rok  2014

 

 


20 grudnia 2014
Leżajsk

X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Leżajska
seniorzy + juniorzy ur.1996-2004
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 k Pulik, Krzysztof R 2165 2200 LKS Parnas Stara Wieś 8.0 45.00 58.00 2150
2 II+ Kuziemko, Konrad R 1708 1900 KSz Gambit Przeworsk 8.0 44.00 56.50 2168
3 III Maj, Marcin R 1693 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 7.0 43.00 55.00 2048
4 I Lusio, Daniel 1896 2000 MKS Polonia Przemyśl 7.0 42.00 55.00 2008
5 I Łuczka, Szymon R 1722 2000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 7.0 40.50 51.50 1980
6 II+ Baniak, Łukasz R 1677 1900 TKSz Tarnobrzeg 7.0 38.50 49.50 2070
7 II Paździerz, Ryszard 0 1800 KS Wisłoka Dębica 7.0 36.00 45.50 1870
8 k Matviychuk, Andrey R 2083 2083 S-KKS Przemyśl 6.5 41.50 53.50 1988
9 I Trybowska, Anna R 1512 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.5 41.00 52.00 1910
10 III Lech, Stanisław R 1612 1600 Jadwiżanie Wólka Podleśna 6.5 39.50 51.00 1870
11 I+ Burdzy, Joanna R 1541 1900 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.5 39.50 50.50 1880
12 I Juszczuk, Grzegorz R 1893 2000 TKSz Tarnobrzeg 6.5 39.00 51.50 1970
13 II Złotek, Mikołaj R 1397 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.5 37.50 49.50 1840
14 III Turakiewicz, Witold R 1353 1600 Dzierdziówka 6.5 34.00 43.00 1840
15 II+ Stępniowski, Jakub R 1424 1900 UKS SP1 Leżajsk 6.0 42.50 54.50 1918
16 I Szpar, Miłosz R 1764 2000 LKS Parnas Stara Wieś 6.0 41.00 53.00 1908
17 II Smykla, Kazimierz 0 1800 KS Wisłoka Dębica 6.0 40.50 51.00 1848
18 II+ Miąsik, Adrian R 1553 1900 RzKSz Rzeszów 6.0 39.50 50.00 1880
19 III Śliż, Marcin 0 1600 Leżajsk 6.0 37.00 46.50 1720
20 III Prus, Marcin R 1314 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0 36.50 44.50 1790
21 I Trybowska, Barbara R 1474 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.0 36.00 46.50 1800
22 II Gol, Rafał R 1266 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.0 34.00 45.00 1765
23 II Jakubowska, Urszula R 1224 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 31.50 40.50 1715
24 III Bratek, Dariusz 0 1600 Jadwiżanie Wólka Podleśna 6.0 28.50 38.00 1640
25 III Lech, Paweł R 1666 1600 Rzeszów 5.5 40.50 52.50 1830
26 I+ Czarnecki, Wojciech R 2013 2100 TKSz Tarnobrzeg 5.5 40.50 52.50 1840
27 III Szostecki, Kamil 0 1600 WOK Górno 5.5 39.00 49.50 1790
28 II Dźwierzyński, Bartosz R 1430 1800 KSz Gambit Przeworsk 5.5 38.00 48.00 1790
29 II Godek, Martyna R 1374 1600 WOK Górno 5.5 36.00 46.50 1800
30 II+ Mazurkiewicz, Andrzej R 1642 1900 UKS SP1 Leżajsk 5.5 34.50 43.50 1710
31 II Bień, Hubert R 1266 1800 GKSz Hetman Pilzno 5.5 31.00 40.00 1645
32 III Sypek, Szymon R 1123 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.5 30.00 38.50 1680
33 II Wolczyk, Karol R 1544 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 38.50 49.50 1780
34 II Bukała, Norbert 1358 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 38.00 48.00 1700
35 III Michno, Marcin 0 1600 Jadwiżanie Wólka Podleśna 5.0 37.50 46.00 1725
36 II Piersiak, Krystian R 1373 1800 WOK Górno 5.0 37.00 48.00 1780
37 III Stój, Karol 0 1600 KS DZIKOWIEC 5.0 37.00 48.00 1655
38 III Piecuch, Marek R 1485 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 35.50 46.50 1760
39 II Grynak, Maksym 0 1800 Nowojaworivsk 5.0 35.50 45.00 1650
40 III Gdula, Anna 1101 1400 S-KKS Przemyśl 5.0 35.00 44.50 1650
41 III Kłok, Kacper R 1311 1600 Stalowa Wola 5.0 34.00 43.50 1620
42 IV Wójcik, Marcin 0 1400 Rzeszów 5.0 34.00 43.50 1640
43 III Kielar, Wiktor 0 1600 KSz Gambit Przeworsk 5.0 33.50 42.50 1650
44 II Tęcza, Kazimierz 0 1800 KS DZIKOWIEC 5.0 32.50 42.00 1610
45 III Piech, Jacek 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 32.50 41.50 1545
46 III Michalski, Adrian 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 32.00 41.50 1603
47 II Haracz, Sebastian 0 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 5.0 32.00 40.50 1650
48 III Michno, Jerzy R 1329 1600 Jadwiżanie Wólka Podleśna 5.0 31.50 39.00 1560
49 III Kozyra, Damian 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 5.0 31.00 41.00 1550
50 III Pańczuk, Grzegorz 0 1600 S-KKS Przemyśl 5.0 31.00 40.50 1565
51 II Krawiec, Mateusz 1402 1800 WOK Górno 5.0 29.50 39.50 1580
52 III Hromyak, Artem 0 1600 Nowojaworivsk 5.0 29.00 37.50 1460
53 II Zdziebko, Marek 0 1800 KS Wisłoka Dębica 5.0 28.50 37.00 1565
54 III Przyczyna, Filip R 1201 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 28.00 37.50 1505
55 III Zygmunt, Patrycja 1101 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 28.00 37.00 1520
56 II Bogacz, Grzegorz 0 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 4.5 35.00 46.00 1590
57 II Chowaniec, Artur R 1528 1800 UKS SP1 Leżajsk 4.5 35.00 45.00 1668
58 II Bosak, Zbigniew 0 1800 KS Wisłoka Dębica 4.5 32.00 43.00 1560
59 III Borek, Michał 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 32.00 42.00 1560
60 III Łukasiewicz, Justyna 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 31.00 38.50 1590
61 III Zieliński, Krzysztof 0 1600 KS DZIKOWIEC 4.5 30.50 40.00 1570
62 III Rzeszutek, Mateusz 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 30.50 39.50 1570
63 IV Butryn, Łukasz 0 1400 Stalowa Wola 4.5 28.00 35.00 1500
64 III Zygmunt, Magdalena 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 33.50 42.00 1570
65 III Wawryszczuk, Iga 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 32.50 41.50 1555
66 IV Kopiec, Kamil 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 32.00 41.00 1540
67 II Socha, Krzysztof R 1412 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 32.00 41.00 1565
68 III Cisek, Kamil 1233 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 31.50 40.50 1533
69 V Buba, Dariusz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 31.50 39.50 1500
70 III Szpila, Piotr 0 1600 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 31.00 40.00 1510
71 III Sypek, Mateusz 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 31.00 40.00 1540
72 IV Gałan, Miłosz 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 30.50 38.00 1470
73 IV Mazurkiewicz, Paweł 0 1400 Leżajsk 4.0 30.00 38.50 1440
74 II Hutsal, Ostap 0 1800 Nowojaworivsk 4.0 29.50 37.50 1400
75 III Brak, Robert 0 1600 Stalowa Wola 4.0 28.50 36.50 1445
76 III Borek, Dominika 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 28.50 35.50 1465
77 III Gdula, Bartłomiej 0 1600 Gimnazjum Leżajsk 4.0 28.00 35.00 1425
78 IV Chowaniec, Szymon 0 1400 UKS SP1 Leżajsk 4.0 27.50 35.50 1380
79 III Kovalyk, Olena 0 1400 Nowojaworivsk 4.0 27.50 35.00 1360
80 III Warzocha, Marek 0 1600 WOK Górno 4.0 27.50 34.50 1390
81 IV Machnik, Grzegorz 0 1400 Tarnobrzeg 4.0 27.00 34.50 1422
82 III Szostecki, Adrian 0 1600 WOK Górno 4.0 25.00 34.50 1315
83 V Piersiak, Jakub 0 1200 WOK Górno 4.0 24.50 33.00 1339
84 III Haracz, Joanna 0 1400 UKS Spartakus Kolbuszowa 4.0 24.50 32.50 1320
85   Prus, Hubert 0 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 24.50 31.50 1206
86 V Działak, Piotr 0 1200 Stalowa Wola 4.0 23.00 30.00 1405
87 IV Brzozowski, Bartłomiej 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.5 37.00 46.50 1500
88 III Śnieżek, Wiesław 0 1600 Jadwiżanie Wólka Podleśna 3.5 35.00 42.50 1450
89 IV Bondyra, Łukasz 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5 27.50 36.50 1365
90 IV Ryczkowska, Oliwia 0 1250 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.5 25.50 33.00 1315
91 V Pleban, Paweł 0 1200 UKS Spartakus Kolbuszowa 3.5 25.00 31.50 1275
92 V Żak, Karol 0 1200 Stalowa Wola 3.5 21.00 27.00 1210
93   Sztaba, Kamila 0 1000 Rudnik nad Sanem 3.0 29.50 37.50 1250
94 IV Macioch, Ada 0 1250 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 29.50 37.00 1355
95 III Czubat, Michał 0 1600 WOK Górno 3.0 29.00 38.00 1340
96 V Dunicz, Konrad 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 3.0 28.00 34.50 1370
97 IV Słoniec, Natalia 0 1250 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 27.50 33.00 1325
98 IV Leńczuk, Krystian 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 27.00 35.50 1205
99 V Gubernat, Dawid 0 1200 Nosówka 3.0 27.00 35.50 1200
100 V Iskra, Mateusz 0 1200 Nowa Sarzyna 3.0 26.50 34.00 1222
101 IV Puźniak, Alicja 0 1250 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 26.00 33.00 1285
102 V Miazga, Maksymilian 0 1200 WOK Górno 3.0 25.50 33.00 1240
103 III Słoniec, Sławomir 0 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 25.00 34.00 1290
104 IV Kamińska, Anna 0 1250 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.0 25.00 32.50 1145
105   Małecka, Edyta 0 1000 Nowa Sarzyna 3.0 22.50 28.00 1094
106   Czeczot, Sebastian 0 1000 Stalowa Wola 3.0 19.00 26.50 1135
107   Czerwonka, Filip 0 1000 Leżajski Klub Szachowy MCK 3.0 17.50 22.00 1050
108 V Cal, Łukasz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 2.5 22.50 29.50 1160
109 V Brożyniak, Remigiusz 0 1200 Dębina 2.0 26.00 34.00 1140
110 V Woźniak, Hubert 0 1200 Białobrzegi 2.0 26.00 32.50 1022
111 V Litwin, Tomasz 0 1200 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 2.0 25.50 32.00 1130
112 V Rembisz, Michał 0 1200 WOK Górno 2.0 21.50 29.00 1150
113 V Marzęciak, Joanna 0 1100 Leżajski Klub Szachowy MCK 2.0 21.50 28.00 1000
114 V Leja, Maciej 0 1200 Białobrzegi 2.0 20.00 25.50 1000
115   Drozd, Ryszard 0 1000 Stalowa Wola 1.0 18.00 23.50 850
116 II Górniak, Józef 0 1800 KS Wisłoka Dębica 0.0 21.00 27.00 1800
117 II Kalita, Dorota 0 1600 KS Wisłoka Dębica 0.0 21.00 27.00 1600

                                                                                                    więcej na: www.chessarbiter.com


20 grudnia 2014
Leżajsk

X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Leżajska
juniorzy ur.2005 i młodsi
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 III Słoniec, Adrian 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 8.5 39.50 50.00 1790
2 III Kusiak, Mateusz 1600 RzKSz Rzeszów 7.5 36.50 48.50 1650
3 III Paździerz, Piotr 1600 LUKKS Miedziana Góra 7.0 37.50 50.00 1680
4 IV Khabak, Marta 1250 Nowojaworivsk 6.5 38.00 47.50 1565
5 II Borek, Paweł 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0 43.00 56.50 1620
6 II Ligęza, Aleksandra 1600 MKS Polonia Przemyśl 6.0 40.00 53.50 1585
7 III Chudy, Mikołaj 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.0 35.50 46.00 1485
8 V Brzozowski, Sebastian 1200 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 35.00 46.00 1480
9 IV Golik, Przemysław 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 34.50 42.50 1405
10 V Tokarz, Izabela 1100 Leżajski Klub Szachowy MCK 6.0 32.00 40.00 1370
11 V Figiela, Jakub 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 6.0 31.50 40.00 1400
12 IV Borysławski, Jan 1400 S-KKS Przemyśl 5.5 42.50 55.00 1555
13 IV Bała, Oliwier 1400 TKSz Tarnobrzeg 5.5 37.00 46.50 1345
14 IV Szpila, Szymon 1400 Leżajski Klub Szachowy MCK 5.5 36.50 45.00 1445
15 III Krzanowska, Liliana 1400 RzKSz Rzeszów 5.5 35.50 45.50 1375
16 IV Buba, Piotr 1400 Leżajski Klub Szachowy MCK 5.0 39.50 50.00 1395
17 IV Leończyk, Karol 1400 TKSz Tarnobrzeg 5.0 36.50 46.00 1315
18 IV Gdula, Maciej 1400 SP 3 Leżajsk 5.0 35.50 45.50 1345
19 IV Gazda, Jakub 1400 S-KKS Przemyśl 5.0 35.00 45.00 1365
20 IV Wójcik, Maciej 1400 RzKSz Rzeszów 5.0 33.00 45.00 1300
21 IV Świder, Amelia 1250 Nosówka 5.0 33.00 41.50 1295
22 IV Czyrek, Jakub 1400 Rzeszów 5.0 32.50 42.50 1325
23 IV Zubiak, Mateusz 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 32.00 40.50 1300
24 III Nawrot, Emilia 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.5 34.00 43.50 1220
25 V Toniak, Adrian 1200 Rudnik 4.5 32.50 41.00 1170
26   Grzywna, Jakub 1000 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.5 32.50 40.50 1285
27 IV Gazda, Wojciech 1400 S-KKS Przemyśl 4.5 31.50 40.50 1220
28   Śliż, Daniel 1000 Leżajsk 4.5 30.50 39.50 1139
29 V Zięba, Hubert 1200 Mielec 4.5 28.00 34.50 1160
30 V Maczuga, Jan 1200 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 34.00 45.50 1270
31 V Piech, Zuzanna 1100 Nowa Sarzyna 4.0 30.50 38.50 1195
32   Tytoń, Kacper 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 29.50 36.50 1170
33   Miazga, Weronika 1000 WOK Górno 4.0 28.50 37.00 1135
34 V Mazurkiewicz, Miłosz 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 28.00 37.50 1160
35 V Zygmunt, Weronika 1100 Rudnik 4.0 27.00 36.00 1150
36   Hasiuk, Tomasz 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 26.50 33.50 1120
37 V Białek, Jakub 1200 Tarnobrzeg 4.0 26.00 33.50 1120
38 V Różak, Bartosz 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 24.50 31.00 1125
39 V Białek, Filip 1200 Tarnobrzeg 4.0 23.50 30.50 1010
40 V Mrzygłód, Mikołaj 1200 TKSz Tarnobrzeg 3.5 30.50 40.00 1140
41   Wawryszczuk, Malwina 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5 28.50 36.00 1085
42   Zieliński, Karol 1000 KS DZIKOWIEC 3.5 28.00 34.00 1011
43 IV Jakubowska, Agata 1250 Nowa Sarzyna 3.0 29.00 40.00 1065
44   Nowak, Mateusz 1000 UKS Spartakus Kolbuszowa 3.0 29.00 37.50 994
45 V Machnik, Teodor 1200 Tarnobrzeg 3.0 28.00 35.00 1050
46   Jarosiewicz, Patryk 1000 Nowa Sarzyna 3.0 24.00 31.00 955
47   Kret, Piotr 1000 UKS Spartakus Kolbuszowa 3.0 23.50 29.50 989
48   Wójcicki, Szymon 1000 UKS Spartakus Kolbuszowa 3.0 22.00 29.00 950
49   Kamińska, Katarzyna 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 2.0 25.50 32.50 900
50   Mazurkiewicz, Szymon 1000 Leżajski Klub Szachowy MCK 1.5 24.00 30.50 822
51 V Dunicz, Igor 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 1.5 19.00 26.50 783

                                                                                                      więcej na: www.chessarbiter.com

 


20 grudnia 2014
Lesko

 

VI Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Mistrzostwo Leska
grupa B
7 rund - P'15

 
M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 5 II Gazda, Dominik POL 0 1800 6.0 24.00 34.00 6 27.0
2 2 II Zając, Jan   1212 1800 6.0 24.00 34.00 6 23.0
3 4 II Bober, Tomasz   1159 1800 6.0 23.00 32.00 6 26.0
4 10 III Florek, Remigiusz POL 0 1600 6.0 23.00 31.50 6 25.0
5 3 II Wojtas, Emilia POL 1194 1600 6.0 19.00 28.00 6 23.0
6 6 II Guzik, Michał   0 1800 5.0 24.00 33.00 5 23.0
7 7 II Mazurek, Maja POL 0 1600 5.0 23.00 32.00 5 23.0
8 9 III Dziura, Wiktor   0 1600 5.0 22.50 30.50 5 23.0
9 17 IV Dawid, Tomkiewicz POL 0 1400 5.0 20.00 28.00 5 19.0
10 11 III Zamojski, Wojciech   0 1600 5.0 19.00 28.00 5 20.0
11 19 IV Brajewski, Mikołaj POL 0 1400 5.0 19.00 27.00 5 18.0
12 16 IV Szymon, Tomkiewicz POL 0 1400 5.0 18.00 25.00 5 19.0
13 43   Andrunik, Jakub POL 0 1000 5.0 17.50 24.50 5 18.0
14 14 IV Jakub, Tomkiewicz POL 0 1400 4.0 24.00 33.00 4 19.0
15 8 III Weimer, Paweł POL 0 1600 4.0 23.00 31.00 4 21.0
16 1 III Kos, Semen POL 1600 1600 4.0 22.00 31.00 4 18.0
17 28 V Biesiadecki, Adam POL 0 1200 4.0 22.00 29.50 4 18.0
18 32 V Zięba, Filip POL 0 1200 4.0 21.00 29.00 4 14.0
19 31 V Suszek, Michał   0 1200 4.0 20.50 27.50 4 18.0
20 22 IV Watras, Natalia   0 1250 4.0 20.00 28.00 4 17.0
21 25 V Żarski, Mikołaj POL 0 1200 4.0 19.50 27.50 4 18.0
22 15 IV Dobrzański, Krystian POL 0 1400 4.0 18.50 25.50 4 15.0
23 20 IV Kuczaj, Karolina POL 0 1250 4.0 17.50 25.50 4 15.0
24 12 III Bujak, Julita POL 0 1400 4.0 17.00 23.00 4 15.0
25 49   Weimer, Adam POL 0 1000 4.0 17.00 23.00 4 12.0
26 27 V Bober, Piotr POL 0 1200 4.0 15.00 21.00 4 15.0
27 34 V Kociuba, Karolina POL 0 1100 4.0 14.50 22.50 4 12.0
28 24 IV Olszowska, Martina POL 0 1250 3.5 17.50 23.50 3 13.5
29 55   Pańczyk, Adrian POL 0 1000 3.5 16.00 22.50 3 14.5
30 23 IV Giefert, Sara POL 0 1250 3.0 19.50 28.00 3 16.0
31 18 IV Lochman, Jan POL 0 1400 3.0 19.00 27.00 3 15.0
32 40   Lemisz, Michał POL 0 1000 3.0 18.50 24.50 3 12.0
33 21 IV Krzywińska, Julia POL 0 1250 3.0 18.00 26.00 3 15.0
34 30 V Wróblewski, Kacper POL 0 1200 3.0 17.50 24.50 3 12.0
35 33 V Jasiewicz, Adrian POL 0 1200 3.0 17.00 25.00 3 12.0
36 13 III Pawłowska, Oliwia POL 0 1400 3.0 17.00 24.00 3 16.0
37 26 V Zdziebko, Wiktor POL 0 1200 3.0 17.00 24.00 3 11.0
38 54   Raus, Kajetan POL 0 1000 3.0 16.00 21.00 3 12.0
39 35   Kozak, Maksymilian POL 0 1000 3.0 15.50 21.50 3 11.0
40 57   Tomaszewski, Patryk POL 0 1000 3.0 15.50 21.50 2 11.0
41 51   Dacko, Patrycja POL 0 1000 3.0 15.00 21.00 3 11.0
42 48   Kuczma, Zuzanna POL 0 1000 3.0 14.00 20.00 3 9.0
43 36   Lemieszczuk, Natalia POL 0 1000 3.0 13.00 19.00 3 8.0
44 39   Dziura, Michał POL 0 1000 2.5 14.50 21.50 2 9.0
45 52   Krzywiński, Wiktor POL 0 1000 2.5 14.50 20.50 2 10.0
46 46   Kłosowicz, Patrycja POL 0 1000 2.5 11.50 17.50 1 6.5
47 56   Siwarski, Marcin POL 0 1000 2.5 11.00 17.00 1 8.5
48 45   Stach, Adrian POL 0 1000 2.0 16.00 22.00 2 8.0
49 47   Suchar, Seweryn POL 0 1000 2.0 16.00 21.00 2 8.0
50 50   Czerwińska, Zofia POL 0 1000 2.0 15.00 21.00 2 9.0
51 37   Mazur, Michał POL 0 1000 2.0 14.00 20.00 2 9.0
52 38   Lipiński, Antoni POL 0 1000 2.0 11.00 17.00 1 5.5
53 42   Rogalińska, Milena POL 0 1000 2.0 10.50 14.50 2 6.0
54 53   Lochman, Barbara POL 0 1000 1.5 13.00 17.50 0 5.5
55 44   Kuczma, Izabela POL 0 1000 1.5 12.00 17.00 0 3.5
56 58   Pasek, Zuzanna POL 0 1000 1.5 11.50 16.50 0 8.0
57 41   Pasek, Adriana POL 0 1000 1.5 11.00 16.00 0 2.5

                                                                                                                                 więcej na: www.chessarbiter.com

 

 


18 października 2014
Stalowa Wola

XXVI Mistrzostwa Stalowej Woli w szachach
7 rund - P'15


20 września 2014
Rudnik n/Sanem

XXIV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2014
Grupa B do R=1800
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 III Lach, Mariusz 0 1600 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 7.0 41.50 52.50 1949 0.00
2 II+ Havryshkevich, Anna-Maria R 1692 1692 Lwów 7.0 39.50 50.00 1869 1.53
3 II Barański, Robert 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 7.0 38.50 48.50 1860 0.00
4 I Trybowska, Anna R 1473 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 7.0 36.00 46.50 1920 0.74
5 III Maj, Marcin 0 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 6.5 41.00 52.00 1889 0.00
6 II Chowaniec, Artur R 1501 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.5 38.50 49.50 1849 1.34
7 II Pintal, Tomasz R 1738 1800 KKS Victoria Stalowa Wola 6.0 43.00 54.00 1829 -0.39
8 III Bąk, Jerzy 0 1600 Stalowa Wola 6.0 40.50 51.50 1849 0.00
9 II Trybowski, Władysław 1489 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.0 32.50 43.00 1860 -0.13
10 III Guzik, Wojciech R 1258 1600 KKSz Urania Krosno 6.0 31.00 40.00 1680 0.55
11 II Cieplak, Dariusz R 1699 1800 BCK Biłgoraj 5.5 35.50 46.00 1789 -0.67
12 II Dźwierzyński, Bartosz 0 1800 KSz Gambit Przeworsk 5.5 33.00 40.50 1720 0.00
13 II Strzałka, Jerzy R 1653 1800 BCK Biłgoraj 5.0 41.50 52.00 1729 -1.45
14 III Śnieżek, Marcin 0 1600 MKS Polonia Przemyśl 5.0 36.50 47.50 1760 0.00
15 II Ziółkowski, Janusz 0 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 35.50 45.50 1700 0.00
16 III Konior, Tomasz R 1419 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 33.50 43.00 1640 -1.19
17 I Krzysztyńska, Anna R 1352 1800 KKSz Urania Krosno 5.0 31.50 40.00 1680 0.18
18 II Bień, Hubert R 1280 1800 GKSz Hetman Pilzno 5.0 30.50 38.00 1660 -0.71
19 III Gol, Rafał 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 5.0 28.50 37.50 1570 0.00
20 IV Wójcik, Marcin 0 1400 Rzeszów 5.0 27.00 34.50 1570 0.00
21 II Socha, Krzysztof 1438 1800 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 4.5 32.50 42.00 1700 -0.07
22 III Turakiewicz, Witold 0 1600 Dzierdziówka 4.5 27.00 34.00 1560 0.00
23 II Peret, Ryszard R 1540 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 4.0 36.50 46.00 1640 -0.74
24 II Fus, Mariusz 0 1800 MZKS UNIA Nowa Sarzyna 4.0 36.00 45.50 1580 0.00
25 II Mazur, Tomasz R 1353 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 35.50 43.50 1685 1.38
26 III Piecuch, Marek R 1504 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 35.00 45.00 1589 -0.96
27 II Kiszka, Arkadiusz R 1082 1800 KSz Gambit Przeworsk 4.0 31.50 40.50 1540 0.45
28 III Trybowski, Andrzej R 1496 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 31.50 40.00 1490 0.36
29 III Brak, Robert 0 1600 Stalowa Wola 4.0 26.00 34.00 1430 0.00
30 II Bobulski, Jan 0 1800 Ropczyce 4.0 26.00 32.50 1490 0.00
31 III Słoniec, Sławomir 0 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 23.50 30.50 1380 0.00
32 III Bil, Władysław 0 1600 Przemyśl 3.5 29.50 37.00 1420 0.00
33 IV Szal, Mateusz 0 1400 Przemyśl 3.5 29.00 38.00 1459 0.00
34 V Basiaga, Sebastian 0 1200 Rzeszów 3.5 28.00 36.00 1423 0.00
35 II Flisiak, Iwona R 1187 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 3.5 24.50 30.50 1420 -0.22
36 V Buba, Dariusz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 3.0 28.00 36.50 1400 0.00
37 V Dec, Wiesław 0 1200 Tarnobrzeg 3.0 28.00 35.50 1360 0.00
38   Mucha, Karol 0 1000 Kraków 3.0 27.00 34.50 1355 0.00
39 V Bury, Gabriela 0 1100 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 3.0 26.00 32.50 1238 0.00
40 IV Butryn, Łukasz 0 1400 Stalowa Wola 3.0 24.50 32.00 1333 0.00
41 IV Bulanowski, Wojciech 0 1400 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 2.0 24.50 30.50 1189 0.00
42 III Furtak, Aleksandra 0 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 2.0 23.50 29.00 1222 0.00
43   Czeczot, Sebastian 0 1000 KKS Victoria Stalowa Wola 1.0 24.00 31.00 1133 0.00

  więcej na: www.chessarbiter.com            


20 września 2014
Rudnik n/Sanem

XXIV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2014
Grupa C Jun. ur.1999-2003
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 I Szpar, Miłosz R 1764 2000 LKS Parnas Stara Wieś 8.5 41.50 54.00 2050
2 I+ Kozubal, Aleksandra R 1629 1900 UKS SP 1 Brzozów 7.5 41.00 54.00 2010
3 I Trybowska, Barbara R 1458 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.5 41.50 53.00 1870
4 III Mucha, Konrad 0 1600 BCK Biłgoraj 6.5 41.00 52.50 1850
5 II Stępniowski, Jakub R 1424 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.5 37.50 49.50 1850
6 II Guzik, Kacper R 1231 1800 KKSz Urania Krosno 6.5 37.00 47.50 1820
7 II Flisiak, Julia 0 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 36.00 48.50 1745
8 II Jakubowska, Urszula 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 36.00 47.00 1695
9 II Mytych, Wiktoria R 1109 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.0 33.50 43.00 1705
10 I Pędrak, Paulina R 1417 1800 GKSz Hetman Pilzno 5.5 40.00 52.50 1730
11 II Godek, Martyna R 1394 1600 WKS Górnovia Górno 5.5 37.50 50.00 1740
12 III Mucha, Hubert 0 1600 BCK Biłgoraj 5.5 36.00 47.50 1665
13 II Kulec, Gabriela 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 32.00 42.00 1625
14 II Rokoszna, Zuzanna 0 1600 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 5.5 31.00 39.50 1600
15 II Jaszczuk, Mateusz R 1415 1800 KKSz Urania Krosno 5.0 41.00 54.00 1750
16 II Złotek, Mikołaj R 1397 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 40.00 51.00 1690
17 II Wolak, Julia R 1204 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.0 36.00 45.50 1640
18 III Kulec, Martyna 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 35.50 44.50 1530
19 III Kłok, Kacper 0 1600 KKS Victoria Stalowa Wola 5.0 32.50 42.50 1580
20 III Sypek, Mateusz 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 31.50 42.50 1495
21 III Pańczuk, Grzegorz 0 1600 S-KKS Przemyśl 5.0 31.50 41.00 1485
22 III Korta, Jakub 0 1600 S-KKS Przemyśl 5.0 31.00 40.00 1560
23 III Pędrak, Aleksander R 1168 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.0 29.50 38.50 1565
24 II Mędrek, Maria 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 29.50 38.50 1465
25 III Wolak, Kamil 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.5 37.50 49.00 1635
26 III Panas, Kajetan 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.5 34.00 42.50 1540
27 III Piłat, Szymon 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 31.50 39.50 1420
28 III Zygmunt, Magdalena 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.5 30.50 39.50 1470
29 II Należna, Gabriela R 1230 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 30.00 39.00 1480
30 IV Micewicz, Łukasz 0 1400 Nowa Sarzyna 4.5 28.00 35.50 1360
31 IV Buba, Mikołaj 0 1400 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 33.00 42.50 1420
32 IV Słoniec, Natalia 0 1250 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 31.00 40.00 1405
33 III Krawiec, Kinga 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 30.00 39.00 1370
34 IV Brzozowski, Bartłomiej 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 29.00 37.50 1325
35   Krakowski, Mateusz 0 1000 KKS Victoria Stalowa Wola 4.0 29.00 36.50 1330
36 V Machaj, Sławomir 0 1200 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 4.0 27.50 34.50 1340
37 IV Ryczkowska, Oliwia 0 1250 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 26.50 32.50 1230
38 IV Szumada, Zoriana 0 1250 S-KKS Przemyśl 4.0 24.00 31.50 1280
39 III Pędrak, Mateusz 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 3.5 34.50 41.00 1440
40 III Zygmunt, Patrycja 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 33.50 42.50 1425
41 V Wawro, Kacper 0 1200 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 3.5 29.00 37.00 1285
42 V Kulig, Karol 0 1200 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 27.00 32.50 1205
43 IV Należna, Paulina 0 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 26.50 34.50 1135
44 IV Hawryło, Kamil 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 25.50 30.50 1165
45 III Bednarz, Paulina 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 24.50 33.00 1170
46 V Mazur, Kamil 0 1200 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 3.0 24.50 29.50 1210
47   Karpiński, Arkadiusz 0 1000 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 3.0 21.00 27.50 1105
48 V Gubernat, Dawid 0 1200 Nosówka 2.5 26.50 34.50 1140
49 IV Murias, Alicja 0 1250 Niebylec 2.5 24.00 29.00 1115
50   Śliwa, Natalia 0 1000 Leżajski Klub Szachowy MCK 2.0 21.50 26.00 995
51   Koń, Aleksandra 0 1000 Rudnik 2.0 20.50 25.00 1010
52   Rzepka, Gabriel 0 1000 Ropczyce 0.0 20.00 26.00 830

                                                                                          więcej na: www.chessarbiter.com       


20 września 2014
Rudnik n/Sanem

XXIV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2014
Grupa D Jun. ur.2004 i młodsi
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 III Kusiak, Mateusz 0 1600 RzKSz Rzeszów 8.0 39.50 51.00 1760
2 II Tolkachov, Oleksiy 0 1800 Lwów 7.5 42.50 54.50 1820
3 II Ćwięka, Konrad R 1341 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 7.0 44.00 56.50 1740
4 II Hutsal, Ostap 0 1400 Nowojaworivsk 7.0 41.00 52.00 1715
5 III Hromyak, Artem 0 1600 Lwów 7.0 41.00 50.50 1720
6 III Sypek, Szymon R 1123 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.5 44.00 56.00 1720
7 III Hals, Emilia 0 1400 GKSz Hetman Pilzno 6.0 39.50 49.50 1615
8 III Gdula, Anna 0 1400 S-KKS Przemyśl 6.0 39.00 51.00 1590
9 III Szpila, Piotr 0 1600 Leżajski Klub Szachowy MCK 6.0 38.00 49.50 1520
10 I Mirowska, Oliwia 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 38.00 45.00 1585
11 III Słoniec, Adrian 0 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.0 35.50 46.50 1555
12 V Ochalik, Filip 0 1200 Mielec 6.0 35.50 45.50 1540
13 III Miga, Sebastian 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 34.50 45.50 1485
14 IV Krzanowska, Liliana 0 1250 RzKSz Rzeszów 6.0 33.00 41.00 1445
15 IV Golik, Przemysław 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 32.50 44.00 1470
16 III Guzik, Michał 0 1600 KKSz Urania Krosno 5.5 39.50 51.00 1640
17 III Chlebicki, Mateusz 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.5 35.00 45.00 1500
18 III Piech, Jacek 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 34.50 46.00 1545
19 II Szumowicz, Weronika 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.0 38.50 50.50 1465
20 III Hodur, Izabela 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 37.50 48.50 1400
21 III Gągała, Piotr 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.0 37.00 48.00 1460
22 IV Mazurek, Mateusz 0 1400 S-KKS Przemyśl 5.0 37.00 46.50 1400
23 III Uliasz, Katarzyna 0 1400 KKSz Urania Krosno 5.0 35.00 44.00 1420
24 IV Szpila, Szymon 0 1400 Leżajski Klub Szachowy MCK 5.0 34.00 44.00 1340
25 IV Hrabinska, Anna 0 1250 Lwów 5.0 34.00 43.00 1365
26 IV Jakubowska, Agata 0 1250 Nowa Sarzyna 5.0 32.00 41.50 1265
27 V Brzozowski, Sebastian 0 1200 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 31.50 40.50 1330
28 V Kolbusz, Jan 0 1200 Pilzno 5.0 31.00 39.50 1315
29 IV Buba, Piotr 0 1400 Leżajski Klub Szachowy MCK 5.0 30.50 39.50 1270
30 IV Czyż, Kamil 0 1400 LKS Kańczuga 5.0 30.00 37.50 1355
31 II Ligęza, Aleksandra 0 1600 MKS Polonia Przemyśl 4.5 37.00 47.50 1460
32 IV Mucha, Adrian 0 1400 BCK Biłgoraj 4.5 33.00 42.00 1400
33 IV Leończyk, Karol 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.5 31.50 41.00 1350
34 V Cal, Łukasz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 35.00 45.50 1340
35   Żak, Karol 0 1000 KKS Victoria Stalowa Wola 4.0 33.00 42.00 1200
36 III Nawrot, Emilia 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.0 31.50 39.50 1240
37 V Różak, Bartosz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 31.00 38.50 1205
38 V Dunicz, Konrad 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 30.00 40.50 1240
39 V Hawryło, Katarzyna 0 1100 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 30.00 38.50 1200
40 IV Wójcik, Maciej 0 1400 RzKSz Rzeszów 4.0 28.50 37.50 1250
41 V Krzysztyńska, Maria 0 1100 Brzozów 4.0 28.00 37.00 1110
42 V Tokarz, Izabela 0 1100 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 28.00 34.00 1210
43 V Maczuga, Jan 0 1200 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 27.50 35.00 1190
44 V Młynarska, Oliwia 0 1100 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 27.00 35.00 1090
45 V Mrzygłód, Mikołaj 0 1200 TKSz Tarnobrzeg 4.0 26.00 36.00 1100
46   Nowak, Dominik 0 1000 Nisko 4.0 26.00 33.00 1140
47 V Mazur, Wiktoria 0 1100 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 4.0 25.00 32.00 1100
48 V Mazur, Adam 0 1200 Stalowa Wola 4.0 24.50 32.00 1070
49   Kulig, Paweł 0 1000 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 29.50 38.50 1165
50 V Figiela, Jakub 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 3.5 26.00 33.00 1130
51 V Zygmunt, Weronika 0 1100 Rudnik 3.0 29.00 36.00 1070
52   Wroński, Piotr 0 1000 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 3.0 28.00 35.00 1065
53 V Maciewicz, Remigiusz 0 1200 S-KKS Przemyśl 3.0 27.50 35.00 1060
54   Toniak, Adrian 0 1000 Koziarnia 3.0 27.50 34.50 1080
55   Ochalik, Adrian 0 1000 Mielec 3.0 25.50 33.00 1020
56   Uldynowicz, Robert 0 1000 Rudnik 3.0 23.50 28.50 995
57   Gancarz, Tomasz 0 1000 KKS Victoria Stalowa Wola 3.0 23.00 28.00 1010
58 V Rydzik, Magdalena 0 1100 Leżajski Klub Szachowy MCK 3.0 22.50 29.00 1030
59   Matuszkiewicz, Filip 0 1000 Ropczyce 2.5 22.00 27.00 985
60   Ramocki, Hubert 0 1000 Rudnik 2.0 28.00 34.00 965
61 V Piech, Zuzanna 0 1100 Nowa Sarzyna 2.0 25.00 32.50 950
62 V Mazurkiewicz, Miłosz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 2.0 19.00 26.00 920
63   Kolasa, Oskar 0 1000 Rudnik 1.5 19.50 24.50 880
64 V Dunicz, Igor 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 0.0 20.50 28.00 780

                                                                                         więcej na: www.chessarbiter.com      

 


31 sierpnia 2014
Baranów Sandomierski

VI  Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
grupa A - Seniorzy
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 GM Malaniuk, Vladimir P R 2524 2600 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 7.0 41.50 52.00 2523 0.26
2 IM Koziak, Vitali R 2444 2450 WIEŻA PĘGÓW 7.0 41.00 52.50 2553 1.06
3 GM Grabarczyk, Mirosław R 2438 2600 ŻTMS Baszta Żnin 6.5 42.00 52.50 2495 0.65
4 m Lewtak, Damian R 2315 2400 LKSz GCKiP Czarna 6.5 39.00 49.00 2450 1.41
5 IM Golubka, Petr R 2443 2443 Dolyna 6.0 40.00 51.50 2434 -0.41
6 GM Kazakov, Mikhail R 2492 2492 Lwów 6.0 39.00 50.50 2490 -0.59
7 m Marszałek, Maciej 2330 2400 Rzeszów 6.0 38.00 49.00 2344 -0.18
8 k Lornye, Pylyp R 2096 2096 Lwów 6.0 36.50 46.00 2249 1.40
9 IM Nester, Ihor R 2246 2246 Lwów 5.5 36.00 46.00 2215 -0.79
10 I Łopuszański, Kamil R 1945 2000 S-KKS Przemyśl 5.5 35.00 42.50 2111 1.44
11 k Matviychuk, Andrey R 2062 2062 Novojavorivsk 5.5 33.50 42.00 2212 1.07
12 I+ Tabaka, Andrzej R 1980 2100 TKSz Tarnobrzeg 5.5 31.50 40.00 2125 1.01
13 I+ Mika, Tomasz R 1966 2100 LKSz GCKiP Czarna 5.0 36.50 44.00 2109 1.42
14 IM Sygulski, Bogusław R 2277 2450 GKSz Hetman Pilzno 5.0 36.00 47.50 2136 -0.92
15   Wójcik, Artur 0 1000 Zgłobice 5.0 27.50 34.50 1711 0.00
16 I Czapiewski, Waldemar 1871 2000 UKS Ósemka Chojnice 4.5 36.50 46.00 1994 0.37
17 IM Kostyra, Stanislaw R 2286 2450 MUKS Stoczek 45 Białystok 4.5 35.50 44.50 2120 -2.21
18 k Muhtarov, Leonid R 2158 2158 Simferopol 4.5 34.50 44.50 2126 -1.30
19 I Ziemniak, Piotr R 1821 2000 RzKSz Rzeszów 4.5 30.50 40.00 2016 -0.18
20 I Trybowska, Anna R 1453 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.5 29.50 38.50 1890 1.23
21 I Nowicki, Andrzej R 1810 2000 TKSz Tarnobrzeg 4.5 29.50 38.00 1990 -0.27
22 II Ziobro, Tadeusz R 1598 1800 SS-T Lubcza Racławówka 4.0 32.00 40.50 1740 -1.04
23 II Niemiec, Krzysztof R 1922 1800 MSKS Gambit Tarnowiec 4.0 29.50 39.00 1711 -1.63
24 IV Kot, Agnieszka 0 1250 Klub Szachowy Kana Tarnów 4.0 24.00 31.00 1483 0.00
25 III Turakiewicz, Witold 0 1600 Dzierdziówka 4.0 24.00 29.00 1544 0.00
26 II Cieplak, Dariusz R 1716 1800 BCK Biłgoraj 3.5 28.50 37.00 1876 -0.69
27 II Siorek, Stanisław R 1443 1800 SS-T Lubcza Racławówka 3.5 28.50 36.00 1785 0.41
28 II Haracz, Sebastian 0 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 3.5 23.50 28.50 1616 0.00
29 I+ Obierak, Władysław 2089 2100 Połaniec 3.0 32.00 41.50 1970 -0.46
30 II Zając, Karol R 1497 1800 KS Komunalni Sanok 3.0 27.50 33.50 1696 -0.59
31 II Czarnik, Eugeniusz 1502 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 3.0 24.50 31.50 1555 -0.47
32 IV Sowiński, Jerzy 0 1400 Janowice 3.0 24.00 32.00 1550 0.00
33 III Brak, Robert 0 1600 Nisko 3.0 21.00 27.50 1416 0.00
34 IV Machnik, Grzegorz 0 1400 Tarnobrzeg 2.5 23.50 29.50 1302 0.00
35   Król, Marta 0 1000 Skopanie 1.0 24.00 31.50 1322 0.00

                                                                                   więcej na: www.chessarbiter.com                     zdjęcia

 

31 sierpnia 2014
Baranów Sandomierski

VI  Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
grupa B - Juniorzy 1996 - 2001
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 I++ Gierulski, Kamil R 1890 2100 RzKSz Rzeszów 7.0 40.50 52.00 2167
2 I Samosiuk, Viktor R 2131 2131 Ukraine 7.0 40.50 51.50 2167
3 I++ Lewtak, Dominik R 1903 2100 LKSz GCKiP Czarna 7.0 40.00 50.50 2159
4 II+ Choina, Michał R 1712 1900 Ostrowiec Świętokrzyski 7.0 39.50 49.50 2150
5 k Sumin, Vladyslav R 2070 2070 Ukraine 5.5 40.50 51.00 2060
6 I Madej, Roman 1751 2000 MKS KSOS Kraków 5.5 37.00 47.50 2010
7 I+ Mukhtarova, Anastasiia R 1772 1772 Simferopol 5.5 33.50 44.00 1938
8 II+ Choina, Adam R 1660 1900 Hetman Ostrowiec Św. 5.0 39.50 48.50 1908
9 II+ Baniak, Łukasz R 1648 1900 TKSz Tarnobrzeg 5.0 35.00 45.50 1923
10 I+ Burdzy, Joanna R 1492 1900 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 34.50 41.50 1788
11 I Wilk, Tomasz R 1809 2000 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 34.00 45.00 1875
12 I Łęczek, Weronika R 1562 1800 UKS Magnus Rzezawa 5.0 32.50 43.00 1898
13 I++ Mukhtarova, Viktoriya R 1784 1784 Simferopol 5.0 32.00 42.50 1906
14 II Piersiak, Krystian R 1309 1800 WKS Górnovia Górno 5.0 29.00 39.50 1768
15 I Filts, Lev 1775 1775 Lwów 4.5 32.00 41.00 1793
16 II Godek, Martyna R 1382 1600 WKS Górnovia Górno 4.5 28.00 35.00 1720
17 II Mazurek, Jakub R 1401 1800 LKSz Lublin 4.5 27.50 36.50 1727
18 II Płaneta, Wojciech R 1625 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 4.0 34.00 43.00 1770
19 I Trybowska, Barbara R 1444 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 33.00 43.50 1831
20 II Łuka, Agnieszka R 1298 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 29.50 34.50 1648
21 III Krawiec, Mateusz 0 1600 WKS Górnovia Górno 4.0 25.50 30.50 1580
22 II Piotrowicz, Jakub R 1405 1800 KS LAURA Chylice 3.5 29.50 39.50 1710
23 III Kłok, Kacper 0 1600 KKS Victoria Stalowa Wola 3.5 28.50 34.00 1547
24 II Socha, Krzysztof 1438 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.5 28.00 35.50 1665
25 II Maj, Jan 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 3.5 27.50 33.00 1613
26 II Jakubowska, Urszula 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.5 26.50 32.00 1540
27 III Panas, Kajetan 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 3.5 26.00 31.00 1520
28 II Kulec, Gabriela 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.0 24.00 31.00 1490
29 III Gdula, Bartłomiej 0 1600 Leżajsk 2.0 26.50 31.50 1430
30   Leończyk, Samuel 0 1000 Tarnobrzeg 0.0 25.00 32.00 1230

                                                                                                        więcej na: www.chessarbiter.com

 

31 sierpnia 2014
Baranów Sandomierski

VI  Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
grupa C - Juniorzy 2002 - 2006
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II Grynak, Maksym 0 1800 Novojaworiwsk 8.0 38.00 49.50 2000
2 I Miś, Mieszko R 1527 2000 LKSz GCKiP Czarna 7.5 38.00 49.50 1960
3 II Kucharski, Bartłomiej R 1428 1800 LKSz GCKiP Czarna 6.5 39.50 51.50 1860
4 III Fiszer, Jakub 0 1600 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 6.0 38.50 47.50 1720
5 II Wojnowski, Jan R 1517 1800 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 6.0 35.50 46.00 1740
6 II Dźwierzyński, Bartosz 0 1800 KSz Gambit Przeworsk 5.5 40.00 52.00 1720
7 III Paździerz, Piotr 0 1600 LUKKS Kielce 5.5 36.00 44.50 1660
8 II Ćwięka, Konrad 1359 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 37.50 49.50 1600
9 II Sternik, Piotr 0 1800 KSz Polonia Warszawa 5.0 37.00 48.00 1605
10 II Należna, Gabriela R 1228 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 36.50 48.50 1580
11 IV Pałka, Dominik 0 1400 UKS Magnus Rzezawa 5.0 36.00 46.00 1620
12 II Rokoszna, Zuzanna 0 1600 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 5.0 34.00 44.50 1605
13 III Słoniec, Adrian 0 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 33.00 44.00 1485
14 V Ochalik, Filip 0 1200 Mielec 5.0 32.50 42.00 1620
15 IV Krupiński, Mikołaj 0 1400 LUKKS Kielce 5.0 31.00 36.50 1560
16 III Zygmunt, Patrycja 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 29.00 38.50 1490
17 III Kulec, Martyna 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 34.00 40.00 1520
18 III Hromyak, Artem 0 1600 Novojaworiwsk 4.0 34.00 43.00 1425
19 III Choina, Jan 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 4.0 33.50 43.00 1465
20 IV Bała, Oliwier 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.0 28.00 33.00 1360
21 IV Lubiejewski, Maciej 0 1400 Kielce 4.0 27.50 36.50 1305
22 III Zygmunt, Magdalena 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 26.50 33.50 1405
23   Chmielewski, Igor 0 1000 LUKKS Kielce 4.0 26.00 31.00 1305
24 IV Gdula, Maciej 0 1400 Leżajsk 4.0 22.50 27.50 1290
25 III Nawrot, Emilia 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.5 30.00 38.50 1325
26 IV Chrabąszcz, Weronika 0 1250 KMKSz Victoria Kielce 3.0 28.00 33.00 1245
27 IV Należna, Paulina 0 1250 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 23.50 28.50 1225
28 V Surowiec, Wiktor 0 1200 Skopanie 2.0 23.00 28.50 1110
29 V Machnik, Teodor 0 1200 Tarnobrzeg 1.0 24.50 30.50 1005
30   Myszka, Hubert 0 1000 Ślęzaki 0.0 24.50 30.50 890

                                                                                                        więcej na: www.chessarbiter.com

 

31 sierpnia 2014
Baranów Sandomierski

VI  Rycerski Turniej Szachowy
na Zamku w Baranowie Sandomierskim
grupa D - Juniorzy 2007 i młodsi
9 rund - P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II Fiszer, Bartosz 1800 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 9.0 38.00 48.50 1765
2 IV Golik, Przemysław 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.5 37.00 49.50 1555
3 IV Kozera, Dawid 1400 KMKSz Victoria Kielce 6.0 36.50 48.00 1505
4 IV Rzeszuto, Karol 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.0 34.50 45.00 1445
5 IV Krzanowska, Liliana 1250 RzKSz Rzeszów 5.5 36.00 45.50 1425
6 III Kusiak, Mateusz 1600 RzKSz Rzeszów 5.5 33.50 46.00 1430
7 IV Pastuszka, Filip 1400 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 5.0 39.00 52.00 1415
8 V Rasiński, Jan 1200 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 5.0 36.00 46.50 1430
9 IV Borowik, Wojciech 1400 Lublin 5.0 31.50 38.00 1260
10 V Wilk, Mateusz 1200 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 29.50 37.00 1256
11 V Borowik, Karol 1200 Lublin 5.0 28.50 38.00 1275
12 IV Wcześniak, Mateusz 1400 Skierniewice 5.0 28.00 35.00 1260
13 IV Leończyk, Karol 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.5 32.00 44.50 1273
14 V Papierz, Sandra 1100 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 4.0 35.50 45.50 1310
15 V Czyrek, Jakub 1200 Rzeszów 4.0 31.00 38.50 1172
16 V Chrabąszcz, Wiktor 1200 KMKSz Victoria Kielce 4.0 27.50 34.50 1155
17 V Mrzygłód, Mikołaj 1200 Tarnobrzeg 4.0 27.00 34.00 1155
18 V Zygmunt, Weronika 1100 Rudnik 4.0 24.00 29.50 1111
19   Wasilkowski, Bartosz 1000 TKSz Tarnobrzeg 3.0 25.50 32.00 978
20 V Szlęzak, Małgorzata 1100 Wola Mielecka 2.0 24.00 30.50 889
21   Krupiński, Bartosz 1000 Kraków 1.0 28.00 35.00 827

                                                                                                        więcej na: www.chessarbiter.com


18-26 sierpnia  2014
Polanica Zdrój

50 Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Akiby Rubinsteina
OPEN  B 
9 rund - P 60'+30

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz Norma Chg
1 GM SHISHKIN, Vadim UKR 2478 Kiev 7.5 42.00 54.00 6 39.5 2600   0.84
2 GM GRABARCZYK, Miroslaw POL 2476 ŻTMS Baszta Żnin 7.5 41.50 54.00 6 37.5 2580   0.60
3 GM SIMANTSEV, Mikhail UKR 2448   6.5 41.00 52.50 5 35.5 2460   -0.32
4 FM KOĆWIN, Bartosz POL 2219   6.5 40.00 51.50 5 33.5 2460   1.54
5 GM SRIRAM, Jha IND 2390   6.5 39.00 50.00 4 35.5 2460   0.14
6 k+ MROZIAK, Maciej POL 2312 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 6.5 37.50 49.00 6 34.5 2370   0.49
7 k EGGINK, Ryszard POL 2201 UKS Łady Raszyn 6.5 33.00 44.00 5 33.0 2340   0.74
8 IM STANISZEWSKI, Piotr POL 2448 OTSz Ostrów Wielkopolski 6.5 32.50 41.50 5 26.5 2295   -1.71
9 k CUKROWSKI, Filip POL 2291 UKS Rodło Opole 6.0 40.00 51.00 4 33.5 2400 m 0.54
10 I++ BRZEZIŃSKI, Mateusz POL 2118 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 6.0 35.50 47.00 5 32.5 2300 k 1.52
11 k KOWALCZYK, Rafał POL 2185 LKS PARK Starzenice 6.0 34.00 44.50 5 30.0 2300   0.17
12 m ŁUKASIEWICZ, Anna POL 2108 Legnica 6.0 30.00 39.00 5 25.5 2200   -0.29
13 k NOWAK, Łukasz POL 2141 KSz Polonia Warszawa 5.5 36.50 46.50 4 31.0 2260   0.87
14 I++ PSYK, Radosław POL 1874 KSz Piątka Skierniewice 5.5 36.50 46.50 4 23.0 2265 k 3.31
15 I++ GUMULARZ, Szymon POL 2062 KSz Polonia Wrocław 5.5 36.50 45.50 4 29.5 2245 k 1.33
16 k SYPIEŃ, Mateusz POL 2270   5.5 35.50 45.50 3 30.0 2210   -1.22
17 k PIOTROWSKI, Przemysław POL 2145 KSz Polonia Wrocław 5.5 35.50 45.00 4 31.0 2275   0.43
18 I+ SYCZ, Dariusz POL 2079   5.5 35.00 45.00 4 27.5 2230 k 0.18
19 I+ ŁUKASIEWICZ, Krzysztof POL 1975 UKS SP3 w Bogatyni 5.5 34.50 44.00 4 25.0 2220 k 2.02
20 k TOMCZAK, Mikołaj POL 2158 MMKS Wieniawa Leszno 5.5 32.00 40.50 5 30.5 2220   -0.12
21 I+ WIŚNIEWSKI, Michał POL 2063 UKS Rodło Opole 5.5 31.50 41.00 3 28.5 2220 k 0.63
22 I SANZ WAWER, Daniel ESP 1788 UKS Czternastka 5.5 31.00 40.00 4 25.0 2190   4.02
23 k CZAJKOWSKI, Ryszard POL 2099 TKSz Tarnobrzeg 5.5 30.00 39.50 5 23.0 2180   -0.75
24 II GOLECKI, Jan POL 1697 KS Laura Chylice 5.5 28.00 36.00 4 21.0 2122 I 3.40
25 k PANAS, Paweł POL 2131 KSz DRAKON Lublin 5.5 27.00 34.50 4 26.0 2140   -1.36
26 k BUŚ, Konrad POL 2074 MKS MOS Wieliczka 5.5 25.50 33.00 3 23.0 2040   -1.64
27 I+ ZALESKI, Łukasz POL 1898 UKS Zawisza Kolbudy 5.0 37.50 48.50 3 27.0 2190   2.69
28 k EGGINK, Mateusz POL 2196 UKS Łady Raszyn 5.0 36.00 47.00 4 29.0 2200   -0.79
29 WCM WOŹNIAK, Mariola POL 2111 KSz Polonia Wrocław 5.0 33.00 42.50 3 28.5 2140   -0.55
30 I+ BIELAWSKI, Michał POL 2071 LKS Parnas Stara Wieś 5.0 31.50 40.50 4 25.5 2089   -1.29
31 CM TECLAF, Paweł POL 2019 KKS Ormuzd Kartuzy 5.0 31.50 40.50 4 23.5 2130   0.26
32 FM FURMAN, Boris RUS 2229 Moskwa 5.0 30.50 41.50 4 24.5 2170   -1.68
33 k MAZALON, Mariusz POL 2052 BKS Chemik Bydgoszcz 5.0 30.00 38.50 3 25.0 2140   -0.76
34 I CZUCHNICKI, Adam POL 2085 Pałac Młodzieży Szczecin 5.0 28.00 37.50 4 21.5 2110   -0.97
35 I FUKOWSKI, Paweł POL 1826 MTS Kwidzyn 5.0 27.00 34.50 5 17.0 2040   1.48
36 I++ ŻYŁKA, Stanisław POL 1931 UKS 21 Podlesie 4.5 36.50 47.00 2 24.0 2160   2.10
37 I++ KARPUS, Michał POL 2091 UKS Rotmistrz Grudziądz 4.5 36.00 46.00 3 26.5 2130   -0.70
38 I+ KINDLER, Przemysław POL 1873 UKS Korona Gdańsk 4.5 35.00 45.00 4 25.5 2140   2.57
39 I++ LIPIEŃ, Wiesław POL 2039 UKS Debiut Przedwojów 4.5 35.00 44.50 3 26.0 2090   -0.07
40 I++ ŻEBRACKI, Tomasz POL 2009 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 4.5 33.50 42.50 3 23.0 2075   0.22
41 I+ KANICKI, Krzysztof POL 2056 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.5 32.00 41.50 3 25.0 2105   -0.68
42 I++ JELONEK, Michał POL 2065 KS DORS Ruda Śląska 4.5 30.50 40.00 4 21.5 2010   -2.35
43 k+ KARBOWIAK, Adam POL 2137 UKS Rotmistrz Grudziądz 4.5 30.50 39.00 4 23.0 2060   -2.19
44 I+ WITWICKI, Paweł POL 1922 JKSz-W Jarocin 4.5 30.50 39.00 4 17.5 2055   0.05
45 II OCHOWICZ, Jakub POL 1719 UKS Czarny Koń Olkusz 4.5 30.50 38.00 4 20.5 2080 I 2.92
46 I+ KMIECIK, Wojciech POL 2025 UKS Debiut Przedwojów 4.5 29.00 39.50 4 20.5 2085   -0.90
47 k+ RÓŻYCKI, Bartłomiej POL 2128 KS Laura Chylice 4.5 29.00 37.50 4 23.0 2090   -2.03
48 I+ GROMCZAK, Dariusz POL 2037 UKS GIECEK Radków 4.0 37.00 46.00 3 26.5 2060   -0.51
49 I WÓJCIK, Wiesław POL 1816   4.0 36.50 46.00 3 23.5 2105   1.90
50 I+ WĄCIOR, Maciej POL 1948 GKSz Solny Grzybowo 4.0 36.00 45.00 3 22.5 2100   0.64
51 k MICHALSKI, Daniel POL 2129 KSz Sulechów 4.0 35.00 45.00 3 25.5 2080   -2.17
52 k BANASIK, Krzysztof POL 2275 LKS Zarzewie Prudnik 4.0 34.50 43.50 3 27.0 2200   -1.36
53 I+ GRACZYK, Damian POL 2055 KSz HETMAN Katowice 4.0 33.00 42.50 3 22.5 2055   -1.22
54 k GORCZYCA, Dominika POL 1877 KS DORS Ruda Śląska 4.0 32.50 41.50 2 21.0 2090   1.13
55 I++ KOSZKUL, Wojciech POL 2030 UKS Debiut Przedwojów 4.0 32.50 40.50 3 25.0 2040   -0.90
56 I BUDNIK, Mateusz POL 2000 MKS EMDEK Bydgoszcz 4.0 30.50 40.00 3 20.5 2060   -0.16
57 I KOKOSZCZYŃSKI, Jan POL 1702 LKS Lotos Jabłonna 4.0 30.00 38.00 3 23.0 2070   2.90
58 I SKWARCZYŃSKI, Marcin POL 2008 ASSz LIPNO STĘSZEW 4.0 29.50 37.50 3 19.5 1990   -1.34
59 I GARBOWSKI, Jakub POL 1832 KSz Gambit Szemud 4.0 29.00 37.50 3 17.5 2030   0.85
60 k KĘDZIERSKI, Sławomir POL 2076 UKSz Hetman Warszawa 4.0 25.00 33.50 2 18.0 2030   -2.60
61 I KAŁUŻNY, Tomasz POL 1765 AZS Poznań 4.0 23.00 30.50 3 15.0 1950   1.03
62 I++ TABOŁA, Marcin POL 2004 SSz Strzelec Strzelce Opolskie 3.5 34.50 43.50 3 18.5 2035   -0.92
63 I NOWAK, Kamil POL 1841 KSz Polonia Wrocław 3.5 33.50 42.50 0 19.5 2050   1.39
64 I LANICA, Łukasz POL 1771 KSz Pod Wieżą Szczecin 3.5 31.50 40.50 3 16.5 2010   1.31
65 I PAZIAK, Patryk POL 1703 UKS Sztum Sztum 3.5 30.50 38.00 1 18.5 1934   1.17
66 II+ GAJZNER, Ryszard POL 1773 LKS Polonia Poraj 3.5 30.00 38.00 3 16.5 1980   1.41
67 I++ KUCIEL, Władysław POL 2030 Sandecja Nowy Sącz 3.5 30.00 37.00 3 20.0 1920   -3.13
68 I STANIAK, Mariusz POL 1814 Błonie 3.5 29.50 37.50 3 16.5 1967   0.18
69 I+ KUCHARSKA, Honorata POL 1729 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 28.00 35.00 2 17.0 2000 k 1.68
70 I LIS, Mateusz POL 1915 UKS Czarny Koń Olkusz 3.5 23.50 30.00 2 13.0 1850   -2.61
71 II+ LASKOWSKI, Filip POL 1803 UKS Rotmistrz Grudziądz 3.5 22.50 29.00 2 12.0 1900   0.04
72 I SAWICKI, Wojciech POL 1776 PKS AGAPE Białołęka 3.5 22.50 29.00 2 11.5 1845   -0.66
73 II+ JANKOWSKI, Aleksander POL 1734 WKSz HETMAN 3.0 25.50 33.00 1 13.0 1863   0.20
74 k PUSZCZEWICZ, Krzysztof POL 1993 WKSz HETMAN 3.0 25.50 33.00 0 15.5 1867   -2.99
75 I++ KACZMARSKA, Joanna POL 1825 UKS MDK Otwock 3.0 25.00 32.50 3 13.0 1860   -0.84
76 I WIECZOREK, Aleksandra POL 1663 KSz Silesia Racibórz 2.5 26.50 35.00 1 15.5 1900   1.23
77 I GRACZYK, Natalia POL 1812 KSz HETMAN Katowice 2.5 26.50 34.00 1 9.5 1778   -2.17
78 II ROKITA, Mirosław POL 1776 KU AZS UMCS Lublin 2.5 25.50 33.00 1 10.5 1825   -0.72
79 II+ DOMAŃSKI, Łukasz POL 1799 Akademia Szachowa Gliwice 2.5 25.50 32.50 1 10.5 1789   -0.98
80 I SOLA, Wojciech POL 1734 KSz SDK-Lotnik Mielec 2.5 25.00 32.50 2 12.0 1860   0.17
81 I KRUCZYŃSKI, Marek POL 1885 UKS GIECEK Radków 2.0 28.00 35.50 1 11.5 1800   -2.56
82 II KOSIŃSKI, Bartosz POL 1521 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 27.00 35.00 0 13.5 1777   0.19
83 II+ BORUVKA, Radim CZE 1861   1.0 21.00 28.50 0 4.5 1728   -2.27

                                                                                                   więcej na:  www.chessarbiter.com                       zdjęcia z turnieju

 


18-26 sierpnia  2014
Polanica Zdrój

50 Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Akiby Rubinsteina
OPEN  D 
9 rund - P 60'+30

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Norma Chg (Ru)
1 I KALMUK, Krzysztof 1929 KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 7.5 42.50 52.00 6 38.5 k 1,59
2 I BARTOSZEWICZ, Marcin 1910 LKS Augustovia Augustów 7.5 40.00 50.50 6 40.0 k 1,78
3 I SZYDEŁKO, Marcin 1915 UKS GIECEK Radków 7.5 39.00 50.50 7 38.5 k 1,87
4 I+ BANACH, Szymon 1892 LKS Chrobry Gniezno 7.0 37.00 48.50 6 35.5   0,94
5 I+ SOBCZYNSKI, Roman 1841 MTS Kwidzyn 7.0 36.00 46.50 6 31.0   0,15
6 k ŁADA, Ireneusz 1917   6.5 44.50 56.50 5 37.5   0,52
7 I+ DZIECZKANIEC, Wiesław 1877 KS Polanica-Zdrój 6.5 41.00 52.00 6 39.0   1,28
8 I++ SZYBKA, Andrzej 1971 LZS SSz PAT Ligota Dolna 6.5 40.50 52.00 6 34.5   -0,09
9 I OWADOWICZ, Piotr 1777 Kraków 6.5 38.50 50.00 6 34.5   1,62
10 II+ KOPACZEWSKI, Adam 1648 KSz Torfarm-64 Toruń 6.5 38.00 47.50 6 30.0 I 2,27
11 I KOWALEC, Maciej 1841 MTSz Mińsk Mazowiecki 6.5 37.00 48.50 6 34.5   1,25
12 I SZOLC, Grzegorz 1883 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 6.5 36.50 47.00 5 32.0   -0,29
13 I WYCZLING, Bartosz 1766 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.5 36.00 46.50 6 33.0   1,34
14 I UŚCIŃSKI, Marek 1817 ULKS NIWKA ŁOMAZY 6.5 35.50 45.50 5 32.0   0,91
15 I+ ADAMCZEWSKI, Maciej 1932 KTS Kalisz 6.0 42.00 53.50 4 34.5   -0,37
16 I BUDNIK, Mateusz 2000 MKS Emdek Bydgoszcz 6.0 36.50 46.50 5 30.0   -1,11
17 I NOWAK, Mikołaj 1771 UKS Polan Poznań 6.0 36.50 46.50 4 30.5   1,51
18 I++ LEWANDROWSKI, Tomasz 1911 KS LEGION Legionowo 6.0 33.50 44.00 5 27.0   -0,70
19 II ZIEMSKI, Przemysław 1634 KS DORS Ruda Śląska 6.0 33.50 42.00 5 28.5   1,88
20 I WOŹNIAK, Dawid 1945 UKS SP1 JEDYNKA Tychy 6.0 33.00 43.00 6 29.0   -1,47
21 II CZOCH, Karol 1618 UKS Zadrna Kamienna Góra 6.0 32.50 41.50 6 28.0   1,08
22 I SZYDEŁKO, Kazimierz 1717 UKS GIECEK Radków 6.0 29.50 38.00 6 26.0   -0,97
23 I+ BAJKOWSKI, Marcin 1855 KS Laura Chylice 5.5 43.00 54.00 4 34.5   0,01
24 I KONIECZYŃSKI, Piotr 1990 ŻTMS Baszta Żnin 5.5 40.00 51.00 4 33.5   -1,25
25 I+ CZOPOR, Maciej 1751 KS Komunalni Sanok 5.5 38.00 48.00 4 30.0   1,20
26 I++ SZCZEŚNIAK, Andrzej 1993 UKS Rotmistrz Grudziądz 5.5 36.50 47.50 4 30.0   -1,42
27 I++ SOBCZAK, Mirosław 1938 LKS Chrobry Gniezno 5.5 36.00 46.50 4 29.5   -1,76
28 II KOSCIELNY, Edmond 1857 Henin-Beaumont (France) 5.5 36.00 45.50 5 33.0   -1,23
29 I ANDRUSHCHAK, Maksym 0   5.5 34.00 44.00 4 30.5   (1797)
30 II STRZELECKI, Maciej 1530 KSz Piątka Skierniewice 5.5 33.00 43.50 4 24.0 I 3,49
31 I WÓJCIK, Michał 1796 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5 31.50 41.00 4 26.0   -1,61
32 I USATIUK, Igor 1971   5.5 31.50 40.50 5 23.0   -2,33
33 II KOPERA, Marek 1690 UKS Zadrna Kamienna Góra 5.5 31.50 39.50 4 21.5   -1,07
34 II NOWAK, Marek 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.5 30.50 39.50 5 26.5   (1693)
35 II DOMAGALSKI, Fabian 1454 UKS Szach-Mat Syców 5.5 30.00 37.50 4 22.5   2,53
36 II+ SUDER, Jakub 1507 MLKSz Myślenice 5.5 28.50 37.00 5 24.0   2,04
37 I+ RACZYŃSKI, Krzysztof 1835 UKS Polan Poznań 5.0 39.50 50.00 4 31.5   -0,71
38 II WALKOWSKI, Miłosz 1652 UKS ZSO Włoszakowice 5.0 37.50 49.00 4 25.5   0,87
39 II KRZOS, Adam 0 Lubin 5.0 37.50 47.50 4 26.5   (1769)
40 II MARKO, Piotr 1637 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.0 37.00 48.50 4 26.5   0,79
41 III KOZŁOWSKI, Marcin 0 UKS Hetman Częstochowa 5.0 35.50 46.00 5 28.0 II (1758)
42 I+ WILK, Oktawia 1659 WKS FLOTA Gdynia 5.0 35.00 46.50 5 29.0   1,36
43 II+ MIKOŁAJCZYK, Andrzej 1717 WOK Wałbrzych 5.0 35.00 44.50 5 28.0   0,05
44 II SŁOMCZEWSKI, Michał 1637 KSz Piątka Skierniewice 5.0 34.50 43.50 4 29.0   1,59
45 I GÓRECKI, Janusz 1814 KS Polanica-Zdrój 5.0 34.00 44.00 4 28.5   -0,52
46 II+ ŻEBRACKI, Jarosław 1823 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 5.0 34.00 43.50 4 28.5   -1,42
47 II+ ZYLIŃSKI, Piotr 1539 UKS Ognisko Rydułtowy 5.0 33.50 40.50 4 25.0   1,89
48 I MIKE, Patryk 1541 KSz Gryf Szczecin 5.0 32.50 42.50 3 23.5   2,85
49 II MASTROSTEFANO, Dante 1571 A.S.D. Scacchi Bisenzio 5.0 32.00 39.50 5 25.0   0,25
50 II+ PIETRUCHA, Jarosław 1785 IKSZ TĘCZA Tarnowskie Góry 5.0 31.50 39.50 4 26.5   -1,40
51 II TWARDOWSKI, Hubert 1459 WKS FLOTA Gdynia 5.0 31.50 39.00 3 23.5   2,50
52 I SOLA, Wojciech 1734 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 31.00 39.50 4 23.5   -1,68
53 II KOSIŃSKI, Bartosz 1521 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 30.00 38.50 5 22.0   1,43
54 II ŻURAWSKI, Kamil 1440 LKS Chrobry Gniezno 5.0 30.00 38.00 5 23.0   1,50
55 II NOWAKOWSKI, Michał 1526 MOK Szczytna 5.0 28.50 37.50 5 20.0   -0,36
56 II ŻÓŁKIEWSKI, Jakub 1468 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0 25.50 32.50 5 20.0   -0,01
57 I KINDLER, Karolina 1433 UKS Korona Gdańsk 4.5 36.00 46.50 3 24.0   3,13
58 II+ KAMIŃSKI, Piotr 1598 LKS Chrobry Gniezno 4.5 35.00 44.00 4 27.0   1,25
59 I HUMIN, Julia 1516 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 4.5 34.00 45.00 2 25.5   1,91
60 II HARASIM, Wiesław 0 Olsztyn 4.5 34.00 43.50 4 24.0   (1719)
61 I KARPIŃSKI, Andrzej 1742 MKS Emdek Bydgoszcz 4.5 32.50 42.50 3 23.5   -2,30
62 II+ MIĘTKIEWICZ, Jacek 1564 LKS Chrobry Gniezno 4.5 32.50 42.00 4 23.0   -0,03
63 I WÓJCIK, Jagoda 1399 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4.5 32.00 42.50 3 19.0   2,43
64 II ZIEMSKI, Jarosław 1699 KS DORS Ruda Śląska 4.5 32.00 41.50 4 27.0   -1,02
65 II SKIBA, Aleksandra 1230 UKS Szach-Mat Syców 4.5 28.50 36.50 3 19.0 I 3,41
66 II WIATROWSKI, Damian 1532 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.5 28.50 36.00 4 19.5   0,18
67 I DZIECZKANIEC, Piotr 1915 KS Polanica-Zdrój 4.0 38.50 50.00 4 28.0   -1,90
68 I+ KUBIK, Zbigniew 1860   4.0 36.00 48.00 4 28.0   -1,40
69 II BŁASZCZUK, Andrzej 1696 Jagatowo 4.0 35.50 45.00 3 25.5   -1,42
70 II OCHĘDZAN, Robert 1523 KTS Kalisz 4.0 34.00 45.50 4 24.0   1,67
71 III POBORCA, Łukasz 1268 UKS Zadrna Kamienna Góra 4.0 32.50 42.50 3 19.0 II 2,76
72 I WIERZBOWSKA, Aleksandra 1409 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0 32.50 41.50 3 17.5   0,64
73 II+ KOWALCZYK, Mateusz 1655 LKS PARK Starzenice 4.0 32.50 41.00 4 23.0   0,11
74 I++ GLAPA, Anna 1676 MMKS Wieniawa Leszno 4.0 31.50 40.50 3 20.0   -1,49
75 II+ CZERNEK, Tymon 1508 UKS Czternastka Warszawa 4.0 31.00 40.00 4 21.0   0,13
76 I BABCZYŃSKI, Dariusz 1879 MKSz Rybnik 4.0 30.50 39.50 1 18.0   -4,19
77 I WOLSKA, Marta 1561 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 30.00 39.00 4 21.0   -0,75
78 I WOJTOWICZ, Stanisław 1702 WOK Wałbrzych 4.0 30.00 39.00 3 21.0   -2,58
79 II MAJEWSKI, Philippe 1845   4.0 30.00 38.50 3 21.5   -3,90
80 II KLEPACKI, Sebastian 1517 WOK Wałbrzych 4.0 30.00 38.50 3 15.5   -0,95
81 I GUZIEWICZ, Wojciech 1867 UKS Debiut Przedwojów 4.0 30.00 38.00 2 22.5   -2,92
82 II SZYMAŃSKI, Paweł 1534 Warszawa 4.0 29.50 38.00 3 19.0   -1,17
83 II MUSIAŁA, Jakub 1412 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 29.00 37.50 3 17.0   1,23
84 II HORAŁA, Grzegorz 1505 WKSz HETMAN 4.0 28.50 37.50 3 16.0   1,00
85 I KWIEK, Janusz 1562 UKSz Hetman Warszawa 4.0 28.50 37.00 3 18.0   -0,87
86 II+ SZAMREJ, Józef 1703 PCSzN „Idea” Świebodzin 4.0 28.50 36.50 1 18.0   -3,17
87 II GRĄDALSKI, Bartosz 1517 Wrocław 4.0 28.00 39.00 3 18.5   -0,64
88 II PIOTROWICZ, Jakub 1383 KS LAURA Chylice 4.0 27.50 36.00 3 18.0   0,41
89 III GIŁYK, Tomasz 0 Lubin 4.0 25.50 33.00 3 14.5   (1426)
90 II RAK, Maciej 1422 KSz Piątka Skierniewice 4.0 24.50 33.00 3 14.0   0,95
91 III ŻURKO, Jan 0 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 24.50 31.00 3 14.0   (1395)
92 II ZIELIŃSKI, Marcin 1604 UKS 21 Podlesie Katowice 3.5 31.00 39.50 2 22.5   -1,31
93 I UŚCIŃSKI, Michał 1869 ULKS NIWKA ŁOMAZY 3.5 30.50 38.50 3 19.5   -2,64
94 II KLIMASZEWSKI, Krzysztof 1562   3.5 30.50 38.00 3 19.0   -0,81
95 III WARDA, Krzysztof 1243 PKS Wiatrak Bydgoszcz 3.5 29.00 36.00 3 15.5   1,32
96 II MECHLIŃSKI, Jakub 1403 KSz Piątka Skierniewice 3.5 28.50 37.00 2 15.0   0,34
97 I+ KARLESZKO, Karolina 1577 UKS Rodło Opole 3.5 28.00 35.50 2 18.5   -1,18
98 II KAŁUŻNY, Jan 1367 AZS Poznań 3.5 27.50 35.50 2 14.0   1,11
99 II SZYDEŁKO, Michał 1347 UKS GIECEK Radków 3.5 26.50 34.50 2 15.0   0,66
100 II KOWACZ, Agnieszka 1357 MCKiS Jaworzno 3.5 25.50 31.50 3 17.0   -0,14
101 II TURSKI, Bartłomiej 1501 UKS Czarny Koń Olkusz 3.5 23.00 31.00 3 16.5   -2,47
102 II STASINKIEWICZ, Aleksander 1610 KS Polanica-Zdrój 3.0 36.00 44.50 3 22.0   0,53
103 II GOŁASZEWSKI, Marek 1627 Świdnica 3.0 31.50 41.00 3 21.0   -1,08
104 I ZALEWSKA, Katarzyna 1360 UKS SP11 Skoczek Tczew 3.0 29.00 37.50 3 17.0   0,07
105 III RÓŻYCKI, Wojciech 1415 KS LAURA Chylice 3.0 27.50 35.50 3 15.0   0,56
106   WODNIAK, Stanisław 0 Kędzierzyn Koźle 3.0 26.50 35.00 1 15.5 IV (1324)
107 III TOPOROWSKI, Jacek 1458 SKS ORLIK Brzeg 3.0 25.50 31.50 3 17.0   -1,70
108 IV KOWALCZYK, Piotr 0   3.0 24.00 32.00 3 12.0   (1284)
109 II MRÓZ, Grzegorz 1171 Wrocław 3.0 23.50 30.50 3 13.0   0,08
110 II SZAFRAŃSKI, Krzysztof 1324   3.0 21.50 28.00 3 11.0   -0,65
111 V SKRZYPCZYŃSKI, Dariusz 0 UKS SP11 Skoczek Tczew 2.5 26.00 34.00 1 12.5   (1201)
112 III EGGINK, Aleksander 1386 UKS Łady Raszyn 2.5 25.00 31.00 2 9.5   -1,40
113 II NOWAK, Tomasz 1529 UKS Korona Gdańsk 2.5 24.50 34.00 2 10.0   -2,54
114 III GONSIOR, Zbigniew 0 Piekary Śląskie 2.5 24.50 33.50 2 12.0   (1269)
115 III KOS, Piotr 1103 UKS Biały Pion Gryfino 2.5 24.50 31.00 2 12.0   -0,48
116 IV WÓJCIK, Rafał 0 Gliwice 2.5 20.50 27.00 1 5.5   (670)
117 IV KUBICZ, Jakub 0 Wałbrzych 2.5 19.00 23.50 1 7.5   (643)
118   MAZUR, Miłosz 0 Kędzierzyn Koźle 2.0 27.50 37.00 1 13.0   (1257)
119 III ZAJKOWSKI, Bartłomiej 1469 Warszawa 2.0 25.50 33.50 2 14.0   -1,35
120 IV MILEWSKI, Mirosław 0 Płock 2.0 23.50 29.00 1 8.0   (585)
121 V KUNYSZ, Michał 0   2.0 20.50 25.50 2 8.0   (617)
122 III KORZENIOWSKI, Marian 0 PCSzN „Idea” Świebodzin 1.5 21.50 28.50 1 6.5   (603)
123   MISIURA, Przemysław 0 Olsztyn 1.0 21.00 27.50 0 8.0   (662)
124 I++ JANISZEWSKI, Maciej 1981 KS DORS Ruda Śląska 0.0 21.00 27.00 0 0.0   0,00
124 I RUPIK, Marek 1901 TKKF Boronovia Boronów 0.0 21.00 27.00 0 0.0   0,00

                                                                                                   więcej na:  www.chessarbiter.com                       zdjęcia z turnieju

 

 


10-17 sierpnia  2014
Kraków

V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa
OPEN  B  - Grand Prix Polski Amatorów
9 rund - P 60'+30

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Norma Chg
1 2 I Łuczka, Szymon POL 1785 2000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 7.5 42.00 54.00 6   1.82
2 5 I Madej, Roman POL 1751 2000 MKS KSOS Kraków 7.5 40.50 50.50 7   2.11
3 3 II Korman, Roman UKR 1783 1800   6.5 43.00 53.00 4 I 0.81
4 16 II+ Krzemiński, Sebastian POL 1704 1900 TS Wisła Kraków 6.5 38.00 49.00 5   0.87
5 12 II+ Czarkowski, Tomasz POL 1716 1900 UKS OPP Toruń 6.5 37.50 47.50 6   0.43
6 20 II+ Rzeszowski, Dominik POL 1645 1900 UKS Czternastka Warszawa 6.5 36.50 46.50 6   0.85
7 13 II+ Baniak, Łukasz POL 1716 1900 TKSz Tarnobrzeg 6.0 39.00 50.00 6   -0.54
8 9 I+ Korcz, Daniel POL 1725 2100 MCKiS Jaworzno 6.0 39.00 50.00 4   0.78
9 7 II+ Golenia, Wojciech POL 1732 1900 MKS MOS WIELICZKA 6.0 37.00 48.00 5   0.33
10 28 II Mroziński, Mateusz POL 1538 1800 Piotrków Trybunalski 6.0 35.50 45.50 6   1.75
11 55 III Piłat, Tomasz POL 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 5.5 38.00 48.00 5 II 0.00
12 8 II+ Golenia, Jan POL 1729 1900 MKS MOS WIELICZKA 5.5 35.50 45.50 5   -0.14
13 22 II Stanuch, Marcin POL 1610 1800 KKSz Kraków 5.5 35.00 46.50 5   0.34
14 25 II Litwiniuk, Piotr POL 1550 1800 TS Wisła Kraków 5.5 32.00 41.00 4   1.26
15 17 I Kotarski, Bartosz POL 1699 2000 KSz Maraton Łomża 5.5 31.00 39.50 5   -0.80
16 4 I+ Rychlik, Bogdan POL 1775 2100 PUKS Fides Węgrów 5.5 30.50 40.00 5   -0.81
17 19 II Łatka, Tadeusz POL 1689 1800 Kraków 5.5 29.00 38.50 5   -0.66
18 11 II Ochowicz, Jakub POL 1719 1800 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 39.50 48.50 4   -0.80
19 26 III Trębala, Michał POL 1549 1600 Kraków 5.0 37.50 47.50 5 II 0.71
20 53 III Chebda, Bartosz POL 0 1600 UKS Roszada Radom 5.0 36.50 46.50 5 II 0.00
21 18 II Kołodziej, Krzysztof POL 1699 1800 MPZSzach Kraków 5.0 32.00 42.50 5   -0.95
22 31 II Kasprzyk, Maciej POL 1495 1800 UKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA 5.0 31.50 42.50 3   0.90
23 33 I Marszalek, Jakub POL 1468 2000   5.0 31.00 39.00 3   1.69
24 6 II Zimochocki, Roman POL 1749 1800 UKS Pałac Nieborów 5.0 30.50 40.00 3   -2.46
25 10 II Stachura, Marek POL 1723 1800 TS Wisła Kraków 5.0 28.00 37.50 4   -2.55
26 39 II Nitychoruk, Jacek POL 1418 1800 KSz Silesia Racibórz 5.0 26.00 33.00 4   0.40
27 36 III Wrona, Kacper POL 1450 1600 KS Korona Kraków 4.5 37.00 48.00 4 II 2.87
28 29 I Waszczuk, Patrycja POL 1519 1800 TS Wisła Kraków 4.5 36.00 43.50 3   1.02
29 24 II Płaneta, Wojciech POL 1593 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 4.5 34.00 42.50 3   -0.47
30 1 I Michalik, Marek POL 1815 2000 MKS Sandecja Nowy Sącz 4.5 32.50 42.50 4   -2.46
31 52 II Pałka, Kamil POL 0 1800 Kraków 4.5 31.00 39.00 4   0.00
32 14 II Wieczorek, Mateusz POL 1710 1800 KSz Silesia Racibórz 4.5 28.50 37.50 4   -2.32
33 41 II Kowicki, Adam POL 1387 1800   4.5 28.50 36.50 4   0.59
34 54 III Karcz, Krzysztof POL 0 1600   4.0 31.50 41.00 4   0.00
35 58   Bylica, Jacek POL 0 1000 Kraków 4.0 31.50 40.50 2 III 0.00
36 35 II Kotarski, Grzegorz POL 1452 1800 KSz Maraton Łomża 4.0 30.00 37.00 4   0.57
37 46 III Kruszyński, Łukasz POL 1276 1600   4.0 28.50 36.50 3   2.34
38 30 II Kulik, Waldemar POL 1497 1800 Wrów 4.0 27.50 37.00 3   -1.58
39 15 II Żurek, Paulina POL 1707 1600 KKSz Kraków 4.0 27.00 35.00 3   -1.29
40 45 II Peszkowski, Radosław POL 1341 1800 TS Wisła Kraków 3.5 33.00 42.00 2   1.88
41 37 III Kukułka, Dominik POL 1448 1600 Klub Szachowy Kana Tarnów 3.5 33.00 40.00 3   0.75
42 47 II Pietrzak, Tomasz POL 1270 1800 MLKSZ Myślenice 3.5 31.00 39.00 3   1.28
43 50 II Dąbek, Wiesław POL 0 1800 Golub-Dobrzyń 3.5 30.50 39.50 0   0.00
44 21 II Błaszczak, Jerzy POL 1626 1800 KS Cracovia 1906 Kraków 3.5 30.50 38.50 2   -1.96
45 38 II Wilk, Radosław POL 1430 1800 TS Wisła Kraków 3.5 28.50 36.50 2   0.56
46 27 II Kosztyła, Andrzej POL 1548 1800 TS Wisła Kraków 3.5 26.00 33.50 2   -0.19
47 51 II Kurczyna, Ireneusz POL 0 1800 TS Wisła Kraków 3.5 25.00 32.50 3   0.00
48 23 I Radwan, Jan POL 1593 2000   3.5 22.50 29.00 3   -1.23
49 49 II Kołodziejczyk, Krzysztof POL 0 1800 Dąbrowa Górnicza 3.0 31.50 39.50 2   0.00
50 44 IV Tobiasz, Paweł POL 1353 1400   3.0 29.50 38.50 3 III 1.41
51 42 II Ostrowski, Michał POL 1372 1800   3.0 24.00 32.50 2   -1.58
52 43 II Kurzawa, Marcin POL 1365 1800 Gdynia 3.0 20.50 26.50 3   -0.46
53 32   Nguyen, Thai Dai Vinh CZE 1470 1600 Interchess 2.5 29.50 38.50 2 III -2.87
54 34 II Rembecki, Robert POL 1466 1800 KS Entropia NZSPW Warszawa 2.5 25.50 35.00 2   -1.83
55 56 III Owoc, Jakub POL 0 1600 TS Wisła Kraków 2.5 22.50 28.50 2   0.00
56 40 II+ Fieducik, Marcin POL 1395 1900   2.0 26.00 34.00 1   -0.27
57 57 IV Prochal, Jacek POL 0 1400 MKS MOS WIELICZKA 2.0 24.00 29.50 1   0.00
58 48 III Troper, Kazimierz POL 1128 1600 Kraków 1.0 25.00 32.50 1   -0.10

                                                                                                         więcej na:  www.chessarbiter.com

 


28 czerwca - 06 lipca 2014
Rudnik n/Sanem

XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014
P 90'+30
Gr B do R=1800

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 4 I Ziemba, Magdalena 1589 1800 GKSz Kornuty Gorlice 7.5 37.50 48.00 1980 1.59
2 3 II Baniak, Łukasz 1691 1800 TKSz Tarnobrzeg 7.5 37.00 47.50 2040 0.82
3 13 II Madaliński, Jan 1474 1800 UKS Jedynka Bełchatów 6.5 41.00 53.00 1940 2.12
4 7 II Mroziński, Mateusz 1516 1800 OSiR Piotrków Trybunalski 6.5 33.00 43.50 1920 1.46
5 26 II Biskupik, Piotr 0 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 36.00 46.00 1880 0.00
6 5 II Miąsik, Adrian 1588 1800 RzKSz Rzeszów 6.0 34.00 43.00 1900 -0.68
7 23 II Piersiak, Krystian 1333 1800 WKS Górnovia Górno 6.0 34.00 43.00 1860 1.39
8 19 I Trybowska, Anna 1382 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.5 41.00 50.00 1822 1.76
9 1 II Pintal, Tomasz 1798 1800 KKS Victoria Stalowa Wola 5.5 34.00 45.00 1820 -1.97
10 17 II Świder, Paweł 1400 1800 GKSz Kornuty Gorlice 5.5 33.50 44.00 1840 -0.02
11 12 II Żółkiewski, Jakub 1490 1800 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.5 33.00 43.00 1720 -1.34
12 20 II Bednarczyk, Katarzyna 1368 1600 LUKS Fajsławice 5.5 32.50 42.00 1760 -0.10
13 21 II Godek, Martyna 1366 1600 WKS Górnovia Górno 5.5 32.00 40.00 1780 0.65
14 42 III Włodarczyk, Łukasz 0 1600 GOKiS Moszczenica 5.5 27.00 34.00 1760 0.00
15 9 II Ruttar, Łukasz 1507 1800 GKSz Kornuty Gorlice 5.0 39.00 50.00 1740 -0.84
16 10 II Chowaniec, Artur 1504 1800 UKS SP1 Leżajsk 5.0 37.00 47.50 1760 -0.55
17 14 II Wierzba, Maksymilian 1467 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 5.0 34.00 44.00 1720 -0.53
18 11 II Trybowski, Władysław 1503 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 33.50 42.00 1740 -0.48
19 6 III Piecuch, Marek 1543 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 32.00 43.00 1733 -0.87
20 31 III Gol, Rafał 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 5.0 31.50 40.00 1756 0.00
21 8 II Zając, Karol 1509 1800 KS Komunalni Sanok 4.5 34.50 45.00 1640 -1.42
22 16 II Kosior, Jan 1424 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.5 34.50 44.00 1720 -0.68
23 38 III Socha, Krzysztof 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 34.00 43.00 1760 0.00
24 32 III Gwóźdź, Dawid 0 1600 GOKiS Moszczenica 4.5 32.00 40.50 1720 0.00
25 35 III Krawiec, Mateusz 0 1600 WKS Górnovia Górno 4.5 29.50 36.50 1680 0.00
26 37 III Prus, Marcin 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 27.00 35.50 1660 0.00
27 15 I Wierzbowska, Aleksandra 1438 1800 MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0 35.50 44.50 1660 0.12
28 30 III Gnitecki, Szymon 0 1600 OSiR Piotrków Trybunalski 4.0 32.50 41.00 1580 0.00
29 45 V Słoniec, Sławomir 0 1200 Rudnik 4.0 29.50 38.00 1578 0.00
30 34 III Konior, Tomasz 0 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 26.00 33.50 1660 0.00
31 40 III Śmigielski, Paweł 0 1600 OSiR Piotrków Trybunalski 4.0 24.50 31.50 1620 0.00
32 22 II Mazur, Tomasz 1347 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 33.00 41.00 1580 0.17
33 29 II Wysmyk, Klaudia 0 1600 GOKiS Moszczenica 3.5 32.00 41.50 1640 0.00
34 18 II Miazga, Sebastian 1393 1800 WKS Górnovia Górno 3.5 30.50 38.50 1578 0.00
35 24 II Szewczak, Aneta 1196 1600 UKS TSz Zieloni Zielonka 3.5 30.00 38.00 1489 -0.16
36 28 II Złotek, Mikołaj 0 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 27.00 33.00 1540 0.00
37 43 III Zawadzki, Damian 0 1600 UKS TSz Zieloni Zielonka 3.5 26.50 33.00 1467 0.00
38 25 II Szczapa, Piotr 1170 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 3.0 29.00 38.00 1520 -0.19
39 27 II Starzyk, Karol 0 1800 TS Wisła Kraków 3.0 27.00 34.50 1540 0.00
40 36 III Nowak, Rafał 0 1600 WKS Górnovia Górno 3.0 26.50 34.00 1500 0.00
41 39 III Szostecki, Kamil 0 1600 WKS Górnovia Górno 3.0 24.50 30.50 1560 0.00
42 33 III Konior, Marcin 0 1600 Rudnik 2.0 27.50 36.50 1533 0.00
43 41 III Węgrzyn, Szymon 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 2.0 24.50 30.50 1400 0.00
44 2 II Chrzanowski, Bogdan 1745 1800 KKSz Kraków 1.5 28.50 37.50 1866 -0.25
45 44 III Jastrzębska, Anna 0 1400 UKS TSz Zieloni Zielonka 1.0 24.00 31.00 1266 0.00

                                                                                                            więcej na:  www.chessarbiter.com

 

28 czerwca - 06 lipca 2014
Rudnik n/Sanem

XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014
P 90'+30
Gr C Juniorzy ur.2000-2003

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 10 II Kiszka, Arkadiusz 1052 1800 KSz Gambit Przeworsk 7.5 36.50 45.50 1875
2 7 II Szczepanowski, Tomasz 1285 1800 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 7.0 39.00 50.00 1910
3 4 II Stępniowski, Jakub 1339 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.5 37.00 48.50 1790
4 2 II+ Babiarz, Arkadiusz 1406 1900 RzKSz Rzeszów 6.0 40.00 52.00 1810
5 3 II Wiśniewski, Tomasz 1379 1800 UKS TSz Zieloni Zielonka 6.0 39.00 50.50 1830
6 18 III Dźwierzyński, Bartosz 0 1600 KSz Gambit Przeworsk 6.0 37.50 48.00 1700
7 6 II Kałuza, Maksymilian 1302 1800 UKS Taktyk Białołęka 6.0 36.50 48.50 1756
8 21 III Panas, Kajetan 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 6.0 31.00 38.50 1605
9 1 I Trybowska, Barbara 1463 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.5 39.00 51.00 1760
10 12 II Maj, Jan 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.5 38.50 48.00 1730
11 9 II Miąsik, Patrycja 1093 1600 RzKSz Rzeszów 5.5 36.00 46.50 1660
12 11 II Sawa, Daria 1026 1600 LUKS Fajsławice 5.5 34.50 43.50 1620
13 14 II Kulec, Gabriela 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 34.50 43.00 1605
14 22 III Powała, Michał 0 1600 UKS TSz Zieloni Zielonka 5.5 34.00 43.00 1650
15 13 II Jakubowska, Urszula 0 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 40.00 51.50 1675
16 15 III Borek, Paweł 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 34.50 44.00 1590
17 24 III Borek, Dominika 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 31.50 39.50 1535
18 27 III Wawryszczuk, Iga 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0 30.00 39.00 1560
19 5 II Łuka, Agnieszka 1313 1600 RzKSz Rzeszów 4.5 38.50 49.50 1644
20 30 IV Wysmyk, Kamil 0 1400 GOKiS Moszczenica 4.5 35.50 45.50 1540
21 17 III Bukała, Norbert 0 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 35.50 45.00 1560
22 8 III Krężołek, Mateusz 1113 1600 GKSz Kornuty Gorlice 4.5 34.00 43.50 1500
23 19 III Krasiewicz, Robert Jr 0 1600 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.5 31.50 39.50 1510
24 23 III Stańczyk, Paweł 0 1600 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.5 29.00 37.50 1485
25 25 III Kulec, Martyna 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 23.50 32.00 1330
26 41   Cisek, Kamil 0 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 32.50 43.50 1465
27 16 III Brzozowski, Wadim 0 1600 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.0 32.50 41.00 1405
28 34 IV Zygmunt, Patrycja 0 1250 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 30.50 38.50 1295
29 33 IV Zygmunt, Magdalena 0 1250 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 30.00 38.50 1405
30 20 III Królik, Michał 0 1600 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.0 27.50 34.00 1290
31 29 IV Starzyk, Kacper 0 1400 MKS KSOS Kraków 4.0 24.50 32.00 1330
32 28 IV Buba, Mikołaj 0 1400 Leżajski Klub Szachowy MCK 3.5 28.00 36.50 1380
33 26 III Sujko, Anna 0 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5 27.00 34.00 1275
34 39 V Kupiec, Andrzej 0 1200 Wołomin 3.5 21.50 29.00 1200
35 32 IV Słoniec, Natalia 0 1250 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 29.00 36.00 1285
36 36 V Hawryło, Kamil 0 1200 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 28.50 36.50 1235
37 38 V Jastrzębski, Piotr 0 1200 UKS TSz Zieloni Zielonka 3.0 20.00 26.00 1120
38 40 V Macioch, Ada 0 1100 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 2.5 24.50 31.50 1135
39 31 IV Ryczkowska, Oliwia 0 1250 MZKS Unia Nowa Sarzyna 2.0 24.50 33.50 1145
40 35 V Gumowski, Konrad 0 1200 UKS TSz Zieloni Zielonka 2.0 23.50 31.00 1105
41 42   Kamińska, Anna 0 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 2.0 22.00 29.50 1060
42 37 V Janaszek, Konrad 0 1200 Wołomin 1.5 21.50 27.50 1040

                                                                                                              więcej na: www.chessarbiter.com

 

28 czerwca - 06 lipca 2014
Rudnik n/Sanem

XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014
P 90'+30
Gr C Juniorzy ur.2004 i mł.

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 18 IV Słoniec, Adrian 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 8.0 38.50 49.50 1660
2 14 IV Michalski, Adrian 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 7.0 39.00 50.00 1580
3 1 III Chudy, Mikołaj 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 7.0 38.50 50.00 1640
4 4 III Łukasiewicz, Justyna 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.5 41.50 52.50 1580
5 9 IV Golik, Przemysław 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 6.0 39.00 49.50 1480
6 24 V Buba, Piotr 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 6.0 30.50 37.50 1400
7 32 V Stępień, Igor 1200 UKS Caissa Warszawa 6.0 30.00 38.00 1460
8 3 III Stradowski, Maciej 1600 UKS Caissa Warszawa 5.5 39.00 49.00 1485
9 8 IV Borek, Michał 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.5 38.50 50.50 1480
10 11 IV Jastrzębski, Jakub 1400 UKS TSz Zieloni Zielonka 5.5 38.50 49.50 1430
11 31 V Pawelczyk, Gabriel 1200 Wołomin 5.5 29.50 38.00 1390
12 23 V Baran, Kamil 1200 LUKSz Fajsławice 5.5 29.00 38.00 1375
13 5 III Wichura, Sara 1400 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 5.0 39.50 51.00 1420
14 2 III Piech, Jacek 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 36.00 46.00 1445
15 28 V Leończyk, Karol 1200 TKSz Tarnobrzeg 5.0 34.50 42.50 1405
16 29 V Marzec, Adam 1200 OSiR Piotrków Trybunalski 5.0 32.00 42.00 1385
17 21 IV Nawrot, Emilia 1250 TKSz Tarnobrzeg 5.0 30.00 39.00 1365
18 12 IV Leńczuk, Krystian 1400 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.5 36.50 48.50 1360
19 15 IV Ojrzyński, Marceli 1400 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.5 31.00 39.50 1330
20 37   Mazur, Igor 1000 UKS Caissa Warszawa 4.5 26.00 36.00 1250
21 20 IV Życki, Tomasz 1400 UKS Caissa Warszawa 4.0 37.00 48.00 1285
22 7 IV Bąk, Aleksander 1400 UKS TSz Zieloni Zielonka 4.0 31.50 42.50 1225
23 10 IV Gumowski, Kamil 1400 Wołomin 4.0 29.00 37.50 1225
24 27 V Karczewski, Kamil 1200 Wołomin 4.0 26.00 34.00 1225
25 30 V Mrzygłód, Mikołaj 1200 TKSz Tarnobrzeg 4.0 25.50 32.00 1175
26 26 V Kałuziński, Mateusz 1200 GOKiS Moszczenica 4.0 25.50 32.00 1145
27 33 V Załęski, Mateusz 1200 Wołomin 4.0 24.50 33.50 1190
28 16 IV Ojrzyński, Tymoteusz 1400 UKS TSz Zieloni Zielonka 3.5 31.00 38.00 1190
29 6 IV Bała, Oliwier 1400 TKSz Tarnobrzeg 3.5 30.00 39.50 1195
30 38   Zubiak, Mateusz 1000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 3.5 26.50 33.50 1140
31 22 IV Świder, Amelia 1250 Nosówka 3.0 31.00 37.50 1175
32 17 IV Pielech, Karol 1400 Wołomin 3.0 27.00 34.50 1135
33 25 V Bulaszewski, Michał 1200 Wołomin 3.0 26.00 35.00 1120
34 36   Maczuga, Jan 1000 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 22.50 27.50 1100
35 34 V Hawryło, Katarzyna 1100 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 2.5 30.50 37.50 1020
36 19 IV Wyszyński, Witold 1400 Wołomin 2.5 28.00 36.00 1100
37 13 IV Lewandowski, Kacper 1400 Wołomin 2.0 26.00 33.00 990
38 35 V Zygmunt, Weronika 1100 Rudnik 1.0 23.00 31.00 945

                                                                                                              więcej na: www.chessarbiter.com


13-15 czerwca  2014
Niepołomice

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK
chłopcy  2004-2006
9 rund - P 60'

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Ruz Norma
1 2 II Wrona, Florian MP 1250 1800 MKS MOS Wieliczka 7.0 38.50 49.50 6 1820  
2 9 III Klimczak, Oliwier MP 0 1600 MKS MOS Wieliczka 7.0 38.00 48.00 5 1800 II
3 6 II Śmietana, Jakub MP 0 1800 UKS GONIEC Staniątki 6.5 33.50 42.00 5 1740  
4 4 III Sypek, Szymon PK 1128 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 38.50 49.50 5 1740  
5 1 III Bień, Hubert PK 1257 1600 GKSz Hetman Pilzno 6.0 37.50 48.50 4 1780 II
6 19 III Armuła, Karol MP 0 1600 KKSz Kraków 6.0 35.50 44.50 5 1740 II
7 15 III Salawa, Wiktor MP 0 1600 MKS MOS Wieliczka 6.0 33.00 41.50 5 1640  
8 3 II Bober, Tomasz PK 1152 1800 UKS SP 1 Brzozów 5.5 40.00 50.50 4 1740  
9 5 II Ćwięka, Konrad PK 0 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.5 39.00 48.50 3 1720  
10 17 III Bartman, Ksawery MP 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.5 37.50 47.50 5 1680  
11 7 II Knapik, Kamil MP 0 1800 MKS MOS Wieliczka 5.5 35.50 45.50 4 1640  
12 13 III Druzgała, Grzegorz MP 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 5.0 38.00 48.00 4 1640  
13 31 IV Szwajkowski, Tymoteusz MP 0 1400 KKSz Kraków 5.0 33.50 42.50 4 1640 III
14 16 III Owoc, Jakub MP 0 1600 TS Wisła Kraków 5.0 32.00 38.50 4 1580  
15 11 III Nieuważny, Adam MP 0 1600 KKSz Kraków 5.0 30.50 39.00 5 1540  
16 25 IV Byrski, Karol MP 0 1400 KKSz Kraków 5.0 30.50 38.00 5 1600 III
17 10 III Nawalany, Tomasz MP 0 1600 MKS MOS Wieliczka 4.5 37.50 48.50 4 1560  
18 23 IV Szlósarczyk, Hubert MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.5 37.00 47.00 3 1600 III
19 12 III Florek, Remigiusz PK 0 1600 UKS SP 1 Brzozów 4.5 30.50 39.00 4 1500  
20 8 III Miga, Sebastian PK 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.5 30.50 39.00 2 1480  
21 26 IV Kurczyna, Jakub MP 0 1400 TS Wisła Kraków 4.5 25.50 33.50 4 1480  
22 14 III Zborowski, Paweł MP 0 1600 TS Wisła Kraków 4.0 36.00 45.50 4 1500  
23 21 III Bartuzi, Krzysztof PK 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 32.50 42.50 4 1520  
24 18 III Wnęk, Filip MP 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 4.0 29.50 38.50 4 1400  
25 27 IV Górski, Jan MP 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 4.0 29.00 36.00 4 1500  
26 24 IV Wołkow, Antoni MP 0 1400 KKSz Kraków 4.0 26.50 33.50 3 1360  
27 20 III Kołodziej, Oskar MP 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 4.0 23.00 29.50 2 1378  
28 34 V Tomkiewicz, Szymon PK 0 1200 UKS SP 1 Brzozów 3.5 30.50 39.50 2 1356 IV
29 29 IV Prostak, Jakub MP 0 1400 MKS KSOS Kraków 3.5 29.00 36.50 2 1400  
30 35 V Bębenek, Hubert MP 0 1200 UKS MAGNUS Rzezawa 3.5 25.00 33.00 2 1245  
31 30 IV Tomkiewicz, Jakub PK 0 1400 UKS SP 1 Brzozów 3.5 24.00 31.00 2 1289  
32 32 V Starma, Łukasz MP 0 1200 UKS MAGNUS Rzezawa 3.0 25.00 32.00 1 1266  
33 22 IV Bała, Oliwier PK 0 1400 TTSz Tarnobrzeg 3.0 22.50 29.00 2 1178  
34 28 IV Lemański, Wiktor MP 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 2.5 27.00 34.00 1 1222  
35 33 V Synowiec, Dominik MP 0 1200 UKS MAGNUS Rzezawa 1.5 23.00 30.00 0 1067  

                                                                                                              więcej na: www.chessarbiter.com


13-15 czerwca  2014
Niepołomice

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK
dziewczęta  2004-2006
9 rund - P 60'

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Ruz Norma
1 1 II Mirowska, Oliwia PK 1600 GKSz Hetman Pilzno 8.5 35.00 46.50 8 1820  
2 4 II Zabrzańska, Weronika MP 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 8.0 34.50 47.00 8 1760  
3 2 II Janiak, Izabela MP 1600 MKS MOS Wieliczka 6.5 36.00 47.50 6 1640  
4 16 III Mróz, Lena MP 1400 UKS Magnus Rzezawa 5.5 37.50 49.00 5 1580  
5 7 III Hals, Emilia PK 1400 GKSz Hetman Pilzno 5.5 35.50 46.00 5 1510  
6 9 III Zabłocka, Katarzyna MP 1400 UKS GONIEC Staniątki 5.0 30.00 40.50 5 1455  
7 3 II Wójtowicz, Gabriela PK 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 35.50 47.00 4 1500  
8 14 III Zawadzka, Julita MP 1400 UKS GONIEC Staniątki 4.5 27.00 37.00 4 1395  
9 8 III Szumowicz, Weronika PK 1400 GKSz Hetman Pilzno 4.0 35.50 47.00 3 1425  
10 5 II Ligęza, Aleksandra PK 1600 MKS Polonia Przemyśl 4.0 30.50 41.00 4 1420  
11 12 III Pawlak, Emilia MP 1400 KKSz Kraków 4.0 26.50 36.50 4 1375  
12 13 III Matusik, Zuzanna MP 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 24.50 34.50 4 1355  
13 10 III Jamrugiewicz, Weronika PK 1400 UKS SP 1 Brzozów 3.5 26.50 37.00 3 1315  
14 11 III Klima, Julia MP 1400 UKS GONIEC Staniątki 3.5 23.50 32.00 3 1295  
15 6 III Hodur, Izabela PK 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 28.00 36.50 3 1310  
16 17 IV Gładysz, Barbara PK 1250 UKS SP 1 Brzozów 3.0 25.50 32.50 3 1235  
17 18 V Nawrot, Emilia PK 1100 TKSz Tarnobrzeg 2.0 27.50 36.00 2 1155 IV
18 15 III Matusik, Milena MP 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2.0 27.00 35.50 2 1205  

                                                                                                              więcej na: www.chessarbiter.com

 


7 czerwca  2014
Krosno

Mistrzostwa woj.podkarpackiego juniorów do lat 7
juniorzy ur.2007 i młodsi
9 rund - P 15'

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 III Kusiak, Mateusz 1600 RzKSz Rzeszów 7.5 38.00 49.00 1560
2 III Guzik, Michał 1600 KKSz Urania Krosno 6.5 36.00 48.00 1460
3 IV Rzeszuto, Karol 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.5 35.00 46.00 1460
4 IV Bartuzi, Michał 1400 GKSz Hetman Pilzno 6.0 34.50 45.50 1340
5 IV Golik, Przemysław 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.5 38.00 50.00 1360
6 V Tomkiewicz, Dawid 1200 UKS SP 1 Brzozów 5.5 35.50 43.50 1320
7   Czyrek, Jakub 1000 Rzeszów 5.5 33.50 45.00 1320
8 V Wilk, Mateusz 1200 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 37.00 48.50 1360
9 V Regulski, Sebastian 1200 Rzeszów 5.0 36.50 46.00 1289
10 V Mrzygłód, Mikołaj 1200 Tarnobrzeg 5.0 28.00 37.00 1180
11 V Borysławski, Jan 1200 Przemyśl 4.5 37.00 45.00 1240
12 V Krawiec, Jakub 1200 Pilzno 4.5 33.00 41.50 1160
13   Hul, Paweł 1000 Rzeszów 4.5 33.00 41.00 1240
14 V Sok, Szymon 1200 Pilzno 4.5 25.50 34.50 1180
15 V Leończyk, Karol 1200 TKSz Tarnobrzeg 4.0 32.00 42.00 1100
16 V Krakowski, Oliwier 1200 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 29.00 36.00 1060
17   Gazda, Wojciech 1000 Przemyśl 4.0 28.50 36.50 1140
18   Weimer, Adam 1000 Lesko 4.0 23.00 29.50 1022
19   Baran, Wiktor 1000 Krosno 3.5 25.50 33.50 1060
20   Żuk, Sławomir 1000 SP Oleszyce 2.5 26.00 32.00 867
21 V Filip, Wojciech 1200 Rzeszów 1.5 27.00 34.00 840
22   Haptaś, Bartłomiej 1000 Pilzno 1.5 26.00 32.50 860
23   Penar, Kamil 1000 KKSz Urania Krosno 0.0 21.00 27.00 1000
24   Kłym, Aleksander 1000 Krosno 0.0 20.50 26.00 900

                                                                                                               więcej na: www.chessarbiter.com


7 czerwca  2014
Krosno

Mistrzostwa woj.podkarpackiego juniorów do lat 9
juniorzy ur.2005-2006
9 rund - P 15'

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II Babiarz, Arkadiusz 1800 RzKSz Rzeszów 9.0 38.50 49.50 1780
2 IV Słoniec, Adrian 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 7.0 40.00 54.00 1600
3 IV Szpila, Szymon 1400 Leżajski Klub Szachowy MCK 7.0 38.00 51.00 1620
4 IV Tomkiewicz, Jakub 1400 UKS SP 1 Brzozów 6.0 37.00 48.00 1460
5 III Gągała, Piotr 1600 GKSz Hetman Pilzno 6.0 34.50 46.00 1540
6 IV Bochnak, Grzegorz 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.5 38.00 49.00 1460
7 III Miga, Sebastian 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.5 38.00 48.00 1480
8 IV Kowalewski, Paweł 1400 Jasionka 5.5 35.50 47.00 1440
9 V Brzozowski, Sebastian 1200 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 35.50 46.00 1420
10 V Zięba, Filip 1200 Lesko 5.0 34.50 47.50 1380
11 IV Bała, Oliwier 1400 Tarnobrzeg 5.0 33.00 41.50 1320
12   Błaż, Jakub 1000 SP Oleszyce 5.0 32.00 41.50 1280
13 V Tomkiewicz, Szymon 1200 UKS SP 1 Brzozów 5.0 32.00 40.50 1340
14 IV Stańco, Maksim 1400 S-KKS Przemyśl 5.0 28.50 36.50 1280
15 IV Kopij, Oskar 1400 Rogi 5.0 26.50 33.50 1240
16 V Biesiadecki, Adam 1200 Lesko 5.0 26.00 34.50 1200
17 V Gerlach, Kacper 1200 Krosno 5.0 24.00 31.50 1280
18 III Bartuzi, Krzysztof 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.5 38.00 50.50 1440
19 IV Mazurek, Mateusz 1400 S-KKS Przemyśl 4.5 35.50 46.50 1360
20   Butyński, Radosław 1000 SP Oleszyce 4.0 32.50 40.50 1200
21 V Kłym, Oliwier 1200 Krosno 4.0 32.00 41.50 1160
22 IV Wójcik, Maciej 1400 RzKSz Rzeszów 4.0 32.00 41.00 1180
23 V Maciewicz, Remigiusz 1200 S-KKS Przemyśl 4.0 31.50 40.00 1240
24 V Bystrzycki, Jakub 1200 Rogi 4.0 29.50 40.00 1180
25   Gazda, Jakub 1000 Przemyśl 4.0 24.50 31.50 1180
26 V Kandefer, Mateusz 1200 Rogi 3.5 29.50 37.50 1140
27   Warcaba, Maksymilian 1000 SP Oleszyce 3.5 27.00 34.50 1067
28 V Kielar, Wiktor 1200 KKSz Urania MOSiR Krosno 3.5 26.50 34.00 1089
29 V Lochman, Adam 1200 Lesko 3.0 30.50 39.00 1022
30   Mika, Piotr 1000 KKSz Urania MOSiR Krosno 3.0 30.50 38.00 1066
31 V Kluczek, Miłosz 1200 KKSz Urania MOSiR Krosno 3.0 24.00 30.50 1080
32 V Kurcoń, Kacper 1200 Krosno 2.5 25.00 31.50 934
33 V Knap, Patryk 1200 Rogi 2.5 24.50 31.50 934
34   Obirek, Filip 1000 SP Oleszyce 2.0 30.50 37.50 889
35   Cecula, Franciszek 1000 KKSz Urania MOSiR Krosno 2.0 21.00 27.50 960

                                                                                                               więcej na: www.chessarbiter.com


7 czerwca  2014
Krosno

Mistrzostwa woj.podkarpackiego juniorek do lat 9
juniorzy ur.2005-2006
9 rund - P 15'

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R. ChArb. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 5 III Hals, Emilia 0 1400 1394 7.5 35.50 44.50 7 35.5
2 6 III Uliasz, Katarzyna 0 1400 1283 7.0 36.00 46.00 6 35.5
3 7 III Szumowicz, Weronika 0 1400 1287 6.5 36.50 47.50 6 33.0
4 2 II Ligęza, Aleksandra 0 1600 1460 6.0 37.00 48.00 6 28.0
5 3 III Hodur, Izabela 0 1400 1263 5.0 37.50 47.00 5 35.0
6 9 IV Szeląg, Zuzanna 0 1250 1195 5.0 35.50 45.00 5 25.0
7 1 II Gaj, Magdalena 1080 1600 1475 5.0 35.50 44.50 5 28.0
8 10 IV Krzanowska, Liliana 0 1250 1160 5.0 30.00 39.00 5 22.0
9 4 III Mazurek, Maja 0 1400 1253 5.0 29.50 38.50 5 23.0
10 12 IV Świder, Amelia 0 1250 1059 4.5 28.00 37.00 4 18.5
11 8 IV Gładysz, Barbara 0 1250 1070 4.0 29.50 38.00 4 23.0
12 15 V Nawrot, Emilia 0 1100 1046 3.5 33.00 42.00 3 20.0
13 14 V Krzysztyńska, Maria 0 1100 945 3.5 25.00 34.00 2 12.0
14 11 IV Mezglewska, Agata 0 1250 1145 3.0 29.00 36.00 1 15.5
15 13 V Penar, Nikola 0 1100 967 2.5 28.00 37.00 1 13.0
16 17   Łukasik, Oliwia 0 0 0 1.0 26.50 33.50 0 9.0
17 16   Dereng, Kornelia 0 1000 0 1.0 20.50 27.50 0 8.0

                                                                                                               więcej na: www.chessarbiter.com


7 czerwca  2014
Krosno

Mistrzostwa woj.podkarpackiego juniorów do lat 13
juniorzy ur.2001-2002
9 rund - P 15'

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 I Szpar, Miłosz R 1772 2000 LKS Parnas Stara Wieś 8.5 38.00 49.50 2050 0.41
2 II+ Gaj, Szymon R 1494 1900 LKSz GCKiP Czarna 7.5 37.50 49.50 1970 0.10
3 II Piersiak, Krystian R 1315 1800 WKS Górnovia Górno 6.5 38.50 51.00 1910 -0.29
4 III Dźwierzyński, Bartosz 0 1600 KSz Gambit Przeworsk 6.0 37.50 49.00 1790 0.00
5 II Maj, Jan 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 6.0 29.00 37.00 1680 0.00
6 II Guzik, Kacper 1146 1800 KKSz Urania MOSiR Krosno 5.5 34.50 46.00 1760 0.47
7 III Szeląg, Bartłomiej 0 1600 MKS Polonia Przemyśl 5.5 32.50 41.50 1720 0.00
8 III Kozak, Antoni 0 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.0 41.50 50.50 1730 0.00
9 II Stefański, Adam 0 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.0 36.50 47.50 1710 0.00
10 III Gazda, Dominik 0 1600 KKSz Urania MOSiR Krosno 5.0 35.50 47.00 1730 0.00
11 III Wolak, Kamil 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.0 34.00 45.50 1710 0.00
12 III Baran, Michał 0 1600 KS Komunalni Sanok 5.0 32.00 44.00 1720 0.00
13 II Mazur, Tomasz R 1356 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 32.00 43.50 1700 -0.14
14 II Głuch, Paweł 0 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.0 31.50 42.50 1670 0.00
15 III Muszyński, Szymon 0 1600 UKS SP 1 Brzozów 4.5 32.50 39.00 1560 0.00
16 III Wilk, Hubert 0 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.5 29.00 36.00 1580 0.00
17 III Rajchel, Wiktor 0 1600 Dukla 4.0 33.00 43.00 1620 0.00
18 III Krawiec, Mateusz 0 1600 WKS Górnovia Górno 4.0 32.00 42.00 1580 0.00
19 III Pędrak, Mateusz 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 29.50 37.50 1520 0.00
20 III Świszcz, Piotr 0 1600 KKSz Urania MOSiR Krosno 4.0 29.50 37.00 1511 0.00
21 IV Kielar, Paweł 0 1400 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 4.0 27.00 32.50 1422 0.00
22 III Pędrak, Aleksander R 1184 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.0 25.50 31.50 1422 -0.55
23 III Kiołtyka, Rafał 0 1600 Rogi 4.0 23.50 28.50 1378 0.00
24 III Krukar, Sebastian 0 1600 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 4.0 23.00 31.00 1344 0.00
25 IV Pańczuk, Grzegorz 0 1400 S-KKS Przemyśl 3.5 34.50 44.00 1580 0.00
26 III Sypek, Mateusz 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 29.00 37.50 1489 0.00
27 IV Bonk, Emil 0 1400 KS Komunalni Sanok 3.5 21.50 28.00 1311 0.00
28   Tęczar, Jakub 0 1000 Krosno 2.0 26.50 33.00 1200 0.00
29   Mika, Marek 0 1000 KKSz Urania MOSiR Krosno 1.0 25.00 31.50 1066 0.00

                                                                                                               więcej na: www.chessarbiter.com


7 czerwca  2014
Krosno

Mistrzostwa woj.podkarpackiego juniorów do lat 17
juniorzy ur.1997-1998
9 rund - P 15'

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 I++ Lewtak, Dominik R 1877 2100 LKSz GCKiP Czarna 7.5 34.00 44.50 2180 0.08
2 I Mrozowski, Patryk R 1787 2000 KKSz Urania MOSiR Krosno 7.5 33.00 41.00 2160 0.61
3 I Głuszak, Paweł R 1580 2000 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.5 33.50 44.00 2100 1.69
4 I+ Czopor, Maciej R 1675 2100 LKS Parnas Stara Wieś 6.0 34.50 42.50 2040 0.33
5 I Mytych, Rafał R 1577 2000 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.5 36.00 44.00 1955 0.41
6 I Gładysz, Jakub R 1806 2000 UKS SP 1 Brzozów 5.5 35.50 46.00 1977 -0.93
7 II Materniak, Aleksander 0 1800 KS Komunalni Sanok 5.0 34.50 45.00 1933 0.00
8 II Baniak, Łukasz 1691 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.0 31.00 39.00 1789 -2.17
9 II Zubilewicz, Artur 0 1800 S-KKS Przemyśl 4.0 27.50 35.50 1767 0.00
10 II Placek, Mateusz 0 1800 GKSz Hetman Pilzno 3.5 31.00 39.00 1756 0.00
11 II Fałatowicz, Paweł 0 1800 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 3.5 29.50 37.50 1723 0.00
12 II Kostelniuk, Paweł 1485 1800 KS Komunalni Sanok 3.5 25.50 33.50 1689 -0.02
13 III Klocek, Grzegorz 0 1600 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 1.0 28.00 38.50 1500 0.00

                                                                                                               więcej na: www.chessarbiter.com


1 czerwca  2014
Leżajsk

XI MTSz o Uśmiech Dziecka
juniorzy ur.2006 i młodsi
P 15'

 

M-ce Tytuł Nazwisko Imię RFIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 IV Golik, Przemysław 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 8.0 40.00 52.00 1575
2 V Tomkiewicz, Szymon 0 1200 UKS SP 1 Brzozów 7.0 36.00 47.50 1445
3 III Kusiak, Mateusz 0 1600 RzKSz Rzeszów 6.5 37.00 49.00 1480
4 V Ochalik, FIlip 0 1200 Złotniki 6.5 35.50 47.00 1410
5 IV Tomkiewicz, Jakub 0 1400 UKS SP 1 Brzozów 6.0 38.50 50.50 1390
6 V Buba, Piotr 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 6.0 37.50 48.50 1380
7   Zubiak, Mateusz 0 1000 Tomaszów Lubelski 6.0 29.00 37.00 1305
8 V Mazur, Adam 0 1200 KKS Victoria Stalowa Wola 5.5 30.00 38.50 1280
9 IV Bała, Oliwier 0 1400 Tarnobrzeg 5.0 41.00 53.00 1320
10 V Brzozowski, Sebastian 0 1200 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 37.00 46.50 1235
11 IV Krzanowska, Liliana 0 1250 RzKSz Rzeszów 5.0 35.50 45.50 1175
12   Tokarz, Izabela 0 1000 Żołynia 5.0 33.00 42.50 1215
13 V Młynarska, Oliwia 0 1100 Leżajski Klub Szachowy MCK 5.0 31.50 42.00 1225
14 V Nawrot, Emilia 0 1100 Tarnobrzeg 4.5 31.50 40.00 1140
15 IV Wójcik, Maciej 0 1400 RzKSz Rzeszów 4.0 37.50 45.50 1170
16 V Czerwiński, Ryszard 0 1200 Mielec 4.0 37.00 48.00 1145
17 V Leończyk, Karol 0 1200 Tarnobrzeg 4.0 32.50 41.00 1080
18 V Tomkiewicz, Dawid 0 1200 UKS SP 1 Brzozów 4.0 29.00 38.00 1140
19 V Różak, Bartosz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 4.0 27.50 35.50 1160
20   Zygmunt, Weronika 0 1000 Rudnik 4.0 24.00 32.50 1000
21   Sieńkowska, Oliwia 0 1000 Mielec 4.0 23.00 29.50 1060
22   Szlęzak, Małgorzata 0 1000 Wola Mielecka 3.5 26.00 34.00 1045
23   Miga, Dominika 0 1000 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.0 30.00 37.50 980
24 V Mazurkiewicz, Miłosz 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 2.5 29.50 38.00 988
25   Szot, Helena 0 1000 Mielec 2.5 22.00 28.50 910
26   Lasek, Mikołaj 0 1000 Mielec 2.0 24.00 31.00 895
27   Łata, Weronika 0 1000 Majdan Sieniawski 2.0 20.50 26.50 800
28 V Dunicz, Igor 0 1200 Leżajski Klub Szachowy MCK 1.5 22.50 28.00 840

                                                                                                              więcej na: www.chessarbiter.com

 


30 kwietnia - 04 maja 2014
Pstrągowa

Drużynowe Mistrzostwa Polski
III LIGA SZACHOWA (podkarpacie) 2014

P'90+30'

Lista startowa drużyn
Nr Nazwa drużyny Ranking
1 LKS PARNAS Stara Wieś 2009
2 TKSz Tarnobrzeg 1856
3 LKSz GCKiP II Czarna 1814
4 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 1864
5 MKS POLONIA Przemyśl 2046
6 RzKSz Rzeszów 1741
7 RzKSz II Rzeszów 1617
8 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 1880
9 GKSz HETMAN II Pilzno 1712
10 TG SOKÓŁ Mielec 2002

 

 

I - Runda

 
Rozpoczęcie: 2014-04-30 o 17:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 1 17.0 LKS PARNAS Stara Wieś 3,0 - 3,0 TG SOKÓŁ Mielec 14.0 10
  1 5.0 Woźniak, Maciej 0 - 1 Zaskalski, Arkadiusz 6.0 1
  2 4.5 Pulik, Krzysztof 1 - 0 Kopacz, Grzegorz 5.5 2
  3 8.0 Kopczyk, Daniel 1 - 0 Kopacz, Łukasz 4.5 3
  4 7.5 Skomiał, Mateusz ˝ - ˝ Zaskalski, Paweł 8.0 4
  5 8.5 Czopor, Maciej ˝ - ˝ Zaskalski, Dawid 7.5 5
  6 7.5 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 0 - 1 Łapa, Aleksandra 5.0 6
2 2 8.0 TKSz Tarnobrzeg 4,0 - 2,0 GKSz HETMAN II Pilzno 3.0 9
  1 5.0 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Markiewicz, Mateusz 5.5 1
  2 1.5 Czarnecki, Wojciech ˝ - ˝ Draganik, Grzegorz 3.0 2
  3 3.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Uryasz, Tomasz 3.5 3
  4 6.0 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Tatarczany, Piotr 1.5 4
  5 5.0 Baniak, Łukasz 1 - 0 Rogus, Sylwester 2.5 5
  6 3.5 Burdzy, Joanna 0 - 1 Pędrak, Paulina 4.0 6
3 3 13.0 LKSz GCKiP II Czarna 3,0 - 3,0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 6.0 8
  1 4.0 Sygulski, Paweł ˝ - ˝ Samek, Ryszard 2.5 1
  2 5.5 Lewtak, Dominik ˝ - ˝ Piekarski, Łukasz 3.5 2
  3 7.0 Gawiec, Konrad 1 - 0 Pasionek, Ariel 4.0 3
  4 4.5 Miś, Mieszko ˝ - ˝ Krynicki, Henryk 2.0 4
  5 5.0 Gaj, Szymon 0 - 1 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 7.5 Święch, Joanna ˝ - ˝ Michalska-Konik, Marta 4.5 6
4 4 4.0 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 3,0 - 3,0 RzKSz II Rzeszów 3.0 7
  2 2.0 Przybek, Tomasz ˝ - ˝ Świgoń, Tomasz 1.5 1
  3 5.5 Mroczek, Jacek 0 - 1 Babiarz, Mariusz 3.5 2
  4 2.5 Rzeszutek, Jerzy 1 - 0 Łuka, Marek 0.0 3
  5 5.0 Mytych, Rafał 1 - 0 Wąsik, Roman 1.5 4
  7 2.0 Kliś, Michał 0 - 1 Babiarz, Arkadiusz 2.5 5
  6 2.0 Flisiak, Iwona ˝ - ˝ Łuka, Agnieszka 3.0 6
5 5 14.0 MKS POLONIA Przemyśl 3,5 - 2,5 RzKSz Rzeszów 8.0 6
  2 5.5 Muc, Marcin 0 - 1 Gierulski, Kamil 7.0 1
  3 7.5 Fistek, Dariusz 1 - 0 Łuka, Krzysztof 5.0 2
  4 3.5 Woźny, Tomasz ˝ - ˝ Ziemniak, Piotr 5.0 3
  5 0.0 Pańczak, Tomasz 0 - 1 Nowakowski, Jacek 6.0 4
  7 5.5 Krzywoń, Leszek 1 - 0 Woźniak, Grzegorz 3.0 5
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 1 - 0 Wąsik, Justyna 3.5 6

 

 

II - Runda

 
Rozpoczęcie: 2014-05-01 o 09:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 14.0 TG SOKÓŁ Mielec 4,5 - 1,5 RzKSz Rzeszów 8.0 6
  1 6.0 Zaskalski, Arkadiusz 1 - 0 Gierulski, Kamil 7.0 1
  2 5.5 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Łuka, Krzysztof 5.0 2
  3 4.5 Kopacz, Łukasz ˝ - ˝ Ziemniak, Piotr 5.0 3
  4 8.0 Zaskalski, Paweł ˝ - ˝ Nowakowski, Jacek 6.0 4
  5 7.5 Zaskalski, Dawid 1 - 0 Woźniak, Grzegorz 3.0 5
  6 5.0 Łapa, Aleksandra 1 - 0 Wąsik, Justyna 3.5 6
2 7 3.0 RzKSz II Rzeszów 0,5 - 5,5 MKS POLONIA Przemyśl 14.0 5
  1 1.5 Świgoń, Tomasz 0 - 1 Rawicz, Karol 5.5 1
  2 3.5 Babiarz, Mariusz 0 - 1 Muc, Marcin 5.5 2
  3 0.0 Łuka, Marek 0 - 1 Fistek, Dariusz 7.5 3
  4 1.5 Wąsik, Roman ˝ - ˝ Woźny, Tomasz 3.5 4
  5 2.5 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Krzywoń, Leszek 5.5 7
  6 3.0 Łuka, Agnieszka 0 - 1 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
3 8 6.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 4,0 - 2,0 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 4.0 4
  1 2.5 Samek, Ryszard 1 - 0 Przybek, Tomasz 2.0 2
  2 3.5 Piekarski, Łukasz ˝ - ˝ Mroczek, Jacek 5.5 3
  3 4.0 Pasionek, Ariel ˝ - ˝ Rzeszutek, Jerzy 2.5 4
  4 2.0 Krynicki, Henryk 0 - 1 Mytych, Rafał 5.0 5
  5 4.5 Borukało, Zdzisław 1 - 0 Kliś, Michał 2.0 7
  6 4.5 Michalska-Konik, Marta 1 - 0 Flisiak, Iwona 2.0 6
4 9 3.0 GKSz HETMAN II Pilzno 2,0 - 4,0 LKSz GCKiP II Czarna 13.0 3
  1 5.5 Markiewicz, Mateusz 1 - 0 Sygulski, Paweł 4.0 1
  2 3.0 Draganik, Grzegorz 1 - 0 Lewtak, Dominik 5.5 2
  3 3.5 Uryasz, Tomasz 0 - 1 Gawiec, Konrad 7.0 3
  4 1.5 Tatarczany, Piotr 0 - 1 Miś, Mieszko 4.5 4
  5 2.5 Rogus, Sylwester 0 - 1 Gaj, Szymon 5.0 5
  6 4.0 Pędrak, Paulina 0 - 1 Święch, Joanna 7.5 6
5 1 17.0 LKS PARNAS Stara Wieś 5,0 - 1,0 TKSz Tarnobrzeg 8.0 2
  1 5.0 Woźniak, Maciej 1 - 0 Czajkowski, Ryszard 5.0 1
  2 4.5 Pulik, Krzysztof 1 - 0 Czarnecki, Wojciech 1.5 2
  3 8.0 Kopczyk, Daniel 1 - 0 Juszczuk, Grzegorz 3.0 3
  4 7.5 Skomiał, Mateusz 0 - 1 Nowicki, Andrzej 6.0 4
  5 8.5 Czopor, Maciej 1 - 0 Baniak, Łukasz 5.0 5
  6 7.5 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 1 - 0 Burdzy, Joanna 3.5 6

 

 

III - Runda

Rozpoczęcie: 2014-05-01 o 15:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 2 8.0 TKSz Tarnobrzeg 3,0 - 3,0 TG SOKÓŁ Mielec 14.0 10
  1 5.0 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Zaskalski, Arkadiusz 6.0 1
  2 1.5 Czarnecki, Wojciech ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz 5.5 2
  3 3.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Kopacz, Łukasz 4.5 3
  4 6.0 Nowicki, Andrzej 0 - 1 Zaskalski, Paweł 8.0 4
  5 5.0 Baniak, Łukasz 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 5
  6 3.5 Burdzy, Joanna 1 - 0 Łapa, Aleksandra 5.0 6
2 3 13.0 LKSz GCKiP II Czarna 2,0 - 4,0 LKS PARNAS Stara Wieś 17.0 1
  1 4.0 Sygulski, Paweł 0 - 1 Woźniak, Maciej 5.0 1
  2 5.5 Lewtak, Dominik ˝ - ˝ Pulik, Krzysztof 4.5 2
  3 7.0 Gawiec, Konrad 1 - 0 Kopczyk, Daniel 8.0 3
  4 4.5 Miś, Mieszko 0 - 1 Skomiał, Mateusz 7.5 4
  5 5.0 Gaj, Szymon 0 - 1 Czopor, Maciej 8.5 5
  6 7.5 Święch, Joanna ˝ - ˝ Krzyżanowska-Żądło, Lidia 7.5 6
3 4 4.0 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 3,0 - 3,0 GKSz HETMAN II Pilzno 3.0 9
  2 2.0 Przybek, Tomasz 0 - 1 Markiewicz, Mateusz 5.5 1
  3 5.5 Mroczek, Jacek 1 - 0 Draganik, Grzegorz 3.0 2
  4 2.5 Rzeszutek, Jerzy 1 - 0 Uryasz, Tomasz 3.5 3
  5 5.0 Mytych, Rafał ˝ - ˝ Tatarczany, Piotr 1.5 4
  7 2.0 Kliś, Michał 0 - 1 Rogus, Sylwester 2.5 5
  6 2.0 Flisiak, Iwona ˝ - ˝ Pędrak, Paulina 4.0 6
4 5 14.0 MKS POLONIA Przemyśl 3,5 - 2,5 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 6.0 8
  1 5.5 Rawicz, Karol 0 - 1 Samek, Ryszard 2.5 1
  2 5.5 Muc, Marcin ˝ - ˝ Piekarski, Łukasz 3.5 2
  3 7.5 Fistek, Dariusz 1 - 0 Pasionek, Ariel 4.0 3
  4 3.5 Woźny, Tomasz 1 - 0 Krynicki, Henryk 2.0 4
  7 5.5 Krzywoń, Leszek ˝ - ˝ Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata ˝ - ˝ Michalska-Konik, Marta 4.5 6
5 6 8.0 RzKSz Rzeszów 5,5 - 0,5 RzKSz II Rzeszów 3.0 7
  1 7.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Świgoń, Tomasz 1.5 1
  2 5.0 Łuka, Krzysztof 1 - 0 Babiarz, Mariusz 3.5 2
  3 5.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Łuka, Marek 0.0 3
  4 6.0 Nowakowski, Jacek 1 - 0 Wąsik, Roman 1.5 4
  5 3.0 Woźniak, Grzegorz 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz 2.5 5
  6 3.5 Wąsik, Justyna ˝ - ˝ Łuka, Agnieszka 3.0 6

 

 

IV - Runda

 
Rozpoczęcie: 2014-05-02 o 09:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 14.0 TG SOKÓŁ Mielec 5,0 - 1,0 RzKSz II Rzeszów 3.0 7
  1 6.0 Zaskalski, Arkadiusz 1 - 0 Świgoń, Tomasz 1.5 1
  2 5.5 Kopacz, Grzegorz 1 - 0 Babiarz, Mariusz 3.5 2
  3 4.5 Kopacz, Łukasz 1 - 0 Łuka, Marek 0.0 3
  4 8.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Wąsik, Roman 1.5 4
  5 7.5 Zaskalski, Dawid 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz 2.5 5
  6 5.0 Łapa, Aleksandra 0 - 1 Łuka, Agnieszka 3.0 6
2 8 6.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 1,5 - 4,5 RzKSz Rzeszów 8.0 6
  1 2.5 Samek, Ryszard 0 - 1 Gierulski, Kamil 7.0 1
  2 3.5 Piekarski, Łukasz ˝ - ˝ Łuka, Krzysztof 5.0 2
  3 4.0 Pasionek, Ariel 0 - 1 Ziemniak, Piotr 5.0 3
  4 2.0 Krynicki, Henryk 0 - 1 Nowakowski, Jacek 6.0 4
  5 4.5 Borukało, Zdzisław ˝ - ˝ Woźniak, Grzegorz 3.0 5
  6 4.5 Michalska-Konik, Marta ˝ - ˝ Wąsik, Justyna 3.5 6
3 9 3.0 GKSz HETMAN II Pilzno 2,5 - 3,5 MKS POLONIA Przemyśl 14.0 5
  1 5.5 Markiewicz, Mateusz ˝ - ˝ Rawicz, Karol 5.5 1
  2 3.0 Draganik, Grzegorz 0 - 1 Muc, Marcin 5.5 2
  3 3.5 Uryasz, Tomasz ˝ - ˝ Fistek, Dariusz 7.5 3
  4 1.5 Tatarczany, Piotr ˝ - ˝ Woźny, Tomasz 3.5 4
  5 2.5 Rogus, Sylwester 0 - 1 Krzywoń, Leszek 5.5 7
  6 4.0 Pędrak, Paulina 1 - 0 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
4 1 17.0 LKS PARNAS Stara Wieś 5,5 - 0,5 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 4.0 4
  1 5.0 Woźniak, Maciej 1 - 0 Przybek, Tomasz 2.0 2
  2 4.5 Pulik, Krzysztof ˝ - ˝ Mroczek, Jacek 5.5 3
  3 8.0 Kopczyk, Daniel 1 - 0 Mytych, Rafał 5.0 5
  4 7.5 Skomiał, Mateusz 1 - 0 Skiba, Krzysztof 0.0 8
  5 8.5 Czopor, Maciej 1 - 0 Pondo, Augustyn 0.5 9
  6 7.5 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 1 - 0 Flisiak, Iwona 2.0 6
5 2 8.0 TKSz Tarnobrzeg 1,0 - 5,0 LKSz GCKiP II Czarna 13.0 3
  1 5.0 Czajkowski, Ryszard 0 - 1 Sygulski, Paweł 4.0 1
  2 1.5 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Lewtak, Dominik 5.5 2
  3 3.0 Juszczuk, Grzegorz 0 - 1 Gawiec, Konrad 7.0 3
  4 6.0 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Miś, Mieszko 4.5 4
  5 5.0 Baniak, Łukasz 0 - 1 Gaj, Szymon 5.0 5
  6 3.5 Burdzy, Joanna 0 - 1 Święch, Joanna 7.5 6

 

V - Runda

 
Rozpoczęcie: 2014-05-02 o 15:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 3 13.0 LKSz GCKiP II Czarna 2,0 - 4,0 TG SOKÓŁ Mielec 14.0 10
  1 4.0 Sygulski, Paweł ˝ - ˝ Zaskalski, Arkadiusz 6.0 1
  2 5.5 Lewtak, Dominik 0 - 1 Kopacz, Grzegorz 5.5 2
  3 7.0 Gawiec, Konrad 1 - 0 Kopacz, Łukasz 4.5 3
  4 4.5 Miś, Mieszko 0 - 1 Zaskalski, Paweł 8.0 4
  5 5.0 Gaj, Szymon 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 5
  6 7.5 Święch, Joanna ˝ - ˝ Łapa, Aleksandra 5.0 6
2 4 4.0 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 1,5 - 4,5 TKSz Tarnobrzeg 8.0 2
  2 2.0 Przybek, Tomasz 0 - 1 Czajkowski, Ryszard 5.0 1
  3 5.5 Mroczek, Jacek 1 - 0 Czarnecki, Wojciech 1.5 2
  5 5.0 Mytych, Rafał ˝ - ˝ Juszczuk, Grzegorz 3.0 3
  8 0.0 Skiba, Krzysztof 0 - 1 Nowicki, Andrzej 6.0 4
  9 0.5 Pondo, Augustyn 0 - 1 Baniak, Łukasz 5.0 5
  6 2.0 Flisiak, Iwona 0 - 1 Burdzy, Joanna 3.5 6
3 5 14.0 MKS POLONIA Przemyśl 2,0 - 4,0 LKS PARNAS Stara Wieś 17.0 1
  1 5.5 Rawicz, Karol 1 - 0 Woźniak, Maciej 5.0 1
  2 5.5 Muc, Marcin 1 - 0 Pulik, Krzysztof 4.5 2
  3 7.5 Fistek, Dariusz 0 - 1 Kopczyk, Daniel 8.0 3
  4 3.5 Woźny, Tomasz 0 - 1 Skomiał, Mateusz 7.5 4
  7 5.5 Krzywoń, Leszek 0 - 1 Czopor, Maciej 8.5 5
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 0 - 1 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 7.5 6
4 6 8.0 RzKSz Rzeszów 5,5 - 0,5 GKSz HETMAN II Pilzno 3.0 9
  1 7.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Markiewicz, Mateusz 5.5 1
  2 5.0 Łuka, Krzysztof ˝ - ˝ Draganik, Grzegorz 3.0 2
  3 5.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Uryasz, Tomasz 3.5 3
  4 6.0 Nowakowski, Jacek 1 - 0 Tatarczany, Piotr 1.5 4
  5 3.0 Woźniak, Grzegorz 1 - 0 Rogus, Sylwester 2.5 5
  6 3.5 Wąsik, Justyna 1 - 0 Pędrak, Paulina 4.0 6
5 7 3.0 RzKSz II Rzeszów 2,0 - 4,0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 6.0 8
  1 1.5 Świgoń, Tomasz 1 - 0 Samek, Ryszard 2.5 1
  2 3.5 Babiarz, Mariusz ˝ - ˝ Piekarski, Łukasz 3.5 2
  3 0.0 Łuka, Marek 0 - 1 Pasionek, Ariel 4.0 3
  4 1.5 Wąsik, Roman 0 - 1 Krynicki, Henryk 2.0 4
  5 2.5 Babiarz, Arkadiusz ˝ - ˝ Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 3.0 Łuka, Agnieszka 0 - 1 Michalska-Konik, Marta 4.5 6

 

VI - Runda

Rozpoczęcie: 2014-05-03 o 09:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 14.0 TG SOKÓŁ Mielec 5,0 - 1,0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 6.0 8
  1 6.0 Zaskalski, Arkadiusz 1 - 0 Piekarski, Łukasz 3.5 2
  2 5.5 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Pasionek, Ariel 4.0 3
  3 4.5 Kopacz, Łukasz 1 - 0 Krynicki, Henryk 2.0 4
  4 8.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  5 7.5 Zaskalski, Dawid 1 - 0 Krynicki, Grzegorz 0.5 7
  6 5.0 Łapa, Aleksandra ˝ - ˝ Michalska-Konik, Marta 4.5 6
2 9 3.0 GKSz HETMAN II Pilzno 2,5 - 3,5 RzKSz II Rzeszów 3.0 7
  1 5.5 Markiewicz, Mateusz 1 - 0 Świgoń, Tomasz 1.5 1
  2 3.0 Draganik, Grzegorz 0 - 1 Babiarz, Mariusz 3.5 2
  3 3.5 Uryasz, Tomasz 1 - 0 Łuka, Marek 0.0 3
  4 1.5 Tatarczany, Piotr 0 - 1 Wąsik, Roman 1.5 4
  5 2.5 Rogus, Sylwester 0 - 1 Babiarz, Arkadiusz 2.5 5
  6 4.0 Pędrak, Paulina ˝ - ˝ Łuka, Agnieszka 3.0 6
3 1 17.0 LKS PARNAS Stara Wieś 4,0 - 2,0 RzKSz Rzeszów 8.0 6
  1 5.0 Woźniak, Maciej 0 - 1 Gierulski, Kamil 7.0 1
  2 4.5 Pulik, Krzysztof 0 - 1 Łuka, Krzysztof 5.0 2
  3 8.0 Kopczyk, Daniel 1 - 0 Ziemniak, Piotr 5.0 3
  4 7.5 Skomiał, Mateusz 1 - 0 Nowakowski, Jacek 6.0 4
  5 8.5 Czopor, Maciej 1 - 0 Woźniak, Grzegorz 3.0 5
  6 7.5 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 1 - 0 Wąsik, Justyna 3.5 6
4 2 8.0 TKSz Tarnobrzeg 1,0 - 5,0 MKS POLONIA Przemyśl 14.0 5
  1 5.0 Czajkowski, Ryszard ˝ - ˝ Rawicz, Karol 5.5 1
  2 1.5 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Muc, Marcin 5.5 2
  3 3.0 Juszczuk, Grzegorz 0 - 1 Fistek, Dariusz 7.5 3
  4 6.0 Nowicki, Andrzej 0 - 1 Woźny, Tomasz 3.5 4
  5 5.0 Baniak, Łukasz 0 - 1 Krzywoń, Leszek 5.5 7
  6 3.5 Burdzy, Joanna ˝ - ˝ Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
5 3 13.0 LKSz GCKiP II Czarna 3,5 - 2,5 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 4.0 4
  1 4.0 Sygulski, Paweł ˝ - ˝ Stefański, Robert 0.5 1
  2 5.5 Lewtak, Dominik 1 - 0 Przybek, Tomasz 2.0 2
  3 7.0 Gawiec, Konrad 0 - 1 Mroczek, Jacek 5.5 3
  4 4.5 Miś, Mieszko 1 - 0 Rzeszutek, Jerzy 2.5 4
  5 5.0 Gaj, Szymon 0 - 1 Mytych, Rafał 5.0 5
  6 7.5 Święch, Joanna 1 - 0 Flisiak, Iwona 2.0 6

 

 

VII - Runda

 
Rozpoczęcie: 2014-05-03 o 15:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 4 4.0 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 0,5 - 5,5 TG SOKÓŁ Mielec 14.0 10
  1 0.5 Stefański, Robert 0 - 1 Zaskalski, Arkadiusz 6.0 1
  2 2.0 Przybek, Tomasz ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz 5.5 2
  3 5.5 Mroczek, Jacek 0 - 1 Kopacz, Łukasz 4.5 3
  4 2.5 Rzeszutek, Jerzy 0 - 1 Zaskalski, Paweł 8.0 4
  5 5.0 Mytych, Rafał 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 5
  6 2.0 Flisiak, Iwona 0 - 1 Łapa, Aleksandra 5.0 6
2 5 14.0 MKS POLONIA Przemyśl 2,0 - 4,0 LKSz GCKiP II Czarna 13.0 3
  1 5.5 Rawicz, Karol 1 - 0 Sygulski, Paweł 4.0 1
  2 5.5 Muc, Marcin 0 - 1 Lewtak, Dominik 5.5 2
  3 7.5 Fistek, Dariusz 1 - 0 Gawiec, Konrad 7.0 3
  4 3.5 Woźny, Tomasz 0 - 1 Miś, Mieszko 4.5 4
  7 5.5 Krzywoń, Leszek 0 - 1 Gaj, Szymon 5.0 5
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 0 - 1 Święch, Joanna 7.5 6
3 6 8.0 RzKSz Rzeszów 4,5 - 1,5 TKSz Tarnobrzeg 8.0 2
  1 7.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Czajkowski, Ryszard 5.0 1
  2 5.0 Łuka, Krzysztof 1 - 0 Czarnecki, Wojciech 1.5 2
  3 5.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Juszczuk, Grzegorz 3.0 3
  4 6.0 Nowakowski, Jacek ˝ - ˝ Nowicki, Andrzej 6.0 4
  5 3.0 Woźniak, Grzegorz 0 - 1 Baniak, Łukasz 5.0 5
  6 3.5 Wąsik, Justyna 1 - 0 Burdzy, Joanna 3.5 6
4 7 3.0 RzKSz II Rzeszów 0,5 - 5,5 LKS PARNAS Stara Wieś 17.0 1
  1 1.5 Świgoń, Tomasz 0 - 1 Woźniak, Maciej 5.0 1
  2 3.5 Babiarz, Mariusz ˝ - ˝ Pulik, Krzysztof 4.5 2
  3 0.0 Łuka, Marek 0 - 1 Kopczyk, Daniel 8.0 3
  4 1.5 Wąsik, Roman 0 - 1 Skomiał, Mateusz 7.5 4
  5 2.5 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Czopor, Maciej 8.5 5
  6 3.0 Łuka, Agnieszka 0 - 1 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 7.5 6
5 8 6.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 1,5 - 4,5 GKSz HETMAN II Pilzno 3.0 9
  2 3.5 Piekarski, Łukasz ˝ - ˝ Markiewicz, Mateusz 5.5 1
  3 4.0 Pasionek, Ariel 0 - 1 Draganik, Grzegorz 3.0 2
  4 2.0 Krynicki, Henryk 0 - 1 Uryasz, Tomasz 3.5 3
  5 4.5 Borukało, Zdzisław ˝ - ˝ Tatarczany, Piotr 1.5 4
  7 0.5 Krynicki, Grzegorz ˝ - ˝ Rogus, Sylwester 2.5 5
  6 4.5 Michalska-Konik, Marta 0 - 1 Pędrak, Paulina 4.0 6
 

 

 

VIII - Runda

 
Rozpoczęcie: 2014-05-04 o 08:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 14.0 TG SOKÓŁ Mielec 4,0 - 2,0 GKSz HETMAN II Pilzno 3.0 9
  1 6.0 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Markiewicz, Mateusz 5.5 1
  2 5.5 Kopacz, Grzegorz 1 - 0 Draganik, Grzegorz 3.0 2
  3 4.5 Kopacz, Łukasz ˝ - ˝ Uryasz, Tomasz 3.5 3
  4 8.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Tatarczany, Piotr 1.5 4
  5 7.5 Zaskalski, Dawid 0 - 1 Rogus, Sylwester 2.5 5
  6 5.0 Łapa, Aleksandra 1 - 0 Pędrak, Paulina 4.0 6
2 1 17.0 LKS PARNAS Stara Wieś 5,0 - 1,0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 6.0 8
  1 5.0 Woźniak, Maciej 1 - 0 Piekarski, Łukasz 3.5 2
  2 4.5 Pulik, Krzysztof 0 - 1 Pasionek, Ariel 4.0 3
  3 8.0 Kopczyk, Daniel 1 - 0 Krynicki, Henryk 2.0 4
  4 7.5 Skomiał, Mateusz 1 - 0 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  5 8.5 Czopor, Maciej 1 - 0 Krynicki, Grzegorz 0.5 7
  6 7.5 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 1 - 0 Michalska-Konik, Marta 4.5 6
3 2 8.0 TKSz Tarnobrzeg 5,0 - 1,0 RzKSz II Rzeszów 3.0 7
  1 5.0 Czajkowski, Ryszard + / - Świgoń, Tomasz 1.5 1
  2 1.5 Czarnecki, Wojciech ˝ - ˝ Babiarz, Mariusz 3.5 2
  3 3.0 Juszczuk, Grzegorz 1 - 0 Łuka, Marek 0.0 3
  4 6.0 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Wąsik, Roman 1.5 4
  5 5.0 Baniak, Łukasz 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz 2.5 5
  6 3.5 Burdzy, Joanna ˝ - ˝ Łuka, Agnieszka 3.0 6
4 3 13.0 LKSz GCKiP II Czarna 4,0 - 2,0 RzKSz Rzeszów 8.0 6
  1 4.0 Sygulski, Paweł ˝ - ˝ Gierulski, Kamil 7.0 1
  2 5.5 Lewtak, Dominik ˝ - ˝ Łuka, Krzysztof 5.0 2
  3 7.0 Gawiec, Konrad 1 - 0 Ziemniak, Piotr 5.0 3
  4 4.5 Miś, Mieszko 0 - 1 Nowakowski, Jacek 6.0 4
  5 5.0 Gaj, Szymon 1 - 0 Woźniak, Grzegorz 3.0 5
  6 7.5 Święch, Joanna 1 - 0 Wąsik, Justyna 3.5 6
5 4 4.0 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 2,5 - 3,5 MKS POLONIA Przemyśl 14.0 5
  2 2.0 Przybek, Tomasz ˝ - ˝ Rawicz, Karol 5.5 1
  3 5.5 Mroczek, Jacek ˝ - ˝ Muc, Marcin 5.5 2
  5 5.0 Mytych, Rafał 0 - 1 Fistek, Dariusz 7.5 3
  7 2.0 Kliś, Michał 1 - 0 Woźny, Tomasz 3.5 4
  9 0.5 Pondo, Augustyn 0 - 1 Krzywoń, Leszek 5.5 7
  6 2.0 Flisiak, Iwona ˝ - ˝ Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6

 

IX - Runda (ostatnia)

 
Rozpoczęcie: 2014-05-04 o 13:30
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 5 14.0 MKS POLONIA Przemyśl 3,5 - 2,5 TG SOKÓŁ Mielec 14.0 10
  1 5.5 Rawicz, Karol 1 - 0 Zaskalski, Arkadiusz 6.0 1
  2 5.5 Muc, Marcin ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz 5.5 2
  3 7.5 Fistek, Dariusz 1 - 0 Kopacz, Łukasz 4.5 3
  4 3.5 Woźny, Tomasz 0 - 1 Zaskalski, Paweł 8.0 4
  7 5.5 Krzywoń, Leszek 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 5
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 1 - 0 Łapa, Aleksandra 5.0 6
2 6 8.0 RzKSz Rzeszów 1,5 - 4,5 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 4.0 4
  1 7.0 Gierulski, Kamil ˝ - ˝ Przybek, Tomasz 2.0 2
  2 5.0 Łuka, Krzysztof 0 - 1 Mroczek, Jacek 5.5 3
  3 5.0 Ziemniak, Piotr 0 - 1 Mytych, Rafał 5.0 5
  4 6.0 Nowakowski, Jacek 0 - 1 Kliś, Michał 2.0 7
  5 3.0 Woźniak, Grzegorz ˝ - ˝ Pondo, Augustyn 0.5 9
  6 3.5 Wąsik, Justyna ˝ - ˝ Flisiak, Iwona 2.0 6
3 7 3.0 RzKSz II Rzeszów 0,0 - 6,0 LKSz GCKiP II Czarna 13.0 3
  1 1.5 Świgoń, Tomasz - / + Sygulski, Paweł 4.0 1
  2 3.5 Babiarz, Mariusz 0 - 1 Lewtak, Dominik 5.5 2
  3 0.0 Łuka, Marek 0 - 1 Gawiec, Konrad 7.0 3
  4 1.5 Wąsik, Roman 0 - 1 Miś, Mieszko 4.5 4
  5 2.5 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Gaj, Szymon 5.0 5
  6 3.0 Łuka, Agnieszka 0 - 1 Święch, Joanna 7.5 6
4 8 6.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 3,0 - 3,0 TKSz Tarnobrzeg 8.0 2
  2 3.5 Piekarski, Łukasz ˝ - ˝ Czajkowski, Ryszard 5.0 1
  3 4.0 Pasionek, Ariel 1 - 0 Czarnecki, Wojciech 1.5 2
  4 2.0 Krynicki, Henryk ˝ - ˝ Juszczuk, Grzegorz 3.0 3
  5 4.5 Borukało, Zdzisław ˝ - ˝ Nowicki, Andrzej 6.0 4
  7 0.5 Krynicki, Grzegorz 0 - 1 Baniak, Łukasz 5.0 5
  6 4.5 Michalska-Konik, Marta ˝ - ˝ Burdzy, Joanna 3.5 6
5 9 3.0 GKSz HETMAN II Pilzno 1,0 - 5,0 LKS PARNAS Stara Wieś 17.0 1
  1 5.5 Markiewicz, Mateusz 1 - 0 Woźniak, Maciej 5.0 1
  2 3.0 Draganik, Grzegorz 0 - 1 Pulik, Krzysztof 4.5 2
  3 3.5 Uryasz, Tomasz 0 - 1 Kopczyk, Daniel 8.0 3
  4 1.5 Tatarczany, Piotr 0 - 1 Skomiał, Mateusz 7.5 4
  5 2.5 Rogus, Sylwester 0 - 1 Czopor, Maciej 8.5 5
  6 4.0 Pędrak, Paulina 0 - 1 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 7.5 6

 

WYNIKI

M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt.
1 1 LKS PARNAS Stara Wieś 2009 17.0 41.0
2 10 TG SOKÓŁ Mielec 2002 14.0 36.5
3 5 MKS POLONIA Przemyśl 2046 14.0 32.0
4 3 LKSz GCKiP II Czarna 1814 13.0 33.5
5 6 RzKSz Rzeszów 1741 8.0 29.5
6 2 TKSz Tarnobrzeg 1856 8.0 24.0
7 8 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 1880 6.0 21.5
8 4 TSz SKOCZEK Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp. 1864 4.0 20.0
9 9 GKSz HETMAN II Pilzno 1712 3.0 20.0
10 7 RzKSz II Rzeszów 1617 3.0 12.0

 

wyniki indywidualne

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R.uzysk. %
1 k Czajkowski, Ryszard 2096 2200 1 0 1 0 1 ˝ 0 + ˝ 2156 55,55
2 I+ Czarnecki, Wojciech 2040 2100 ˝ 0 ˝ 0 0 0 0 ˝ 0 1860 16,66
3 I Juszczuk, Grzegorz 1888 2000 ˝ 0 ˝ 0 ˝ 0 0 1 ˝ 1900 33,33
4 II+ Nowicki, Andrzej 1839 1900 1 1 0 1 1 0 ˝ 1 ˝ 2060 66,66
5 II Baniak, Łukasz 1711 1800 1 0 0 0 1 0 1 1 1 1960 55,55
6 I Burdzy, Joanna 1560 1800 0 0 1 0 1 ˝ 0 ˝ ˝ 1720 38,88

                                                                                                                 więcej na: www.chessarbiter.com

 


11 kwietnia 2014
Niepołomice

"Krok do Sukcesu" Turniej - 1
chłopcy ur.2005-2006
7 rund - P'15

 
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz
1 1 II Babiarz, Arkadiusz R 1331 1800 RzKSz Rzeszów 6.5 24.00 33.00 6 27.5 1850
2 5 III Druzgała, Grzegorz 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 6.0 22.50 31.50 6 25.0 1750
3 12 IV Armuła, Karol 0 1400 KKSz Kraków 5.5 23.00 32.50 5 22.5 1650
4 6 III Pacek, Adam 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.5 22.00 31.00 5 24.0 1700
5 2 III Klimczak, Oliwier 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.0 23.00 31.50 5 22.0 1625
6 14 IV Nawalany, Tomasz 0 1400 MKS MOS Wieliczka 5.0 22.50 32.00 5 21.0 1575
7 19 IV Wnęk, Filip 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 5.0 20.50 28.00 5 19.0 1575
8 8 III Cichoń, Bartłomiej 0 1600 MKS KSOS Kraków 5.0 19.00 27.50 5 19.0 1550
9 26 V Józefczyk, Szymon 0 1200 Kraków 5.0 18.00 25.00 5 16.0 1475
10 21 IV Krupiński, Mikołaj 0 1400 SP 100 Kraków 5.0 18.00 24.00 5 18.0 1457
11 3 III Knapik, Kamil 0 1600 MKS MOS Wieliczka 4.5 21.00 29.50 4 21.0 1500
12 22 IV Środa, Bartłomiej 0 1400 UKS SP8 Chrzanów 4.5 16.00 22.50 4 18.5 1325
13 7 III Kołodziej, Oskar 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 4.0 22.50 33.00 4 20.0 1525
14 9 III Bartman, Ksawery 0 1600 MKS MOS Wieliczka 4.0 22.00 30.00 4 19.0 1475
15 4 III Kordula, Grzegorz 0 1600 MAZSzach w Warszawie 4.0 21.50 31.00 4 19.0 1500
16 11 IV Byrski, Karol 0 1400 KKSz Kraków 4.0 20.50 26.50 4 19.0 1450
17 17 IV Lemański, Wiktor 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 4.0 20.00 28.00 4 17.0 1375
18 15 IV Bała, Oliwier 0 1400 Tarnobrzeg 4.0 18.50 25.00 4 16.0 1375
19 16 IV Wasik, Adam 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.0 17.50 23.00 4 16.0 1375
20 20 IV Szlósarczyk, Hubert 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.0 17.00 22.50 4 16.0 1350
21 46   Rozumek, Michał 0 1000 UKS VICTORIA Łowczów 4.0 16.50 23.00 4 15.0 1325
22 31 V Śliwa, Leon 0 1200 MKS MOS Wieliczka 4.0 15.50 21.00 4 13.0 1325
23 35 V Starma, Łukasz 0 1200 UKS Magnus Rzezawa 4.0 14.50 20.50 4 12.0 1325
24 10 IV Górski, Jan 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 3.5 20.00 27.00 3 18.5 1350
25 39   Bębenek, Hubert 0 1000 UKS Magnus Rzezawa 3.5 17.50 24.00 3 16.5 1325
26 36 V Synowiec, Dominik 0 1200 UKS Magnus Rzezawa 3.0 19.00 27.00 3 13.0 1300
27 18 IV Górowski, Bartosz 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 18.00 26.50 3 13.0 1200
28 25 IV Gołda, Dawid 0 1400 KKSz Kraków 3.0 18.00 26.50 3 11.0 1350
29 23 IV Mól, Kamil 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 17.50 24.00 3 15.0 1200
30 38   Bałut, Tomasz 0 1000 UKS VICTORIA Łowczów 3.0 17.00 24.00 3 11.0 1225
31 28 V Koza, Jakub 0 1200 UKS GONIEC Staniątki 3.0 16.50 22.50 3 9.0 1125
32 30 V Małecki, Przemysław 0 1200 UKS SP8 Chrzanów 3.0 16.00 22.50 3 12.0 1172
33 32 V Więckowski, Kacper 0 1200 UKS GONIEC Staniątki 3.0 14.50 21.50 3 11.0 1250
34 29 V Lemek, Antoni 0 1200 MKS KSOS Kraków 3.0 14.50 21.50 3 10.0 1125
35 33 V Piętka, Bartłomiej 0 1200 MKS MOS Wieliczka 3.0 14.50 20.50 3 9.0 1150
36 27 V Świerczek, Konrad 0 1200 UKS GONIEC Staniątki 3.0 13.00 18.00 3 9.0 1125
37 13 IV Grabka, Marek 0 1400 MKS MOS Wieliczka 2.5 17.00 24.00 2 13.5 1175
38 48   Synowiec, Hubert 0 1000 Rzezawa 2.0 16.50 21.50 2 10.0 1075
39 24 IV Paś, Patryk 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 2.0 15.00 21.00 2 11.0 1050
40 43   Gut, Gabriel 0 1000 SP nr 11 Nowy Targ 2.0 13.50 19.50 2 5.0 1000
41 34 V Marczak, Mateusz 0 1200 UKS GONIEC Staniątki 2.0 13.50 19.00 2 6.0 1050
42 37   Antos, Maciej 0 1000 SP nr 11 Nowy Targ 2.0 12.00 17.50 2 5.0 1000
43 49   Wągroda, Hubert 0 1000 UKS Magnus Rzezawa 1.5 16.00 20.50 0 9.0 885
44 47   Słowik, Arkadiusz 0 1000 UKS VICTORIA Łowczów 1.5 13.00 19.00 0 6.5 885
45 44   Kosiński, Mateusz 0 1000 Wola Batorska 1.5 11.00 15.50 1 2.5 900
46 40   Bilski, Jan 0 1000 UKS GONIEC Staniątki 0.5 12.50 17.50 0 2.0 800
47 41   Burkat, Krystian 0 1000 SP nr 11 Nowy Targ 0.0 12.50 17.50 0 0.0 1000
48 42   Fąfrowicz, Dominik 0 1000 SP nr 11 Nowy Targ 0.0 12.50 17.50 0 0.0 1000
49 45   Rainer, Piotr 0 1000 UKS GONIEC Staniątki 0.0 12.50 17.50 0 0.0 1000

                                                                                                                          więcej na: www.chessarbiter.com

 


11 kwietnia 2014
Niepołomice

"Krok do Sukcesu" Turniej - 1
dziewczęta ur.2005-2006
7 rund - P'15

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz
1 5 III Zabrzańska, Weronika 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.5 21.00 28.50 5 22.0 1550
2 3 II Ślusarczyk, Milena 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.5 19.00 26.50 5 21.0 1513
3 2 II Janiak, Izabela 1600 MKS MOS Wieliczka 5.0 21.50 29.00 5 24.0 1563
4 8 III Plaskota, Oliwia 1400 KSz Hetman Ostrowiec Św. 5.0 21.50 29.00 5 19.0 1485
5 1 III Kucharska, Helena 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 18.00 25.50 5 19.0 1413
6 6 III Mróz, Lena 1400 UKS MAGNUS Rzezawa 4.0 23.50 32.50 4 20.0 1431
7 4 III Zabłocka, Katarzyna 1400 UKS GONIEC Staniątki 4.0 20.00 28.00 4 19.0 1356
8 9 IV Tańcula, Gabriela 1250 UKS GONIEC Staniątki 4.0 17.50 24.50 4 17.0 1306
9 7 III Klima, Julia 1400 UKS GONIEC Staniątki 4.0 16.00 23.00 4 16.0 1275
10 15   Kajmowicz, Anna 1000 UKS VICTORIA Łowczów 3.5 13.00 19.00 3 9.0 1144
11 19   Wołkowicz, Kinga 1000 UKS VICTORIA Łowczów 3.0 19.50 27.00 2 13.0 1129
12 13   Bałut, Wiktoria 1000 UKS VICTORIA Łowczów 3.0 17.00 24.50 3 14.0 1238
13 12 V Maciejasz, Emilia 1100 UKS GONIEC Staniątki 2.5 11.50 19.00 2 6.0 1050
14 16   Nawrot, Emilia 1000 Tarnobrzeg 2.0 17.00 24.50 2 10.0 1131
15 14   Ciszek, Roksana 1000 UKS VICTORIA Łowczów 2.0 14.00 21.50 2 9.0 1025
16 11 IV Gaczoł, Julia 1250 UKS GONIEC Staniątki 2.0 13.00 20.00 2 7.0 969
17 18   Olechny, Alicja 1000 UKS VICTORIA Łowczów 2.0 13.00 19.00 2 5.0 956
18 10 IV Krzyszkowska, Kaja 1250 SP Przebieczany 2.0 12.00 19.00 2 9.0 944
19 17   Nowak, Emilia 1000 Przedszkole 96 Kraków 0.0 12.50 17.50 0 0.0 1000

                                                                                                                          więcej na: www.chessarbiter.com

 


23 marzec 2014
Sandomierz

Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI"
Grupa A Seniorzy
P'15

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 m Lewtak, Damian R 2202 2400 LKSz GCKiP Czarna 7.5 41.50 53.50 2606 4.22
2 GM Soćko, Bartosz R 2677 2600 KSz HETMAN Katowice 7.0 39.50 51.50 2535 -0.62
3 IM Shkuran, Daniil 2391 2391 Ivano-Frankivsk 7.0 38.50 50.50 2519 1.62
4 GM Grabarczyk, Miroslaw R 2419 2600 ŻTMS Baszta Żnin 6.5 40.50 52.00 2499 0.95
5 IM Bodnar, Nikolay R 2469 2452 Vinnitsa 6.0 39.50 50.50 2484 0.10
6 GM Soćko, Monika R 2480 2600 KSz HETMAN Katowice 6.0 38.00 49.50 2308 -1.26
7 GM Kazakov, Mikhail R 2504 2504 Lwow 6.0 38.00 49.00 2442 -0.62
8 I Shakhov, Mykhailo R 1790 1790 Ivano-Frankivsk 5.5 35.50 45.50 2213 2.43
9 I Juszczuk, Grzegorz 1888 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.5 33.00 43.00 2069 0.23
10 I Łopuszański, Kamil 1913 2000 S-KKS Przemyśl 5.5 31.00 41.00 2052 1.08
11 IM Nester, Ihor R 2312 2312 Lwow 5.0 40.00 51.50 2321 -0.33
12 FM Ustianovich, Nazar R 2235 2235 Lwow 5.0 35.00 42.50 2042 -1.43
13 II Cieplak, Dariusz 0 1800 BCK Biłgoraj 5.0 33.50 43.50 2010 0.00
14 k Woźniak, Maciej R 2121 2200 LKS Parnas Stara Wieś 5.0 31.50 41.50 2162 -0.14
15 k Pulik, Krzysztof 2135 2200 LKS Parnas Stara Wieś 5.0 31.00 41.00 2191 -0.18
16 I Kud, Wojciech 1876 2000 LKS Markovia Markowa 5.0 28.50 36.50 1990 1.35
17 GM Malaniuk, Vladimir P R 2530 2600 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 4.5 40.00 51.50 2264 -2.22
18 I+ Tabaka, Andrzej 2002 2100 TKSz Tarnobrzeg 4.5 33.50 41.00 1995 -1.11
19 II Wróbel, Dariusz 1600 1800 BCK Biłgoraj 4.5 29.50 38.50 1950 1.31
20 I+ Czarnecki, Wojciech 2040 2100 TKSz Tarnobrzeg 4.5 29.50 38.00 2010 -1.37
21 III Piecuch, Marek R 1527 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.5 27.00 36.50 1808 -0.34
22 II Barański, Robert 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.5 27.00 35.00 1855 0.00
23 I+ Hasiński, Krystian R 1932 2100 TS Kuźnia Rybnik 4.0 31.50 41.00 1975 -1.05
24 II Korman, Roman R 1892 1800 Stryj 4.0 31.50 40.50 1995 0.01
25 II Oleksa, Marcin 0 1800 LUKKS Kielce 4.0 21.00 26.50 1611 0.00
26 II+ Nowicki, Andrzej 1839 1900 TKSz Tarnobrzeg 3.5 30.50 37.00 1830 -1.46
27 II Kata, Janusz 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 3.5 29.50 36.50 1721 0.00
28 III Wójtowicz, Krzysztof 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 3.5 29.50 35.50 1611 0.00
29 II Biskupik, Piotr 0 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 3.5 28.50 36.00 1715 0.00
30 III Ślęzak, Daniel 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 3.5 26.50 33.50 1623 0.00
31 III Konior, Tomasz 0 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 26.00 32.00 1700 0.00
32 II Hasiński, Sebastian</