rok  2013

15 grudnia 2013
Mielec

DMP - IV Liga Seniorów PK 2013 Grupa A Rzeszów

IV zjazd

 

Runda X

 
Rozpoczęcie: 2013-12-15 o 10:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 1 10.0 RzKSz II Rzeszów 5,0 - 1,0 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 7.0 12
  1 8.0 Ziemniak, Piotr + / - Grzywna, Stanisław 3.0 1
  2 5.5 Zakorczmenny, Tadeusz 1 - 0 Biskupik, Piotr 2.5 2
  3 1.5 Wąsik, Roman 0 - 1 Gancarz, Artur 4.0 3
  4 7.5 Brud, Damian 1 - 0 Garbacz, Paweł 6.0 4
  5 6.0 Latosiński, Marcin 1 - 0 Socha, Krzysztof 3.5 7
  6 6.5 Wąsik, Justyna 1 - 0 Ner, Patrycja 0.0 8
2 2 8.0 RzKSz III Rzeszów 1,5 - 4,5 TKSz Tarnobrzeg 18.0 11
  1 2.5 Baran, Radomił - / + Czajkowski, Ryszard 9.0 1
  2 6.0 Miąsik, Adrian ˝ - ˝ Czarnecki, Wojciech 6.5 2
  4 3.0 Domaradzki, Grzegorz 0 - 1 Nowicki, Andrzej 10.0 5
  5 6.5 Dziuszyński, Lech 0 - 1 Baniak, Łukasz 8.5 7
  8 0.0 Łuka, Marek 0 - 1 Barański, Robert 1.0 8
  6 6.0 Miąsik, Patrycja + / - Jagiełło, Róża 3.5 9
3 3 13.0 UKS SP1 Leżajsk 3,0 - 3,0 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 12.0 6
  2 8.0 Piędel, Marek 1 - 0 Stefański, Robert 3.5 1
  3 7.0 Mazurkiewicz, Andrzej 1 - 0 Zawadzki, Tomasz 6.0 3
  5 8.0 Chowaniec, Artur 0 - 1 Skiba, Grzegorz 3.5 5
  7 8.0 Stępniowski, Jakub ˝ - ˝ Lychacz, Adam 1.0 7
  8 0.5 Mokrzycki, Leszek ˝ - ˝ Stefański, Adam 0.5 9
  10 2.0 Chrupcała, Magdalena 0 - 1 Mytych, Wiktoria 7.0 6
4 4 13.0 KSz GAMBIT Przeworsk 2,5 - 3,5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 21.0 5
  2 7.0 Kojder, Tomasz 1 - 0 Przybek, Tomasz 5.5 1
  3 7.0 Stecko, Krystian 1 - 0 Mytych, Rafał 8.5 2
  4 3.0 Dźwierzyński, Bartosz 0 - 1 Mroczek, Jacek 9.5 3
  5 3.5 Kiszka, Arkadiusz 0 - 1 Rzeszutek, Jerzy 6.0 4
  7 0.0 Kielar, Wiktor 0 - 1 Kliś, Michał 8.0 5
  8 8.0 Bar, Marta ˝ - ˝ Flisiak, Iwona 6.5 6
5 9 15.0 UKS ORLIK Rudnik 5,0 - 1,0 KS-SDK LOTNIK Mielec 3.0 7
  1 6.0 Głuszak, Paweł 0 - 1 Wilk, Tomasz 5.5 2
  2 7.0 Burdzy, Joanna 1 - 0 Dulak, Karol 2.0 3
  3 7.5 Mazur, Jakub 1 - 0 Wójtowicz, Krzysztof 3.5 4
  4 5.0 Mazur, Tomasz 1 - 0 Dulak, Grzegorz 0.0 9
  5 6.0 Ziółkowski, Bolesław 1 - 0 Guła, Agnieszka 0.5 10
  6 8.5 Trybowska, Barbara 1 - 0 Wójtowicz, Gabriela 2.0 11
6 10 7.0 UKS ORLIK II Rudnik 3,5 - 2,5 KS WISŁOKA Dębica 5.0 8
  1 2.0 Wroński, Eugeniusz ˝ - ˝ Jedliński, Bartosz 3.5 1
  2 2.0 Trybowski, Wladyslaw 0 - 1 Górniak, Józef 5.0 2
  3 3.0 Piecuch, Marek ˝ - ˝ Zdziebko, Marek 1.5 3
  4 3.0 Konior, Tomasz 1 - 0 Bosak, Zbigniew 2.5 7
  5 5.0 Złotek, Mikołaj ˝ - ˝ Smykla, Kazimierz 7.5 8
  6 10.0 Trybowska, Anna + / - Kalita, Dorota 1.5 6

 

Runda XI

 
Rozpoczęcie: 2013-12-15 o 12:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 1 10.0 RzKSz II Rzeszów 2,5 - 3,5 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 12.0 6
  1 8.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Stefański, Robert 3.5 1
  2 5.5 Zakorczmenny, Tadeusz 0 - 1 Zawadzki, Tomasz 6.0 3
  3 1.5 Wąsik, Roman 0 - 1 Skiba, Grzegorz 3.5 5
  4 7.5 Brud, Damian ˝ - ˝ Lychacz, Adam 1.0 7
  5 6.0 Latosiński, Marcin 1 - 0 Stefański, Adam 0.5 9
  6 6.5 Wąsik, Justyna 0 - 1 Mytych, Wiktoria 7.0 6
2 2 8.0 RzKSz III Rzeszów 3,0 - 2,0 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 7.0 12
  1 2.5 Baran, Radomił - / - Grzywna, Stanisław 3.0 1
  2 6.0 Miąsik, Adrian 1 - 0 Biskupik, Piotr 2.5 2
  4 3.0 Domaradzki, Grzegorz 0 - 1 Gancarz, Artur 4.0 3
  5 6.5 Dziuszyński, Lech 1 - 0 Garbacz, Paweł 6.0 4
  8 0.0 Łuka, Marek 0 - 1 Socha, Krzysztof 3.5 7
  6 6.0 Miąsik, Patrycja 1 - 0 Ner, Patrycja 0.0 8
3 5 21.0 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 3,0 - 3,0 UKS SP1 Leżajsk 13.0 3
  1 5.5 Przybek, Tomasz 0 - 1 Piędel, Marek 8.0 2
  2 8.5 Mytych, Rafał 1 - 0 Mazurkiewicz, Andrzej 7.0 3
  3 9.5 Mroczek, Jacek 0 - 1 Chowaniec, Artur 8.0 5
  4 6.0 Rzeszutek, Jerzy 0 - 1 Stępniowski, Jakub 8.0 7
  5 8.0 Kliś, Michał 1 - 0 Mokrzycki, Leszek 0.5 8
  6 6.5 Flisiak, Iwona 1 - 0 Chrupcała, Magdalena 2.0 10
4 4 13.0 KSz GAMBIT Przeworsk 1,5 - 4,5 TKSz Tarnobrzeg 18.0 11
  2 7.0 Kojder, Tomasz 0 - 1 Czajkowski, Ryszard 9.0 1
  3 7.0 Stecko, Krystian 0 - 1 Czarnecki, Wojciech 6.5 2
  4 3.0 Dźwierzyński, Bartosz ˝ - ˝ Juszczuk, Grzegorz 8.0 4
  5 3.5 Kiszka, Arkadiusz 0 - 1 Nowicki, Andrzej 10.0 5
  7 0.0 Kielar, Wiktor 0 - 1 Baniak, Łukasz 8.5 7
  8 8.0 Bar, Marta + / - Jagiełło, Róża 3.5 9
5 7 3.0 KS-SDK LOTNIK Mielec 3,0 - 3,0 UKS ORLIK II Rudnik 7.0 10
  2 5.5 Wilk, Tomasz ˝ - ˝ Wroński, Eugeniusz 2.0 1
  3 2.0 Dulak, Karol 1 - 0 Trybowski, Wladyslaw 2.0 2
  4 3.5 Wójtowicz, Krzysztof 1 - 0 Piecuch, Marek 3.0 3
  9 0.0 Dulak, Grzegorz 0 - 1 Konior, Tomasz 3.0 4
  10 0.5 Guła, Agnieszka ˝ - ˝ Złotek, Mikołaj 5.0 5
  11 2.0 Wójtowicz, Gabriela 0 - 1 Trybowska, Anna 10.0 6
6 8 5.0 KS WISŁOKA Dębica 3,0 - 3,0 UKS ORLIK Rudnik 15.0 9
  1 3.5 Jedliński, Bartosz 0 - 1 Głuszak, Paweł 6.0 1
  2 5.0 Górniak, Józef 1 - 0 Burdzy, Joanna 7.0 2
  3 1.5 Zdziebko, Marek 0 - 1 Mazur, Jakub 7.5 3
  5 4.5 Paździerz, Ryszard 1 - 0 Mazur, Tomasz 5.0 4
  8 7.5 Smykla, Kazimierz 1 - 0 Ziółkowski, Bolesław 6.0 5
  6 1.5 Kalita, Dorota - / + Trybowska, Barbara 8.5 6

 
Ryszard CZAJKOWSKI 2073 + 1
Wojciech CZARNECKI 2040 = 1
Grzegorz JUSZCZUK 1888   1
Andrzej NOWICKI 1839 1 1
Robert  BARAŃSKI 1800 1  
Łukasz BANIAK 1711 1 1
Róża JAGIEŁŁO 1400 - -

wyniki indywidualne:

Ryszard CZAJKOWSKI 2073 1 0 1 1 1 0 1 1 1 + 1 9 pkt z 11   81,8%
Wojciech CZARNECKI 2040 = 1 1 0 1 0 0 1 = = 1 6,5 pkt z 11 59,1%
Grzegorz JUSZCZUK 1888 1 + = 1 1 = = 1 1   = 8 pkt z 10 80%
Andrzej NOWICKI 1839 1 1 1 1 1 1 = 1 = 1 1 10 pkt z 11 90,9%
Robert  BARAŃSKI 1800                   1   1 pkt z 1 100%
Łukasz BANIAK 1711 1 1 1 1 0 0 = 1 1 1 1 8,5 z 11 77,3%
Róża JAGIEŁŁO 1400 0 0 0 1 = 1 0 1 0 - - 3,5 z 11 31,8%

 

wyniki końcowe:

Wyniki - runda 11  
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. S.B. Sz.1
1 5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 1914 21.0 44.0 230.87 5.5
2 11 TKSz Tarnobrzeg 1915 18.0 46.5 238.67 9.0
3 9 UKS ORLIK Rudnik 1525 15.0 41.0 209.67 6.0
4 3 UKS SP1 Leżajsk 1633 13.0 37.5 188.79 8.0
5 4 KSz GAMBIT Przeworsk 1557 13.0 35.5 186.92 8.0
6 6 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 1732 12.0 30.5 145.75 3.5
7 1 RzKSz II Rzeszów 1630 10.0 35.0 176.75 8.0
8 2 RzKSz III Rzeszów 1575 8.0 29.0 147.00 2.5
9 10 UKS ORLIK II Rudnik 1607 7.0 27.0 148.21 2.0
10 12 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 1800 7.0 22.5 117.89 3.0
11 8 KS WISŁOKA Dębica 1767 5.0 27.0 144.25 3.5
12 7 KS-SDK LOTNIK Mielec 1634 3.0 19.5 108.08 6.0

AWANS  DO  III  Ligi !

 i notka w "Tygodniku Nadwiślańskim" z dn.02.01.2014:
 

więcej na: www.chessarbiter.com


17 listopada 2013
Leżajsk

DMP - IV Liga Seniorów PK 2013 Grupa A Rzeszów

III zjazd

Runda  VII

 
Rozpoczęcie: 2013-11-17 o 10:00
Mecz Pkt. Gospodarz Wynik Gość Nr
1 2.0 KS-SDK LOTNIK Mielec 2,0 - 4,0 RzKSz II Rzeszów 1
  4.0 Wilk, Tomasz 1 - 0 Ziemniak, Piotr 1
  2.5 Wójtowicz, Krzysztof 0 - 1 Zakorczmenny, Tadeusz 2
  3.0 Cebula, Józef 1 - 0 Wąsik, Roman 3
    BYE - / + Brud, Damian 4
    BYE - / + Latosiński, Marcin 5
  2.0 Wójtowicz, Gabriela 0 - 1 Wąsik, Justyna 6
2 4.0 KS WISŁOKA Dębica 4,0 - 2,0 RzKSz III Rzeszów 2
  3.0 Jedliński, Bartosz 1 - 0 Baran, Radomił 1
  3.0 Górniak, Józef 0 - 1 Miąsik, Adrian 2
  1.0 Zdziebko, Marek 1 - 0 Domaradzki, Grzegorz 4
  3.5 Paździerz, Ryszard 1 - 0 Dziuszyński, Lech 5
  6.0 Smykla, Kazimierz 1 - 0 Miąsik, Patrycja 6
  1.5 Kalita, Dorota - / + Baran, Milena 11
3 12.0 UKS ORLIK Rudnik 5,0 - 1,0 UKS SP1 Leżajsk 3
  5.0 Głuszak, Paweł 1 - 0 Piędel, Marek 2
  6.0 Burdzy, Joanna 1 - 0 Mazurkiewicz, Andrzej 3
  5.5 Mazur, Jakub 1 - 0 Malita, Dariusz 4
  4.0 Mazur, Tomasz 1 - 0 Chowaniec, Artur 5
  5.0 Ziółkowski, Bolesław ˝ - ˝ Stępniowski, Jakub 7
  6.5 Trybowska, Barbara ˝ - ˝ Półtorak, Ewelina 6
4 4.0 UKS ORLIK II Rudnik 2,5 - 3,5 KSz GAMBIT Przeworsk 4
  1.0 Wroński, Eugeniusz 0 - 1 Kuziemko, Konrad 1
  2.0 Trybowski, Wladyslaw 0 - 1 Kojder, Tomasz 2
  2.5 Piecuch, Marek ˝ - ˝ Stecko, Krystian 3
  1.0 Konior, Tomasz 0 - 1 Dźwierzyński, Bartosz 4
  4.0 Złotek, Mikołaj 1 - 0 Kiszka, Arkadiusz 5
  8.0 Trybowska, Anna 1 - 0 Bar, Marta 16
5 14.0 TKSz Tarnobrzeg 2,5 - 3,5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów 5
  7.0 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Przybek, Tomasz 1
  5.0 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Mytych, Rafał 2
  7.5 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Mroczek, Jacek 3
  8.0 Nowicki, Andrzej ˝ - ˝ Rzeszutek, Jerzy 4
  6.5 Baniak, Łukasz ˝ - ˝ Kliś, Michał 5
  3.5 Jagiełło, Róża 0 - 1 Flisiak, Iwona 6
6 9.0 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 4,0 - 2,0 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 12
  3.5 Stefański, Robert ˝ - ˝ Grzywna, Stanisław 1
  4.5 Skiba, Krzysztof ˝ - ˝ Biskupik, Piotr 2
  5.0 Zawadzki, Tomasz 1 - 0 Gancarz, Artur 3
  4.0 Pondo, Augustyn 1 - 0 Garbacz, Paweł 4
  0.0 Stefański, Adam 0 - 1 Fus, Mariusz 5
  5.0 Mytych, Wiktoria 1 - 0 Jakubowska, Urszula 6

 

Runda  VIII

 
Rozpoczęcie: 2013-11-17 o 12:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 1 RzKSz II Rzeszów 4,0 - 2,0 KS WISŁOKA Dębica 8
  1 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Jedliński, Bartosz 1
  2 Zakorczmenny, Tadeusz 1 - 0 Górniak, Józef 2
  3 Wąsik, Roman 0 - 1 Paździerz, Ryszard 5
  4 Brud, Damian 0 - 1 Bosak, Zbigniew 7
  5 Latosiński, Marcin 1 - 0 Smykla, Kazimierz 8
  6 Wąsik, Justyna + / - Kalita, Dorota 6
2 2 RzKSz III Rzeszów 5,5 - 0,5 KS-SDK LOTNIK Mielec 7
  1 Baran, Radomił 1 - 0 Wilk, Tomasz 2
  2 Miąsik, Adrian 1 - 0 Wójtowicz, Krzysztof 4
  4 Domaradzki, Grzegorz 1 - 0 Cebula, Józef 7
  5 Dziuszyński, Lech + / - BYE  
  6 Miąsik, Patrycja + / - BYE  
  11 Baran, Milena ˝ - ˝ Wójtowicz, Gabriela 11
3 3 UKS SP1 Leżajsk 3,0 - 3,0 UKS ORLIK II Rudnik 10
  2 Piędel, Marek 1 - 0 Wroński, Eugeniusz 1
  3 Mazurkiewicz, Andrzej 1 - 0 Trybowski, Wladyslaw 2
  5 Chowaniec, Artur 1 - 0 Piecuch, Marek 3
  7 Stępniowski, Jakub 0 - 1 Konior, Tomasz 4
  12 Kozyra, Marcin 0 - 1 Złotek, Mikołaj 5
  6 Półtorak, Ewelina 0 - 1 Trybowska, Anna 6
4 4 KSz GAMBIT Przeworsk 2,0 - 4,0 UKS ORLIK Rudnik 9
  1 Kuziemko, Konrad ˝ - ˝ Głuszak, Paweł 1
  2 Kojder, Tomasz ˝ - ˝ Burdzy, Joanna 2
  3 Stecko, Krystian 1 - 0 Mazur, Jakub 3
  4 Dźwierzyński, Bartosz 0 - 1 Mazur, Tomasz 4
  5 Kiszka, Arkadiusz 0 - 1 Ziółkowski, Bolesław 5
  16 Bar, Marta 0 - 1 Trybowska, Barbara 6
5 5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 5,0 - 1,0 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 12
  1 Przybek, Tomasz 1 - 0 Grzywna, Stanisław 1
  2 Mytych, Rafał 1 - 0 Biskupik, Piotr 2
  3 Mroczek, Jacek 1 - 0 Gancarz, Artur 3
  4 Rzeszutek, Jerzy 0 - 1 Garbacz, Paweł 4
  5 Kliś, Michał 1 - 0 Fus, Mariusz 5
  6 Flisiak, Iwona 1 - 0 Jakubowska, Urszula 6
6 6 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 0,0 - 6,0 TKSz Tarnobrzeg 11
  1 Stefański, Robert 0 - 1 Czajkowski, Ryszard 1
  2 Skiba, Krzysztof 0 - 1 Czarnecki, Wojciech 2
  3 Zawadzki, Tomasz 0 - 1 Juszczuk, Grzegorz 4
  4 Pondo, Augustyn 0 - 1 Nowicki, Andrzej 5
  9 Głuch, Paweł 0 - 1 Baniak, Łukasz 7
  6 Mytych, Wiktoria 0 - 1 Jagiełło, Róża 12

 

Runda  IX

 
Rozpoczęcie: 2013-11-17 o 14:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 11 TKSz Tarnobrzeg 4,0 - 2,0 RzKSz II Rzeszów 1
  1 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Ziemniak, Piotr 1
  2 Czarnecki, Wojciech ˝ - ˝ Zakorczmenny, Tadeusz 2
  4 Juszczuk, Grzegorz 1 - 0 Wąsik, Roman 3
  5 Nowicki, Andrzej ˝ - ˝ Brud, Damian 4
  7 Baniak, Łukasz 1 - 0 Latosiński, Marcin 5
  12 Jagiełło, Róża 0 - 1 Wąsik, Justyna 6
2 2 RzKSz III Rzeszów 1,5 - 4,5 UKS ORLIK Rudnik 9
  1 Baran, Radomił 0 - 1 Głuszak, Paweł 1
  2 Miąsik, Adrian ˝ - ˝ Burdzy, Joanna 2
  4 Domaradzki, Grzegorz 0 - 1 Mazur, Jakub 3
  5 Dziuszyński, Lech 1 - 0 Mazur, Tomasz 4
  6 Miąsik, Patrycja 0 - 1 Ziółkowski, Bolesław 5
  11 Baran, Milena 0 - 1 Trybowska, Barbara 6
3 3 UKS SP1 Leżajsk 5,0 - 1,0 KS WISŁOKA Dębica 8
  2 Piędel, Marek 1 - 0 Jedliński, Bartosz 1
  3 Mazurkiewicz, Andrzej ˝ - ˝ Górniak, Józef 2
  5 Chowaniec, Artur 1 - 0 Zdziebko, Marek 3
  7 Stępniowski, Jakub ˝ - ˝ Bosak, Zbigniew 7
  12 Kozyra, Marcin 1 - 0 Smykla, Kazimierz 8
  6 Półtorak, Ewelina + / - Kalita, Dorota 6
4 5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 3,5 - 2,5 UKS ORLIK II Rudnik 10
  1 Przybek, Tomasz 1 - 0 Wroński, Eugeniusz 1
  2 Mytych, Rafał 0 - 1 Trybowski, Wladyslaw 2
  3 Mroczek, Jacek 1 - 0 Piecuch, Marek 3
  4 Rzeszutek, Jerzy 1 - 0 Konior, Tomasz 4
  5 Kliś, Michał ˝ - ˝ Złotek, Mikołaj 5
  6 Flisiak, Iwona 0 - 1 Trybowska, Anna 6
5 6 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 1,0 - 5,0 KSz GAMBIT Przeworsk 4
  1 Stefański, Robert 0 - 1 Kuziemko, Konrad 1
  2 Skiba, Krzysztof 0 - 1 Kojder, Tomasz 2
  3 Zawadzki, Tomasz 0 - 1 Stecko, Krystian 3
  4 Pondo, Augustyn 0 - 1 Dźwierzyński, Bartosz 4
  9 Głuch, Paweł ˝ - ˝ Kiszka, Arkadiusz 5
  6 Mytych, Wiktoria ˝ - ˝ Bar, Marta 16
6 12 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 3,5 - 2,5 KS-SDK LOTNIK Mielec 7
  1 Grzywna, Stanisław 0 - 1 Wilk, Tomasz 2
  2 Biskupik, Piotr ˝ - ˝ Wójtowicz, Krzysztof 4
  3 Gancarz, Artur 1 - 0 Cebula, Józef 7
  4 Garbacz, Paweł + / - BYE  
  5 Fus, Mariusz + / - BYE  
  6 Jakubowska, Urszula 0 - 1 Wójtowicz, Gabriela 11

 
Ryszard CZAJKOWSKI 2073 1 1 1
Wojciech CZARNECKI 2040 0 1 =
Grzegorz JUSZCZUK 1888 = 1 1
Andrzej NOWICKI 1839 = 1 =
Łukasz BANIAK 1711 = 1 1
Róża JAGIEŁŁO 1400 0 1 0

więcej na: www.chessarbiter.com

 

 


20 października 2013
Mielec

DMP - IV Liga Seniorów PK 2013 Grupa A Rzeszów

II zjazd

 

Runda  IV

 
Rozpoczęcie: 2013-10-20 o 10:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 1 RzKSz II Rzeszów 5,0 - 1,0 UKS ORLIK II Rudnik 10
  1 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Wroński, Eugeniusz 1
  2 Zakorczmenny, Tadeusz 1 - 0 Trybowski, Wladyslaw 2
  3 Wąsik, Roman + / - Piecuch, Marek 3
  4 Brud, Damian 1 - 0 Złotek, Mikołaj 5
  5 Latosiński, Marcin 0 - 1 Trybowski, Andrzej 7
  6 Wąsik, Justyna 1 - 0 Trybowska, Anna 6
2 6 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów 4,0 - 2,0 RzKSz III Rzeszów 2
  1 Stefański, Robert ˝ - ˝ Baran, Radomił 1
  2 Skiba, Krzysztof 1 - 0 Miąsik, Adrian 2
  3 Zawadzki, Tomasz 1 - 0 Domaradzki, Grzegorz 4
  4 Pondo, Augustyn 0 - 1 Dziuszyński, Lech 5
  5 Skiba, Grzegorz ˝ - ˝ Łasica, Marcin 8
  6 Mytych, Wiktoria 1 - 0 Miąsik, Patrycja 6
3 9 UKS ORLIK Rudnik 2,5 - 3,5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 5
  1 Głuszak, Paweł ˝ - ˝ Przybek, Tomasz 1
  2 Burdzy, Joanna 0 - 1 Mytych, Rafał 2
  3 Mazur, Jakub 0 - 1 Mroczek, Jacek 3
  4 Mazur, Tomasz 0 - 1 Rzeszutek, Jerzy 4
  5 Ziółkowski, Bolesław 1 - 0 Kliś, Michał 5
  6 Trybowska, Barbara 1 - 0 Flisiak, Iwona 6
4 3 UKS SP1 Leżajsk + / - MZKS UNIA Nowa Sarzyna 12
  2 Piędel, Marek + / - Grzywna, Stanisław 1
  3 Mazurkiewicz, Andrzej + / - Biskupik, Piotr 2
  4 Malita, Dariusz + / - Gancarz, Artur 3
  5 Chowaniec, Artur + / - Garbacz, Paweł 4
  7 Stępniowski, Jakub + / - Socha, Krzysztof 9
  13 Chrupcała, Magdalena + / - Jakubowska, Urszula 6
5 8 KS WISŁOKA Dębica 2,0 - 4,0 KSz GAMBIT Przeworsk 4
  1 Jedliński, Bartosz 0 - 1 Kuziemko, Konrad 1
  2 Górniak, Józef 0 - 1 Kojder, Tomasz 2
  3 Zdziebko, Marek 0 - 1 Stecko, Krystian 3
  7 Bosak, Zbigniew 1 - 0 Dźwierzyński, Bartosz 4
  8 Smykla, Kazimierz 1 - 0 Kielar, Wiktor 7
  9 Kostyra, Aleksandra 0 - 1 Bar, Marta 16
6 11 TKSz Tarnobrzeg 5,0 - 1,0 KS-SDK LOTNIK Mielec 7
  1 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Dulak, Karol 3
  2 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Wójtowicz, Krzysztof 4
  4 Juszczuk, Grzegorz 1 - 0 Cebula, Józef 7
  5 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Lączak, Hubert 8
  7 Baniak, Łukasz 1 - 0 Dulak, Grzegorz 9
  12 Jagiełło, Róża 1 - 0 Wójtowicz, Gabriela 11

 

 

 

Runda  V

 
Rozpoczęcie: 2013-10-20 o 12:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 5,0 - 1,0 RzKSz II Rzeszów 1
  1 Przybek, Tomasz 1 - 0 Ziemniak, Piotr 1
  2 Mytych, Rafał 1 - 0 Zakorczmenny, Tadeusz 2
  3 Mroczek, Jacek 1 - 0 Wąsik, Roman 3
  4 Rzeszutek, Jerzy 0 - 1 Brud, Damian 4
  5 Kliś, Michał 1 - 0 Latosiński, Marcin 5
  6 Flisiak, Iwona 1 - 0 Wąsik, Justyna 6
2 10 UKS ORLIK II Rudnik 1,0 - 5,0 RzKSz III Rzeszów 2
  1 Wroński, Eugeniusz 0 - 1 Baran, Radomił 1
  2 Trybowski, Wladyslaw 0 - 1 Miąsik, Adrian 2
  3 Piecuch, Marek - / + Domaradzki, Grzegorz 4
  5 Złotek, Mikołaj 0 - 1 Dziuszyński, Lech 5
  7 Trybowski, Andrzej 0 - 1 Łasica, Marcin 8
  6 Trybowska, Anna 1 - 0 Miąsik, Patrycja 6
3 6 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 1,5 - 4,5 UKS ORLIK Rudnik 9
  1 Stefański, Robert ˝ - ˝ Głuszak, Paweł 1
  2 Skiba, Krzysztof 0 - 1 Burdzy, Joanna 2
  3 Zawadzki, Tomasz 0 - 1 Mazur, Jakub 3
  4 Pondo, Augustyn ˝ - ˝ Mazur, Tomasz 4
  5 Skiba, Grzegorz 0 - 1 Ziółkowski, Bolesław 5
  6 Mytych, Wiktoria ˝ - ˝ Trybowska, Barbara 6
4 7 KS-SDK LOTNIK Mielec 1,0 - 5,0 UKS SP1 Leżajsk 3
  3 Dulak, Karol 0 - 1 Piędel, Marek 2
  4 Wójtowicz, Krzysztof 0 - 1 Mazurkiewicz, Andrzej 3
  7 Cebula, Józef 1 - 0 Malita, Dariusz 4
  8 Lączak, Hubert 0 - 1 Chowaniec, Artur 5
  9 Dulak, Grzegorz 0 - 1 Stępniowski, Jakub 7
  11 Wójtowicz, Gabriela 0 - 1 Chrupcała, Magdalena 13
5 4 KSz GAMBIT Przeworsk 3,0 - 3,0 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 12
  1 Kuziemko, Konrad 1 - 0 Grzywna, Stanisław 1
  2 Kojder, Tomasz 0 - 1 Biskupik, Piotr 2
  3 Stecko, Krystian 1 - 0 Gancarz, Artur 3
  4 Dźwierzyński, Bartosz 0 - 1 Garbacz, Paweł 4
  7 Kielar, Wiktor 0 - 1 Socha, Krzysztof 9
  16 Bar, Marta 1 - 0 Jakubowska, Urszula 6
6 8 KS WISŁOKA Dębica 1,5 - 4,5 TKSz Tarnobrzeg 11
  1 Jedliński, Bartosz 0 - 1 Czajkowski, Ryszard 1
  2 Górniak, Józef 0 - 1 Czarnecki, Wojciech 2
  3 Zdziebko, Marek 0 - 1 Juszczuk, Grzegorz 4
  5 Paździerz, Ryszard 0 - 1 Nowicki, Andrzej 5
  8 Smykla, Kazimierz 1 - 0 Baniak, Łukasz 7
  9 Kostyra, Aleksandra ˝ - ˝ Jagiełło, Róża 12

 

Runda  VI

 
Rozpoczęcie: 2013-10-20 o 14:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 9 UKS ORLIK Rudnik 3,5 - 2,5 RzKSz II Rzeszów 1
  1 Głuszak, Paweł 0 - 1 Ziemniak, Piotr 1
  2 Burdzy, Joanna 1 - 0 Zakorczmenny, Tadeusz 2
  3 Mazur, Jakub 1 - 0 Wąsik, Roman 3
  4 Mazur, Tomasz ˝ - ˝ Brud, Damian 4
  5 Ziółkowski, Bolesław ˝ - ˝ Latosiński, Marcin 5
  6 Trybowska, Barbara ˝ - ˝ Wąsik, Justyna 6
2 2 RzKSz III Rzeszów 1,0 - 5,0 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 5
  1 Baran, Radomił 0 - 1 Przybek, Tomasz 1
  2 Miąsik, Adrian 0 - 1 Mytych, Rafał 2
  4 Domaradzki, Grzegorz 0 - 1 Mroczek, Jacek 3
  5 Dziuszyński, Lech 0 - 1 Rzeszutek, Jerzy 4
  8 Łasica, Marcin 0 - 1 Kliś, Michał 5
  6 Miąsik, Patrycja 1 - 0 Flisiak, Iwona 6
3 10 UKS ORLIK II Rudnik 3,0 - 3,0 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 6
  1 Wroński, Eugeniusz ˝ - ˝ Stefański, Robert 1
  2 Trybowski, Wladyslaw 0 - 1 Skiba, Krzysztof 2
  3 Piecuch, Marek - / + Zawadzki, Tomasz 3
  5 Złotek, Mikołaj ˝ - ˝ Pondo, Augustyn 4
  7 Trybowski, Andrzej 1 - 0 Skiba, Grzegorz 5
  6 Trybowska, Anna 1 - 0 Mytych, Wiktoria 6
4 4 KSz GAMBIT Przeworsk 2,5 - 3,5 KS-SDK LOTNIK Mielec 7
  1 Kuziemko, Konrad ˝ - ˝ Chojnicki, Zenon 1
  2 Kojder, Tomasz 0 - 1 Dulak, Karol 3
  3 Stecko, Krystian 1 - 0 Wójtowicz, Krzysztof 4
  4 Dźwierzyński, Bartosz 0 - 1 Cebula, Józef 7
  7 Kielar, Wiktor 0 - 1 Lączak, Hubert 8
  16 Bar, Marta 1 - 0 Wójtowicz, Gabriela 11
5 11 TKSz Tarnobrzeg 2,5 - 3,5 UKS SP1 Leżajsk 3
  1 Czajkowski, Ryszard 0 - 1 Piędel, Marek 2
  2 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Mazurkiewicz, Andrzej 3
  4 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Malita, Dariusz 4
  5 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Chowaniec, Artur 5
  7 Baniak, Łukasz 0 - 1 Stępniowski, Jakub 7
  12 Jagiełło, Róża 1 - 0 Chrupcała, Magdalena 13
6 12 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 3,5 - 2,5 KS WISŁOKA Dębica 8
  1 Grzywna, Stanisław ˝ - ˝ Jedliński, Bartosz 1
  2 Biskupik, Piotr 0 - 1 Górniak, Józef 2
  3 Gancarz, Artur 1 - 0 Zdziebko, Marek 3
  4 Garbacz, Paweł 1 - 0 Bosak, Zbigniew 7
  9 Socha, Krzysztof ˝ - ˝ Smykla, Kazimierz 8
  6 Jakubowska, Urszula ˝ - ˝ Kostyra, Aleksandra 9

 
Ryszard CZAJKOWSKI 2073 1 1 0
Wojciech CZARNECKI 2040 0 1 0
Grzegorz JUSZCZUK 1888 1 1 =
Andrzej NOWICKI 1839 1 1 1
Łukasz BANIAK 1711 1 0 0
Róża JAGIEŁŁO 1400 1 = 1

więcej na: www.chessarbiter.com

 

 


13 października 2013
Rudnik n/Sanem

DMP - IV Liga Seniorów PK 2013 Grupa A Rzeszów

I  zjazd

 

Lista startowa drużyn  
Nr Nazwa drużyny Ranking Klub Uwagi (f)
1 RzKSz II Rzeszów 1630 RzKSz Rzeszów Kapitan Wąsik Roman
2 RzKSz III Rzeszów 1575 RzKSz Rzeszów Kapitan Domaradzki Grzegorz
3 UKS SP1 Leżajsk 1633 UKS SP1 Leżajsk Kapitan Mazurkiewicz Andrzej
4 KSz GAMBIT Przeworsk 1557 KSz GAMBIT Przeworsk Kapitan Kojder Tomasz
5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 1914 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. Kapitan Mroczek Jacek
6 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 1732 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. Kapitan Stefański Robert
7 KS-SDK LOTNIK Mielec 1634 KS-SDK LOTNIK Mielec Kapitan Chojnicki Zenon
8 KS WISŁOKA Dębica 1767 KS WISŁOKA Dębica Kapitan Paździerz Ryszard
9 UKS ORLIK Rudnik 1525 UKS ORLIK Rudnik Ziółkowski Bolesław
10 UKS ORLIK II Rudnik 1607 UKS ORLIK Rudnik Kapitan Wroński Eugeniusz
11 TKSz Tarnobrzeg 1915 TKSz Tarnobrzeg Kapitan Juszczuk Grzegorz
12 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 1800 MZKS UNIA Nowa Sarzyna Kapitan Grzywna Stanisław

 

Runda  I

Rozpoczęcie: 2013-10-13 o 10:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 1 RzKSz II Rzeszów 2,5 - 3,5 KSz GAMBIT Przeworsk 4
  1 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Kuziemko, Konrad 1
  2 Zakorczmenny, Tadeusz 0 - 1 Kojder, Tomasz 2
  3 Wąsik, Roman ˝ - ˝ Stecko, Krystian 3
  4 Brud, Damian 1 - 0 Dźwierzyński, Bartosz 4
  5 Latosiński, Marcin 0 - 1 Kiszka, Arkadiusz 5
  6 Wąsik, Justyna 0 - 1 Bar, Marta 16
2 2 RzKSz III Rzeszów 2,0 - 4,0 UKS SP1 Leżajsk 3
  1 Baran, Radomił - / + Piędel, Marek 2
  2 Miąsik, Adrian 0 - 1 Mazurkiewicz, Andrzej 3
  3 Gaj, Szymon 0 - 1 Chowaniec, Artur 5
  4 Domaradzki, Grzegorz 0 - 1 Stępniowski, Jakub 7
  5 Dziuszyński, Lech 1 - 0 Mokrzycki, Leszek 8
  6 Miąsik, Patrycja 1 - 0 Chrupcała, Magdalena 13
3 5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 3,5 - 2,5 KS WISŁOKA Dębica 8
  1 Przybek, Tomasz ˝ - ˝ Jedliński, Bartosz 1
  2 Mytych, Rafał ˝ - ˝ Górniak, Józef 2
  3 Mroczek, Jacek 1 - 0 Zdziebko, Marek 3
  4 Rzeszutek, Jerzy ˝ - ˝ Paździerz, Ryszard 5
  5 Kliś, Michał 0 - 1 Smykla, Kazimierz 8
  6 Flisiak, Iwona 1 - 0 Kalita, Dorota 6
4 6 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. + / - KS-SDK LOTNIK Mielec 7
  1 Stefański, Robert + / - Wilk, Tomasz 2
  2 Skiba, Krzysztof + / - Dulak, Karol 3
  3 Zawadzki, Tomasz + / - Wójtowicz, Krzysztof 4
  4 Pondo, Augustyn + / - Indyk, Wojciech 5
  5 Skiba, Grzegorz + / - Lączak, Hubert 8
  6 Mytych, Wiktoria + / - Wójtowicz, Gabriela 11
5 12 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 1,0 - 5,0 UKS ORLIK Rudnik 9
  1 Grzywna, Stanisław 0 - 1 Głuszak, Paweł 1
  2 Biskupik, Piotr 0 - 1 Burdzy, Joanna 2
  3 Gancarz, Artur - / + Mazur, Jakub 3
  4 Garbacz, Paweł 1 - 0 Mazur, Tomasz 4
  9 Socha, Krzysztof 0 - 1 Ziółkowski, Janusz 7
  6 Jakubowska, Urszula 0 - 1 Trybowska, Barbara 6
6 10 UKS ORLIK II Rudnik 1,5 - 4,5 TKSz Tarnobrzeg 11
  1 Wroński, Eugeniusz 0 - 1 Czajkowski, Ryszard 1
  2 Trybowski, Wladyslaw ˝ - ˝ Czarnecki, Wojciech 2
  3 Piecuch, Marek 0 - 1 Juszczuk, Grzegorz 4
  4 Konior, Tomasz 0 - 1 Nowicki, Andrzej 5
  5 Złotek, Mikołaj 0 - 1 Baniak, Łukasz 7
  6 Trybowska, Anna 1 - 0 Jagiełło, Róża 12

 
 

Runda  II

 
Rozpoczęcie: 2013-10-13 o 12:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 3 UKS SP1 Leżajsk 2,0 - 4,0 KSz GAMBIT Przeworsk 4
  2 Piędel, Marek 0 - 1 Kuziemko, Konrad 1
  3 Mazurkiewicz, Andrzej 0 - 1 Kojder, Tomasz 2
  5 Chowaniec, Artur 1 - 0 Stecko, Krystian 3
  7 Stępniowski, Jakub 1 - 0 Dźwierzyński, Bartosz 4
  8 Mokrzycki, Leszek 0 - 1 Kiszka, Arkadiusz 5
  13 Chrupcała, Magdalena 0 - 1 Bar, Marta 16
2 1 RzKSz II Rzeszów 2,5 - 3,5 RzKSz III Rzeszów 2
  1 Ziemniak, Piotr + / - Baran, Radomił 1
  2 Zakorczmenny, Tadeusz ˝ - ˝ Miąsik, Adrian 2
  3 Wąsik, Roman 0 - 1 Gaj, Szymon 3
  4 Brud, Damian ˝ - ˝ Domaradzki, Grzegorz 4
  5 Latosiński, Marcin ˝ - ˝ Dziuszyński, Lech 5
  6 Wąsik, Justyna 0 - 1 Miąsik, Patrycja 6
3 7 KS-SDK LOTNIK Mielec 2,5 - 3,5 KS WISŁOKA Dębica 8
  2 Wilk, Tomasz 1 - 0 Jedliński, Bartosz 1
  3 Dulak, Karol 0 - 1 Górniak, Józef 2
  4 Wójtowicz, Krzysztof 1 - 0 Zdziebko, Marek 3
  5 Indyk, Wojciech 0 - 1 Paździerz, Ryszard 5
  8 Lączak, Hubert ˝ - ˝ Smykla, Kazimierz 8
  11 Wójtowicz, Gabriela 0 - 1 Kalita, Dorota 6
4 5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 5,0 - 1,0 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 6
  1 Przybek, Tomasz ˝ - ˝ Stefański, Robert 1
  2 Mytych, Rafał 1 - 0 Skiba, Krzysztof 2
  3 Mroczek, Jacek 1 - 0 Zawadzki, Tomasz 3
  4 Rzeszutek, Jerzy 1 - 0 Pondo, Augustyn 4
  5 Kliś, Michał 1 - 0 Skiba, Grzegorz 5
  6 Flisiak, Iwona ˝ - ˝ Mytych, Wiktoria 6
5 12 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 2,0 - 4,0 TKSz Tarnobrzeg 11
  1 Grzywna, Stanisław 1 - 0 Czajkowski, Ryszard 1
  2 Biskupik, Piotr 0 - 1 Czarnecki, Wojciech 2
  3 Gancarz, Artur - / + Juszczuk, Grzegorz 4
  4 Garbacz, Paweł 0 - 1 Nowicki, Andrzej 5
  9 Socha, Krzysztof 0 - 1 Baniak, Łukasz 7
  6 Jakubowska, Urszula 1 - 0 Jagiełło, Róża 12
6 9 UKS ORLIK Rudnik 2,5 - 3,5 UKS ORLIK II Rudnik 10
  1 Głuszak, Paweł ˝ - ˝ Wroński, Eugeniusz 1
  2 Burdzy, Joanna 1 - 0 Trybowski, Wladyslaw 2
  3 Mazur, Jakub 0 - 1 Piecuch, Marek 3
  4 Mazur, Tomasz 1 - 0 Konior, Tomasz 4
  7 Ziółkowski, Janusz 0 - 1 Złotek, Mikołaj 5
  6 Trybowska, Barbara 0 - 1 Trybowska, Anna 6

 
 

Runda  III

 
Rozpoczęcie: 2013-10-13 o 14:00
Mecz Nr Gospodarz Wynik Gość Nr
1 4 KSz GAMBIT Przeworsk 4,0 - 2,0 RzKSz III Rzeszów 2
  1 Kuziemko, Konrad + / - Baran, Radomił 1
  2 Kojder, Tomasz ˝ - ˝ Miąsik, Adrian 2
  3 Stecko, Krystian 0 - 1 Gaj, Szymon 3
  4 Dźwierzyński, Bartosz ˝ - ˝ Domaradzki, Grzegorz 4
  5 Kiszka, Arkadiusz 1 - 0 Dziuszyński, Lech 5
  16 Bar, Marta 1 - 0 Miąsik, Patrycja 6
2 3 UKS SP1 Leżajsk 2,0 - 4,0 RzKSz II Rzeszów 1
  2 Piędel, Marek 0 - 1 Ziemniak, Piotr 1
  3 Mazurkiewicz, Andrzej ˝ - ˝ Zakorczmenny, Tadeusz 2
  5 Chowaniec, Artur 1 - 0 Wąsik, Roman 3
  7 Stępniowski, Jakub ˝ - ˝ Brud, Damian 4
  8 Mokrzycki, Leszek 0 - 1 Latosiński, Marcin 5
  13 Chrupcała, Magdalena 0 - 1 Wąsik, Justyna 6
3 8 KS WISŁOKA Dębica 2,5 - 3,5 SKOCZEK II Hispano Suiza Sędziszów M. 6
  1 Jedliński, Bartosz 1 - 0 Stefański, Robert 1
  2 Górniak, Józef 0 - 1 Skiba, Krzysztof 2
  3 Zdziebko, Marek 0 - 1 Zawadzki, Tomasz 3
  7 Bosak, Zbigniew 0 - 1 Pondo, Augustyn 4
  8 Smykla, Kazimierz 1 - 0 Skiba, Grzegorz 5
  6 Kalita, Dorota ˝ - ˝ Mytych, Wiktoria 6
4 7 KS-SDK LOTNIK Mielec 2,5 - 3,5 SKOCZEK Bank Spółdz. Sędziszów Młp. 5
  2 Wilk, Tomasz 1 - 0 Przybek, Tomasz 1
  3 Dulak, Karol 0 - 1 Mytych, Rafał 2
  4 Wójtowicz, Krzysztof 0 - 1 Mroczek, Jacek 3
  5 Indyk, Wojciech 1 - 0 Rzeszutek, Jerzy 4
  8 Lączak, Hubert 0 - 1 Kliś, Michał 5
  11 Wójtowicz, Gabriela ˝ - ˝ Flisiak, Iwona 6
5 12 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 3,5 - 2,5 UKS ORLIK II Rudnik 10
  1 Grzywna, Stanisław 1 - 0 Wroński, Eugeniusz 1
  2 Biskupik, Piotr ˝ - ˝ Trybowski, Wladyslaw 2
  3 Gancarz, Artur 0 - 1 Piecuch, Marek 3
  4 Garbacz, Paweł 1 - 0 Konior, Tomasz 4
  9 Socha, Krzysztof 1 - 0 Złotek, Mikołaj 5
  6 Jakubowska, Urszula 0 - 1 Trybowska, Anna 6
6 11 TKSz Tarnobrzeg 4,5 - 1,5 UKS ORLIK Rudnik 9
  1 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Głuszak, Paweł 1
  2 Czarnecki, Wojciech 1 - 0 Burdzy, Joanna 2
  4 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Mazur, Jakub 3
  5 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Mazur, Tomasz 4
  7 Baniak, Łukasz 1 - 0 Ziółkowski, Janusz 7
  12 Jagiełło, Róża 0 - 1 Trybowska, Barbara 6

 
Ryszard CZAJKOWSKI 2073 1 0 1
Wojciech CZARNECKI 2040 = 1 1
Grzegorz JUSZCZUK 1888 1 + =
Andrzej NOWICKI 1839 1 1 1
Łukasz BANIAK 1711 1 1 1
Róża JAGIEŁŁO 1400 0 0 0

więcej na: www.chessarbiter.com

 


6 września 2013
Sandomierz

 

Turniej z okazji 75-lecia włączenia prawobrzeżnego Sandomierza w granice miasta

Sandomierz 2013-09-06/2013-09-06
Tempo gry: P'10
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Norma
1 9 III Rejman, Marek 0 1600 6.5 20.50 29.50 6 26.5 1975  
2 1 II Baniak, Łukasz 1711 1800 6.0 20.00 29.50 6 24.0 1775  
3 3 II Barański, Robert 0 1800 4.5 20.50 30.00 4 19.5 1625  
4 2 II Maj, Jan 0 1800 4.5 20.50 30.00 4 17.5 1625  
5 5 III Warchoł, Mateusz 0 1600 4.0 21.00 28.50 3 15.5 1550  
6 8 III Rejman, Filip 0 1600 4.0 19.00 25.50 4 15.0 1550  
7 6 III Jagiełka, Karol 0 1600 4.0 13.00 17.00 4 12.0 1350  
8 4 II Warchoł, Kamila 0 1600 3.5 16.00 22.50 3 14.0 1375  
9 7 III Panas, Kajetan 0 1600 3.0 18.50 26.00 3 13.0 1450  
10 13   Machnik, Grzegorz 0 1000 3.0 18.50 24.50 3 14.0 1400 IV
11 10   Dębowska, Katarzyna 0 1000 3.0 16.00 22.00 3 13.0 1325 IV
12 14   Zając, Natalia 0 1000 2.0 13.50 17.50 2 8.0 1075 V
13 12   Oleszek, Natalia 0 1000 1.0 16.00 20.00 1 4.0 1050  
14 11   Rejman, Dorota 0 1000 0.0 15.50 20.50 0 0.0 875  

 

6 września 2013
Sandomierz

Turniej z okazji 75 lecia włączenia prawobrzeżnego Sandomierza w granice miasta

2013-09-05/2013-09-05
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 4 (mecz)


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. S.B. vs+
1 2 IV Bała, Oliwier 0 1400 4.0 0.00 1;1;1;1;
2 1   Machnik, Teodor 0 1000 0.0 0.00  
 

 

 


1 września 2013
Baranów Sandomierski

V Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
seniorzy

Baranów Sandomierski 01-09-2013
Tempo gry: P'15

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 IM Kuźmicz, Krystian 2468 2400 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 8.0 39.50 51.00 2460
2 GM Malaniuk, Vladimir P 2535 2500 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 7.5 39.50 50.50 2471
3 GM Olszewski, Michał 2556 2500 KSz Polonia Warszawa 7.5 39.00 51.00 2481
4 IM Strzemiecki, Zbigniew 2429 2400 MKS Polonia Warszawa 6.0 38.50 50.50 2261
5 IM Kostyra, Stanisław 2283 2400 MUKS Stoczek 45 Białystok 6.0 36.50 48.50 2210
6 I Mroz, Waldemar 1899 2000 UKS Awans Żyrzyn 6.0 36.50 46.00 2231
7 I Gierulski, Kamil 1903 2000 RzKSz Rzeszów 6.0 34.00 45.00 2130
8 IM Nester, Ihor 2277 2306 Lwow 5.5 38.50 49.00 2191
9 k Kasperek, Wiesław 2099 2200 PUKS Karolina Tarnów 5.5 37.00 47.50 2170
10 k Cudnik, Andrzej 2039 2200 Rybnik 5.0 38.50 47.50 2190
11 k Czajkowski, Ryszard 2073 2200 TKSz Tarnobrzeg 5.0 33.00 43.00 2000
12 I Ziętek, Waldemar 1860 2000 UKS Awans Żyrzyn 5.0 32.00 41.50 2051
13 k Prohorov, Olexandr 2087 2200 MKS Polonia Przemyśl 5.0 32.00 40.50 2090
14 I Juszczuk, Grzegorz 1888 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.0 31.00 40.00 1991
15 k Leja, Adam 2106 2200 Rzeszów 5.0 30.50 39.00 1960
16 II+ Szeląg, Przemysław 0 1800 MKS Polonia Przemyśl 4.5 38.50 51.00 2091
17 II+ Nowicki, Andrzej 1839 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.5 34.50 45.00 1921
18 II Niemiec, Krzysztof 1941 1800 MSKS GAMBIT Tarnowiec 4.5 33.50 44.50 1990
19 II Litwin, Tomasz 0 1800 Radom 4.5 33.50 42.50 1970
20 I+ Czarnecki, Wojciech 2089 2100 TKSz Tarnobrzeg 4.5 31.00 42.50 1960
21 II Barański, Robert 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.0 33.00 40.50 1940
22 II+ Dworak, Leszek 1633 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 4.0 30.00 37.50 1910
23 II+ Mazurkiewicz, Andrzej 1634 1800 UKS SP1 Leżajsk 4.0 29.50 38.50 1850
24 I Ziemniak, Piotr 1801 2000 RzKSz Rzeszów 4.0 29.00 39.00 1810
25 II Wojtanowicz, Stanisław 0 1800 Rudnik 4.0 27.50 33.50 1840
26 II Baran, Paweł 0 1800 Radom 4.0 26.00 33.00 1670
27 I Zwolan, Anna 1632 1800 MKSz-MDK Białystok 4.0 25.00 32.00 1750
28 III Piersiak, Adam 0 1600 Górno 3.5 28.00 36.00 1700
29 III Piecuch, Marek 1543 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 25.50 32.50 1620
30 III Chrząstek, Mateusz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 3.5 22.50 29.50 1660
31 II Borowski, Adam 1576 1800 UKS Roszada Radom 3.0 28.50 35.50 1751
32 II Ziobro, Tadeusz 1659 1800 SS-T Lubcza Racławówka 3.0 26.50 35.00 1730
33   Makosiej, Władysław 0 1000 Szczucin 2.5 24.50 30.50 1520
34 III Wojnowski, Wojciech 0 1600 UKS SP 321 Bemowo-Warszawa 2.0 22.00 28.00 1460
35 III Konior, Tomasz 0 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 1.5 22.00 29.00 1440
36 II Surowaniec, Józef 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 1.0 25.50 32.00 1540

więcej na: www.chessarbiter.com

 

 

 

 

1 września 2013
Baranów Sandomierski

V Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
juniorzy 1995-2000

Baranów Sandomierski 01-09-2013
Tempo gry: P'15

Wyniki - runda 9

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 k Panchyshyn, Taras 2128 2128 Nowojaworiwsk 9.0 36.50 47.50 2303
2 m Lewtak, Damian 2275 2300 LKSz GCKiP Czarna 7.0 37.00 50.00 2163
3 CM Lewicki, Mirosław 2221 2200 LKSz GCKiP Czarna 6.5 37.50 50.50 2123
4 I Lewtak, Dominik 1860 2000 LKSz GCKiP Czarna 6.0 36.50 48.50 2003
5 II Kępowicz, Artur 1771 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.5 37.50 47.50 1963
6 II Baniak, Łukasz 1711 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.0 33.50 43.50 1903
7 II Choina, Adam 1578 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.0 33.00 45.00 1843
8 II Choina, Michał 1592 1800 MCK Hetman Ostrowiec Świętokrzyski 5.0 30.00 36.50 1740
9 II+ Madej, Roman 1685 1800 MKS KSOS Kraków 4.5 35.50 44.50 1783
10 II Płaneta, Wojciech 1490 1800 PUKS Karolina Tarnów 4.5 34.00 41.00 1750
11 I Łopuszański, Kamil 1880 2000 KKsz Urania Krosno 4.0 36.00 46.00 1823
12 II Warchoł, Kamila 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 27.00 36.00 1613
13 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 26.50 32.50 1620
14 III Jagiełło, Róża 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.5 26.00 31.00 1500
15 IV Kukułka, Dominik 0 1400 Klub Szachowy Kana Tarnów 3.5 25.00 30.50 1520
16 III Makosiej, Piotr 0 1600 Szczucin 3.0 27.00 33.00 1480
17 III Warchoł, Mateusz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 1.0 27.00 32.50 1300
18   Bednarczyk, Michał 0 1000 Grębów 0.0 27.00 33.00 1200

więcej na:  www.chessarbiter.com

 

1 września 2013
Baranów Sandomierski

V Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
juniorzy 2001-2005

Baranów Sandomierski 01-09-2013
Tempo gry: P'15

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II Piersiak, Krystian 1322 1800 WKS Górnovia Górno 7.5 40.50 51.50 1980
2 II Gaj, Szymon 1446 1800 RzKSz Rzeszów 7.0 39.00 50.50 1940
3 II Czernek, Tymon 1302 1800 UKS Czternastka Warszawa 6.5 40.00 52.50 1900
4 III Dźwierzyński, Bartosz 0 1600 LKS Markovia Markowa 6.5 36.00 47.00 1785
5 II Szczepanowski, Tomasz 1175 1800 KMKSz Victoria Kielce 6.0 41.00 52.00 1840
6 II Stępniowski, Jakub 1381 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.0 38.50 49.50 1820
7 II Wojnowski, Jan 0 1800 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 6.0 37.50 47.50 1765
8 II Gutkowski, Marek 0 1800 UKS MDK Radom 5.5 38.00 47.50 1700
9 II Babiarz, Arkadiusz 1343 1800 RzKSz Rzeszów 5.0 40.00 52.00 1740
10 III Rejman, Filip 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.0 35.00 44.00 1620
11 III Sypek, Mateusz 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 32.50 41.50 1585
12 III Sypek, Szymon 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 31.50 41.00 1585
13 III Kucharski, Bartłomiej 0 1600 MKSZ Gryf Dębica 5.0 31.50 40.50 1605
14 III Szeląg, Bartłomiej 0 1600 MKS Polonia Przemyśl 5.0 30.50 37.50 1590
15 IV Ugrewicz, Ludwik 0 1400 UKS MDK Radom 5.0 29.00 38.00 1485
16 III Łachut, Tomasz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 32.00 38.50 1510
17 IV Jaranowski, Norbert 0 1400 UKS MDK Radom 4.5 29.50 35.50 1435
18 II Mirowska, Oliwia 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 35.00 44.50 1545
19 III Jagiełka, Karol 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 29.50 39.00 1445
20 III Panas, Kajetan 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 29.00 36.50 1435
21 IV Fiszer, Jakub 0 1400 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 4.0 26.00 34.50 1367
22 V Armuła, Karol 0 1200 KKSz Kraków 4.0 26.00 31.50 1323
23 IV Mróz, Nikola 0 1250 MPZSzach Kraków 4.0 21.00 28.00 1223
24 IV Szeląg, Zuzanna 0 1250 MKS Polonia Przemyśl 3.5 21.50 28.50 1212
25 IV Jaranowska, Nicola 0 1250 UKS MDK Radom 3.0 27.00 33.50 1250
26 III Mirowski, Norbert 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 3.0 26.50 34.00 1211
27   Gubernat, Dawid 0 1000 Nosówka 3.0 26.00 33.50 1211
28   Makosiej, Wojciech 0 1000 Szczucin 2.5 28.00 34.00 1156
29 V Godawska, Wiktoria 0 1100 Pilzno 1.0 26.00 33.00 978

więcej na: www.chessarbiter.com

 

1 września 2013
Baranów Sandomierski

V Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
juniorzy 2006 i młodsi

Baranów Sandomierski 01-09-2013
Tempo gry: P'15
(turniej rozegrany systemem kołowym)

 

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. S.B. vs+ Ruz
1 III Fiszer, Bartosz 1600 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 9.0 36.00 5;10;7;8;9;1;2;3;4; 1730
2 III Gaj, Magdalena 1400 RzKSz Rzeszów 8.0 28.00 2;3;4;5;7;8;10;1; 1650
3 III Kusiak, Mateusz 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 18.00 3;4;5;7;10;2; 1490
4 IV Choina, Jan 1400 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.5 13.75 1;2;3;10;5; 1450
4 IV Szumowicz, Weronika 1250 Pilzno 5.5 13.75 5;10;1;2;3; 1450
6 III Wichura, Sara 1400 KMKSz Victoria Kielce 4.0 9.00 10;2;5;8; 1330
7 IV Mróz, Lena 1250 Owczów 4.0 7.00 1;2;10;5; 1330
8 IV Bała, Oliwier 1400 Tarnobrzeg 2.0 1.00 2;5; 1170
9 IV Wójcik, Maciej 1400 RzKSz Rzeszów 1.0 0.00 2; 1090
10   Mazurkiewicz, Miłosz 1000 Leżajsk 0.0 0.00   1010

więcej na: www.chessarbiter.com

 


28 sierpnia 2013
Tarnobrzeg

 

Lato w mieście 2013

2013-08-28/2013-08-28
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 8


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 II Warchoł, Kamila 0 1600 6.0 28.50 38.50 4 29.0
2 1 II Wojnowski, Jan 0 1800 6.0 28.00 37.00 5 26.5
3 7 III Chrząstek, Mateusz 0 1600 5.5 25.00 32.00 5 25.5
4 10 III Omarzai, Ariana 0 1400 5.0 28.00 34.00 4 25.5
5 5 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 5.0 23.50 29.50 5 20.0
6 3 III Drzyzga, Kamil 0 1600 4.5 29.50 39.50 4 23.5
7 9 III Ślęzak, Daniel 0 1600 4.5 20.50 26.50 4 13.5
8 6 III Rejman, Filip 0 1600 4.0 29.50 39.00 3 23.0
9 8 III Jagiełka, Karol 0 1600 4.0 25.50 31.50 4 16.0
10 12 III Jagiełło, Róża 0 1400 4.0 20.50 25.50 4 16.0
11 13 IV Kadrow, Konrad 0 1400 3.5 20.50 26.00 3 13.5
12 14 IV Panas, Kajetan 0 1400 3.0 23.50 29.50 3 12.0
13 4 III Warchoł, Mateusz 0 1600 1.0 24.00 29.50 1 8.0
14 11 III Miłoś, Karina 0 1400 0.0 24.00 30.00 0 0.0

 

28 sierpnia 2013
Tarnobrzeg

 

Lato w mieście 2013 juniorzy do rocz 2006 z początkującymi

Tarnobrzeg 2013-08-27/2013-08-27
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 3


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. S.B. vs+    
1 1 IV Bała, Oliwier 0 1400 3.0 3.00 4;2;3;    
2 3 V Jagiełka, Filip 0 1200 1.0 1.00 2;    
3 2   Babula, Karolina 0 1000 1.0 1.00 4;    
4 4 V Rutyna, Karol 0 1200 1.0 1.00 3;    

 


21 kwietnia 2013
Sandomierz

 

Turniej Wiosenny

Sandomierz 2013-04-21/2013-04-21
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Norma
1 1 I+ Tabaka, Andrzej 2051 2100 TKSz Tarnobrzeg 7.0 40.50 50.50 6 33.0  
2 12 II Gajewski, Jacek 0 1800 Katowice 6.5 42.00 52.50 6 36.0  
3 6 II Choina, Michał 1575 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.5 40.50 51.50 6 40.5  
4 3 I Juszczuk, Grzegorz 1898 2000 TKSz Tarnobrzeg 6.5 40.00 51.50 5 33.5  
5 5 II Baniak, Łukasz 1656 1800 TKSz Tarnobrzeg 6.5 39.50 49.00 6 32.5  
6 7 I Nowicki, Ryszard 0 1831 Ostrowiec 6.5 38.00 48.00 5 30.5  
7 2 I Komperda, Robert 1968 2000 Ostrowiec 6.0 40.00 51.00 5 32.0  
8 4 I Rega, Marek 1770 2000 Ostrowiec 6.0 38.50 49.50 6 33.0  
9 13 III Szczęsny, Piotr 0 1600 Dwikozy 6.0 33.50 42.50 6 28.0 II
10 32   Witkowski, Robert 0 1000 Bochnia 5.5 32.00 40.00 5 27.0 III
11 18 III Chrząstek, Mateusz 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.5 30.00 40.00 5 23.5  
12 8 II Dybiec, Zbigniew 0 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.0 36.50 46.50 4 30.0  
13 11 II Surowaniec, Józef 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.0 36.50 45.50 5 26.0  
14 10 II Barański, Robert 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.0 35.50 44.00 5 28.0  
15 14 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.0 34.50 45.00 5 26.0  
16 20 III Jagiełło, Róża 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 5.0 30.50 38.50 5 24.0  
17 15 III Jagiełka, Karol 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.0 28.00 37.00 5 23.0  
18 16 III Barański, Witold 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.5 35.00 44.00 4 27.0  
19 9 II Choina, Jarosław 0 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 4.5 32.50 41.00 4 25.0  
20 17 III Piskała, Jakub 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.0 34.00 43.00 4 21.0  
21 23 IV Miłoś, Józef 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.0 32.00 41.00 4 19.0  
22 21 IV Panas, Kajetan 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.0 31.50 39.50 4 19.0  
23 19 III Miłoś, Karina 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.0 30.00 38.00 4 20.0  
24 22 IV Miłoś, Bartłomiej 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.0 27.50 36.00 4 20.0  
25 29   Wilk, Jakub 0 1000 Józefów 4.0 25.00 33.50 2 15.5 V
26 31   Hopaluk, Alan 0 1000 Sandomierz 4.0 24.00 30.50 3 14.0 V
27 24 IV Plaskota, Oliwia 0 1250 Ostrowiec 3.5 29.50 38.00 2 16.5  
28 34   Wrzołek, Wojciech 0 1000 Józefów 3.5 26.50 33.50 2 17.5 V
29 25 V Krzesimowski, Kamil 0 1200 Sandomierz 3.5 25.00 31.50 3 17.5  
30 28   Sykucki, Bartłomiej 0 1000 Józefów 3.0 27.00 34.00 2 15.0 IV
31 26 V Przybyło, Daniel 0 1200 TKSz Tarnobrzeg 3.0 26.50 33.50 3 14.0  
32 27 V Dąbek, Emilia 0 1100 Trześn 3.0 25.50 34.50 2 13.0  
33 30   Dąbek, Grzegorz 0 1000 Trześn 2.5 21.00 28.50 1 8.5  
34 33   Sowiński, Dominik 0 1000 Józefów 2.5 20.50 26.50 0 10.5  
35 35   Sobka, Radosław 0 1000 Józefów 2.0 22.00 28.50 0 10.5  

21 kwietnia 2013
Sandomierz

Turniej Wiosenny grupa do rocznika 2006

Sandomierz 2013-04-21/2013-04-21
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 8


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Norma
1 1 IV Choina, Jan 0 1400 8.0 25.50 35.00 8 36.0 1423  
2 9   Bała, Oliwier 0 1000 7.0 25.50 35.50 7 31.0 1334 IV
3 2 V Jagiełka, Filip 0 1200 5.0 23.00 32.00 5 23.0 1156  
4 6   Rutyna, Karol 0 1000 4.5 27.50 37.50 4 22.0 1111 V
5 5   Turek, Jakub 0 1000 4.5 26.00 35.00 4 19.0 1111 V
6 7   Przywara, Kacper 0 1000 4.5 22.50 31.50 4 19.0 1089 V
7 3   Nawrot, Emilia 0 1000 4.0 21.00 30.00 4 15.0 1045 V
8 11   Siwecki, Gabriel 0 1000 3.0 25.00 34.00 2 16.0 978  
9 12   Radzimowski, Jan 0 1000 2.5 20.00 29.00 2 9.0 912  
10 4   Stefańska, Kamila 0 1000 2.0 22.50 30.50 2 11.0 845  
11 10   Cencek, Maksymilian 0 1000 2.0 20.50 26.50 1 13.0 845  
12 8   Kalinke, Hubert 0 1000 1.0 20.50 27.50 1 2.0 756  

 

23 marca 2013
Mielec

 

 

Turniej Szachowy o Puchar Rektora WSGiZ juniorzy

2013-03-17/2013-03-17
Tempo gry:
Arbiter: Józef Zaskalski

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1   Lewtak, Dominik 1799 1799 Czarna 9.0 36.50 47.00 9 45.0
2 10   Indyk, Wojciech 0 1324 Lotnik Mielec 6.5 38.00 47.50 5 31.5
3 2   Baniak, Lukasz 1656 1000 Tksz Tarnobrzeg 6.5 36.50 49.50 5 33.0
4 5   Mazur, Jakub 0 1800 Orlik Rudnik 6.0 35.00 46.00 5 29.0
5 3   Dulak, Karol 1406 1406 Lotnik Mielec 5.5 36.00 47.00 4 25.0
6 9   Jarosz, Mikolaj 0 1400 Sokół Mielec 5.5 29.00 38.50 5 23.0
7 6   Mazur, Tomasz 0 1800 Orlik Rudnik 5.0 34.00 43.50 4 24.5
8 8   Warchoł, Kamila 0 1600 Tksz Tarnobrzeg 5.0 28.50 38.00 5 25.0
9 7   Łachut, Tomasz 0 1600 KGL Szarotka Wadowice 4.0 29.50 39.00 4 22.0
10 4   Jarosz, Bartlomiej 0 1800 Sokół Mielec 4.0 28.00 37.50 4 21.0
11 12   Szach, Mateusz 0 1000 Finezja Łódź 3.0 26.00 32.50 3 15.0
12 11   Jarosz, Lucja 0 1000 Sokół Mielec 2.0 28.00 34.50 2 14.0
13 14   Jarosz, Faustyna 0 1000 Sokół Mielec 0.5 29.00 36.00 0 3.5
14 13   Malek, Cezary 0 1000 Mielec 0.5 24.50 30.50 0 3.5

więcej na: www.chessarbiter.com

 



14 luty 2013
Tarnobrzeg

 

Turniej Feryjny Tarnobrzeg 2013

Tarnobrzeg 2013-02-14/2013-02-14
Tempo gry: P'15
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 9


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Norma
1 1 II Baniak, Łukasz 1656 1800 9.0 36.50 48.50 9 45.0 1980  
2 2 II Maj, Jan 0 1800 7.5 36.00 49.50 7 36.5 1820  
3 8 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 7.0 36.50 46.50 6 34.5 1720 II
4 5 III Ślęzak, Daniel 0 1600 6.0 37.00 49.00 6 29.0 1660  
5 4 III Drzyzga, Kamil 0 1600 5.0 33.00 45.00 5 24.0 1540  
6 7 III Chrząstek, Mateusz 0 1600 5.0 33.00 42.00 5 28.0 1480  
7 6 III Piskała, Jakub 0 1600 4.5 39.00 51.50 4 27.0 1580  
8 11 III Jagiełło, Róża 0 1400 4.5 34.50 47.00 4 21.5 1480  
9 3 II Warchoł, Kamila 0 1600 4.5 34.50 44.50 4 24.5 1500  
10 14 IV Panas, Kajetan 0 1400 4.5 32.00 42.50 4 22.5 1480  
11 9 III Jagiełka, Karol 0 1600 4.5 32.00 39.50 4 24.5 1460  
12 10 III Warchoł, Mateusz 0 1600 4.5 31.50 43.50 4 22.5 1440  
13 12 IV Juda, Mikołaj 0 1400 4.5 30.50 38.00 4 22.5 1400  
14 19   Brożyna, Kamil 0 1000 4.5 23.50 28.00 4 18.5 1220 V
15 20   Tkacz, Adrian 0 1000 4.0 28.50 35.50 4 20.0 1260 V
16 16 V Kmuk, Daniel 0 1200 3.5 25.00 30.00 3 15.5 1220  
17 13 IV Maj, Jakub 0 1400 3.0 26.00 31.00 3 15.0 1180  
18 15 V Brożyna, Patryk 0 1200 3.0 25.00 31.00 3 14.0 1120  
19 18   Szlęzak, Bartosz 0 1000 1.0 27.50 34.50 1 5.0 980  
20 17   Szlęzak, Jakub 0 1000 0.0 27.00 33.00 0 0.0 880  

 

14 luty 2013
Tarnobrzeg

Przedszkolaki

2013-02-14/2013-02-14
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 3


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Data ur. Pkt.
1 7   Rutyna, Karol 2006- - 3.0
2 6   Nawrot, Emilia 2006- - 2.0
3 1 V Jagiełka, Filip 2006-04-11 2.0
4 9   Radzimowski, Jan 2006-02-10 2.0
5 3   Bała, Oliwier 2007-08-21 2.0
6 8   Kolano, Daniel 2006- - 1.5
7 5   Banach, Martyna 2006-07-29 1.0
8 4   Oblicka, Diana 2006-02-16 1.0
9 2   Babirecki, Wiktor 2006- - 0.5

 


05 stycznia 2013
Tarnobrzeg

 

Turniej Noworoczny seniorzy 2013

2013-01-05/2013-01-05
Tempo gry:
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Norma
1 12 III Barański, Piotr 0 1600 5.5 22.00 29.50 5 21.0 2100 II
2 1 I+ Czarnecki, Wojciech 2094 2100 5.0 22.00 30.00 5 23.0 2050  
3 2 k Czajkowski, Ryszard 2087 2200 5.0 19.00 26.00 5 21.0 1888  
4 6 II Barański, Robert 0 1800 4.5 20.50 27.50 4 19.0 1875  
5 3 I+ Tabaka, Andrzej 2051 2100 4.5 18.00 26.00 4 20.0 1875  
6 4 I Juszczuk, Grzegorz 1898 2000 4.5 17.50 24.50 4 18.0 1813  
7 7 II Surowaniec, Józef 0 1800 4.0 20.00 27.00 3 16.0 1715  
8 11 III Chrząstek, Mateusz 0 1600 3.0 16.50 23.00 2 12.0 1615  
9 8 III Bobula, Kornel 0 1600 3.0 16.50 23.00 2 10.0 1601  
10 10 III Drzyzga, Kamil 0 1600 3.0 16.50 22.50 2 10.0 1501  
11 9 III Ślęzak, Daniel 0 1600 3.0 14.00 21.00 2 9.0 1401  
12 14   Szul, Michał 0 1000 2.0 13.50 20.00 1 10.0 1343  
13 13   Jagiełka, Jacek 0 1000 2.0 12.50 18.50 1 7.0 1257  

 

05 stycznia 2013
Tarnobrzeg

Turniej |Noworoczny Tarnobrzeg 2013

Tarnobrzeg 2013-01-05/2013-01-05
Tempo gry: P'15
Organizator: Tarnobrzeski Klub Szachowy

Wyniki - runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Norma
1 1 II Baniak, Łukasz 1656 1800 6.0 22.50 30.50 6 24.0 1825  
2 4 III Kędzierski, Krzysztof 0 1600 5.5 22.50 32.50 5 22.0 1732  
3 2 II Maj, Jan 0 1800 5.5 20.50 29.00 5 26.0 1825  
4 6 III Rejman, Filip 0 1600 5.0 21.00 29.00 5 18.0 1700  
5 9 III Jagiełło, Róża 0 1400 4.5 19.50 28.00 4 18.5 1475  
6 15 IV Miłoś, Karina 0 1250 4.5 15.00 22.50 4 15.5 1507 III
7 3 II Warchoł, Kamila 0 1600 4.0 22.00 30.50 4 19.0 1625  
8 10 IV Juda, Mikołaj 0 1400 4.0 18.00 26.00 4 17.0 1450  
9 14 IV Zygmunt, Mateusz 0 1400 4.0 17.00 25.00 4 13.0 1450  
10 5 III Piskała, Jakub 0 1600 3.5 20.00 26.00 3 17.5 1407  
11 11 IV Miłoś, Bartłomiej 0 1400 3.5 19.50 26.00 3 16.5 1432  
12 8 III Warchoł, Mateusz 0 1600 3.5 17.00 24.00 3 14.5 1432  
13 19   Przybyło, Daniel 0 1000 3.5 17.00 24.00 2 11.5 1258 V
14 20 V Kędzior, Hubert 0 1200 3.0 15.00 20.00 2 10.0 1115  
15 12 IV Maj, Jakub 0 1400 3.0 14.00 20.00 2 10.0 1201  
16 17   Kamil, Mikiera 0 1000 3.0 13.00 19.50 2 10.0 1115 V
17 7 III Jagiełka, Karol 0 1600 2.5 17.00 24.50 2 12.5 1257  
18 13 IV Pietrasz, Michał 0 1400 2.5 16.50 24.50 2 12.5 1400  
19 16 V Jagiełka, Filip 0 1200 2.5 13.50 19.00 1 6.5 1065  
20 18   Duda, Grzegorz 0 1000 2.5 12.50 17.50 1 6.5 1065  
21 21   Zygmunt, Natalia 0 1000 1.0 12.50 16.50 0 7.0 915