rok  2015

14 listopada 2015
Stalowa Wola

 

XX Memoriał im. Józefa Gromka

7 rund - P'15

 

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

R. ChArb.

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

1

k

Czajkowski, Ryszard

2077

2200

0

6.5

24.00

32.00

6

26.0

2

2

I

Baniak, Łukasz

1734

2000

0

6.0

22.50

31.00

6

26.0

3

47

 

Sura, Maciej

0

1000

0

6.0

20.50

29.00

6

23.0

4

4

I

Juszczuk, Grzegorz

0

2000

0

5.5

25.00

34.50

5

25.0

5

16

III

Socha, Sebastian

0

1600

0

5.5

20.00

28.00

5

21.0

6

3

k

Czernicki, Bogdan

0

2200

0

5.0

25.00

33.00

5

23.0

7

11

II

Socha, Krzysztof

0

1800

0

5.0

22.50

32.00

5

20.0

8

6

II+

Mazurkiewicz, Andrzej

0

1900

0

5.0

21.00

30.50

5

21.0

9

5

I

Stępniowski, Jakub

0

2000

0

5.0

21.00

29.50

5

20.0

10

10

II

Rostek, Michał

0

1800

0

5.0

19.00

27.50

5

22.0

11

18

III

Brak, Robert

0

1600

0

5.0

18.00

26.00

5

18.0

12

13

II

Tokarz, Izabela

0

1600

0

4.5

22.50

30.00

4

21.0

13

8

II

Soja, Adam

0

1800

0

4.5

20.00

29.50

4

18.0

14

19

III

Kiełb, Mirosław

0

1600

0

4.5

20.00

26.00

4

19.0

15

9

II

Złotek, Mikołaj

0

1800

0

4.0

22.50

31.50

4

19.0

16

25

IV

Balbier, Mirosław

0

1400

0

4.0

21.50

29.50

4

17.0

17

7

II

Słoniec, Adrian

0

1800

0

4.0

20.50

29.50

4

19.0

18

14

III

Żak, Karol

0

1600

0

4.0

20.50

29.00

4

19.0

19

12

II

Gierak, Marek

0

1800

0

4.0

20.50

28.50

4

20.0

20

15

III

Turakiewicz, Witold

0

1600

0

4.0

20.50

27.00

4

19.0

21

20

III

Słoniec, Natalia

0

1400

0

4.0

18.50

27.50

4

15.0

22

17

III

Słoniec, Sławomir

0

1600

0

4.0

18.50

26.50

4

16.0

23

26

IV

Białek, Adam

0

1400

0

4.0

18.50

25.00

4

17.0

24

22

III

Nawrot, Emilia

0

1400

0

4.0

18.00

25.00

4

16.0

25

50

 

Markiewicz, Andrzej

0

1000

0

4.0

17.00

24.50

4

14.0

26

23

IV

Kuliś, Wiktor

0

1400

0

4.0

16.00

22.00

4

16.0

27

40

V

Soja, Michał

0

1200

0

4.0

14.00

19.00

4

12.0

28

24

IV

Bała, Oliwier

0

1400

0

3.5

17.50

26.00

3

12.5

29

52

 

Walec, Mieczysław

0

1000

0

3.5

17.00

23.50

3

13.5

30

38

V

Mrzygłód, Mikołaj

0

1200

0

3.5

13.50

20.50

3

10.0

31

27

IV

Gemzik, Filip

0

1400

0

3.0

18.00

24.50

3

16.0

32

21

III

Gemzik, Aneta

0

1400

0

3.0

18.00

24.50

3

15.0

33

34

V

Białek, Filip

0

1200

0

3.0

17.50

23.50

3

12.0

33

39

V

Niedziałek, Max

0

1200

0

3.0

17.50

23.50

3

12.0

35

32

V

Białek, Jakub

0

1200

0

3.0

17.00

23.50

3

11.0

36

31

V

Cal, Łukasz

0

1200

0

3.0

16.50

24.00

3

9.0

37

43

 

Czech, Alicja

0

1000

0

3.0

16.00

23.00

3

11.0

38

53

 

Młynarski, Filip

0

1000

0

3.0

16.00

22.00

2

10.0

39

35

V

Szczółko, Jakub

0

1200

0

3.0

15.50

21.50

3

11.0

40

33

V

Nawrot, Jakub

0

1200

0

3.0

15.50

21.00

3

11.0

41

36

V

Soja, Wiktor

0

1200

0

3.0

14.50

20.00

3

10.0

42

45

 

Górski, Jakub

0

1000

0

3.0

13.50

19.00

3

9.0

43

54

 

Surma, Kamil

0

1000

0

2.5

15.50

20.00

2

8.0

44

28

IV

Jakubowska, Agata

0

1250

0

2.0

18.00

26.00

2

8.0

45

29

V

Mazurkiewicz, Miłosz

0

1200

0

2.0

16.00

22.50

2

9.0

46

41

 

Kuziora, Adrian

0

1000

0

2.0

15.00

20.50

2

9.0

47

37

V

Gancarz, Tomasz

0

1200

0

2.0

14.50

21.00

2

10.0

48

56

 

Stochmal, Michał

0

1000

0

2.0

14.00

19.00

1

9.0

49

44

 

Czuliński, Wiktor

0

1000

0

2.0

13.00

17.50

2

5.0

50

51

 

Słodziński, Wiktor

0

1000

0

2.0

12.50

18.00

1

7.0

51

55

 

Drozd, Ryszard

0

1000

0

2.0

12.50

17.00

1

7.0

52

30

V

Jakubowski, Wojciech

0

1200

0

2.0

12.00

17.50

2

6.0

53

49

 

Kucharski, Tymoteusz

0

1000

0

2.0

11.00

14.50

1

6.0

54

46

 

Chwiej, Anna

0

1000

0

1.0

13.50

19.00

0

3.0

55

42

 

Młynarska, Alicja

0

1000

0

1.0

9.50

14.00

0

2.0

 


11 listopada 2015
Kraków

Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11

P'11


M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Chg (Ru)
1 10 k Buś, Konrad R 2051 2200 MKS MOS WIELICZKA 9.5 64.50 77.00 3.14
2 2 k+ Gbyl, Andrzej R 2226 2300 KKSz Kraków 8.5 65.50 79.00 0.03
3 12 I++ Mika, Tomasz R 2038 2100   8.5 60.00 72.50 1.74
4 7 k Kyć, Jerzy R 2136 2200 TS Wisła Kraków 8.0 67.50 82.50 0.88
5 5 FM Shilov, Sergej R 2194 2300 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 8.0 66.00 80.50 0.36
6 8 k Kumor, Lukasz R 2126 2200 KS Korona Kraków 8.0 63.00 77.50 -0.61
7 9 k Słabek, Grzegorz R 2121 2200 TS Wisła Kraków 8.0 63.00 75.50 -0.03
8 6 k Doniec, Andrzej 2175 2200 KKSz Kraków 8.0 61.00 74.00 -0.55
9 40 I Baniak, Łukasz R 1704 2000 TKSz Tarnobrzeg 8.0 56.50 68.50 4.41
10 18 I Wilk, Tomasz R 1957 2000 KSz SDK-Lotnik Mielec 7.5 62.00 75.50 1.70
11 13 I Chlebus, Roman 2017 2000 Kraków 7.5 60.00 72.50 0.49
12 55 I Turski, Bartłomiej R 1517 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 7.5 59.50 73.00 5.45
13 38 I Szczurek, Krzysztof R 1729 2000 KKSz Kraków 7.5 59.50 72.00 2.43
14 72 II Korcyl, Patryk R 1355 1800 KKSz Kraków 7.5 56.00 67.00 5.33
15 26 I Zima, Teofil R 1852 2000 GKSz Kornuty Gorlice 7.5 55.00 66.50 -0.09
16 1 CM Lewicki, Mirosław R 2244 2200 LKSZ GCKiP Czarna 7.0 64.50 79.50 -2.08
17 34 II Ochman, Sebastian 1748 1800 UKS Dziewiątka Sieradz 7.0 62.00 74.50 2.83
18 3 I++ Święch, Przemysław 2218 2100 TKKF Drogowiec Kraków 7.0 61.50 76.00 -1.83
19 31 I Golenia, Wojciech R 1779 2000 MKS MOS WIELICZKA 7.0 60.00 72.50 1.89
20 33 I++ Kucharska, Honorata R 1750 1900   7.0 58.50 71.00 0.26
21 14 k Kieres, Tadeusz R 1990 2200 Kielce 7.0 58.00 70.50 -1.13
22 48 I Kwiecien, Jacek 1593 2000 KKSz Kraków 7.0 56.50 68.00 3.87
23 16 I Sukiennik, Marek 1977 2000 MKS Sandecja Nowy Sącz 7.0 54.00 66.00 -2.56
24 46 I Golenia, Jan R 1612 2000 MKS MOS WIELICZKA 7.0 53.50 64.50 2.75
25 87 II Maćkowiak, Szymon 0 1800 MPZSzach Kraków 7.0 48.00 57.00 (1695)
26 4 k Mucha, Roman R 2213 2200 MKS MOS WIELICZKA 6.5 60.00 73.50 -2.65
27 24 I Ślęczka, Bartosz R 1883 2000 MKS MOS WIELICZKA 6.5 57.50 70.50 -1.50
28 32 I Kowalewski, Władysław 1773 2000 KKSz Kraków 6.5 53.00 65.50 -1.08
29 29 II+ Reichel, Łukasz R 1809 1900 KKSz Kraków 6.5 50.50 62.50 -1.92
30 21 I Wąsik, Piotr R 1920 2000 KS Korona Kraków 6.5 46.50 57.50 -3.51
31 81 II Klimczak, Oliwier R 1160 1800 MKS MOS WIELICZKA 6.5 46.50 56.00 2.82
32 30 I Gregulski, Zbigniew R 1798 2000 KKSz Kraków 6.5 46.00 55.50 -1.61
33 17 I++ Szewczyk, Grzegorz R 1964 2100 MKS Sandecja Nowy Sącz 6.0 59.00 72.00 -2.48
34 42 II Wieczorek, Jakub R 1658 1800   6.0 54.50 66.50 1.10
35 37 I Ochowicz, Jakub R 1730 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 54.50 66.00 1.01
36 63 I Wikar, Martyna R 1457 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6.0 54.00 64.50 3.10
37 19 I Krupiński, Jerzy 1924 2000 KKSz Kraków 6.0 53.50 66.00 -2.23
38 28 I Bogusz, Tomasz R 1813 2000 St Eurobeskidy Łodygowice 6.0 53.50 64.50 -2.56
39 41 II Burek, Marcin 1673 1800 MLKSz Myślenice 6.0 53.00 66.50 0.47
40 11 I+ Brylski, Pawel 2039 2100 MLKSz Myślenice 6.0 53.00 65.00 -3.93
41 76 I Budkiewicz, Magdalena R 1294 1800 UKS Goniec Staniątki 6.0 53.00 64.00 4.69
42 27 I Wąsik, Józef R 1821 2000 KS Korona Kraków 6.0 49.50 61.50 -3.17
43 73 I Furtak, Joanna R 1349 1800 MKS Sandecja Nowy Sącz 6.0 49.50 59.00 3.11
44 23 I Wolak, Jolanta 1885 1800 KKSz Kraków 6.0 46.00 57.00 -3.09
45 53 I Gaudyn, Renata R 1551 1800 TS Wisła Kraków 6.0 44.50 53.00 -1.70
46 93 III Sobelga, Łukasz 0 1600   6.0 43.00 53.00 (1442)
47 51 II Perlak, Michał R 1565 1800 WKS Górnovia Górno 5.5 53.00 64.50 0.92
48 59 II Piwowarczyk, Arkadiusz 1483 1800 MAT Myślenice 5.5 52.50 65.00 2.34
49 58 II Łabuzek, Tadeusz 1498 1800   5.5 52.00 63.00 0.56
50 22 I++ Czyrnek, Stanisław 1908 2100   5.5 49.00 58.00 -3.54
51 43 II Żurek, Paulina 1656 1600 KKSz Kraków 5.5 46.50 57.50 -1.00
52 68 II Bogusz, Alan R 1413 1800 KSz HETMAN Katowice 5.5 45.50 56.50 0.00
53 104   Roszczyński, Adam 0 1000 Kraków 5.5 45.00 55.00 (1427)
54 62 III Kapcia, Marcin 1463 1600 KKSz Kraków 5.5 44.00 55.00 -0.47
55 54   Steczko, Józef R 1535 1000 Kraków 5.5 43.00 53.00 -1.90
56 56 II+ Róg, Mateusz R 1502 1900 KKSz Kraków 5.5 39.50 49.00 0.58
57 20 II Jajte-Pachota, Jerzy 1923 1800 KS Cracovia 1906 Kraków 5.0 60.00 73.00 -0.04
58 107   Ciuba, Sławomir 0 1000 Podolsze 5.0 55.50 67.00 (1583)
59 25 II Kasperczyk, Szymon 1882 1800 KS Nysa NiS 5.0 55.00 67.50 -2.94
60 15 I+ Błaszczak, Paweł 1981 2100 KS Cracovia 1906 Kraków 5.0 52.50 65.00 -2.44
61 36 I Czyżykiewicz, Rafal 1732 2000   5.0 50.50 62.00 -3.38
62 47 I Dranka, Jowita R 1608 1800 LKS Goniec Żarów 5.0 50.50 61.50 -0.45
63 60 II+ Lewczuk, Antoni R 1475 1900 MPZSzach Kraków 5.0 50.50 61.00 -0.20
64 39 II Goc, Łukasz 1714 1800 UKS SP1 Jedynka Tychy 5.0 50.00 62.00 -1.83
65 74 II Piwowarczyk, Bartłomiej R 1345 1800 MAT Myślenice 5.0 49.50 59.00 1.82
66 49 II Bylica, Jacek R 1587 1800   5.0 49.00 59.50 -1.59
67 89 II Studnicka, Monika 0 1600 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 5.0 47.00 56.00 (1545)
68 86 I Kijania, Jozef 0 2000   5.0 46.00 57.00 (1484)
69 69 I Zabrzańska, Weronika R 1411 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.0 46.00 56.50 0.60
70 88 II Surma, Sławomir 0 1800   5.0 45.50 54.50 (1507)
71 78 II Kulesza, Andrzej R 1254 1800 TS Wisła Kraków 5.0 43.50 52.50 2.07
72 35 II Chrzanowski, Bogdan 1738 1800 KKSz Kraków 5.0 40.00 48.50 -0.75
73 66   Hamer, Tadeusz 1426 1000   4.5 49.50 61.00 1.91
74 61 II Olkuski, Tadeusz R 1470 1800 KKSz Kraków 4.5 49.00 60.00 -0.66
75 70 II Czernecki, Andrzej R 1400 1800 UKS Rodło Opole 4.5 48.00 58.50 0.77
76 106   Zabrzanski, Alfred 0 1000   4.5 47.00 58.00 (1392)
77 75 II Święch, Łukasz R 1339 1800 KKSz Kraków 4.5 47.00 57.50 2.07
78 92 III Kinas, Tomasz 0 1600 KSz ORŁY Pleszew 4.5 46.50 57.00 (1466)
79 77 II Krawczyk, Wojciech R 1279 1800 MKS MOS WIELICZKA 4.5 46.00 54.50 1.30
80 52 II Błaszczak, Jerzy 1563 1800 KS Cracovia 1906 Kraków 4.5 42.50 52.00 -1.31
81 67 II Golenia, Stanisław R 1414 1800 MKS MOS WIELICZKA 4.5 42.00 52.50 -0.24
82 79 II Surma, Piotr R 1224 1800 KKSz Kraków 4.5 40.50 49.00 -0.10
83 84 III Róg, Szymon 1039 1600 KKSz Kraków 4.0 52.00 63.00 3.10
84 64 I Dyląg, Emilia R 1447 1800 KKSz Kraków 4.0 47.50 59.50 -0.50
85 82 III Jaworski, Marcin 1131 1600 MPZSzach Kraków 4.0 47.00 56.50 0.52
86 71 II Ostrowski, Michał R 1358 1800 KKSz Kraków 4.0 45.50 56.00 -0.82
87 90 III Bartman, Ksawery 0 1600 MKS MOS WIELICZKA 4.0 44.50 55.00 (1402)
88 50 II Chmielowski, Stefan 1572 1800   4.0 43.00 54.00 -1.88
89 105   Kocurek, Wojciech 0 1000 Katowice 4.0 39.50 47.50 (1201)
90 45 I+ Jasińska-Kuzia, Lidia 1637 1900 CKiS Skawina 4.0 39.00 49.00 -3.66
91 65 III Szczykowski, Józef 1442 1600   4.0 38.50 51.50 -0.74
92 91 III Budkiewicz, Ryszard 0 1600   4.0 38.00 47.50 (1274)
93 57 II Kapcia, Janusz 1502 1800 KKSz Kraków 4.0 37.50 48.00 -0.78
94 100 V Żurek, Edward 0 1200 CKiS Skawina 3.5 43.50 54.00 (1315)
95 98 IV Wnorowski, Mariusz 0 1400   3.5 38.50 47.00 (1189)
96 94 III Dubrawski, Wacław 0 1600 KKSz Kraków 3.5 38.50 46.50 (1235)
97 80 III Fołta, Andrzej R 1212 1600   3.5 37.00 47.00 -0.46
98 99 V Gaudyn, Paweł 0 1200   3.0 39.00 45.50 (1108)
99 96 IV Klimczak, Mariusz 0 1400   3.0 36.00 43.00 (1122)
100 85   Strączek, Krystian R 1019 1000   3.0 35.50 44.00 0.60
101 103   Biczkowski, Edward 0 1000   3.0 35.00 42.50 (1006)
102 101 V Żaba, Jakub 0 1200 Gimnazjum nr 19 w Krakowie 3.0 34.00 42.50 (1104)
103 97 IV Podwika, Lucjan 0 1400   3.0 33.00 41.00 (1140)
104 102 V Doroba, Michał 0 1200   2.5 36.50 45.00 (923)
105 83 IV Prochal, Jacek R 1064 1400 MKS MOS WIELICZKA 2.0 29.00 37.00 -0.16
106 44 II+ Szczepański, Henryk 1649 1900   0.5 36.00 44.50 -0.87
107 95 III Łukaszek, Urszula 0 1400 MKS KSOS Kraków 0.0 31.50 38.50 (0)
więcej na:  www.chessarbiter.com

 


19 września 2015
Rudnik n/Sanem

XXV Ogólnopolski Memoriał Szachowy

im.Jana Gietki (grupa A)

P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 GM Sergeev, Vladimir R 2497 2600 Kijów 7.5 36.50 47.50 2454 0.15
2 GM Kazakov, Mikhail R 2445 2494 Lwów 7.0 38.00 50.00 2374 -0.40
3 I++ Jaskółka, Tomasz R 2045 2100 KKSz Urania Krosno 6.5 35.50 46.50 2294 1.25
4 IM Golubka, Petr R 2423 2450 LUKKS Kielce 6.0 38.00 49.50 2304 -0.94
5 I+ Kostański, Marcin 1940 2100 KKSz Urania Krosno 5.5 40.00 50.50 2274 2.31
6 II Lach, Mateusz R 1889 1800 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 5.5 36.00 46.00 2169 0.81
7 I+ Mrozowski, Patryk R 1949 2100 KKSz Urania Krosno 5.0 36.50 47.00 2159 0.60
8 II+ Choina, Adam R 1756 1900 Hetman Ostrowiec Św. 5.0 36.00 47.00 2175 2.92
9 I Kuziemko, Konrad R 1708 2000 KSz Gambit Przeworsk 5.0 35.50 46.50 2119 2.64
10 m Lewtak, Damian R 2378 2400 LKSz GCKIP Czarna 5.0 33.50 44.00 2135 -2.22
11 k Czajkowski, Ryszard R 2062 2200 TKSz Tarnobrzeg 5.0 30.50 39.00 2060 -2.40
12 k Czarnecki, Wojciech R 1994 2200 TKSz Tarnobrzeg 4.5 34.00 44.00 2089 -0.48
13 I Baniak, Łukasz R 1677 2000 TKSz Tarnobrzeg 4.5 29.50 37.50 2035 1.33
14 I++ Burdzy, Joanna R 1636 1900 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.5 26.50 34.50 2055 1.20
15 II+ Choina, Michał R 1789 1900 Ostrowiec Św. 4.5 25.50 34.50 2019 0.47
16 I+ Mytych, Rafał R 1812 2100 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.0 31.50 41.50 2020 0.24
17 I Bil, Piotr R 1737 2000 LKS Ujkowice 4.0 31.00 40.00 2000 1.02
18 II+ Lach, Tomasz R 1862 1900 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 4.0 31.00 39.00 2025 -1.13
19 I Kozak, Antoni R 1572 2000 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.0 23.50 30.50 1970 1.04
20 I Lach, Ireneusz R 2011 2000 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 3.5 28.50 36.00 1890 -3.65
21 I Jaworski, Albin R 1718 2000 BCK Biłgoraj 3.5 25.50 33.00 1850 -0.86
22 II+ Savchuk, Julia R 1840 1600 Lwów 3.0 28.50 35.50 1890 -1.65
23 II+ Mazurkiewicz, Andrzej R 1615 1900 UKS SP1 Leżajsk 3.0 27.50 35.00 1840 0.06
24 I Skiba, Krzysztof R 1585 2000 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2.5 26.50 34.00 1790 -0.62
25 II+ Nowakowski, Jacek R 1671 1900 RzKSz Rzeszów 2.5 25.50 32.00 1840 -1.97
26 I Dyjak, Grzegorz 1426 2000 Krzeszów Dolny 2.0 25.50 32.50 1710 0.28

                                                      więcej na:  www.chessarbiter.com


19 września 2015
Rudnik n/Sanem

XXV Ogólnopolski Memoriał Szachowy

im.Jana Gietki (grupa B)

P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 II Dudzik, Łukasz 1723 1800 WKS Górnovia Górno 8.0 42.00 53.50 2040 1.18
2 II Kucharski, Bartłomiej R 1436 1800 LKSz GCKiP Czarna 7.5 42.00 54.00 2020 3.64
3 II Dźwierzyński, Bartosz R 1523 1800 KSz Gambit Przeworsk 7.5 39.00 50.00 2010 1.94
4 II Kraska, Mateusz R 1644 1800 LKS Kańczuga 6.5 39.50 51.00 1910 -0.69
5 I Trybowska, Anna R 1538 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.5 36.50 46.50 1920 0.36
6 II Strzałka, Jerzy R 1633 1800 BCK Biłgoraj 6.5 35.50 46.50 1900 1.49
7 II Cieplak, Dariusz R 1522 1800 BCK Biłgoraj 6.0 40.50 52.50 1840 -1.16
8 II Wróbel, Dariusz R 1646 1800 BCK Biłgoraj 6.0 40.00 51.00 1870 -0.97
9 II Koń, Dawid 0 1800 Rudnmik nad Sanem 6.0 38.00 47.50 1830 0.00
10 II+ Godek, Martyna R 1408 1700 WKS Górnovia Górno 6.0 37.50 48.00 1850 1.51
11 II Piersiak, Krystian R 1467 1800 WKS Górnovia Górno 6.0 36.50 47.00 1860 -0.02
12 II Kuziemko, Mateusz 1481 1800 KSz Gambit Przeworsk 5.5 37.00 48.50 1820 0.61
13 II Kozyra, Marcin 0 1800 UKS SP1 Leżajsk 5.5 36.50 46.00 1830 0.00
14 III Lach, Mariusz 0 1600 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 5.5 35.50 45.00 1820 0.00
15 II Hladysh, Yewhen R 1677 1800 Pustomyty Lwów 5.5 35.50 44.00 1820 -2.40
16 III Kucza, Sławomir R 1431 1600 L-UKS Burza Rogi 5.5 34.00 43.00 1780 0.51
17 II Savchuk, Liubov 0 1600 Lwow 5.5 32.00 41.00 1760 0.00
18 II Ziółkowski, Janusz 0 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.5 28.50 36.00 1660 0.00
19 II Miczek, Szczepan 1765 1800 KKSz Urania Krosno 5.0 35.50 46.00 1700 -1.25
20 II Fus, Mariusz 0 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 35.50 45.00 1740 0.00
21 II Buha, Iwan R 1600 1800 Pustomyty Lwów 5.0 34.50 44.50 1750 -0.59
22 II Kiszka, Arkadiusz R 1126 1800 KSz Gambit Przeworsk 5.0 34.00 42.50 1720 0.73
23 II Socha, Krzysztof R 1387 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 33.00 45.00 1740 -0.69
24 II Trybowski, Władysław R 1486 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 33.00 41.50 1740 0.15
25 III Kłok, Kacper R 1279 1600 Stalowa Wola 5.0 30.50 40.00 1660 -0.28
26 II Flisiak, Iwona R 1192 1600 RzKSz Rzeszów 5.0 30.00 38.00 1700 0.18
27 III Rembisz, Krzysztof 1463 1600 WKS Górnovia Górno 4.5 36.50 46.50 1700 -0.15
28 II Kraska, Łukasz 0 1800 Łańcut 4.5 36.00 46.50 1740 0.00
29 II Surowaniec, Józef 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.5 34.50 44.50 1750 0.00
30 II Gol, Rafał R 1266 1800 UKS SP1 Leżajsk 4.5 30.00 38.50 1620 0.62
31 III Jasiński, Grzegorz 0 1600 BCK Biłgoraj 4.5 28.00 36.00 1700 0.00
32 III Barański, Witold 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 4.5 24.50 31.00 1560 0.00
33 II Barański, Robert R 1791 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.0 39.00 51.00 1700 -2.14
34 III Maj, Michał 0 1600 Rudnik nad Sanem 4.0 34.00 42.50 1650 0.00
35 II Turakiewicz, Wiktor 0 1800 Turbia 4.0 32.00 41.50 1680 0.00
36 III Brak, Robert 1190 1600 Stalowa Wola 4.0 29.50 40.50 1600 1.15
37 II Bobulski, Jan R 1487 1800 TG Sokół Ropczyce 4.0 29.50 38.50 1660 -1.31
38 III Niziołek, Wojciech 0 1600 L-UKS Burza Rogi 4.0 29.00 38.00 1680 0.00
39 III Jaskółka, Przemysław 0 1600 Brzozów 4.0 29.00 35.00 1600 0.00
40 III Kiełb, Mirosław 0 1600 Stalowa Wola 4.0 28.00 37.00 1600 0.00
41 IV Białek, Adam 0 1400 Tarnobrzeg 4.0 23.00 28.50 1480 0.00
42 III Trybowski, Andrzej R 1487 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 27.00 36.50 1500 0.38
43 II Siorek, Stanisław R 1417 1800 SS-T Lubcza Racławówka 3.5 26.50 34.50 1460 -0.21
44 V Dec, Wiesław 0 1200 Tarnobrzeg 3.5 26.50 34.50 1500 0.00
45 IV Olszewski, Dariusz R 1091 1400 Niechobrz 3.5 26.50 34.00 1500 -0.08
46 IV Czanasz, Aleksander 0 1400 BCK Biłgoraj 3.5 25.00 32.50 1580 0.00
47   Mucha, Karol 0 1000 Kraków 3.0 28.00 37.00 1520 0.00
48 II Guzik, Wojciech R 1286 1800 KKSz Urania Krosno 3.0 27.00 34.50 1420 -0.34
49 III Rataj, Jan R 1269 1600 BCK Biłgoraj 3.0 27.00 34.50 1420 -0.56
50 III Basiaga, Sebastian 0 1600 Rzeszów 3.0 27.00 32.50 1400 0.00
51 II Ziobro, Tadeusz R 1553 1800 SS-T Lubcza Racławówka 3.0 25.50 33.50 1440 -1.35
52 II Szaro, Kazimierz R 1414 1800 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 3.0 24.50 31.50 1420 0.00
53 III Jaskółka, Katarzyna 0 1400 KKSz Urania Krosno 3.0 24.50 30.50 1430 0.00
54 III Turakiewicz, Witold R 1353 1600 Turbia 2.5 29.00 39.00 1420 -0.26
55 III Bil, Władysław 0 1600 Przemyśl 2.5 26.50 32.00 1380 0.00
56 III Kida, Tomasz 0 1600 Górno 2.0 22.50 28.00 1300 0.00
57 V Buba, Dariusz 0 1200 Leżajsk 1.5 22.00 26.50 1280 0.00
58   Drozd, Ryszard 0 1000 Stalowa Wola 0.0 21.50 28.50 1120 0.00

                                                    więcej na:  www.chessarbiter.com


30 sierpnia 2015
Baranów Sandomierski

VII Rycerski Turniej Szachowy

na Zamku w Baranowie Sandomierskim

P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 GM Soćko, Bartosz R 2643 2600 KSz HETMAN Katowice 7.5 41.50 53.00 2580 -0.22
2 GM Soćko, Monika R 2464 2600 KSz HETMAN Katowice 7.5 40.00 52.50 2530 0.37
3 GM Grabarczyk, Mirosław R 2424 2600 ŻTMS Baszta Żnin 7.0 40.00 50.50 2505 0.61
4 IM Koziak, Vitali R 2415 2450 WIEŻA PĘGÓW 6.5 42.00 53.50 2410 -0.58
5 FM Ustianovich, Nazar R 2281 2300 Lwów 6.5 39.50 49.50 2320 0.14
6 k Lornye, Pylyp R 2199 2200 Lwów 6.5 36.50 47.00 2290 0.26
7 IM Golubka, Petr R 2423 2450 LUKKS Kielce 6.5 35.00 44.50 2300 -0.60
8 IM Nester, Ihor R 2364 2450 Lwów 6.0 38.50 50.50 2355 -0.92
9 I++ Gumularz, Szymon R 1996 2100 KSz Polonia Wrocław 6.0 37.00 47.50 2280 2.07
10 I++ Parol, Paweł R 1995 2100 MTSz Mińsk Mazowiecki 6.0 36.50 46.00 2185 1.82
11 k Polok, Kacper R 2132 2200 KSz Silesia Racibórz 6.0 36.00 46.50 2175 -0.19
12 k Kawula, Andrzej R 2041 2200 PUKS Karolina Tarnów 6.0 28.50 38.00 2115 -0.94
13 k Gierulski, Kamil R 1948 2200 RzKSz Rzeszów 5.5 43.50 54.00 2385 3.34
14 I Wilk, Tomasz R 1827 2000 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.5 41.00 50.00 2250 3.27
15 k Słabek, Grzegorz R 2104 2200 TS Wisła Kraków 5.5 38.00 49.00 2295 0.97
16 I++ Mróz, Waldemar R 1818 2100 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5.5 37.50 47.00 2170 2.36
17 WGM Szczepkowska-Horowska, Karina R 2255 2400 MKSz Rybnik 5.5 37.00 48.00 2220 -1.55
18 I Golenia, Wojciech R 1751 2000 MKS MOS Wieliczka 5.5 34.00 45.00 2170 1.85
19 k++ Kasperek, Joanna 2051 2100 MKSz Gryf Dębica 5.5 32.00 42.50 2090 -1.25
20 k Kasperek, Wiesław R 2073 2200 PUKS Karolina Tarnów 5.0 37.00 48.50 2185 -0.16
21 k Pulik, Krzysztof R 2165 2200 LKS Parnas Stara Wieś 5.0 36.50 48.00 2100 -1.83
22 k Kopczyk, Daniel R 2268 2200 LKS Parnas Stara Wieś 5.0 36.00 46.50 2120 -2.03
23 I+ Obierak, Władysław R 2080 2100 Połaniec 5.0 34.50 45.00 2085 -0.91
24 II Kraska, Mateusz R 1644 1800 LKS Kańczuga 5.0 34.00 44.00 2040 2.10
25 k Puczyłowski, Marcin 2126 2200 MKSz Gryf Dębica 5.0 32.50 40.50 2020 -2.89
26 I Nowicki, Andrzej R 1811 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.0 30.50 39.00 1940 0.52
27 II Niemiec, Krzysztof R 1903 1800 MSKS Gambit Tarnowiec 5.0 28.50 35.50 1880 -1.78
28 I Stanetskyy, Taras 2081 2000 Ukraina 5.0 27.00 35.50 1850 -3.25
29 I Davymuka, Roman R 2123 2000 LUKKS Kielce 4.5 37.50 48.00 2095 -0.94
30 I+ Czopor, Maciej R 1662 2100 KSz Polonia Wrocław 4.5 36.00 45.50 2125 2.08
31 I Miś, Mieszko R 1664 2000 LKSz GCKiP Czarna 4.5 34.00 44.00 2065 1.99
32 k Czarnecki, Wojciech R 1994 2200 TKSz Tarnobrzeg 4.5 32.00 41.00 2072 -0.94
33 II Świontek, Szymon 0 1800 Hetman Ostrowiec Św. 4.5 30.50 39.50 1860 0.00
34 IV Sowiński, Jerzy R 1535 1400 Janowice 4.5 28.50 36.50 1750 0.56
35 II Strzałka, Jerzy R 1633 1800 BCK Biłgoraj 4.0 33.00 42.00 1880 1.24
36 I Kojder, Tomasz R 1781 2000 KSz Gambit Przeworsk 4.0 31.50 42.00 1960 0.10
37 II Wróbel, Dariusz R 1646 1800 BCK Biłgoraj 4.0 31.50 39.50 1767 -0.32
38 I Banoci, Jaroslav 1933 2000 Słowacja 4.0 29.50 38.00 1905 -1.71
39 II Dulęba, Janusz 0 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.0 29.00 36.50 1740 0.00
40 II Stagraczyński, Stefan 0 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 4.0 28.00 36.00 1760 0.00
41 II Barański, Robert R 1791 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.0 27.50 35.00 1730 -0.20
42 II Młynarski, Kamil R 1541 1800 UKS Roszada Radom 4.0 27.00 33.50 1930 0.67
43 I Juszczuk, Grzegorz R 1884 2000 TKSz Tarnobrzeg 4.0 24.50 32.50 1760 -2.44
44 II Kozyra, Marcin 0 1800 UKS SP1 Leżajsk 4.0 24.00 31.00 1670 0.00
45 III Basiaga, Sebastian 0 1600 Rzeszów 4.0 23.50 30.50 1670 0.00
46 II Gołuch, Bartosz R 1410 1800 LUKKS Miedziana Góra 3.5 29.50 38.00 1820 1.57
47 II Opolski, Piotr 0 1800 LUKS Lubartów 3.5 27.50 35.50 1600 0.00
48 III Górecki, Mateusz R 1430 1600 LUKKS Miedziana Góra 3.5 26.50 33.50 1570 -0.60
49 II+ Nowakowski, Jacek R 1671 1900 RzKSz Rzeszów 3.0 34.50 44.00 1855 -0.06
50 III Golenia, Stanisław R 1406 1600 Wieliczka 3.0 31.00 39.00 1680 0.42
51 I Jaworski, Albin R 1718 2000 BCK Biłgoraj 3.0 30.00 40.00 1780 -1.07
52 II Nowotnik, Michał R 1583 1800 UKS Roszada Radom 3.0 30.00 38.00 1740 -0.84
53 V Dec, Wiesław 0 1200 Tarnobrzeg 3.0 25.50 32.50 1550 0.00
54 III Brak, Robert 1190 1600 Stalowa Wola 3.0 24.50 31.00 1660 0.52
55 III Barański, Witold 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 3.0 23.50 30.50 1560 0.00
56   Białek, Adam 0 1000 Tarnobrzeg 3.0 23.50 30.00 1580 0.00
57 II Tęcza, Kazimierz 0 1800 KS DZIKOWIEC 3.0 23.00 29.50 1550 0.00
58 II Czarnik, Eugeniusz R 1493 1800 UKS Spartakus Kolbuszowa 2.0 27.00 35.50 1565 -0.61
59 IV Machnik, Grzegorz 0 1400 Tarnobrzeg 2.0 21.00 28.00 1420 0.00
60   Kawa, Tadeusz 0 1000 Borzymów 2.0 20.50 26.00 1400 0.00
61 III Stój, Eugeniusz 0 1600 KS DZIKOWIEC 1.5 20.50 27.00 1240 0.00
62 III Zieliński, Krzysztof 0 1600 KS DZIKOWIEC 1.5 20.00 25.50 1380 0.00

                                                          więcej na:  www.chessarbiter.com

 


23 sierpnia 2015
Mielec

 

XXI Solidarnościowy Turniej Szachowy

"Sierpień 2015"
P'15

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 IM Skalski, Michał 2441 2450 Szkółka Szachowa Rzeszów 7.0 40.00 50.00 2375 -0.20
2 IM Frączek, Daniel R 2433 2450 KSz Miedź Legnica 6.5 40.50 52.00 2370 -0.55
3 FM Ustianovich, Nazar R 2281 1800 Lwów 6.5 36.50 46.50 2245 0.36
4 k Pulik, Krzysztof R 2165 2200 LKS Parnas Stara Wieś 6.0 40.50 51.50 2235 1.19
5 IM Nester, Ihor R 2364 2450 Lwów 6.0 39.00 50.00 2390 -0.46
6 CM Bełzo, Krzysztof 2047 2200 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 35.00 46.00 2220 0.70
7 k Czajkowski, Ryszard 2067 2200 TKSz Tarnobrzeg 6.0 33.00 40.50 2115 -0.24
8 I Małecki, Eugeniusz R 1961 2000 Bukówiec Górny 5.5 36.50 46.00 2080 2.25
9 FM Kopacz, Grzegorz R 2138 2300 TG Sokół Mielec 5.5 36.00 46.50 2265 0.39
10 I Wilk, Tomasz R 1827 2000 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.5 35.50 43.00 2250 3.27
11 I Zaskalski, Dawid R 1918 2000 TG Sokół Mielec 5.0 33.00 43.00 1925 -0.43
12 I++ Parol, Paweł R 1995 2100 MTSz Mińsk Mazowiecki 5.0 33.00 42.50 2035 0.18
13 k Zaskalski, Arkadiusz R 2194 2200 TG Sokół Mielec 5.0 33.00 42.50 2080 -1.32
14 I+ Kopacz, Łukasz 1937 2100 TG Sokół Mielec 5.0 29.50 39.00 1945 -0.21
15 IM Sygulski, Bogusław R 2220 2450 GKSz Hetman Pilzno 4.5 37.00 47.50 2155 -1.10
16 k Kawula, Andrzej R 2041 2200 PUKS Karolina Tarnów 4.5 35.00 44.00 2105 -0.82
17 II Peret, Ryszard R 1515 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 4.0 31.00 40.00 1915 0.07
18 II+ Olejniczak, Romuald R 1722 1900 UKS ZSO Włoszakowice 4.0 31.00 40.00 1785 0.12
19 II+ Kopacz, Przemysław 2007 1900 TG Sokół Mielec 4.0 31.00 39.50 1890 -2.24
20 IV Wójcik, Marcin R 1406 1400 Rzeszów 4.0 30.50 39.00 1750 0.19
21 I Cebula, Józef 1763 2000 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 29.00 38.00 1825 -1.42
22 I+ Mirowska, Oliwia R 1130 1900 GKSz Hetman Pilzno 4.0 25.50 33.00 1655 0.68
23 III Basiaga, Sebastian 0 1600 Rzeszów 4.0 25.50 32.50 1570 0.00
24 II Gorecki, Jarosław R 1495 1800 LUKKS Kielce 3.5 28.00 38.00 1735 -0.41
25 III Świerczek, Bartłomiej 0 1600 TG Sokół Mielec 3.0 28.00 34.50 1640 0.00
26 IV Wójcik, Artur 0 1400 Klub Szachowy Kana Tarnów 3.0 27.50 35.00 1580 0.00
27 III Jemioło, Grzegorz 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 3.0 26.00 31.50 1620 0.00
28 IV Szal, Mateusz 0 1400 Przemyśl 3.0 24.50 30.50 1570 0.00
29   Kapinos, Feliks 0 1000 Mielec 2.5 24.50 30.50 1450 0.00
30 II Bobulski, Jan 0 1800 Ropczyce 1.5 24.00 32.50 1311 0.00
31   Guzak, Paweł 0 1000 Mielec 0.0 21.00 27.00 1100 0.00
32   Wrażeń, Jacek 0 1000 Mielec 0.0 20.00 26.00 1100 0.00

 


21 czerwca 2015
Kolbuszowa

 

Turniej Szachowy

o Mistrzowstwo Kolbuszowej
P'15

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 I+ Mytych, Rafał 2100 6.5 22.50 33.00 6 26.5
2 1 k Czajkowski, Ryszard 2200 6.5 21.00 30.50 6 26.5
3 3 I Kois, Przemysław 2000 5.0 22.50 32.00 5 21.0
4 6 II+ Choina, Michał 1900 4.5 23.50 32.50 4 20.0
5 5 I Wilk, Tomasz 2000 4.5 19.50 28.50 4 18.5
6 8 I Trybowska, Anna 1800 4.5 18.50 27.00 4 17.5
7 9 II Choina, Jarosław 1800 4.5 18.00 26.50 4 17.5
8 13 II Peret, Ryszard 1800 4.5 17.50 24.00 4 17.0
9 18 III Maj, Marcin 1600 4.0 24.50 33.50 4 20.0
10 7 II+ Skiba, Grzegorz 1900 4.0 19.50 24.50 4 16.0
11 19 III Piecuch, Marek 1600 4.0 18.00 24.50 4 14.0
12 15 II Tęcza, Kazimierz 1800 4.0 17.00 25.50 4 16.0
13 16 II Starzec, Klaudia 1600 3.5 17.50 23.50 3 13.5
14 25   Białek, Adam 1000 3.5 13.50 17.50 3 10.0
15 4 I Pondo, Augustyn 2000 3.0 19.00 28.00 3 16.0
16 14 II Stąpor, Dawid 1800 3.0 17.50 25.00 3 11.0
17 10 II Czarnik, Eugeniusz 1800 3.0 15.50 20.50 3 12.0
18 21 III Trybowski, Andrzej 1600 3.0 15.00 21.50 3 9.0
19 12 II Koryś, Dawid 1800 3.0 14.00 20.50 3 10.0
20 24 V Rzeszuto, Tomasz 1200 2.5 19.00 26.00 2 12.5
21 11 II Głuch, Paweł 1800 2.5 16.00 20.50 2 12.5
22 17 III Basiaga, Sebastian 1600 2.5 12.00 15.50 2 9.0
23 22 IV Wójcik, Marcin 1400 2.0 17.50 23.00 2 9.0
24 26   Gunia, Wojciech 1000 2.0 14.50 19.00 2 5.0
25 23 V Biesiadecki, Stanisław 1200 1.0 12.50 16.00 1 4.0
26 20 III Stój, Eugeniusz 1600 0.0 13.50 18.50 0 0.0

                                                                                                        więcej na:  www.chessarbiter.com

 


21 czerwca 2015
Lublin

Indywidualne Mistrzostwa Polski
w Szachach Błyskawicznych
P'3+2'

 

M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins
1 GM Soćko, Bartosz B 2571 2600 KSz HETMAN Katowice 12,5 125,50 145,00 12  
2 GM Miśta, Aleksander B 2485 2600 UKS Rotmistrz Grudziądz 12,0 125,00 145,50 10  
3 GM Cyborowski, Lukasz B 2622 2600 LKS Wrzos Międzyborów 12,0 123,00 142,50 10  
4 GM Dziuba, Marcin B 2557 2600 UKS Rotmistrz Grudziądz 10,5 123,50 143,50 9  
5 GM Piorun, Kacper B 2497 2600 KSZ Stilon Gorzów Wlkp. 10,5 122,50 142,00 9  
6 IM Krysztofiak, Marcin B 2436 2450 ŻTMS Baszta Żnin 10,0 119,00 138,50 7  
7 GM Maksimenko, Andrei B 2545 2600 ŻTMS Baszta Żnin 10,0 115,00 134,00 9  
8 FM Skawinski, Arkadiusz B 2296 2300 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 9,5 123,50 143,00 8  
9 IM Kanarek, Marcel B 2443 2450 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 9,5 121,50 141,00 7  
10 GM Jaracz, Paweł B 2567 2600 ŻTMS Baszta Żnin 9,5 119,50 138,50 8  
11 IM Kuźmicz, Krystian B 2508 2450 UKS Rotmistrz Grudziądz 9,5 116,00 135,00 7  
12 m Stoma, Paweł 2359 2400 KSz DRAKON Lublin 9,5 113,00 132,50 9  
13 IM Szymański, Marcin 2398 2450 LKS Wrzos Miedzyborów 9,5 108,50 127,00 9  
14 k Polkowski, Piotr B 2239 2200 KSz DRAKON Lublin 9,5 107,50 123,50 9  
15 FM Pacuszka, Tomasz B 2299 2300 UKS Rotmistrz Grudziądz 9,5 104,50 122,50 8  
16 k Sypień, Mateusz B 2242 2200 reprezentant WP/ Jasło 9,5 104,00 118,50 8  
17 k Sycz, Dariusz B 2088 2200 reprezentant WP/ LKS Parnas Stara Wieś 9,5 103,50 119,50 9  
18 m Protaziuk, Grzegorz 2349 2400 LKS Wrzos Miedzyborów 9,0 116,50 136,50 7  
19 GM Grabarczyk, Mirosław B 2381 2600 ŻTMS Baszta Żnin 9,0 116,00 135,00 7  
20 m Nguyen, Piotr B 2325 2400 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 9,0 116,00 134,00 7  
21 m Nurkiewicz, Maciej B 2230 2400 LKS Wrzos Miedzyborów 9,0 115,00 132,00 9  
22 m Piesik, Piotr B 2391 2400 UKS Hetman Częstochowa 9,0 114,00 132,00 8  
23 k Karpus, Michał B 2103 2200 UKS Rotmistrz Grudziądz 9,0 111,00 128,00 7  
24 k Wypych, Dominik B 2094 2200 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 9,0 109,50 127,50 8  
25 k Kraiński, Sławomir B 2025 2200 reprezentant WP/UKS Rotmistrz Grudziądz 9,0 109,50 125,00 7  
26 k Bieluszewski, Piotr B 2043 2200 reprezentant WP/ KSz Start Elbląg 9,0 108,00 123,50 8  
27 k+ Łapaj, Mateusz B 2065 2300 MCKiS Jaworzno 9,0 106,00 121,50 8  
28 FM Kraiński, Aleksander B 2151 2300 UKS Rotmistrz Grudziądz 9,0 100,50 115,50 9  
29 FM Plichta, Kamil B 2392 2300 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 8,5 122,50 141,50 8  
30 FM Borgula, Rafał B 2219 2300 ŻTMS Baszta Żnin 8,5 114,00 132,50 6  
31 k Duch, Mariusz B 2227 2200 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 8,5 108,50 127,00 7  
32 k+ Kukuła, Paweł B 2121 2300 UKS Rotmistrz Grudziądz 8,5 106,50 123,00 7  
33 k Probola, Ryszard 2162 2200 LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 8,5 106,00 123,00 8  
34 I++ Pietocha, Pawel B 2051 2100 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 8,5 103,50 119,00 8  
35   Sanz Losada, Victoriano B 1980 1000 Madrid 8,5 99,00 112,50 8  
36 k Probola, Bartosz 2117 2200 LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 8,0 117,00 133,50 7  
37 I Bednarski, Dawid B 1920 2000 UKS Hetman Częstochowa 8,0 107,50 124,00 7  
38 k+ Karbowiak, Adam B 2199 2300 reprezentant WP/ UKS Rotmistrz Grudziądz 8,0 107,00 122,50 6  
39 I Suliborski, Artur B 2060 2000 KU AZS UMCS Lublin 8,0 106,00 121,50 7  
40 k Michalski, Daniel B 2131 2200 reprezentant WP/ KSz Sulechów 8,0 104,50 123,00 8  
41 I++ Koziej, Maciej B 1984 2100 KU AZS UMCS Lublin 8,0 104,50 118,50 7  
42 I Lusio, Daniel B 1900 2000 MKS Polonia Przemyśl 8,0 102,00 120,00 7  
43 k Kędzierski, Sławomir B 2054 2200 reprezentant WP/ UKSz Hetman Warszawa 8,0 101,50 114,50 8  
44 I+ Graczyk, Damian B 2067 2100 reprezentant WP/ KSz HETMAN Katowice 8,0 100,50 115,50 8  
45 II+ Chomiuk, Łukasz B 1661 1900 Międzyrzec Podlaski 8,0 100,50 113,00 6  
46 II Lach, Mateusz B 1797 1800 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 8,0 98,00 112,50 8  
47 I Nowicki, Andrzej 1845 2000 TKSz Tarnobrzeg 8,0 97,00 109,50 7  
48 II Pękała, Adam 1981 1800 Radzyń Podlaski 8,0 96,00 110,50 7  
49 I Skwarczyński, Marcin B 2080 2000 reprezentant WP/ ASSz "Lipno" Stęszew 8,0 95,50 110,50 7  
50 I Ciechoński, Piotr B 1803 2000 KLIM UKSz Gambit Starachowice 8,0 93,00 107,00 8  
51 I Pańczak, Tomasz B 1875 2000 MKS Polonia Przemyśl 8,0 91,50 103,00 8  
52 k Czerw, Dawid B 1938 2200 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 7,5 108,50 125,00 6  
53 I Lach, Ireneusz B 1998 2000 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 7,5 105,50 121,00 7  
54 I Ostrowski, Robert B 2043 2000 KSz DRAKON Lublin 7,5 105,50 119,50 7  
55   Sanz Wawer, Daniel B 1757 1000 UKS Czternastka 7,5 105,00 121,00 6  
56 k Gorzkiewicz, Łukasz 2140 2200 LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 7,5 101,50 120,00 6  
57 I+ Siekierski, Pawel 2005 2100 LKS Wrzos Miedzyborów 7,5 94,00 107,50 7  
58 II Pawłowski, Sławomir B 1600 1800 KU AZS KUL Lublin 7,5 93,50 107,00 7  
59 I Drob, Marek B 1741 2000 LUKS Tempo Ożarów 7,5 85,00 98,50 7  
60 I Klimecki, Jacek B 1960 2000 LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 7,0 107,50 124,50 7  
61 I++ Szcześniak, Andrzej B 1982 2100 UKS Rotmistrz Grudziądz 7,0 102,00 117,00 6  
62 I Pyra, Daniel B 1862 2000 KSZ Stilon Gorzów Wlkp. 7,0 97,00 112,00 6  
63 I+ Madej, Jarosław 2078 2100 KS Cracovia 1906 Kraków 7,0 95,00 106,50 6  
64 I Gniado, Radosław B 1779 2000 KSz Start Elbląg 7,0 94,50 108,00 6  
65 II Dziodzio, Tomasz B 1658 1800 MKSz Rybnik 7,0 93,50 107,00 6  
66 II Rogoza, Andrzej B 1792 1800 LUKS Lubartów 7,0 89,00 103,00 7  
67 I+ Maksimenko, Andrei Jr B 1902 2100 ŻTMS Baszta Żnin 7,0 88,50 104,00 6  
68 III Śnieżek, Marcin B 1736 1600 MKS Polonia Przemyśl 7,0 88,00 101,50 7  
69 II Kozlowski, Marcin B 1814 1800 UKS Hetman Częstochowa 7,0 85,50 97,00 7  
70 II Szczygieł, Jakub B 1722 1800 KU AZS UMCS Lublin 7,0 83,50 94,50 6  
71 I Grabarczyk, Sylwester B 1655 2000 SSz Pocztowiec Bydgoszcz 7,0 81,00 92,50 7  
72 I Bień, Janusz 1947 2000 KU AZS KUL Lublin 6,5 101,50 113,00 6  
73 I Szczygieł, Konrad B 1858 2000 KU AZS KUL Lublin 6,5 97,50 111,00 5  
74 II+ Lach, Tomasz B 1826 1900 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 6,5 91,50 106,50 6  
75 k Kieres, Tadeusz B 1978 2200 Kielce 6,5 91,00 103,00 6  
76 I Skonieczny, Marek 1913 2000 ULKS Niwka Łomazy 6,5 86,50 100,00 6  
77 II Mejzner, Mirosław 0 1800 Warszawa 6,5 81,00 93,00 6  
78 II Pszczoła, Szymon 1471 1800 KSz DRAKON Lublin 6,0 94,50 109,00 5  
79 k Ściborowski, Mirosław B 2040 2200 UKS Rotmistrz Grudziądz 6,0 92,00 107,00 5  
80 k Ciechociński, Stefan 0 2200 LUKS Tempo Ożarów 6,0 91,50 106,00 6  
81 II Grochowski, Kosma B 1645 1800 LKSz Lublin 6,0 91,00 104,00 6  
82 I Krasowski, Piotr 1862 2000 LKSz Lublin 6,0 90,50 106,00 6  
83 I Kałuszyński, Andrzej B 1777 2000 LKSz Lublin 6,0 88,50 103,00 6  
84 I++ Krajewicz, Paweł 2003 2100 reprezentant WP/MCK Aleksandrów Kujawski 6,0 88,50 103,00 5  
85 II+ Szeląg, Przemysław 0 1900 MKS Polonia Przemyśl 6,0 88,50 102,00 5  
86 II Swacha, Jan B 1545 1800 SK-S Pegaz Janów Lubelski 6,0 88,00 100,00 6  
87 II Ważny, Marcin B 1485 1800 LKSz Lublin 6,0 81,00 93,00 6  
88 II Chlewiński, Artur B 1613 1800 LKSz Lublin 6,0 79,00 89,00 6  
89 II Wojcieszyn, Łukasz B 1645 1800 LKSz Lublin 6,0 76,50 89,50 6  
90 k Spicak, Krzysztof B 1720 2200 MAZSzach w Warszawie 6,0 76,00 87,00 6  
91 II Wójcik, Bogumił B 1538 1800 LKSz Lublin 5,5 89,00 103,00 5  
92 II Skawiński, Szymon 1205 1800 UKS MDK Radom 5,5 84,50 96,50 5  
93 II Skawiński, Marcin 0 1800 UKS MDK Radom 5,5 82,00 94,00 5  
94 V Zagozdon, Piotr B 1525 1200 Opole Lubelskie 5,5 68,50 79,50 5  
95 II+ Zuba, Maciej B 1950 1900 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 5,0 95,00 113,00 4  
96 III Matyjaszczyk, Adrian 0 1600 LUKS Lubartów 5,0 80,00 89,50 4  
97 II Parol, Krzysztof B 1531 1800 MTSz Mińsk Mazowiecki 5,0 75,50 87,00 4  
98 II Mazurek, Jakub B 1356 1800 LKSz Lublin 5,0 74,50 85,00 5  
99 III Pyda, Kamil B 1193 1600 LKSz Lublin 5,0 72,50 82,50 4  
100 III Wawro, Kacper 0 1600 TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice 5,0 69,00 80,00 4  
101 III Plichta, Krzysztof 0 1600 PG 2 Siedlce 4,5 68,50 78,50 4  
102 III Skawiński, Dariusz 0 1600 Radom 4,5 62,50 73,00 3  
103 II Błaziak, Robert 0 1800 Karczmiska 4,0 69,00 78,50 3  
104 III Budny, Piotr B 1464 1600 KSz Polonia Warszawa 4,0 67,50 78,00 3  
105 IV Siedliski, Daniel 0 1400 Chodlik 3,5 65,00 75,00 2  
106 II Greszeta, Robert 1527 1800 LKSz Lublin 2,5 67,00 77,50 1  

 


29 kwietnia - 3 maja 2015
Pstrągowa

Drużynowe Mistrzostwa Polski
III Podkarpacka Liga Szachowa Seniorów
P'90+30'

 

lista startowa drużyn:

Nr Nazwa drużyny Ranking Klub Uwagi (f)
1 TKSzach. Tarnobrzeg 1898 TKSzach. Tarnobrzeg Kapitan Juszczuk Grzegorz
2 RzKSz II Rzeszów 1640 RzKSz Rzeszów Kapitan Babiarz Mariusz
3 MKSz GRYF II Dębica 1796 MKSz GRYF Dębica Kapitan Mala Marcin
4 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 1777 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. Kapitan Mroczek Jacek
5 LKSz GCKiP II Czarna 1877 LKSz GCKiP Czarna Kapitan Sygulski Paweł
6 LKSz GCKiP Czarna 1963 LKSz GCKiP Czarna Kapitan Lewtak Damian
7 TG SOKÓŁ Mielec 1975 TG SOKÓŁ Mielec Kapitan Kopacz Łukasz
8 MKS POLONIA Przemyśl 1973 MKS POLONIA Przemyśl Kapitan Pańczak Tomasz
9 RzKSz Rzeszów 1824 RzKSz Rzeszów Kapitan Wąsik Roman
10 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 1766 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne Kapitan Krynicki Henryk

 

 

I - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-04-29 o 18:30
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 1 13.0 TKSzach. Tarnobrzeg 4,5 - 1,5 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 5.0 10
  1 4.5 Czajkowski, Ryszard 0 - 1 Piekarski, Łukasz 5.5 1
  2 5.5 Czarnecki, Wojciech ˝ - ˝ Pasionek, Ariel 3.5 2
  3 4.5 Tabaka, Andrzej 1 - 0 Krynicki, Henryk 1.0 3
  4 5.0 Juszczuk, Grzegorz 1 - 0 Chmielowski, Dominik 2.0 4
  5 6.5 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 6.5 Burdzy, Joanna + / - BYE    
2 2 4.0 RzKSz II Rzeszów 2,5 - 3,5 RzKSz Rzeszów 8.0 9
  2 4.5 Miąsik, Adrian ˝ - ˝ Gierulski, Kamil 6.0 1
  3 4.5 Babiarz, Mariusz ˝ - ˝ Ziemniak, Piotr 3.5 3
  5 1.0 Brud, Damian ˝ - ˝ Łuka, Krzysztof 5.0 4
  8 2.0 Babiarz, Arkadiusz 1 - 0 Nowakowski, Jacek 0.5 5
  9 0.0 Leśniak, Mateusz - / + Wąsik, Roman 3.0 7
  6 2.5 Flisiak, Iwona 0 - 1 Posuniak, Weronika 7.0 6
3 3 0.0 MKSz GRYF II Dębica 2,0 - 4,0 MKS POLONIA Przemyśl 11.0 8
  1 4.0 Kasperek, Rafał ˝ - ˝ Muc, Marcin 4.0 1
  2 2.5 Smusz, Kamil 0 - 1 Fistek, Dariusz 7.5 2
  4 0.5 Zgoda, Damian ˝ - ˝ Lusio, Daniel 3.0 3
  5 2.5 Mikuła, Michał 0 - 1 Woźny, Tomasz 4.0 4
  7 2.5 Mala, Marcin 1 - 0 Pańczak, Tomasz 2.5 5
  6 0.0 Golonka, Ewelina - / + Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
4 4 9.0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 1,5 - 4,5 TG SOKÓŁ Mielec 15.0 7
  1 4.5 Mroczek, Jacek + / - Janczar, Wojciech 0.0 1
  3 1.5 Rzeszutek, Jerzy 0 - 1 Zaskalski, Arkadiusz 5.5 2
  4 4.5 Mytych, Rafał ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz 5.0 3
  5 4.5 Skiba, Krzysztof 0 - 1 Kopacz, Łukasz 5.5 4
  7 6.5 Kozak, Antoni 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 7
  6 2.5 Strzałka, Monika 0 - 1 Łapa, Aleksandra 6.0 6
5 5 7.0 LKSz GCKiP II Czarna 2,0 - 4,0 LKSz GCKiP Czarna 18.0 6
  1 0.0 Lewicki, Mirosław - / + Lewtak, Damian 9.0 1
  2 5.5 Janus, Przemysław ˝ - ˝ Lewtak, Dominik 7.0 2
  3 8.0 Lis, Marek 1 - 0 Miś, Mieszko 4.0 3
  4 8.0 Sygulski, Paweł ˝ - ˝ Mika, Tomasz 7.0 4
  5 2.0 Kucharski, Bartłomiej 0 - 1 Gaj, Szymon 7.5 5
  6 1.5 Gaj, Magdalena 0 - 1 Święch, Joanna 8.5 6

 

II - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-04-30 o 09:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 5.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 0,0 - 6,0 LKSz GCKiP Czarna 18.0 6
  1 5.5 Piekarski, Łukasz 0 - 1 Lewtak, Damian 9.0 1
  2 3.5 Pasionek, Ariel 0 - 1 Lewtak, Dominik 7.0 2
  3 1.0 Krynicki, Henryk 0 - 1 Miś, Mieszko 4.0 3
  4 2.0 Chmielowski, Dominik 0 - 1 Mika, Tomasz 7.0 4
  5 4.5 Borukało, Zdzisław 0 - 1 Gaj, Szymon 7.5 5
      BYE - / + Święch, Joanna 8.5 6
2 7 15.0 TG SOKÓŁ Mielec 3,5 - 1,5 LKSz GCKiP II Czarna 7.0 5
  1 0.0 Janczar, Wojciech - / - Lewicki, Mirosław 0.0 1
  2 5.5 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Janus, Przemysław 5.5 2
  3 5.0 Kopacz, Grzegorz 1 - 0 Lis, Marek 8.0 3
  4 5.5 Kopacz, Łukasz 0 - 1 Sygulski, Paweł 8.0 4
  7 7.5 Zaskalski, Dawid 1 - 0 Kucharski, Bartłomiej 2.0 5
  6 6.0 Łapa, Aleksandra 1 - 0 Gaj, Magdalena 1.5 6
3 8 11.0 MKS POLONIA Przemyśl 4,0 - 2,0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 9.0 4
  1 4.0 Muc, Marcin 1 - 0 Mroczek, Jacek 4.5 1
  2 7.5 Fistek, Dariusz 1 - 0 Stefański, Robert 0.0 2
  3 3.0 Lusio, Daniel ˝ - ˝ Mytych, Rafał 4.5 4
  4 4.0 Woźny, Tomasz ˝ - ˝ Kozak, Antoni 6.5 7
  5 2.5 Pańczak, Tomasz 1 - 0 Stefański, Adam 0.0 8
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata - / + Starzec, Klaudia 1.5 9
4 9 8.0 RzKSz Rzeszów 4,0 - 2,0 MKSz GRYF II Dębica 0.0 3
  1 6.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Kasperek, Rafał 4.0 1
  2 0.5 Świgoń, Tomasz ˝ - ˝ Smusz, Kamil 2.5 2
  3 3.5 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Zgoda, Damian 0.5 4
  5 0.5 Nowakowski, Jacek 0 - 1 Mikuła, Michał 2.5 5
  7 3.0 Wąsik, Roman ˝ - ˝ Mala, Marcin 2.5 7
  6 7.0 Posuniak, Weronika + / - Golonka, Ewelina 0.0 6
5 1 13.0 TKSzach. Tarnobrzeg 4,5 - 1,5 RzKSz II Rzeszów 4.0 2
  1 4.5 Czajkowski, Ryszard + / - Łuka, Marek 0.0 1
  2 5.5 Czarnecki, Wojciech 1 - 0 Miąsik, Adrian 4.5 2
  3 4.5 Tabaka, Andrzej 0 - 1 Babiarz, Mariusz 4.5 3
  4 5.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Zakorczmenny, Tadeusz 3.0 7
  5 6.5 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz 2.0 8
  6 6.5 Burdzy, Joanna 1 - 0 Flisiak, Iwona 2.5 6

 

 

III - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-04-30 o 16:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 2 4.0 RzKSz II Rzeszów 4,0 - 2,0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 5.0 10
  1 0.0 Łuka, Marek - / + Piekarski, Łukasz 5.5 1
  2 4.5 Miąsik, Adrian 1 - 0 Pasionek, Ariel 3.5 2
  3 4.5 Babiarz, Mariusz 1 - 0 Krynicki, Henryk 1.0 3
  7 3.0 Zakorczmenny, Tadeusz 1 - 0 Chmielowski, Dominik 2.0 4
  8 2.0 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 2.5 Flisiak, Iwona + / - Michalska-Konik, Marta 3.5 6
2 3 0.0 MKSz GRYF II Dębica 1,5 - 4,5 TKSzach. Tarnobrzeg 13.0 1
  1 4.0 Kasperek, Rafał ˝ - ˝ Czajkowski, Ryszard 4.5 1
  2 2.5 Smusz, Kamil 0 - 1 Czarnecki, Wojciech 5.5 2
  4 0.5 Zgoda, Damian 0 - 1 Tabaka, Andrzej 4.5 3
  5 2.5 Mikuła, Michał ˝ - ˝ Juszczuk, Grzegorz 5.0 4
  7 2.5 Mala, Marcin ˝ - ˝ Nowicki, Andrzej 6.5 5
  6 0.0 Golonka, Ewelina - / + Burdzy, Joanna 6.5 6
3 4 9.0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 3,0 - 3,0 RzKSz Rzeszów 8.0 9
  1 4.5 Mroczek, Jacek 1 - 0 Gierulski, Kamil 6.0 1
  3 1.5 Rzeszutek, Jerzy 0 - 1 Ziemniak, Piotr 3.5 3
  4 4.5 Mytych, Rafał 0 - 1 Łuka, Krzysztof 5.0 4
  5 4.5 Skiba, Krzysztof 1 - 0 Nowakowski, Jacek 0.5 5
  7 6.5 Kozak, Antoni 1 - 0 Wąsik, Roman 3.0 7
  6 2.5 Strzałka, Monika 0 - 1 Posuniak, Weronika 7.0 6
4 5 7.0 LKSz GCKiP II Czarna 3,0 - 3,0 MKS POLONIA Przemyśl 11.0 8
  1 0.0 Lewicki, Mirosław - / + Muc, Marcin 4.0 1
  2 5.5 Janus, Przemysław ˝ - ˝ Fistek, Dariusz 7.5 2
  3 8.0 Lis, Marek 1 - 0 Lusio, Daniel 3.0 3
  4 8.0 Sygulski, Paweł 1 - 0 Woźny, Tomasz 4.0 4
  5 2.0 Kucharski, Bartłomiej ˝ - ˝ Pańczak, Tomasz 2.5 5
  6 1.5 Gaj, Magdalena 0 - 1 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
5 6 18.0 LKSz GCKiP Czarna 3,5 - 2,5 TG SOKÓŁ Mielec 15.0 7
  1 9.0 Lewtak, Damian + / - Janczar, Wojciech 0.0 1
  2 7.0 Lewtak, Dominik 0 - 1 Zaskalski, Arkadiusz 5.5 2
  3 4.0 Miś, Mieszko ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz 5.0 3
  4 7.0 Mika, Tomasz ˝ - ˝ Kopacz, Łukasz 5.5 4
  5 7.5 Gaj, Szymon ˝ - ˝ Zaskalski, Dawid 7.5 7
  6 8.5 Święch, Joanna 1 - 0 Łapa, Aleksandra 6.0 6

 

 

IV - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-05-01 o 09:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 5.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 1,0 - 5,0 TG SOKÓŁ Mielec 15.0 7
  1 5.5 Piekarski, Łukasz ˝ - ˝ Zaskalski, Arkadiusz 5.5 2
  2 3.5 Pasionek, Ariel 0 - 1 Kopacz, Grzegorz 5.0 3
  3 1.0 Krynicki, Henryk 0 - 1 Kopacz, Łukasz 5.5 4
  4 2.0 Chmielowski, Dominik 0 - 1 Zaskalski, Paweł 6.0 5
  5 4.5 Borukało, Zdzisław 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 7
  6 3.5 Michalska-Konik, Marta ˝ - ˝ Łapa, Aleksandra 6.0 6
2 8 11.0 MKS POLONIA Przemyśl 0,5 - 5,5 LKSz GCKiP Czarna 18.0 6
  1 4.0 Muc, Marcin 0 - 1 Lewtak, Damian 9.0 1
  2 7.5 Fistek, Dariusz 0 - 1 Lewtak, Dominik 7.0 2
  3 3.0 Lusio, Daniel ˝ - ˝ Miś, Mieszko 4.0 3
  4 4.0 Woźny, Tomasz 0 - 1 Mika, Tomasz 7.0 4
  5 2.5 Pańczak, Tomasz 0 - 1 Gaj, Szymon 7.5 5
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 0 - 1 Święch, Joanna 8.5 6
3 9 8.0 RzKSz Rzeszów 3,5 - 2,5 LKSz GCKiP II Czarna 7.0 5
  1 6.0 Gierulski, Kamil + / - Lewicki, Mirosław 0.0 1
  3 3.5 Ziemniak, Piotr ˝ - ˝ Janus, Przemysław 5.5 2
  4 5.0 Łuka, Krzysztof 0 - 1 Lis, Marek 8.0 3
  5 0.5 Nowakowski, Jacek 0 - 1 Sygulski, Paweł 8.0 4
  7 3.0 Wąsik, Roman 1 - 0 Kucharski, Bartłomiej 2.0 5
  6 7.0 Posuniak, Weronika 1 - 0 Gaj, Magdalena 1.5 6
4 1 13.0 TKSzach. Tarnobrzeg 3,0 - 3,0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 9.0 4
  1 4.5 Czajkowski, Ryszard ˝ - ˝ Mroczek, Jacek 4.5 1
  2 5.5 Czarnecki, Wojciech ˝ - ˝ Rzeszutek, Jerzy 1.5 3
  3 4.5 Tabaka, Andrzej 1 - 0 Mytych, Rafał 4.5 4
  4 5.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Skiba, Krzysztof 4.5 5
  5 6.5 Nowicki, Andrzej 0 - 1 Kozak, Antoni 6.5 7
  6 6.5 Burdzy, Joanna ˝ - ˝ Strzałka, Monika 2.5 6
5 2 4.0 RzKSz II Rzeszów 4,5 - 1,5 MKSz GRYF II Dębica 0.0 3
  2 4.5 Miąsik, Adrian ˝ - ˝ Kasperek, Rafał 4.0 1
  3 4.5 Babiarz, Mariusz ˝ - ˝ Smusz, Kamil 2.5 2
  5 1.0 Brud, Damian ˝ - ˝ Świstak, Maciej 1.5 3
  7 3.0 Zakorczmenny, Tadeusz 1 - 0 Mikuła, Michał 2.5 5
  8 2.0 Babiarz, Arkadiusz 1 - 0 Mala, Marcin 2.5 7
  6 2.5 Flisiak, Iwona 1 - 0 Golonka, Ewelina 0.0 6

 

 

V - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-05-01 o 14:30
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 3 0.0 MKSz GRYF II Dębica 2,0 - 4,0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 5.0 10
  1 4.0 Kasperek, Rafał ˝ - ˝ Piekarski, Łukasz 5.5 1
  2 2.5 Smusz, Kamil 0 - 1 Pasionek, Ariel 3.5 2
  3 1.5 Świstak, Maciej 1 - 0 Krynicki, Henryk 1.0 3
  5 2.5 Mikuła, Michał ˝ - ˝ Chmielowski, Dominik 2.0 4
  7 2.5 Mala, Marcin 0 - 1 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 0.0 Golonka, Ewelina 0 - 1 Michalska-Konik, Marta 3.5 6
2 4 9.0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 4,0 - 2,0 RzKSz II Rzeszów 4.0 2
  1 4.5 Mroczek, Jacek ˝ - ˝ Miąsik, Adrian 4.5 2
  3 1.5 Rzeszutek, Jerzy 0 - 1 Babiarz, Mariusz 4.5 3
  4 4.5 Mytych, Rafał 1 - 0 Brud, Damian 1.0 5
  5 4.5 Skiba, Krzysztof 1 - 0 Zakorczmenny, Tadeusz 3.0 7
  7 6.5 Kozak, Antoni 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz 2.0 8
  9 1.5 Starzec, Klaudia ˝ - ˝ Flisiak, Iwona 2.5 6
3 5 7.0 LKSz GCKiP II Czarna 2,0 - 4,0 TKSzach. Tarnobrzeg 13.0 1
  1 0.0 Lewicki, Mirosław - / + Czajkowski, Ryszard 4.5 1
  2 5.5 Janus, Przemysław ˝ - ˝ Czarnecki, Wojciech 5.5 2
  3 8.0 Lis, Marek 1 - 0 Tabaka, Andrzej 4.5 3
  4 8.0 Sygulski, Paweł ˝ - ˝ Juszczuk, Grzegorz 5.0 4
  5 2.0 Kucharski, Bartłomiej 0 - 1 Nowicki, Andrzej 6.5 5
  6 1.5 Gaj, Magdalena 0 - 1 Burdzy, Joanna 6.5 6
4 6 18.0 LKSz GCKiP Czarna 4,0 - 2,0 RzKSz Rzeszów 8.0 9
  1 9.0 Lewtak, Damian 1 - 0 Gierulski, Kamil 6.0 1
  2 7.0 Lewtak, Dominik 1 - 0 Ziemniak, Piotr 3.5 3
  3 4.0 Miś, Mieszko 0 - 1 Łuka, Krzysztof 5.0 4
  4 7.0 Mika, Tomasz ˝ - ˝ Nowakowski, Jacek 0.5 5
  5 7.5 Gaj, Szymon 1 - 0 Wąsik, Roman 3.0 7
  6 8.5 Święch, Joanna ˝ - ˝ Posuniak, Weronika 7.0 6
5 7 15.0 TG SOKÓŁ Mielec 3,0 - 3,0 MKS POLONIA Przemyśl 11.0 8
  2 5.5 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Muc, Marcin 4.0 1
  3 5.0 Kopacz, Grzegorz 0 - 1 Fistek, Dariusz 7.5 2
  4 5.5 Kopacz, Łukasz ˝ - ˝ Lusio, Daniel 3.0 3
  5 6.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Woźny, Tomasz 4.0 4
  7 7.5 Zaskalski, Dawid ˝ - ˝ Pańczak, Tomasz 2.5 5
  6 6.0 Łapa, Aleksandra ˝ - ˝ Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6

 

VI - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-05-02 o 09:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 5.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 2,0 - 4,0 MKS POLONIA Przemyśl 11.0 8
  1 5.5 Piekarski, Łukasz ˝ - ˝ Muc, Marcin 4.0 1
  2 3.5 Pasionek, Ariel 0 - 1 Fistek, Dariusz 7.5 2
  3 1.0 Krynicki, Henryk 0 - 1 Lusio, Daniel 3.0 3
  4 2.0 Chmielowski, Dominik ˝ - ˝ Woźny, Tomasz 4.0 4
  5 4.5 Borukało, Zdzisław ˝ - ˝ Pańczak, Tomasz 2.5 5
  6 3.5 Michalska-Konik, Marta ˝ - ˝ Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
2 9 8.0 RzKSz Rzeszów 2,0 - 4,0 TG SOKÓŁ Mielec 15.0 7
  1 6.0 Gierulski, Kamil ˝ - ˝ Zaskalski, Arkadiusz 5.5 2
  3 3.5 Ziemniak, Piotr ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz 5.0 3
  4 5.0 Łuka, Krzysztof ˝ - ˝ Kopacz, Łukasz 5.5 4
  5 0.5 Nowakowski, Jacek 0 - 1 Zaskalski, Paweł 6.0 5
  7 3.0 Wąsik, Roman 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 7
  6 7.0 Posuniak, Weronika ˝ - ˝ Łapa, Aleksandra 6.0 6
3 1 13.0 TKSzach. Tarnobrzeg 2,0 - 4,0 LKSz GCKiP Czarna 18.0 6
  1 4.5 Czajkowski, Ryszard 0 - 1 Lewtak, Damian 9.0 1
  2 5.5 Czarnecki, Wojciech ˝ - ˝ Lewtak, Dominik 7.0 2
  3 4.5 Tabaka, Andrzej 0 - 1 Miś, Mieszko 4.0 3
  4 5.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Mika, Tomasz 7.0 4
  5 6.5 Nowicki, Andrzej 1 - 0 Gaj, Szymon 7.5 5
  6 6.5 Burdzy, Joanna 0 - 1 Święch, Joanna 8.5 6
4 2 4.0 RzKSz II Rzeszów 2,0 - 4,0 LKSz GCKiP II Czarna 7.0 5
  2 4.5 Miąsik, Adrian + / - Lewicki, Mirosław 0.0 1
  3 4.5 Babiarz, Mariusz 0 - 1 Janus, Przemysław 5.5 2
  5 1.0 Brud, Damian 0 - 1 Lis, Marek 8.0 3
  7 3.0 Zakorczmenny, Tadeusz 0 - 1 Sygulski, Paweł 8.0 4
  8 2.0 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Kucharski, Bartłomiej 2.0 5
  10 1.0 Łuka, Agnieszka 1 - 0 Gaj, Magdalena 1.5 6
5 3 0.0 MKSz GRYF II Dębica 1,5 - 4,5 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 9.0 4
  1 4.0 Kasperek, Rafał ˝ - ˝ Mroczek, Jacek 4.5 1
  2 2.5 Smusz, Kamil ˝ - ˝ Rzeszutek, Jerzy 1.5 3
  5 2.5 Mikuła, Michał ˝ - ˝ Mytych, Rafał 4.5 4
  7 2.5 Mala, Marcin 0 - 1 Skiba, Krzysztof 4.5 5
  8 0.0 Dziurka, Dawid - / + Kozak, Antoni 6.5 7
  6 0.0 Golonka, Ewelina 0 - 1 Strzałka, Monika 2.5 6

 

VII - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-05-02 o 15:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 4 9.0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 3,5 - 2,5 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 5.0 10
  1 4.5 Mroczek, Jacek 0 - 1 Piekarski, Łukasz 5.5 1
  3 1.5 Rzeszutek, Jerzy ˝ - ˝ Pasionek, Ariel 3.5 2
  4 4.5 Mytych, Rafał 1 - 0 Krynicki, Henryk 1.0 3
  5 4.5 Skiba, Krzysztof 1 - 0 Chmielowski, Dominik 2.0 4
  7 6.5 Kozak, Antoni 1 - 0 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 2.5 Strzałka, Monika 0 - 1 Michalska-Konik, Marta 3.5 6
2 5 7.0 LKSz GCKiP II Czarna 4,0 - 2,0 MKSz GRYF II Dębica 0.0 3
  1 0.0 Lewicki, Mirosław - / + Kasperek, Rafał 4.0 1
  2 5.5 Janus, Przemysław ˝ - ˝ Smusz, Kamil 2.5 2
  3 8.0 Lis, Marek + / - Świstak, Maciej 1.5 3
  4 8.0 Sygulski, Paweł 1 - 0 Mikuła, Michał 2.5 5
  5 2.0 Kucharski, Bartłomiej ˝ - ˝ Mala, Marcin 2.5 7
  6 1.5 Gaj, Magdalena 1 - 0 Golonka, Ewelina 0.0 6
3 6 18.0 LKSz GCKiP Czarna 6,0 - 0,0 RzKSz II Rzeszów 4.0 2
  1 9.0 Lewtak, Damian 1 - 0 Miąsik, Adrian 4.5 2
  2 7.0 Lewtak, Dominik 1 - 0 Babiarz, Mariusz 4.5 3
  3 4.0 Miś, Mieszko 1 - 0 Brud, Damian 1.0 5
  4 7.0 Mika, Tomasz 1 - 0 Zakorczmenny, Tadeusz 3.0 7
  5 7.5 Gaj, Szymon 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz 2.0 8
  6 8.5 Święch, Joanna 1 - 0 Łuka, Agnieszka 1.0 10
4 7 15.0 TG SOKÓŁ Mielec 3,5 - 2,5 TKSzach. Tarnobrzeg 13.0 1
  2 5.5 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Czajkowski, Ryszard 4.5 1
  3 5.0 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Czarnecki, Wojciech 5.5 2
  4 5.5 Kopacz, Łukasz ˝ - ˝ Tabaka, Andrzej 4.5 3
  5 6.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Juszczuk, Grzegorz 5.0 4
  7 7.5 Zaskalski, Dawid ˝ - ˝ Nowicki, Andrzej 6.5 5
  6 6.0 Łapa, Aleksandra ˝ - ˝ Burdzy, Joanna 6.5 6
5 8 11.0 MKS POLONIA Przemyśl 3,0 - 3,0 RzKSz Rzeszów 8.0 9
  1 4.0 Muc, Marcin 0 - 1 Gierulski, Kamil 6.0 1
  2 7.5 Fistek, Dariusz 1 - 0 Ziemniak, Piotr 3.5 3
  3 3.0 Lusio, Daniel 0 - 1 Łuka, Krzysztof 5.0 4
  4 4.0 Woźny, Tomasz 1 - 0 Nowakowski, Jacek 0.5 5
  7 2.0 Krzywoń, Leszek ˝ - ˝ Wąsik, Roman 3.0 7
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata ˝ - ˝ Posuniak, Weronika 7.0 6

 

VIII - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-05-03 o 08:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 10 5.0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 4,0 - 2,0 RzKSz Rzeszów 8.0 9
  1 5.5 Piekarski, Łukasz 0 - 1 Gierulski, Kamil 6.0 1
  2 3.5 Pasionek, Ariel 1 - 0 Ziemniak, Piotr 3.5 3
  3 1.0 Krynicki, Henryk 1 - 0 Łuka, Krzysztof 5.0 4
  4 2.0 Chmielowski, Dominik 1 - 0 Nowakowski, Jacek 0.5 5
  5 4.5 Borukało, Zdzisław 1 - 0 Wąsik, Roman 3.0 7
  6 3.5 Michalska-Konik, Marta 0 - 1 Posuniak, Weronika 7.0 6
2 1 13.0 TKSzach. Tarnobrzeg 4,0 - 2,0 MKS POLONIA Przemyśl 11.0 8
  1 4.5 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Muc, Marcin 4.0 1
  2 5.5 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Fistek, Dariusz 7.5 2
  3 4.5 Tabaka, Andrzej 1 - 0 Lusio, Daniel 3.0 3
  4 5.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Woźny, Tomasz 4.0 4
  5 6.5 Nowicki, Andrzej ˝ - ˝ Krzywoń, Leszek 2.0 7
  6 6.5 Burdzy, Joanna 1 - 0 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 4.5 6
3 2 4.0 RzKSz II Rzeszów 1,5 - 4,5 TG SOKÓŁ Mielec 15.0 7
  2 4.5 Miąsik, Adrian ˝ - ˝ Zaskalski, Arkadiusz 5.5 2
  3 4.5 Babiarz, Mariusz ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz 5.0 3
  4 1.5 Woźniak, Grzegorz ˝ - ˝ Kopacz, Łukasz 5.5 4
  7 3.0 Zakorczmenny, Tadeusz 0 - 1 Zaskalski, Paweł 6.0 5
  8 2.0 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Zaskalski, Dawid 7.5 7
  6 2.5 Flisiak, Iwona 0 - 1 Łapa, Aleksandra 6.0 6
4 3 0.0 MKSz GRYF II Dębica 0,0 - 5,0 LKSz GCKiP Czarna 18.0 6
  1 4.0 Kasperek, Rafał 0 - 1 Lewtak, Damian 9.0 1
  2 2.5 Smusz, Kamil 0 - 1 Lewtak, Dominik 7.0 2
  3 1.5 Świstak, Maciej - / - Miś, Mieszko 4.0 3
  5 2.5 Mikuła, Michał - / + Mika, Tomasz 7.0 4
  7 2.5 Mala, Marcin 0 - 1 Gaj, Szymon 7.5 5
  6 0.0 Golonka, Ewelina 0 - 1 Święch, Joanna 8.5 6
5 4 9.0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 3,0 - 3,0 LKSz GCKiP II Czarna 7.0 5
  1 4.5 Mroczek, Jacek + / - Lewicki, Mirosław 0.0 1
  2 0.0 Stefański, Robert 0 - 1 Janus, Przemysław 5.5 2
  4 4.5 Mytych, Rafał 0 - 1 Lis, Marek 8.0 3
  5 4.5 Skiba, Krzysztof 0 - 1 Sygulski, Paweł 8.0 4
  7 6.5 Kozak, Antoni 1 - 0 Kucharski, Bartłomiej 2.0 5
  6 2.5 Strzałka, Monika 1 - 0 Gaj, Magdalena 1.5 6

 

IX - Runda

 

Rozpoczęcie: 2015-05-03 o 14:00
Mecz Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr
1 5 7.0 LKSz GCKiP II Czarna 3,0 - 3,0 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 5.0 10
  1 0.0 Lewicki, Mirosław - / + Piekarski, Łukasz 5.5 1
  2 5.5 Janus, Przemysław ˝ - ˝ Pasionek, Ariel 3.5 2
  3 8.0 Lis, Marek 1 - 0 Krynicki, Henryk 1.0 3
  4 8.0 Sygulski, Paweł 1 - 0 Chmielowski, Dominik 2.0 4
  5 2.0 Kucharski, Bartłomiej 0 - 1 Borukało, Zdzisław 4.5 5
  6 1.5 Gaj, Magdalena ˝ - ˝ Michalska-Konik, Marta 3.5 6
2 6 18.0 LKSz GCKiP Czarna 5,0 - 1,0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 9.0 4
  1 9.0 Lewtak, Damian 1 - 0 Mroczek, Jacek 4.5 1
  2 7.0 Lewtak, Dominik 1 - 0 Stefański, Robert 0.0 2
  3 4.0 Miś, Mieszko - / + Mytych, Rafał 4.5 4
  4 7.0 Mika, Tomasz 1 - 0 Skiba, Krzysztof 4.5 5
  5 7.5 Gaj, Szymon 1 - 0 Kozak, Antoni 6.5 7
  6 8.5 Święch, Joanna 1 - 0 Starzec, Klaudia 1.5 9
3 7 15.0 TG SOKÓŁ Mielec 5,0 - 1,0 MKSz GRYF II Dębica 0.0 3
  2 5.5 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Kasperek, Rafał 4.0 1
  3 5.0 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Smusz, Kamil 2.5 2
  4 5.5 Kopacz, Łukasz + / - Mikuła, Michał 2.5 5
  5 6.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Mala, Marcin 2.5 7
  7 7.5 Zaskalski, Dawid + / - Dziurka, Dawid 0.0 8
  6 6.0 Łapa, Aleksandra 1 - 0 Golonka, Ewelina 0.0 6
4 8 11.0 MKS POLONIA Przemyśl 4,0 - 2,0 RzKSz II Rzeszów 4.0 2
  1 4.0 Muc, Marcin ˝ - ˝ Miąsik, Adrian 4.5 2
  2 7.5 Fistek, Dariusz 1 - 0 Babiarz, Mariusz 4.5 3
  3 3.0 Lusio, Daniel 0 - 1 Woźniak, Grzegorz 1.5 4
  4 4.0 Woźny, Tomasz ˝ - ˝ Zakorczmenny, Tadeusz 3.0 7
  7 2.0 Krzywoń, Leszek 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz 2.0 8
  6 4.5 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 1 - 0 Flisiak, Iwona 2.5 6
5 9 8.0 RzKSz Rzeszów 2,5 - 3,5 TKSzach. Tarnobrzeg 13.0 1
  1 6.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Czajkowski, Ryszard 4.5 1
  3 3.5 Ziemniak, Piotr 0 - 1 Czarnecki, Wojciech 5.5 2
  4 5.0 Łuka, Krzysztof 1 - 0 Tabaka, Andrzej 4.5 3
  5 0.5 Nowakowski, Jacek 0 - 1 Juszczuk, Grzegorz 5.0 4
  7 3.0 Wąsik, Roman 0 - 1 Nowicki, Andrzej 6.5 5
  6 7.0 Posuniak, Weronika ˝ - ˝ Burdzy, Joanna 6.5 6

 

WYNIKI:

M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 6 LKSz GCKiP Czarna 1963 18.0 43.0 5;10;7;8;9;1;2;3;4; 9.0 7.0
2 7 TG SOKÓŁ Mielec 1975 15.0 35.5 4;5;10;9;1;2;3; 3.0 5.5
3 1 TKSzach. Tarnobrzeg 1898 13.0 32.5 10;2;3;5;8;9; 4.5 5.5
4 8 MKS POLONIA Przemyśl 1973 11.0 27.5 3;4;10;2; 4.0 7.5
5 4 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 1777 9.0 25.5 2;3;10; 4.5 1.5
6 9 RzKSz Rzeszów 1824 8.0 25.5 2;3;5; 6.0 3.0
7 5 LKSz GCKiP II Czarna 1877 7.0 25.0 2;3; 0.0 5.5
8 10 LKS MECHANIZATOR Ustrzyki Dolne 1766 5.0 20.0 3;9; 5.5 3.5
9 2 RzKSz II Rzeszów 1640 4.0 20.0 10;3; 3.5 3.5
10 3 MKSz GRYF II Dębica 1796 0.0 13.5   4.0 2.5

 

wyniki indywidualne

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R.uzysk. %
1 k Czajkowski, Ryszard 2085 2200 0 + = = + 0 + 1 0 2088 55,55
2 I+ Czarnecki, Wojciech 2000 2100 = 1 1 = = = = 0 1 2200 61,11
3 I+ Tabaka, Andrzej 2002 2100 1 0 1 1 0 0 = 1 0 2040 50
4 I Juszczuk, Grzegorz 1859 2000 1 = = = = = 0 = 1 2020 55,55
5 I Nowicki, Andrzej 1844 2000 1 1 = 0 1 1 = = 1 2080 72,22
6 I++ Burdzy, Joanna 1600 1900 + 1 + = 1 0 + 1 + 1900 77,77

Wojciech Czarnecki na drugiej szachownicy wypełnia normę na kandydata na mistrza.

 

                                          więcej na: www.chessarbiter.com

 

nasze najciekawsze pojedynki:

I szachownica:
(runda 8)
Ryszard Czajkowski - Marcin Muc


II szachownica
(runda 3)
Wojciech Czarnecki - Kamil Smusz

 

II szachownica
??

 

IV szachownica
(5 runda)
Grzegorz Juszczuk - Paweł Sygulski


V szachownica
(6 runda)
Andrzej Nowicki - Szymon Gaj


VI szachownica
(8 runda)
Małgorzata Wołowiec-Musiał - Joanna Burdzy

 


22 marca 2015
Sandomierz

Turniej Szachowy o Szachy Królowej Jadwigi
Grupa "A"
seniorzy
9 rund - P'15

Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Ruz Chg
1 IM Golubka, Petr R 2420 2450 Dolyna 7.5 39.00 50.50 2525 0.86
2 CM Lewicki, Mirosław R 2215 2200 LKSz GCKiP Czarna 7.0 38.00 46.00 2310 2.13
3 m Marszałek, Maciej R 2326 2400 Rzeszów 6.5 37.50 49.00 2310 0.09
4 GM Grabarczyk, Mirosław R 2430 2600 ŻTMS Baszta Żnin 6.0 39.50 51.00 2405 -0.66
5 k Lornye, Pylyp R 2081 2200 Lviv 6.0 39.50 49.50 2280 2.13
6 IM Koziak, Vitali R 2472 2450 WIEŻA PĘGÓW 5.5 39.50 51.50 2385 -1.62
7 IM Nester, Ihor R 2257 2450 Lviv 5.5 37.00 48.50 2295 0.09
8 k Pulik, Krzysztof R 2178 2200 LKS Parnas Stara Wieś 5.5 33.50 44.00 2145 -0.48
9 k Smolkov, Igor R 2306 2200 Lviv 5.0 35.00 45.50 2185 -1.47
10 FM Kot, Jerzy R 2073 2300 Lębork 5.0 30.50 40.50 1990 -0.74
11 I Juszczuk, Grzegorz R 1893 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.0 30.50 38.00 1872 -0.46
12 I Nowicki, Andrzej R 1805 2000 TKSz Tarnobrzeg 5.0 30.50 37.50 1930 0.30
13 II+ Nowakowski, Jacek R 1664 1900 RzKSz Rzeszów 4.5 33.50 43.50 1895 0.29
14 II+ Kozak, Antoni R 1417 1900 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.5 32.50 42.50 1930 0.91
15 II Barański, Robert 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 4.5 31.00 40.00 1806 0.00
16 I+ Czarnecki, Wojciech R 2013 2100 TKSz Tarnobrzeg 4.0 31.50 39.00 1935 -0.97
17 II Kucharski, Bartłomiej R 1405 1800 LKSz GCKiP Czarna 4.0 26.00 32.00 1644 -0.40
18 IV Godek, Wiesław 0 1400 Sandomierz 4.0 25.50 33.00 1555 0.00
19 IV Machnik, Grzegorz 0 1400 Tarnobrzeg 4.0 25.00 31.00 1533 0.00
20   Białek, Adam 0 1000 Skopanie 3.0 26.00 31.50 1455 0.00
21 V Dec, Wiesław 0 1200 Tarnobrzeg 3.0 24.50 31.00 1400 0.00
22   Miłoś, Andrzej 0 1000 Sandomierz 2.0 23.00 28.00 1166 0.00
23   Szostek, Marek 0 1000 Książnice 1.0 24.50 33.00 1088 0.00

                                                            więcej na: www.chessarbiter.com

 


22 marca 2015
Sandomierz

Turniej Szachowy o Szachy Królowej Jadwigi
Grupa "B"
Juniorzy ur.1997-2002
9 rund - P'15

Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Ruz Chg
1 II+ Choina, Adam R 1741 1900 Hetman Ostrowiec Św. 7.0 38.50 49.00 1950 0.24
2 I Łuczka, Szymon R 1722 2000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 7.0 38.00 48.50 1950 -0.58
3 II Płaneta, Wojciech R 1580 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 6.5 39.00 49.50 1930 0.08
4 II Dźwierzyński, Bartosz R 1430 1800 KSz Gambit Przeworsk 6.5 36.50 44.00 1850 1.46
5 II Piersiak, Krystian R 1373 1800 WKS Górnovia Górno 6.0 36.00 46.50 1850 1.26
6 II Maj, Jan 0 1800 TKSz Tarnobrzeg 5.5 35.50 43.00 1700 0.00
7 II Krawiec, Mateusz 1434 1800 WKS Górnovia Górno 5.0 34.50 44.50 1700 -1.23
8 II Jakubowska, Urszula R 1224 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 5.0 31.00 40.50 1660 0.33
9 III Panas, Kajetan 0 1600 TKSz Tarnobrzeg 5.0 30.50 40.00 1620 0.00
10 III Grudniewski, Jakub 0 1600 LUKKS Kielce 5.0 28.50 37.50 1578 0.00
11 III Kłok, Kacper R 1327 1600 Stalowa Wola 4.5 34.50 42.00 1620 -0.65
12 II Kulec, Gabriela R 1207 1600 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5 33.00 42.50 1556 -0.23
13 III Łopaciuk, Michał 1083 1600 UKS Czternastka Warszawa 4.5 27.00 34.50 1512 -0.72
14 III Cieślik, Krzysztof R 1300 1600 Hetman Ostrowiec Św. 4.0 39.50 49.00 1655 0.04
15 III Kulec, Martyna 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 26.50 33.00 1389 0.00
16 V Dąbek, Emilia 0 1100 Trześn 3.0 26.00 32.00 1255 0.00
17 III Miłoś, Karina 0 1400 Sandomierz 3.0 25.50 31.00 1255 0.00
18 IV Miłoś, Bartłomiej 0 1400 Sandomierz 3.0 23.50 29.50 1255 0.00
19   Dąbek, Grzegorz 0 1000 Trześn 1.0 26.50 35.50 1100 0.00

                                                        więcej na: www.chessarbiter.com


22 marca 2015
Sandomierz

Turniej Szachowy o Szachy Królowej Jadwigi
Grupa "C"
Juniorzy ur.2003-2007
9 rund - P'15

Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Ruz Chg
1 I Miś, Mieszko R 1585 2000 LKSz GCKiP Czarna 9.0 40.50 51.50 1990 0.40
2 III Choina, Jan 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 6.5 39.00 52.50 1680 0.00
3 II Anyż, Monika 1291 1600 KMKSz Victoria Kielce 6.5 39.00 52.00 1735 -0.15
4 II Złotek, Mikołaj R 1395 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.5 38.00 50.50 1690 -0.95
5 II Słoniec, Adrian 0 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.0 40.00 52.50 1690 0.00
6 II+ Yatskovyna, Roman 0 1900 Lviv 6.0 39.50 51.00 1710 0.00
7 III Zygmunt, Magdalena 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 6.0 36.50 47.00 1545 0.00
8 IV Rasiński, Jan 0 1400 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 6.0 36.00 48.00 1610 0.00
9 III Zygmunt, Patrycja 1063 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.5 36.00 46.50 1525 0.88
10 III Szewczyk, Joanna 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 5.5 34.00 42.50 1505 0.00
11 IV Okręt, Wojciech 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 5.5 33.00 43.00 1420 0.00
12 III Słoniec, Natalia R 1132 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.5 30.00 38.50 1450 -0.18
13 IV Ochalik, Filip 0 1400 Mielec 5.0 36.50 46.50 1475 0.00
14 V Biesiadecki, Adam 0 1200 TKSz Tarnobrzeg 5.0 34.50 42.00 1440 0.00
15 IV Leończyk, Karol 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 5.0 33.00 42.00 1450 0.00
16 IV Tokarz, Izabela 0 1250 Leżajski Klub Szachowy MCK 5.0 32.00 41.00 1335 0.00
17 IV Cieśla, Stanisław 0 1400 Goleszów 5.0 29.50 39.00 1335 0.00
18 V Machnik, Teodor 0 1200 Tarnobrzeg 5.0 26.50 33.50 1265 0.00
19 III Papierz, Sandra 0 1400 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 4.5 34.50 44.50 1400 0.00
20 IV Bała, Oliwier 0 1400 TKSz Tarnobrzeg 4.5 33.50 45.00 1380 0.00
21 IV Nowocień, Alan 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 4.5 33.50 42.50 1330 0.00
22 IV Toniak, Adrian 0 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.5 31.50 41.50 1340 0.00
23 IV Czyrek, Jakub 0 1400 Rzeszów 4.5 30.50 37.50 1325 0.00
24 IV Brzozowski, Bartłomiej 0 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.0 37.00 46.50 1325 0.00
25 V Mrzygłód, Mikołaj 0 1200 TKSz Tarnobrzeg 4.0 31.00 39.50 1250 0.00
26   Kwiatkowska, Michalina 0 1000 Hetman Ostrowiec Św. 4.0 29.50 36.00 1180 0.00
27 V Cieśla, Filip 0 1200 Goleszów 4.0 28.00 35.50 1175 0.00
28 IV Szostek, Elżbieta 0 1250 Książnice 4.0 26.50 34.00 1165 0.00
29 V Kolano, Dawid 0 1200 Tarnobrzeg 4.0 24.50 31.50 1155 0.00
30 IV Żak, Karol 0 1400 Stalowa Wola 3.5 32.50 42.00 1260 0.00
31   Iwon, Aleksandra 0 1000 Ostrowiec Świętokrzyski 3.5 29.50 37.50 1225 0.00
32 V Białek, Jakub 0 1200 Tarnobrzeg 3.5 22.50 29.50 1155 0.00
33 V Kiszka, Adam 0 1200 Stalowa Wola 3.0 32.00 38.50 1140 0.00
34 V Zygmunt, Weronika 0 1100 Rudnik 3.0 27.00 33.00 1110 0.00
35   Iwon, Michał 0 1000 Ostrowiec Świętokrzyski 3.0 26.00 33.00 1120 0.00
36 V Maczuga, Jan 0 1200 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 20.00 25.00 1050 0.00
37 V Białek, Filip 0 1200 Tarnobrzeg 2.5 27.50 34.50 1130 0.00
38 IV Szostek, Katarzyna 0 1250 Książnice 2.0 27.50 34.00 985 0.00
39   Długowski, Tymoteusz 0 1000 Ożarów 1.0 25.00 31.00 935 0.00
40 V Sieńkowska, Oliwia 0 1100 Mielec 1.0 23.00 28.50 865 0.00

                                                              więcej na: www.chessarbiter.com


17 stycznia - 21 luty 2015
Rzeszów

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów

III Liga Podkarpacka
P'60+10

lista startowa:

Nr Nazwa drużyny Ranking Klub

1

KSz Gambit Przeworsk

1444

 

2

S-KKS Przemyśl

1432

 

3

GKSz Hetman II Pilzno

1404

 

4

WKS Górnowia Górno.

1409

 

5

UKS Orlik Rudnik nad Sanem

1375

 

6

KS Komunalni Sanok

1600

 

7

RzKSz Rzeszów

1540

 

8

KGL Szarotka Wadowice Górne

1478

 

9

Tarnobrzeski Klub Szachowy.

1616

 

10

TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp

1477

 

 

I - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

1

5.0

KSz Gambit Przeworsk 2,0 - 4,0 TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 15.0 10
  1 2.0 Kiszka, Arkadiusz 0 - 1 Mytych, Rafal

5.5

1
  2 4.0 Kielar, Wiktor 1 - 0 Gluch, Pawel

5.0

2
  3 8.0 Dźwierzyński, Bartosz 1 - 0 Kozak, Antoni

7.0

3
  4 1.5 Dyrkacz, Wojciech 0 - 1 Stefanski, Adam

5.0

4
  5 3.0 Bar, Marta 0 - 1 Starzec, Patrycja

3.5

5
  6 5.0 Ligęza, Aleksandra 0 - 1 Mytych, Wiktoria

8.5

6

2

2

2.0

S-KKS Przemyśl 3,0 - 3,0 Tarnobrzeski Klub Szachowy. 6.0 9
  1 4.0 Pantuła, Mikołaj 0 - 1 Baniak, Łukasz

7.5

1
  2 2.0 Świszcz, Maciej 1 - 0 Naja, Przemysław

0.0

2
  3 1.5 Pańczuk, Grzegorz 0 - 1 Maj, Jan

6.5

3
  4 3.5 Mazurek, Mateusz 1 - 0 Rejman, Filip

2.0

4
  5 0.0 Szumada, Zoriana 0 - 1 Warchoł, Kamila

2.0

5
  6 3.5 Gdula, Anna 1 - 0 Nawrot, Emilia

1.5

6

3

3

13.0

GKSz Hetman II Pilzno 4,0 - 2,0 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 8
  1 3.0 Placek, Mateusz 1 - 0 Sypek, Mateusz

1.0

1
  2 2.0 Wolak, Kamil 0 - 1 Ćwięka, Konrad

2.5

2
  3 1.5 Bień, Hubert 0 - 1 Sypek, Szymon

3.5

3
  4 9.0 Mirowska, Oliwia 1 - 0 Miga, Sebastian

4.5

4
  5 8.0 Pedrak, Paulina 1 - 0 Należna, Gabriela

4.5

5
  6 7.0 Wolak, Julia 1 - 0 Para, Joanna

5.0

6

4

4

2.0

WKS Górnowia Górno. 1,0 - 5,0 RzKSz Rzeszów 16.0 7
      BYE - / + Gierulski, Kamil

7.0

1
      BYE - / + Miąsik, Adrian

9.0

2
  3 4.5 Piersiak, Krystian 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz

2.5

3
  10 0.0 Szostecki, Kamil - / + Kusiak, Mateusz

1.0

4
  5 5.5 Godek, Martyna 0 - 1 Łuka, Agnieszka

8.0

5
  6 0.5 Czubat, Karolina 0 - 1 Miąsik, Patrycja

8.0

6

5

5

12.0

UKS Orlik Rudnik nad Sanem 3,5 - 2,5 KS Komunalni Sanok 13.0 6
  2 4.0 Burdzy, Joanna ˝ - ˝ Czopor, Maciej

7.5

1
  7 4.0 Trybowska, Barbara 0 - 1 Materniak, Aleksander

6.5

2
  3 4.0 Mazur, Tomasz 1 - 0 Baran, Michał

7.5

3
  4 5.5 Złotek, Mikołaj 0 - 1 Zajac, Jan

7.0

4
  5 7.0 Trybowska, Anna + / - BYE

 

 
  6 4.0 Zygmunt, Patrycja 1 - 0 Mazurek, Maja

2.0

6

 

II - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

15.0

TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 2,0 - 4,0 KS Komunalni Sanok 13.0 6
  1 5.5 Mytych, Rafal 0 - 1 Czopor, Maciej

7.5

1
  2 5.0 Gluch, Pawel 0 - 1 Materniak, Aleksander

6.5

2
  3 7.0 Kozak, Antoni 0 - 1 Baran, Michał

7.5

3
  4 5.0 Stefanski, Adam 0 - 1 Zajac, Jan

7.0

4
  5 3.5 Starzec, Patrycja + / - BYE

 

 
  6 8.5 Mytych, Wiktoria 1 - 0 Mazurek, Maja

2.0

6

2

7

16.0

RzKSz Rzeszów 3,5 - 2,5 UKS Orlik Rudnik nad Sanem 12.0 5
  1 7.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Burdzy, Joanna

4.0

2
  2 9.0 Miąsik, Adrian 1 - 0 Trybowska, Barbara

4.0

7
  3 2.5 Babiarz, Arkadiusz ˝ - ˝ Mazur, Tomasz

4.0

3
  4 1.0 Kusiak, Mateusz 0 - 1 Złotek, Mikołaj

5.5

4
  5 8.0 Łuka, Agnieszka 0 - 1 Trybowska, Anna

7.0

5
  6 8.0 Miąsik, Patrycja 1 - 0 Zygmunt, Patrycja

4.0

6

3

8

6.0

KGL Szarotka Wadowice Górne 4,0 - 2,0 WKS Górnowia Górno. 2.0 4
  1 1.0 Sypek, Mateusz + / - BYE

 

 
  2 2.5 Ćwięka, Konrad + / - BYE

 

 
  3 3.5 Sypek, Szymon 0 - 1 Piersiak, Krystian

4.5

3
  4 4.5 Miga, Sebastian + / - Szostecki, Kamil

0.0

10
  5 4.5 Należna, Gabriela 0 - 1 Godek, Martyna

5.5

5
  6 5.0 Para, Joanna 1 - 0 Czubat, Karolina

0.5

6

4

9

6.0

Tarnobrzeski Klub Szachowy. 2,0 - 4,0 GKSz Hetman II Pilzno 13.0 3
  1 7.5 Baniak, Łukasz 1 - 0 Placek, Mateusz

3.0

1
  2 0.0 Naja, Przemysław 0 - 1 Wolak, Kamil

2.0

2
  3 6.5 Maj, Jan 1 - 0 Bień, Hubert

1.5

3
  9 1.5 Panas, Kajetan 0 - 1 Mirowska, Oliwia

9.0

4
  5 2.0 Warchoł, Kamila 0 - 1 Pedrak, Paulina

8.0

5
  6 1.5 Nawrot, Emilia 0 - 1 Wolak, Julia

7.0

6

5

1

5.0

KSz Gambit Przeworsk 3,5 - 2,5 S-KKS Przemyśl 2.0 2
  1 2.0 Kiszka, Arkadiusz 0 - 1 Pantuła, Mikołaj

4.0

1
  2 4.0 Kielar, Wiktor 1 - 0 Świszcz, Maciej

2.0

2
  3 8.0 Dźwierzyński, Bartosz ˝ - ˝ Pańczuk, Grzegorz

1.5

3
  4 1.5 Dyrkacz, Wojciech 0 - 1 Mazurek, Mateusz

3.5

4
  5 3.0 Bar, Marta 1 - 0 Szumada, Zoriana

0.0

5
  6 5.0 Ligęza, Aleksandra 1 - 0 Gdula, Anna

3.5

6

 

III - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

2

2.0

S-KKS Przemyśl 0,0 - 6,0 TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 15.0 10
  1 4.0 Pantuła, Mikołaj 0 - 1 Mytych, Rafal

5.5

1
  2 2.0 Świszcz, Maciej 0 - 1 Gluch, Pawel

5.0

2
  3 1.5 Pańczuk, Grzegorz 0 - 1 Kozak, Antoni

7.0

3
  4 3.5 Mazurek, Mateusz 0 - 1 Stefanski, Adam

5.0

4
  5 0.0 Szumada, Zoriana 0 - 1 Starzec, Patrycja

3.5

5
  6 3.5 Gdula, Anna 0 - 1 Mytych, Wiktoria

8.5

6

2

3

13.0

GKSz Hetman II Pilzno 5,0 - 1,0 KSz Gambit Przeworsk 5.0 1
  1 3.0 Placek, Mateusz 1 - 0 Kiszka, Arkadiusz

2.0

1
  2 2.0 Wolak, Kamil 1 - 0 Kielar, Wiktor

4.0

2
  3 1.5 Bień, Hubert 0 - 1 Dźwierzyński, Bartosz

8.0

3
  4 9.0 Mirowska, Oliwia 1 - 0 Dyrkacz, Wojciech

1.5

4
  5 8.0 Pedrak, Paulina 1 - 0 Bar, Marta

3.0

5
  6 7.0 Wolak, Julia 1 - 0 Ligęza, Aleksandra

5.0

6

3

4

2.0

WKS Górnowia Górno. 1,0 - 5,0 Tarnobrzeski Klub Szachowy. 6.0 9
      BYE - / + Baniak, Łukasz

7.5

1
      BYE - / + Maj, Jan

6.5

3
  3 4.5 Piersiak, Krystian 0 - 1 Rejman, Filip

2.0

4
  10 0.0 Szostecki, Kamil 0 - 1 Panas, Kajetan

1.5

9
  5 5.5 Godek, Martyna 1 - 0 Warchoł, Kamila

2.0

5
  6 0.5 Czubat, Karolina 0 - 1 Nawrot, Emilia

1.5

6

4

5

12.0

UKS Orlik Rudnik nad Sanem 4,5 - 1,5 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 8
  2 4.0 Burdzy, Joanna 1 - 0 Sypek, Mateusz

1.0

1
  7 4.0 Trybowska, Barbara 1 - 0 Ćwięka, Konrad

2.5

2
  3 4.0 Mazur, Tomasz ˝ - ˝ Sypek, Szymon

3.5

3
  4 5.5 Złotek, Mikołaj 1 - 0 Miga, Sebastian

4.5

4
  5 7.0 Trybowska, Anna 1 - 0 Należna, Gabriela

4.5

5
  6 4.0 Zygmunt, Patrycja 0 - 1 Para, Joanna

5.0

6

5

6

13.0

KS Komunalni Sanok 3,0 - 3,0 RzKSz Rzeszów 16.0 7
  1 7.5 Czopor, Maciej 1 - 0 Gierulski, Kamil

7.0

1
  2 6.5 Materniak, Aleksander 0 - 1 Miąsik, Adrian

9.0

2
  3 7.5 Baran, Michał 1 - 0 Babiarz, Arkadiusz

2.5

3
  4 7.0 Zajac, Jan 1 - 0 Kusiak, Mateusz

1.0

4
      BYE - / + Łuka, Agnieszka

8.0

5
  6 2.0 Mazurek, Maja 0 - 1 Miąsik, Patrycja

8.0

6

 

IV - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

15.0

TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 3,0 - 3,0 RzKSz Rzeszów 16.0 7
  1 5.5 Mytych, Rafal 0 - 1 Gierulski, Kamil

7.0

1
  2 5.0 Gluch, Pawel 0 - 1 Miąsik, Adrian

9.0

2
  3 7.0 Kozak, Antoni + / - Kusiak, Mateusz

1.0

4
  4 5.0 Stefanski, Adam 1 - 0 Chlebowicz, Szymon

3.0

8
  5 3.5 Starzec, Patrycja 0 - 1 Łuka, Agnieszka

8.0

5
  6 8.5 Mytych, Wiktoria 1 - 0 Miąsik, Patrycja

8.0

6

2

8

6.0

KGL Szarotka Wadowice Górne 2,0 - 4,0 KS Komunalni Sanok 13.0 6
  1 1.0 Sypek, Mateusz 0 - 1 Czopor, Maciej

7.5

1
  2 2.5 Ćwięka, Konrad 0 - 1 Materniak, Aleksander

6.5

2
  3 3.5 Sypek, Szymon - / + Baran, Michał

7.5

3
  4 4.5 Miga, Sebastian 0 - 1 Zajac, Jan

7.0

4
  5 4.5 Należna, Gabriela + / - BYE

 

 
  6 5.0 Para, Joanna 1 - 0 Mazurek, Maja

2.0

6

3

9

6.0

Tarnobrzeski Klub Szachowy. 0,5 - 5,5 UKS Orlik Rudnik nad Sanem 12.0 5
  1 7.5 Baniak, Łukasz 0 - 1 Głuszak, Paweł

4.5

1
  3 6.5 Maj, Jan 0 - 1 Trybowska, Barbara

4.0

7
  4 2.0 Rejman, Filip 0 - 1 Mazur, Tomasz

4.0

3
  9 1.5 Panas, Kajetan ˝ - ˝ Złotek, Mikołaj

5.5

4
  16 1.0 Omarzai, Ariana 0 - 1 Trybowska, Anna

7.0

5
  6 1.5 Nawrot, Emilia 0 - 1 Zygmunt, Patrycja

4.0

6

4

1

5.0

KSz Gambit Przeworsk 6,0 - 0,0 WKS Górnowia Górno. 2.0 4
  1 2.0 Kiszka, Arkadiusz + / - BYE

 

 
  2 4.0 Kielar, Wiktor + / - BYE

 

 
  3 8.0 Dźwierzyński, Bartosz + / - BYE

 

 
  4 1.5 Dyrkacz, Wojciech + / - BYE

 

 
  5 3.0 Bar, Marta + / - BYE

 

 
  6 5.0 Ligęza, Aleksandra + / - BYE

 

 

5

2

2.0

S-KKS Przemyśl 2,5 - 3,5 GKSz Hetman II Pilzno 13.0 3
  1 4.0 Pantuła, Mikołaj 1 - 0 Placek, Mateusz

3.0

1
  2 2.0 Świszcz, Maciej 1 - 0 Wolak, Kamil

2.0

2
  3 1.5 Pańczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Bień, Hubert

1.5

3
  4 3.5 Mazurek, Mateusz 0 - 1 Mirowska, Oliwia

9.0

4
  11 0.0 Szumada, Maria 0 - 1 Pedrak, Paulina

8.0

5
  6 3.5 Gdula, Anna 0 - 1 Wolak, Julia

7.0

6

 

V - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

3

13.0

GKSz Hetman II Pilzno 2,5 - 3,5 TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 15.0 10
  1 3.0 Placek, Mateusz 0 - 1 Mytych, Rafal

5.5

1
  2 2.0 Wolak, Kamil 0 - 1 Gluch, Pawel

5.0

2
  3 1.5 Bień, Hubert 0 - 1 Kozak, Antoni

7.0

3
  4 9.0 Mirowska, Oliwia 1 - 0 Stefanski, Adam

5.0

4
  5 8.0 Pedrak, Paulina 1 - 0 Starzec, Patrycja

3.5

5
  6 7.0 Wolak, Julia ˝ - ˝ Mytych, Wiktoria

8.5

6

2

4

2.0

WKS Górnowia Górno. 3,5 - 2,5 S-KKS Przemyśl 2.0 2
  2 1.0 Burek, Damian ˝ - ˝ Pantuła, Mikołaj

4.0

1
  3 4.5 Piersiak, Krystian 1 - 0 Świszcz, Maciej

2.0

2
  4 4.5 Krawiec, Mateusz 1 - 0 Pańczuk, Grzegorz

1.5

3
  10 0.0 Szostecki, Kamil - / + Mazurek, Mateusz

3.5

4
  5 5.5 Godek, Martyna 1 - 0 Szumada, Zoriana

0.0

5
      BYE - / + Gdula, Anna

3.5

6

3

5

12.0

UKS Orlik Rudnik nad Sanem 4,0 - 2,0 KSz Gambit Przeworsk 5.0 1
  1 4.5 Głuszak, Paweł 1 - 0 Kiszka, Arkadiusz

2.0

1
  7 4.0 Trybowska, Barbara 1 - 0 Kielar, Wiktor

4.0

2
  3 4.0 Mazur, Tomasz 0 - 1 Dźwierzyński, Bartosz

8.0

3
  4 5.5 Złotek, Mikołaj 1 - 0 Dyrkacz, Wojciech

1.5

4
  5 7.0 Trybowska, Anna 1 - 0 Bar, Marta

3.0

5
  6 4.0 Zygmunt, Patrycja 0 - 1 Ligęza, Aleksandra

5.0

6

4

6

13.0

KS Komunalni Sanok 3,0 - 3,0 Tarnobrzeski Klub Szachowy 6.0 9
  1 7.5 Czopor, Maciej ˝ - ˝ Baniak, Łukasz

7.5

1
  2 6.5 Materniak, Aleksander 0 - 1 Maj, Jan

6.5

3
  3 7.5 Baran, Michał 1 - 0 Rejman, Filip

2.0

4
  4 7.0 Zajac, Jan 1 - 0 Panas, Kajetan

1.5

9
      BYE - / + Omarzai, Ariana

1.0

16
  6 2.0 Mazurek, Maja ˝ - ˝ Nawrot, Emilia

1.5

6

5

7

16.0

RzKSz Rzeszów 4,0 - 1,0 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 8
  1 7.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Sypek, Mateusz

1.0

1
  2 9.0 Miąsik, Adrian 1 - 0 Ćwięka, Konrad

2.5

2
  4 1.0 Kusiak, Mateusz - / - Sypek, Szymon

3.5

3
  8 3.0 Chlebowicz, Szymon 0 - 1 Miga, Sebastian

4.5

4
  5 8.0 Łuka, Agnieszka 1 - 0 Należna, Gabriela

4.5

5
  6 8.0 Miąsik, Patrycja 1 - 0 Para, Joanna

5.0

6

 

VI - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

15.0

TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 5,0 - 1,0 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 8
  1 5.5 Mytych, Rafal 1 - 0 Sypek, Mateusz

1.0

1
  2 5.0 Gluch, Pawel 1 - 0 Ćwięka, Konrad

2.5

2
  3 7.0 Kozak, Antoni + / - Sypek, Szymon

3.5

3
  4 5.0 Stefanski, Adam ˝ - ˝ Miga, Sebastian

4.5

4
  5 3.5 Starzec, Patrycja ˝ - ˝ Należna, Gabriela

4.5

5
  6 8.5 Mytych, Wiktoria 1 - 0 Para, Joanna

5.0

6

2

9

6.0

Tarnobrzeski Klub Szachowy 2,0 - 4,0 RzKSz Rzeszów 16.0 7
  1 7.5 Baniak, Łukasz 1 - 0 Gierulski, Kamil

7.0

1
  3 6.5 Maj, Jan 0 - 1 Miąsik, Adrian

9.0

2
  4 2.0 Rejman, Filip + / - Kusiak, Mateusz

1.0

4
  9 1.5 Panas, Kajetan 0 - 1 Chlebowicz, Szymon

3.0

8
  16 1.0 Omarzai, Ariana 0 - 1 Łuka, Agnieszka

8.0

5
  6 1.5 Nawrot, Emilia 0 - 1 Miąsik, Patrycja

8.0

6

3

1

5.0

KSz Gambit Przeworsk 2,5 - 3,5 KS Komunalni Sanok 13.0 6
  1 2.0 Kiszka, Arkadiusz 0 - 1 Czopor, Maciej

7.5

1
  2 4.0 Kielar, Wiktor 0 - 1 Materniak, Aleksander

6.5

2
  3 8.0 Dźwierzyński, Bartosz ˝ - ˝ Baran, Michał

7.5

3
  4 1.5 Dyrkacz, Wojciech 0 - 1 Zajac, Jan

7.0

4
  5 3.0 Bar, Marta + / - BYE

 

 
  6 5.0 Ligęza, Aleksandra 1 - 0 Mazurek, Maja

2.0

6

4

2

2.0

S-KKS Przemyśl 1,0 - 5,0 UKS Orlik Rudnik nad Sanem 12.0 5
  1 4.0 Pantuła, Mikołaj ˝ - ˝ Głuszak, Paweł

4.5

1
  2 2.0 Świszcz, Maciej 0 - 1 Trybowska, Barbara

4.0

7
  3 1.5 Pańczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Mazur, Tomasz

4.0

3
  4 3.5 Mazurek, Mateusz 0 - 1 Złotek, Mikołaj

5.5

4
  11 0.0 Szumada, Maria 0 - 1 Trybowska, Anna

7.0

5
  6 3.5 Gdula, Anna 0 - 1 Zygmunt, Patrycja

4.0

6

5

3

13.0

GKSz Hetman II Pilzno 3,5 - 2,5 WKS Górnowia Górno. 2.0 4
  1 3.0 Placek, Mateusz ˝ - ˝ Burek, Damian

1.0

2
  2 2.0 Wolak, Kamil 0 - 1 Piersiak, Krystian

4.5

3
  3 1.5 Bień, Hubert 0 - 1 Krawiec, Mateusz

4.5

4
  4 9.0 Mirowska, Oliwia 1 - 0 Szostecki, Kamil

0.0

10
  5 8.0 Pedrak, Paulina 1 - 0 Godek, Martyna

5.5

5
  6 7.0 Wolak, Julia + / - BYE

 

 

 

VII - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

4

2.0

WKS Górnowia Górno. 2,0 - 4,0 TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 15.0 10
  1 0.5 Miazga, Sebastian 0 - 1 Mytych, Rafal

5.5

1
  10 0.0 Szostecki, Kamil 0 - 1 Gluch, Pawel

5.0

2
  3 4.5 Piersiak, Krystian 0 - 1 Kozak, Antoni

7.0

3
  4 4.5 Krawiec, Mateusz 1 - 0 Stefanski, Adam

5.0

4
  5 5.5 Godek, Martyna 1 - 0 Strzałka, Monika

1.5

11
  6 0.5 Czubat, Karolina 0 - 1 Mytych, Wiktoria

8.5

6

2

5

12.0

UKS Orlik Rudnik nad Sanem 2,0 - 4,0 GKSz Hetman II Pilzno 13.0 3
  1 4.5 Głuszak, Paweł 1 - 0 Placek, Mateusz

3.0

1
  2 4.0 Burdzy, Joanna 1 - 0 Wolak, Kamil

2.0

2
  3 4.0 Mazur, Tomasz 0 - 1 Bień, Hubert

1.5

3
  4 5.5 Złotek, Mikołaj 0 - 1 Mirowska, Oliwia

9.0

4
  5 7.0 Trybowska, Anna 0 - 1 Pedrak, Paulina

8.0

5
  6 4.0 Zygmunt, Patrycja 0 - 1 Wolak, Julia

7.0

6

3

6

13.0

KS Komunalni Sanok 4,0 - 1,0 S-KKS Przemyśl 2.0 2
  1 7.5 Czopor, Maciej 1 - 0 Pantuła, Mikołaj

4.0

1
  2 6.5 Materniak, Aleksander ˝ - ˝ Komarow, Dmitry

1.0

7
  3 7.5 Baran, Michał 1 - 0 Pańczuk, Grzegorz

1.5

3
  4 7.0 Zajac, Jan 1 - 0 Mazurek, Mateusz

3.5

4
  5 0.0 Adamska, Sabina - / - Szumada, Zoriana

0.0

5
  6 2.0 Mazurek, Maja ˝ - ˝ Gdula, Anna

3.5

6

4

7

16.0

RzKSz Rzeszów 5,0 - 1,0 KSz Gambit Przeworsk 5.0 1
  1 7.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Kiszka, Arkadiusz

2.0

1
  2 9.0 Miąsik, Adrian 1 - 0 Kielar, Wiktor

4.0

2
  3 2.5 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Dźwierzyński, Bartosz

8.0

3
  8 3.0 Chlebowicz, Szymon 1 - 0 Dyrkacz, Wojciech

1.5

4
  5 8.0 Łuka, Agnieszka + / - BYE

 

 
  6 8.0 Miąsik, Patrycja 1 - 0 Ligęza, Aleksandra

5.0

6

5

8

6.0

KGL Szarotka Wadowice Górne 3,5 - 2,5 Tarnobrzeski Klub Szachowy 6.0 9
  1 1.0 Sypek, Mateusz 0 - 1 Baniak, Łukasz

7.5

1
  2 2.5 Ćwięka, Konrad 0 - 1 Maj, Jan

6.5

3
  3 3.5 Sypek, Szymon 1 - 0 Panas, Kajetan

1.5

9
  4 4.5 Miga, Sebastian ˝ - ˝ Biesiadecki, Adam

1.0

11
  5 4.5 Należna, Gabriela 1 - 0 Warchoł, Kamila

2.0

5
  6 5.0 Para, Joanna 1 - 0 Nawrot, Emilia

1.5

6

 

VIII - Runda

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

15.0

TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Młp 4,5 - 1,5 Tarnobrzeski Klub Szachowy 6.0 9
  1 5.5 Mytych, Rafal 0 - 1 Baniak, Łukasz

7.5

1
  2 5.0 Gluch, Pawel ˝ - ˝ Maj, Jan

6.5

3
  3 7.0 Kozak, Antoni 1 - 0 Panas, Kajetan

1.5

9
  4 5.0 Stefanski, Adam 1 - 0 Biesiadecki, Adam

1.0

11
  11 1.5 Strzałka, Monika 1 - 0 Warchoł, Kamila

2.0

5
  6 8.5 Mytych, Wiktoria 1 - 0 Nawrot, Emilia

1.5

6

2

1

5.0

KSz Gambit Przeworsk 3,0 - 3,0 KGL Szarotka Wadowice Górne 6.0 8
  1 2.0 Kiszka, Arkadiusz 1 - 0 Sypek, Mateusz

1.0

1
  2 4.0 Kielar, Wiktor 1 - 0 Ćwięka, Konrad

2.5

2
  3 8.0 Dźwierzyński, Bartosz 1 - 0 Sypek, Szymon

3.5

3
  4 1.5 Dyrkacz, Wojciech 0 - 1 Miga, Sebastian

4.5

4
      BYE - / + Należna, Gabriela

4.5

5
  6 5.0 Ligęza, Aleksandra 0 - 1 Para, Joanna

5.0

6

3

2

2.0

S-KKS Przemyśl 0,0 - 6,0 RzKSz Rzeszów 16.0 7
  1 4.0 Pantuła, Mikołaj 0 - 1 Gierulski, Kamil

7.0

1
  7 1.0 Komarow, Dmitry 0 - 1 Miąsik, Adrian

9.0

2
  3 1.5 Pańczuk, Grzegorz 0 - 1 Babiarz, Arkadiusz

2.5

3
  4 3.5 Mazurek, Mateusz 0 - 1 Chlebowicz, Szymon

3.0

8
      BYE - / + Łuka, Agnieszka

8.0

5
  6 3.5 Gdula, Anna 0 - 1 Miąsik, Patrycja

8.0

6

4

3

13.0

GKSz Hetman II Pilzno 3,0 - 3,0 KS Komunalni Sanok 13.0 6
  1 3.0 Placek, Mateusz ˝ - ˝ Czopor, Maciej

7.5

1
  2 2.0 Wolak, Kamil 0 - 1 Materniak, Aleksander

6.5

2
  3 1.5 Bień, Hubert 0 - 1 Baran, Michał

7.5

3
  4 9.0 Mirowska, Oliwia 1 - 0