ur. 1998-1999

GRAND Chotowa 2011-06-19/2011-06-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II+ Mrozowski, Patryk 1800 KKSz Urania Krosno 8.5 33.50 45.00 2000
2 II Drabek, Jan 1800 KKSz Urania Krosno 7.5 35.00 47.50 1920
3 III Brzuzan, Krzysztof 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.5 36.00 48.00 1840
4 II Kraska, Łukasz 1800 UKS Gambit Łańcut 5.0 37.00 46.00 1680
5 III Szpunar, Marcin 1600 LKS Orzeł Wysoka 5.0 35.00 44.50 1640
6 III Szylar, Michał 1600 LKS Markovia Markowa 5.0 32.50 40.50 1660
7 III Kędzierski, Krzysztof 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.0 28.00 36.00 1540
8 II Placek, Mateusz 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.5 37.50 49.50 1660
9 III Socha, Krzysztof 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 27.00 36.00 1560
10 III Jeżak, Paweł 1600 S-KKS Przemyśl 4.0 35.50 45.00 1560
11 III Handzel, Mikołaj 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 30.50 39.50 1480
12 III Chrzan, Bartosz 1600 S-KKS Przemyśl 4.0 26.50 35.50 1460
13 III Łasica, Marcin 1600 RzKSz Rzeszów 3.5 27.00 34.00 1400
14 IV Jarosz, Bartłomiej 1400 TG Sokół Mielec 3.5 26.00 31.50 1420
15   Bury, Michał 1000 Rzeszów 1.0 28.50 34.00 1200
16 V Jarosz, Piotr 1200 TG Sokół Mielec 0.5 29.50 35.50 1180
 

więcej na:  www.chessarbiter.com 

 



 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do 7 lat
ur. 2004 i młodsi

GRAND Chotowa 2011-06-19/2011-06-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 III Babiarz, Arkadiusz 1600 Baryczka 8.0 38.00 49.50 1640  
2 IV Bień, Hubert 1400 MKSz GRYF Dębica 7.5 37.50 48.50 1580 III
3 IV Mróz, Dominik 1400 RzKSz Rzeszów 7.0 38.00 50.50 1540 III
4 IV Piech, Jacek 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 39.50 52.00 1440  
5 IV Jemioło, Jan 1400 Przedszkole w Przecławiu 5.5 39.00 50.50 1420  
6 IV Soboń, Kacper 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 38.00 47.00 1320  
7   Bober, Tomasz 1000 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 5.0 37.00 46.00 1360 IV
8 IV Maj, Jakub 1400 Tarnobrzeg 5.0 37.00 45.00 1320  
9   Mac, Adam 1000 Rzeszów 5.0 31.00 40.00 1280 V
10 IV Skarbek, Jakub 1400 Rzeszów 4.5 32.00 43.00 1220  
11 V Duda, Filip 1200 Rzeszów 4.5 32.00 39.00 1180  
12 V Florek, Remigiusz 1200 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 4.5 29.50 36.50 1160  
13 V Smoleń, Mateusz 1200 GKSz Hetman Pilzno 4.5 25.50 32.50 1180  
14   Bartuzi, Krzysztof 1000 Pilzno 4.5 25.50 31.50 1160 V
15 V Kliba, Patryk 1200 Rzeszów 4.0 35.00 44.00 1240 IV
16 IV Tatarczany, Michał 1400 GKSz Hetman Pilzno 4.0 30.50 39.00 1140  
17   Lelek, Paweł 1000 Przecław 4.0 23.00 27.50 1080 V
18 V Pyrchla, Filip 1200 Hetman Pilzno 3.5 30.00 35.50 1080  
19 V Miga, Sebastian 1200 Wadowice Górne 3.0 28.00 35.50 1060  
20   Kamiński, Arkadiusz 1000 Rzeszów 3.0 25.50 30.50 1020 V
21   Janaś, Mateusz 1000 Pilzno 1.0 29.50 34.50 820  
22 V Rachwalski, Jakub 1200 Hetman Pilzno 0.0 31.50 40.50 1200  
23   Maglecki, Jakub 1000 Przecław 0.0 27.00 33.00 760  
 

więcej  na :   www.chessarbiter.com

 


 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów 10-11 lat
ur. 2000-2001

GRAND Chotowa 2011-06-19/2011-06-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 III Baran, Radomił 1600 RzKSz Rzeszów 8.0 41.00 53.00 1920  
2 III Gaj, Szymon 1600 RzKSz Rzeszów 7.0 37.00 48.00 1780  
3 II Piersiak, Krystian 1800 KS Górnovia Smak-EKO Górno 6.5 39.50 52.00 1780  
4 III Krawiec, Mateusz 1600 Górno 6.0 40.50 51.50 1720  
5 III Maj, Jan 1600 TKSz Tarnobrzeg 6.0 36.00 46.50 1700  
6 III Matyja, Szymon 1600 GKSz Hetman Pilzno 6.0 35.50 47.50 1720  
7 III Świszcz, Maciej 1600 S-KKS Przemyśl 6.0 34.50 44.50 1720  
8 III Moskal, Radosław 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 37.50 50.00 1700  
9 II Pantuła, Mikołaj 1800 S-KKS Przemyśl 5.5 35.50 47.50 1660  
10 III Mazur, Tomasz 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 31.50 42.50 1660  
11 III Chodorowski, Adrian 1600 KKSz Urania Krosno 5.0 37.50 48.00 1640  
12 III Babula, Aleksander 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 33.00 41.50 1600  
13 III Rachwał, Mateusz 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 32.50 42.00 1580  
14 III Cieszyński, Michał 1600 LKS Orzeł Wysoka 5.0 28.50 37.50 1600  
15 III Nidzgorski, Piotr 1600 RzKSz Rzeszów 4.5 35.00 45.50 1600  
16 III Jarosz, Mikołaj 1600 TG Sokół Mielec 4.5 32.00 41.00 1560  
17 III Miąsik, Adrian 1600 RzKSz Rzeszów 4.5 28.50 37.00 1540  
18 III Korta, Jakub 1600 S-KKS Przemyśl 4.5 28.00 35.00 1500  
19 IV Dziuba, Jan 1400 SPDK Staroniwa Rzeszów 4.0 34.50 45.50 1540 III
20 IV Grześkiewicz, Marcin 1400 Nowa Sarzyna 4.0 32.00 41.00 1520  
21 III Basza, Mateusz 1600 S-KKS Przemyśl 4.0 31.50 39.50 1520  
22 III Fedor, Filip 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 30.50 39.00 1540  
23 II Barszcz, Marek 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.0 30.50 39.00 1560  
24 III Micewicz, Mateusz 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 28.00 36.50 1500  
25 IV Szeląg, Bartłomiej 1400 Przemyśl 4.0 26.50 34.50 1480  
26 IV Gdula, Bartłomiej 1400 Leżajsk 4.0 22.50 28.50 1440  
27 IV Barłowski, Patryk 1400 RzKSz Rzeszów 3.5 28.00 35.50 1380  
28 IV Żelazko, Wojciech 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 31.50 39.50 1440  
29 IV Pańczuk, Grzegorz 1400 S-KKS Przemyśl 3.0 25.00 32.50 1400  
30 IV Cwynar, Jakub 1400 LKS Orzeł Wysoka 3.0 23.50 32.00 1320  
31 IV Pietrasz, Michał 1400 Tarnobrzeg 2.5 26.50 34.50 1360  
32 III Piłat, Mateusz 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 2.5 23.50 30.00 1340  
33 III Warchoł, Mateusz 1600 TKSz Tarnobrzeg 2.0 22.00 27.50 1240  
34 V Wilaszek, Jakub 1200 Radomyśl Wielki 1.5 24.50 31.50 1240  
 


więcej na:  www.chessarbiter.com


 


 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów 8 - 9 lat
ur. 2002-2003

GRAND Chotowa 2011-06-19/2011-06-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 II+ Szpar, Miłosz 1800 RzKSz Rzeszów 9.0 40.50 51.00 1960  
2 III Stopa, Dawid 1600 GKSz Hetman Pilzno 6.5 40.00 52.50 1740  
3 III Piasecki, Nikodem 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.5 39.00 51.50 1660  
4 III Dulak, Karol 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.5 38.00 51.00 1740  
5 III Miś, Mieszko 1600 MKSz Gryf Dębica 6.0 38.00 48.50 1640  
6 III Rejman, Filip 1600 TKSz Tarnobrzeg 6.0 37.50 48.00 1620  
7 III Chlebowicz, Szymon 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 35.50 45.00 1580  
8 IV Michalcewicz, Paweł 1400 Mielec 6.0 33.00 41.00 1620 III
9 III Stępniowski, Jakub 1600 Leżajsk 5.5 38.50 47.00 1640  
10 III Majewski, Michał 1600 Jasło 5.5 37.50 50.50 1640  
11 III Babula, Mateusz 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 36.00 48.50 1520  
12 III Dźwierzyński, Bartosz 1600 LKS Markovia Markowa 5.0 34.50 45.00 1560  
13 III Złotek, Mikołaj 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.0 34.00 46.50 1580  
14 III Juras, Paweł 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 31.00 39.50 1460  
15 IV Ożóg, Artur 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 30.00 39.00 1440  
16 IV Piłat, Szymon 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 30.00 38.50 1420  
17 IV Czechowicz, Wojciech 1400 Nowa Sarzyna 5.0 27.50 35.50 1420  
18 IV Cwynar, Bartłomiej 1400 LKS Markovia Markowa 4.5 30.50 39.00 1420  
19 III Wolak, Kamil 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 36.00 46.00 1420  
20 III Mirowski, Norbert 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 35.50 44.00 1440  
21 IV Czuchra, Kacper 1400 Radomyśl Wielki 4.0 32.50 44.00 1420  
22   Jurkiewicz, Kacper 1000 Brzozów 4.0 31.50 40.00 1356 IV
23 IV Gwizdak, Ernest 1400 LKS Markovia Markowa 4.0 30.50 38.00 1320  
24 V Cyran, Kacper 1200 Rzeszów 4.0 29.50 37.50 1245  
25 IV Żola, Jan 1400 SP Podleszany 4.0 29.00 37.00 1300  
26 V Barłowski, Kamil 1200 RzKSz Rzeszów 4.0 27.00 35.00 1320 IV
27   Gwóźdź, Cyprian 1000 GKSz Hetman Pilzno 4.0 26.50 33.00 1178 V
28 IV Stopyra, Sylwester 1400 Leżajsk 4.0 23.50 30.50 1180  
29   Urban, Paweł 1000 Mielec 3.5 27.00 33.50 1134 V
30   Kadłuczka, Benedykt 1000 Rzeszów 3.0 26.50 34.00 1178 V
31 IV Micewicz, Łukasz 1400 Nowa Sarzyna 3.0 22.00 29.50 1080  
32 IV Zimny, Wiktor 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 22.00 28.50 1089  
33 V Szylar, Gabriel 1200 Markowa 2.5 24.50 31.50 1112  
34 V Cyran, Dominik 1200 Rzeszów 2.0 23.00 30.50 1045  
35   Urban, Piotr 1000 Mielec 2.0 20.00 27.50 956  
 

więcej  na:   www.chessarbiter.com

 


 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorek 10-11 lat
ur. 2000-2001

GRAND Chotowa 2011-06-19/2011-06-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II+ Pędrak, Paulina 1600 GKSz Hetman Pilzno 8.5 37.00 47.50 1860
2 II Trybowska, Barbara 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 7.0 38.50 49.00 1710
3 II Krzysztyńska, Anna 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 7.0 36.50 47.00 1660
4 II Jurkiewicz, Zuzanna 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.5 37.50 49.50 1680
5 III Mrozowska, Gabriela 1400 KKSz Urania Krosno 5.5 31.00 39.50 1490
6 III Jakubowska, Urszula 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 37.50 47.50 1490
7 II Kulec, Gabriela 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 36.00 47.00 1475
8 II Winter, Anna 1600 KKSz Urania Krosno 5.0 31.00 41.00 1445
9 III Miąsik, Patrycja 1400 RzKSz Rzeszów 5.0 27.00 35.00 1355
10 II Łuka, Agnieszka 1600 RzKSz Rzeszów 4.5 37.50 49.50 1500
11 III Guła, Agnieszka 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 32.00 43.00 1373
12 III Wolak, Julia 1400 GKSz Hetman Pilzno 4.5 27.00 36.00 1340
13 III Warchoł, Kamila 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.0 33.00 45.00 1400
14 IV Mróz, Laura 1250 RzKSz Rzeszów 4.0 27.00 34.00 1261
15 III Krzysztofik, Lidia 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 24.50 32.50 1217
16 V Turczyn, Patrycja 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 24.50 31.00 1089
17   Rożek, Klaudia 1000 Przemyśl 2.5 23.50 32.00 1051
18 V Bednarz, Paulina 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 23.00 31.50 1028
19   Lis, Andżelika 1000 Przemyśl 2.0 25.00 32.00 1000
 

więcej na:   www.chessarbiter.com


 



 

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorek 12-13 lat
ur. 1998-1999

GRAND Chotowa 2011-06-19/2011-06-19
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 II+ Kozubal, Aleksandra 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 8.0 31.00 40.50 1625  
2 II Trybowska, Anna 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 8.0 30.50 39.50 1615  
3 II Godek, Martyna 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 7.5 34.50 43.50 1584  
4 II Burdzy, Joanna 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.5 34.00 43.00 1495  
5 III Krzysztofik, Magdalena 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 33.50 42.50 1345  
6 V Miłoś, Karina 1100 Tarnobrzeg 5.0 32.00 41.50 1317 IV
7 V Pawlus, Joanna 1100 GKSz Hetman Pilzno 5.0 30.00 39.00 1273 IV
8 IV Walas, Maja 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 34.50 43.50 1150  
9 V Turczyn, Dominika 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.5 26.50 35.50 1028  
10 V Krawiec, Kinga 1100 KGL Szarotka Wadowice Górne 2.0 31.00 40.00 1022  
11   Mędrek, Justyna 1000 KGL Szarotka Wadowice Górne 1.5 28.00 37.00 995  

więcej na:   www.chessarbiter.com

 


12 czerwca 2011
Biłgoraj

XVII Otwarty Memoriał Szachowy Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza

Biłgoraj (SP nr 1) 2011-06-12/2011-06-12
Tempo gry: P'15
Arbiter: Artur Kimak

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Uwagi (filtr)
1 3 k Matvijchuk, Andrij UKR 2117 2200 Novojaworivsk 7.5 45.00 57.00 6 41.5  
2 5 I Dymek, Łukasz POL 2092 2092 Radzyń Podlaski 7.0 41.50 52.50 6 36.5  
3 9 I Dzido, Dawid POL 2006 2000 BCK Biłgoraj 7.0 40.50 52.00 6 36.5  
4 14 I Żądło, Maciej POL 1679 2000 UKS Gim Dwójka Tomaszów Lub. 7.0 36.00 47.50 7 35.0 J14
5 8 k Panchyshyn, Taras UKR 2029 2200 Novojaworivsk 7.0 36.00 46.50 6 36.5 J18
6 21 II Niewęgłowski, Krzysztof POL 0 1800 Radzyń Podlaski 6.5 40.50 50.00 6 31.0  
7 12 I Żądło, Anna POL 1856 1800 UKS Gim Dwójka Tomaszów Lub. 6.5 36.50 46.50 6 30.0 J18
8 1 k Frączek, Dariusz POL 2261 2261 KU AZS UMCS Lublin 6.0 41.00 52.50 5 34.5  
9 4 k Gorzkiewicz, Łukasz POL 2110 2200 LUKS Tomasovia 6.0 39.50 51.00 4 35.0  
10 28 II Strzałka, Jerzy POL 0 1800 BCK Biłgoraj 6.0 33.00 40.50 5 28.5  
11 6 I++ Probola, Bartosz POL 2081 2100 LUKS Tomasovia 5.5 39.50 50.00 5 31.0  
12 2 k Probola, Ryszard POL 2190 2200 LUKS Tomasovia 5.5 38.00 49.00 5 31.0  
12 7 I+ Turowski, Piotr POL 2060 2060 Radzyń Podlaski 5.5 38.00 49.00 5 31.0  
14 11 I Jaworski, Albin POL 1868 2000 BCK Biłgoraj 5.5 36.00 47.00 5 27.0  
15 13 I Gorzkiewicz, Marta POL 1814 1800 LUKS Tomasovia 5.5 34.00 42.50 5 27.5  
16 10 I Juszczuk, Grzegorz POL 1993 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.5 33.00 43.50 5 28.5  
17 17 II+ Głuszak, Paweł POL 1544 1800 Orzeł Rudnik 5.5 33.00 42.50 5 26.0 J14
18 20 II Trybowski, Władysław POL 0 1800 Orzeł Rudnik 5.5 33.00 41.50 5 25.5  
19 18 II Swacha, Jan POL 0 1800 Janów Lubelski 5.0 36.00 46.50 4 28.5  
20 23 II Kornik, Marek POL 0 1800 MDK Biłgoraj 5.0 35.50 45.00 3 27.0 J18
21 15 II+ Góra, Antonina POL 1667 1800 Awans Żyrzyn 5.0 35.00 46.00 5 30.0 J14
22 35 II Trybowska, Barbara POL 0 1600 Orzeł Rudnik 5.0 34.00 44.50 5 22.0 J14
23 16 II Góra, Joanna POL 1576 1800 Awans Żyrzyn 5.0 33.50 43.50 4 27.0  
24 24 II Strzałka, Janusz POL 0 1800 BCK Biłgoraj 5.0 30.50 40.50 5 24.0  
25 27 II Hacia, Damian POL 0 1800 LUKS Tomasovia 5.0 29.50 38.50 4 24.5  
26 31 III Piecuch, Marek POL 0 1600 Orzeł Rudnik 5.0 26.00 31.50 5 22.0  
27 25 II Różański, Tadeusz POL 0 1800 Radzięcin 4.5 38.00 48.00 4 28.0  
28 22 II Umiński, Krzysztof POL 0 1800 LUKS Tomasovia 4.5 35.50 45.50 4 27.0 J18
29 29 II Kata, Janusz POL 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.5 33.00 43.50 4 25.0  
30 26 II Wróbel, Dariusz POL 0 1800 BCK Biłgoraj 4.5 32.50 42.50 3 25.5  
31 32 II Frączek, Weronika POL 0 1600 MKS Start Lublin 4.5 31.50 40.50 3 23.5 J14
32 40 III Kielar, Wiktor POL 0 1600 Adamówka 4.5 30.00 40.00 4 20.0 J14
33 30 II Wojtanowicz, Stanisław POL 0 1800 Łętownia 4.5 30.00 39.00 4 21.5  
34 45 III Mazur, Jakub POL 0 1600 Orzeł Rudnik 4.5 29.50 39.00 4 17.5 J18
35 19 II Czanasz, Aleksander POL 0 1800 BCK Biłgoraj 4.0 34.00 44.50 4 25.0  
36 48 III Modrzejewski, Tymoteusz POL 0 1600 UKS Grom Krężnica Jara 4.0 32.50 41.00 4 20.0  
37 49 III Jasiński, Grzegorz POL 0 1600 BCK Biłgoraj 4.0 32.00 41.00 3 19.0  
38 33 II Trybowska, Anna POL 0 1600 Orzeł Rudnik 4.0 31.00 39.00 4 19.0 J14
39 38 III Żarnowski, Sebastian POL 0 1600 MDK Zamość 4.0 29.50 35.50 3 19.0 J10
40 41 III Sprawka, Jakub POL 0 1600 KSz Drakon Lublin 4.0 29.00 37.50 4 19.0 J10
41 36 III Rataj, Jan Sr POL 0 1600 BCK Biłgoraj 4.0 28.00 38.00 4 19.0  
42 46 III Modrzejewski, Szymon POL 0 1600 UKS Grom Krężnica Jara 4.0 28.00 35.50 4 17.0 J10
43 53 IV Przysiadłowski, Łukasz POL 0 1400 Babice 4.0 27.50 32.50 3 20.0 J18
44 42 III Mazur, Tomasz POL 0 1600 Orzeł Rudnik 4.0 26.50 33.00 3 16.5 J10
45 47 III Trybowski, Andrzej POL 0 1600 Orzeł Rudnik 3.5 30.00 35.50 3 17.0  
46 50 III Przyczyna, Filip POL 0 1600 UKS Gim Dwójka Tomaszów Lub. 3.5 27.50 35.00 3 17.0 J10
47 37 III Złotek, Mikołaj POL 0 1600 Orzeł Rudnik 3.5 27.00 35.00 3 15.5 J10
48 39 III Moskal, Radosław POL 0 1600 Orzeł Rudnik 3.5 25.50 35.00 3 14.5 J10
49 54 IV Mucha, Hubert POL 0 1400 MDK Biłgoraj 3.5 23.50 29.00 3 13.5 J14
50 43 III Kata, Damian POL 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 3.0 32.50 42.00 3 19.0  
51 55 IV Bobula, Kornel POL 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.0 29.00 37.50 3 16.0 J18
52 44 III Konior, Tomasz POL 0 1600 Orzeł Rudnik 3.0 27.00 33.50 3 15.0  
53 56 V Kornik, Jan POL 0 1200 MDK Biłgoraj 3.0 23.50 30.00 3 12.0 J10
54 57 V Mucha, Konrad POL 0 1200 MDK Biłgoraj 3.0 22.50 27.50 3 8.0 J10
55 61   Mucha, Adrian POL 0 1000 MDK Biłgoraj 3.0 21.50 26.50 3 7.0 J10
56 58 V Modrzejewski, Bartłomiej POL 0 1200 UKS Grom Krężnica Jara 3.0 20.50 26.00 3 10.0 J10
57 52 III Kornik, Karolina POL 0 1400 MDK Biłgoraj 2.5 28.50 36.00 2 15.5 J14
58 60   Tchórzewski, Kamil POL 0 1000 Stalowa Wola 2.0 25.00 32.50 2 11.0 J14
59 59   Góra, Aleksandra POL 0 1000 Awans Żyrzyn 1.0 20.50 27.00 1 5.0 J10
60 62   Złotek, Wiktoria POL 0 1000 Rudnik 0.5 23.50 29.50 0 4.0 J14
61 34 II Bochniarz, Kasia POL 0 1600 Drakon Lublin 0.0 31.50 40.50 0 0.0 J10
62 51 III Bazan, Kinga POL 0 1400 MGOKSiR Sokołów Młp. 0.0 31.50 40.50 0 0.0 J18

więcej na: www.chessarbiter.com

 


29 maja 2011
Leżajsk

 

IX Międz. TSz Leżajsk o Uśmiech Dziecka 2011
seniorzy i juniorzy ur 92-97

Leżajsk 2011-05-29
Tempo gry: P'15
Arbiter: Marian Bysiewicz

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Norma
1 k Lewicki, Mirosław 2196 2200 UKS przy SP 8 Chrzanów 9.0 41.00 53.00 2340  
2 k Augustyn, Sebastian 2106 2200 GKSz Hetman Pilzno 7.0 41.00 55.00 2150  
3 II+ Lusio, Daniel 1774 1800 MKS Polonia Przemyśl 7.0 36.50 49.00 2060  
4 k Leja, Adam 2143 2200 SzKS Zelmer Rzeszów 6.5 38.00 46.50 2075  
5 I Jaworski, Albin 1868 2000 BCK Biłgoraj 6.5 36.50 46.50 1940  
6 II Kuziemko, Konrad 1602 1800 Sieniawa 6.0 41.50 53.00 2060  
7 I Łuka, Krzysztof 1836 2000 RzKSz Rzeszów 6.0 40.50 53.00 2050  
8 I Juszczuk, Grzegorz 1993 2000 Tarnobrzeski Klub Szachowy 6.0 40.00 51.50 1960  
9 I+ Jaskółka, Tomasz 1913 2100 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 6.0 39.50 51.00 2090  
10 II Uryasz, Tomasz 1535 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 39.00 49.00 1900  
11 I Podolski, Marcin 1735 2000 GKSz Hetman Pilzno 6.0 37.50 50.00 1960  
12 II Sikora, Rafał 1773 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0 37.00 47.00 1960  
13 I Janzer, Hubert 1812 2000 S-KKS Przemyśl 6.0 36.50 49.50 2010  
14 II Pokarowski, Maciej 1723 1800 UKS "GIM-DWÓJKA" Tomaszów Lub. 6.0 36.50 46.50 1950  
15 I Miśkiewicz, Kamil 1740 2000 GKSz Hetman Pilzno 6.0 36.00 47.00 1980  
16 II Falarz, Mariusz 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 31.00 39.00 1720  
17 I Stępień, Teresa 1622 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 36.50 46.50 1840  
18 II Dyrkacz, Janusz 0 1800 LKS Kańczuga 5.5 35.50 43.00 1880  
19 II+ Głuszak, Paweł 1543 1800 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 5.5 32.00 41.50 1840  
20 II Kata, Janusz 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.5 32.00 41.00 1805  
21 II Strzałka, Jerzy 0 1800 BCK Biłgoraj 5.5 30.50 40.50 1785  
22 k Czernicki, Bogdan 1916 2200 TKKF Drogowiec Kraków 5.0 38.50 51.50 1970  
23 III Wielgosz, Aleksander 0 1600 LKS Kosienice Kosienice 5.0 38.00 48.50 1820  
24 II+ Skiba, Krzysztof 0 1800 TG Sokół Ropczyce 5.0 37.00 48.00 1780  
25 I Babiarz, Mariusz 1950 2000 LKS Parnas Stara Wieś 5.0 36.50 47.00 1860  
26 II Nowakowski, Jacek 1611 1800 SS-T Lubcza Racławówka 5.0 36.00 46.00 1830  
27 II Bil, Piotr 0 1800 LKS Ujkowice 5.0 34.00 42.50 1840  
28 II Łuczka, Szymon 1578 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 33.50 45.50 1860  
29 II Ziobro, Tadeusz 1760 1800 SS-T Lubcza Racławówka 5.0 33.50 44.00 1860  
30 II Garbacz, Paweł 0 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 32.00 43.50 1745  
31 III Mirga, Franciszek 0 1600 UKS Gambit Łańcut 5.0 32.00 41.00 1640  
32 II Kozyra, Marcin 0 1800 UKS SP1 Leżajsk 5.0 31.50 41.00 1720  
33 II Kuziemko, Mateusz 0 1800 Jarosław 5.0 31.50 41.00 1620  
34 II+ Mytych, Rafał 0 1800 TG Sokół Ropczyce 5.0 31.50 40.50 1790  
35 II Stopyra, Klaudia 1452 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 29.50 38.00 1725  
36 II Stachowicz, Krzysztof 0 1800 UKS SP1 Leżajsk 5.0 24.50 33.00 1756  
37 I Żądło, Anna 1857 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 36.00 45.50 1760  
38 I Grzywna, Stanisław 0 2000 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 35.50 43.50 1745  
39 III Szeląg, Przemysław 0 1600 Przemyśl 4.5 31.50 40.00 1740  
40 III Gol, Rafał 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 4.5 31.00 39.50 1725  
41 III Burek, Damian 0 1600 Górno 4.5 31.00 39.50 1695  
42 II Łuka, Marek 1656 1800 RzKSz Rzeszów 4.5 30.50 40.50 1778  
43 II Ner, Patrycja 1295 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 31.00 39.50 1625  
44 II Płoszczyca, Katarzyna 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 31.00 38.50 1600  
45 III Piecuch, Marek 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 4.0 30.00 37.00 1540  
46 III Mazurkiewicz, Piotr 0 1600 UKS Gambit Łańcut 4.0 29.50 38.00 1580  
47 III Kornik, Marek 0 1600 BCK Biłgoraj 4.0 29.00 38.00 1580  
48 II Godawski, Waldemar 1411 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.0 29.00 37.50 1605  
49 II Czanasz, Aleksander 0 1800 BCK Biłgoraj 4.0 28.50 38.00 1560  
50 III Chowaniec, Artur 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 4.0 28.50 36.50 1465  
51 III Gnatek, Dominik 1481 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 28.00 37.00 1545  
52 III Skiba, Rafał 0 1600 Zmysłówka 4.0 28.00 36.50 1605  
53   Tkaczyk, Damian 0 1000 Szachowe Umysły Stalowa Wola 4.0 28.00 36.50 1473 IV
54 III Salwach, Kamil 0 1600 Grodzisko Górne 4.0 28.00 35.00 1470  
55   Hals, Bożena 0 1000 Pilzno 4.0 26.50 34.00 1500 III
56 II Dec, Kazimierz 1816 1800 LKS Kańczuga 3.5 31.50 40.50 1620  
57 II Gancarz, Artur 0 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.5 31.00 40.50 1620  
58 III Konior, Tomasz 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 3.5 30.00 38.00 1480  
59 III Skiba, Grzegorz 0 1600 TG Sokół Ropczyce 3.5 24.50 32.00 1325  
60 V Goździewski, Sławomir 0 1200 Leżajsk 3.5 19.50 25.75 1256