rok  2017

26 sierpnia 2017
Tarnobrzeg

I Turniej Szachowy
o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega
(grupa A - Seniorzy)
9 rund  P 15'

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz Chg
1 GM Dziuba, Marcin R 2519 2600 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 8.0 42.50 53.50 2625 1.14
2 m Marszałek, Maciej R 2294 2400 MKS Sandecja Nowy Sącz 6.5 40.00 52.00 2410 0.83
3 IM Koziak, Vitali R 2439 2450 WIEŻA PĘGÓW 6.5 39.00 51.00 2415 -0.54
4 m Lewtak, Damian R 2335 2400 LKSz GCKiP Czarna 6.5 38.50 50.50 2410 -0.07
5 m Razin, Vadim R 2477 2400 Khmelnitskyi 6.5 37.50 49.50 2410 -0.76
6 GM Grabarczyk, Mirosław R 2413 2600 Stowarzyszenie AS Płock 6.0 42.00 55.00 2445 0.10
7 k Kozak, Antoni R 1944 2200 LKSz GCKiP Czarna 6.0 38.50 48.50 2185 0.99
8 k Lornye, Pylyp R 2130 2200 Lwów 6.0 37.50 47.50 2285 0.45
9 k+ Gierulski, Kamil R 2085 2300 RzKSz Rzeszów 6.0 37.00 49.00 2285 0.51
10 CM Lewicki, Mirosław R 2309 2200 LKSz GCKiP Czarna 5.5 40.50 52.00 2325 -0.07
11 I Nowicki, Andrzej R 1811 2000 TKSzach Tarnobrzeg 5.5 35.50 45.00 2150 1.25
12 I Basiaga, Sebastian R 1527 2000 KS Entropia NZSPW Warszawa 5.5 35.00 43.50 2030 2.88
13 II+ Kępowicz, Artur R 1869 1900 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.5 34.00 41.00 2050 0.08
14 I+ Płaneta, Wojciech R 1685 2100 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.5 32.00 43.50 2000 -0.16
15 k Semczuk, Jerzy R 1791 2200 Świdnik 5.0 36.00 45.00 2140 1.44
16 I Urban, Wojciech R 1812 2000 LUKKS Kielce 5.0 35.50 44.50 2065 0.45
17 m Kasperek, Ryszard R 2125 2400 MKSz GRYF Dębica 5.0 34.00 44.00 2100 -2.67
18 I Kucharski, Bartłomiej R 1612 2000 LKSz GCKiP Czarna 5.0 32.00 38.50 1980 1.24
19 FM Kot, Jerzy R 1968 2300 Wejherowo 5.0 31.50 40.50 2020 -1.31
20 I Juszczuk, Grzegorz R 1764 2000 TKSzach Tarnobrzeg 5.0 30.50 39.00 1900 -0.48
21 I++ Mirowska, Oliwia R 1272 1900 GKSz Hetman Pilzno 5.0 29.50 38.00 1940 3.65
22 k Czarnecki, Wojciech R 1914 2200 TKSzach Tarnobrzeg 4.5 34.00 44.50 2085 -1.03
23 I++ Ciechoński, Piotr R 1707 2100 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.5 33.00 42.00 1930 -0.63
24 II Wolak, Kamil R 1330 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.5 30.50 39.00 1860 1.11
25 I Karnasiewicz, Robert R 1890 2000 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.5 29.50 40.00 1860 -1.80
26 II Burek, Marcin R 1636 1800 LUKKS Kielce 4.0 35.50 44.50 1915 0.08
27 I+ Trybowska, Anna R 1663 1900 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.0 34.00 43.00 1960 -0.13
28 I++ Baniak, Łukasz R 1811 2100 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 32.00 41.00 1980 -1.70
29 I Cisek, Kamil R 1494 2000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 4.0 30.00 38.50 1880 1.05
30 II Graczykowski, Wojciech R 1565 1800 Ossala 4.0 29.50 38.50 1670 -1.21
31 II Kiełb, Mirosław R 1405 1800 UKS SP1 Leżajsk 4.0 29.50 37.50 1780 0.68
32 II Gorecki, Jarosław R 1543 1800 LUKKS Kielce 4.0 28.50 36.50 1780 0.14
33 IV Szymański, Bronisław 0 1400 Nowa Dęba 4.0 27.00 35.00 1622 0.00
34   Dziędzioł, Mariusz 0 1000 Tarnobrzeg 4.0 27.00 33.50 1567 0.00
35 II Barański, Robert R 1723 1800 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 26.50 34.00 1720 -2.62
36 II Muller, Marcin R 1471 1800 Jelenia Góra 4.0 26.00 33.50 1710 -1.04
37 II Naglik, Maciej R 1552 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 3.5 30.00 38.50 1760 -0.87
38 II Białek, Adam R 1148 1800 TKSzach Tarnobrzeg 3.0 26.00 32.50 1522 0.29
39 IV Machnik, Grzegorz 0 1400 Tarnobrzeg 3.0 25.00 32.50 1422 0.00
40 IV Dziędzioł, Stanisław 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 3.0 25.00 31.00 1520 0.00
41 V Dec, Wiesław R 1203 1200 Tarnobrzeg 3.0 25.00 30.50 1355 -0.13
42   Chlastawa, Kacper 0 1000 Sandomierz 3.0 22.00 27.00 1289 0.00
43   Masternak, Bartosz R 1240 1000 Sandomierz 3.0 22.00 27.00 1289 0.04
44 V Jagiełka, Jacek 0 1200 Dębe 2.0 21.50 26.00 1177 0.00
45   Rogóz, Kamil R 1225 1000 Połaniec 1.0 21.00 28.00 944 -1.18

                                         więcej na: www.chessarbiter.com


26 sierpnia 2017
Tarnobrzeg

I Turniej Szachowy
o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega
(grupa B - Juniorzy  ur.1999-2004)
9 rund  P 15'

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 I Brożyna, Mateusz R 1683 2000 MAT Myślenice 7.5 36.50 48.50 2150
2 I++ Choina, Michał R 1918 2100 Ostrowiec Świętokrzyski 7.5 36.50 48.00 2150
3 I Madej, Roman R 1952 2000 MKS KSOS Kraków 6.5 37.00 48.50 2060
4 I++ Trybowska, Barbara R 1701 1900 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.5 38.00 48.50 1960
5 I Kulesza, Andrzej R 1445 2000 TS Wisła Kraków 5.5 37.50 49.00 1960
6 II Złotek, Mikołaj R 1318 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 35.00 42.50 1760
7 III Żak, Karol R 1087 1600 Stalowa Wola 5.0 34.00 43.50 1820
8 II+ Zygmunt, Patrycja R 1130 1700 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 30.00 37.50 1680
9 III Łabędź, Dawid 1214 1600 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.0 30.00 36.50 1730
10 I Bartkiewicz, Paweł R 1851 2000 LUKKS Miedziana Góra 4.5 38.50 50.00 1900
11 I Wolak, Julia R 1234 1800 GKSz Hetman Pilzno 4.5 37.00 48.50 1840
12 II Szpila, Piotr R 1248 1800 UKS SP1 Leżajsk 4.5 31.50 40.00 1690
13 I Mytych, Wiktoria R 1239 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 4.5 29.50 37.00 1670
14 II Maj, Jan R 1428 1800 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 30.50 38.00 1620
15 II Cieślik, Krzysztof R 1335 1800 Hetman Ostrowiec Św. 4.0 26.00 32.50 1600
16 III Kulig, Karol R 1096 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 26.00 31.50 1550
17 II+ Słoniec, Natalia R 1061 1700 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.5 26.00 31.00 1490
18 II Zygmunt, Magdalena R 1213 1600 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 3.0 26.50 32.00 1470
19   Turkin, Dmytro 0 1000 Lwów 1.0 27.50 32.50 1300
20   Sychta, Norbert 0 1000 Pysznica 0.0 28.50 34.50 1200

                                         więcej na: www.chessarbiter.com


26 sierpnia 2017
Tarnobrzeg

I Turniej Szachowy
o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega
(grupa C - Juniorzy  ur.2005-2009)
9 rund  P 15'

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 I Tokarz, Izabela R 1307 1800 KSz Gambit Przeworsk 8.5 40.50 52.50 2040
2 II Słoniec, Adrian R 1232 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 7.5 40.00 53.50 2010
3 II+ Wąsik, Mateusz R 1345 1900 TS Wisła Kraków 7.0 37.50 50.00 1910
4 II Biesiadecki, Adam R 1151 1800 TKSzach Tarnobrzeg 6.0 39.50 52.00 1820
5 II Zięba, Hubert R 1232 1800 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 39.00 51.50 1760
6 III Słowik, Jakub 1189 1600 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.5 39.00 50.50 1760
7 II Łabędź, Gabriela 1099 1600 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.5 37.50 49.00 1680
8 II Okręt, Wojciech R 1179 1800 Hetman Ostrowiec Św. 5.5 36.50 47.00 1720
9 II Ochalik, Filip R 1099 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.5 36.00 44.50 1755
10 III Borzęcki, Jakub 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.5 33.50 43.00 1635
11 II Kulig, Paweł R 1014 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 36.00 47.00 1650
12 III Szpila, Szymon R 1018 1600 UKS SP1 Leżajsk 5.0 34.50 47.00 1620
13 II Choina, Jan R 1212 1800 Hetman Ostrowiec Św. 5.0 33.50 45.00 1700
14 III Partyka, Wiktor 0 1600 LUKKS Kielce 5.0 32.50 42.00 1540
15 III Maksymyshyn, Zakhar 0 1600 Novojavorivsk 5.0 32.00 42.00 1520
16 III Białek, Jakub R 1114 1600 TKSzach Tarnobrzeg 5.0 32.00 42.00 1610
17 II+ Giemza, Julia R 1255 1700 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 4.5 35.00 47.00 1650
18   Yedynak, Daryna 0 1000 Lwów 4.5 33.00 42.00 1540
19 III Białek, Filip R 1020 1600 TKSzach Tarnobrzeg 4.5 32.00 41.00 1520
20 II Karnasiewicz, Emilia 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 31.50 39.00 1430
21   Bielkin, Nikita 0 1000 Lwów 4.0 31.50 39.00 1440
22 III Trześniowski, Marceli 0 1600 KKsz Kraków 4.0 31.00 40.00 1470
23 III Nawrot, Emilia R 1192 1400 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 31.00 38.00 1494
24 III Kwiatkowska, Michalina 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 4.0 29.50 36.50 1360
25 III Gemzik, Filip R 1025 1600 UKS SP1 Leżajsk 4.0 29.00 36.00 1420
26 III Bała, Oliwier 0 1600 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 28.00 37.00 1440
27 IV Ochalik, Adrian 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 4.0 27.00 33.50 1360
28 IV Mielniczuk, Michał 0 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 3.5 29.00 35.00 1410
29 IV Rogóz, Jakub 0 1400 Połaniec 3.5 26.50 32.00 1320
30 V Nawrot, Jakub R 1194 1200 Tarnobrzeg 3.5 23.50 29.00 1228
31 V Mróz, Piotr 0 1200 Pliskowola 3.0 25.00 31.00 1305
32 V Jarzyna, Maciej 0 1200 Połaniec 3.0 25.00 31.00 1245
33 IV Czerwiec, Adrian 0 1400 Połaniec 3.0 20.50 26.50 1145
34 V Machnik, Teodor 0 1200 Tarnobrzeg 2.0 23.00 28.50 1125
35 IV Łącz, Wiktoria 0 1250 KSz SDK-Lotnik Mielec 1.0 25.00 31.00 1045
36   Żyła, Mateusz 0 1000 Staszów 0.5 23.00 28.00 985

                                          więcej na: www.chessarbiter.com


26 sierpnia 2017
Tarnobrzeg

I Turniej Szachowy
o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega
(grupa D - Juniorzy  ur.2010 i mł.)
9 rund  P 15'

Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II Sowiński, Paweł R 1206 1800 UKS SP 1 Brzozów 9.0 34.50 45.50 1745
2 III Kozak, Karol R 1073 1600 UKS Goniec Staniątki 7.5 36.00 47.00 1565
3 IV Różański, Mateusz 0 1400 UMKS Na Pięterku Poznań 7.5 35.50 48.00 1585
4 IV Kretowicz, Daria 0 1250 GKSz Kornuty Gorlice 6.0 36.00 45.50 1425
5   Kruk-Kida, Mieczysław 0 1000 Victoria Stalowa Wola 5.0 33.50 43.00 1325
6 IV Kordas, Alan 0 1400 KKS Victoria Stalowa Wola 4.5 35.50 48.00 1380
7 V Rzeszowiak, Michał 0 1200 Tarnobrzeg 4.5 34.00 43.50 1325
8 V Toboła, Mateusz 0 1200 UKS SP1 Leżajsk 4.5 31.50 41.00 1300
9 IV Noga, Wojciech 0 1400 Tarnobrzeg 4.5 26.00 31.50 1134
10 V Mrzygłód, Igor 0 1200 Tarnobrzeg 4.0 35.50 48.00 1300
11 IV Jakubowski, Kornel 0 1400 Tarnobrzeg 4.0 33.00 44.00 1285
12 III Łącz, Weronika 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 27.50 37.00 1200
13 V Sychta, Bernard 0 1200 Pysznica 4.0 26.50 33.00 1161
14 V Zięba, Karol 0 1200 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 25.50 32.00 1185
15 V Kulig, Marek 0 1200 KGL Szarotka Wadowice Górne 3.5 33.50 45.50 1220
16 V Partyka, Wojciech 0 1200 LUKKS Kielce 2.5 29.00 37.00 1022
17   Sondej, Wiktoria 0 1000 KKS Victoria Stalowa Wola 1.0 25.00 32.00 850
18   Żak, Aleksander 0 1000 Tarnobrzeg 1.0 22.00 26.50 967

                                         więcej na: www.chessarbiter.com

 


28 kwietnia 2017 - 03 maja 2017
Kolbuszowa

Drużynowe Mistrzostwa Polski
III Podkarpacka Liga Szachowa Seniorów
P'90+30'

 

Lista startowa drużyn
Nr Nazwa drużyny Ranking Klub Uwagi (f)
1 LKS PARNAS Stara Wieś 2050 LKS PARNAS Stara Wieś Kpt. Wiesław Fic
2 RzKSz Rzeszów 1787 RzKSz Rzeszów Kpt. Piotr Ziemniak
3 LKS Olszanica 1793 LKS Olszanica Kpt. Stanisław Hujdus
4 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 1947 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. Kpt. Jacek Mroczek
5 TKSzach. Tarnobrzeg 1897 TKSzach. Tarnobrzeg Kpt. Grzegorz Juszczuk
6 MKS POLONIA Przemyśl 1998 MKS POLONIA Przemyśl Kpt. Leszek Krzywoń
7 LKSz GCKiP Czarna 2157 LKSz GCKiP Czarna Kpt. Damian Lewtak
8 TG SOKÓŁ Mielec 2014 TG SOKÓŁ Mielec Kpt. Arkadiusz Zaskalski
9 Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 1636 RzKSz Rzeszów Kpt. Roman Wąsik
10 UKS SP 1 Leżajsk 1753 UKS SP 1 Leżajsk Kpt. Dominik Sondej

 

Kojarzenia - runda 1
Rozpoczęcie: 2017-04-28 o 18:30

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

1

16.0

LKS PARNAS Stara Wieś 5,5 - 0,5 UKS SP 1 Leżajsk 0.0 10
  1 4.5 Sypień, Mateusz 1 - 0 Soja, Adam 1.0 3
  2 6.5 Pulik, Krzysztof 1 - 0 Mazurkiewicz, Andrzej 1.5 4
  4 6.0 Skomiał, Mateusz ˝ - ˝ Chowaniec, Artur 2.0 5
  5 7.5 Woźniak, Maciej 1 - 0 Brak, Robert 0.0 7
  7 5.0 Fic, Wiesław 1 - 0 Kłok, Kacper 0.0 8
  6 6.0 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 1 - 0 Jakubowska, Urszula 1.5 6

2

2

11.0

RzKSz Rzeszów 2,5 - 3,5 Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 9.0 9
  1 6.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Ciasnocha, Michał 2.0 1
  2 4.0 Miąsik, Adrian ˝ - ˝ Babiarz, Mariusz 5.0 2
  3 5.0 Łuka, Krzysztof 1 - 0 Nowakowski, Jacek 3.0 3
  4 5.0 Ziemniak, Piotr 0 - 1 Babiarz, Arkadiusz 7.5 4
  5 4.5 Woźniak, Grzegorz 0 - 1 Wąsik, Roman 5.0 5
  6 1.0 Flisiak, Iwona 0 - 1 Polak, Sylwia 6.0 6

3

3

4.0

LKS Olszanica 2,0 - 4,0 TG SOKÓŁ Mielec 12.0 8
  1 1.5 Jaskółka, Tomasz 0 - 1 Zaskalski, Arkadiusz 6.0 2
  2 2.0 Ziaja, Krystian 0 - 1 Kopacz, Jarosław 6.0 3
  3 5.0 Marut, Leszek 1 - 0 Wilk, Tomasz 4.5 5
  4 4.0 Dobrzański, Krzysztof 0 - 1 Zaskalski, Dawid 3.5 7
  7 4.5 Dekorda, Piotr 1 - 0 Wójtowicz, Krzysztof 0.0 8
  6 2.0 Dobrzańska, Magdalena 0 - 1 Trybowska, Anna 4.5 6

4

4

6.0

TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 2,0 - 4,0 LKSz GCKiP Czarna 18.0 7
  1 0.5 Bobula, Mateusz ˝ - ˝ Lewtak, Damian 8.0 1
  2 4.5 Sendera, Jarosław 0 - 1 Szpar, Miłosz 7.0 3
  4 3.0 Lusio, Daniel ˝ - ˝ Miś, Mieszko 5.5 4
  5 3.0 Mroczek, Jacek 0 - 1 Kozak, Antoni 7.0 5
  7 5.0 Kurowski, Andrzej 1 - 0 Kusiak, Mateusz 0.0 8
  6 4.0 Starzec, Klaudia 0 - 1 Święch, Joanna 6.5 6

5

5

8.0

TKSzach. Tarnobrzeg 2,0 - 4,0 MKS POLONIA Przemyśl 6.0 6
  1 3.5 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Rawicz, Karol 4.5 1
  2 2.0 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Fistek, Dariusz 3.5 2
  3 5.0 Baniak, Łukasz 0 - 1 Muc, Marcin 3.0 3
  5 2.0 Tabaka, Andrzej 0 - 1 Woźniak, Marcin 3.0 4
  7 5.5 Nowak, Marek ˝ - ˝ Woźny, Tomasz 3.5 5
  6 7.5 Trybowska, Barbara ˝ - ˝ Wołowiec-Musiał, Małgorzata 6.0 6

 

Kojarzenia - runda 2
Rozpoczęcie: 2017-04-29 o 09:00

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

0.0

UKS SP 1 Leżajsk 1,0 - 5,0 MKS POLONIA Przemyśl 6.0 6
  3 1.0 Soja, Adam ˝ - ˝ Rawicz, Karol 4.5 1
  4 1.5 Mazurkiewicz, Andrzej 0 - 1 Fistek, Dariusz 3.5 2
  5 2.0 Chowaniec, Artur 0 - 1 Muc, Marcin 3.0 3
  8 0.0 Kłok, Kacper 0 - 1 Woźniak, Marcin 3.0 4
  9 0.5 Kiełb, Mirosław ˝ - ˝ Woźny, Tomasz 3.5 5
  6 1.5 Jakubowska, Urszula 0 - 1 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 6.0 6

2

7

18.0

LKSz GCKiP Czarna 4,5 - 1,5 TKSzach. Tarnobrzeg 8.0 5
  1 8.0 Lewtak, Damian 1 - 0 Czajkowski, Ryszard 3.5 1
  2 6.0 Lewicki, Mirosław 0 - 1 Czarnecki, Wojciech 2.0 2
  3 7.0 Szpar, Miłosz 1 - 0 Baniak, Łukasz 5.0 3
  4 5.5 Miś, Mieszko 1 - 0 Tabaka, Andrzej 2.0 5
  5 7.0 Kozak, Antoni 1 - 0 Nowak, Marek 5.5 7
  6 6.5 Święch, Joanna ˝ - ˝ Trybowska, Barbara 7.5 6

3

8

12.0

TG SOKÓŁ Mielec 4,0 - 2,0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 6.0 4
  1 4.0 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Sendera, Jarosław 4.5 2
  2 6.0 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Lusio, Daniel 3.0 4
  3 6.0 Kopacz, Jarosław 1 - 0 Mroczek, Jacek 3.0 5
  4 3.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Kurowski, Andrzej 5.0 7
  7 3.5 Zaskalski, Dawid 0 - 1 Peret, Ryszard 4.5 8
  6 4.5 Trybowska, Anna 1 - 0 Kulec, Gabriela 0.0 9

4

9

9.0

Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 5,5 - 0,5 LKS Olszanica 4.0 3
  1 2.0 Ciasnocha, Michał ˝ - ˝ Jaskółka, Tomasz 1.5 1
  2 5.0 Babiarz, Mariusz 1 - 0 Marut, Leszek 5.0 3
  3 3.0 Nowakowski, Jacek 1 - 0 Dobrzański, Krzysztof 4.0 4
  4 7.5 Babiarz, Arkadiusz 1 - 0 Hujdus, Stanisław 0.0 5
  5 5.0 Wąsik, Roman 1 - 0 Dekorda, Piotr 4.5 7
  6 6.0 Polak, Sylwia 1 - 0 Dobrzańska, Magdalena 2.0 6

5

1

16.0

LKS PARNAS Stara Wieś 5,5 - 0,5 RzKSz Rzeszów 11.0 2
  1 4.5 Sypień, Mateusz ˝ - ˝ Gierulski, Kamil 6.0 1
  2 6.5 Pulik, Krzysztof 1 - 0 Miąsik, Adrian 4.0 2
  4 6.0 Skomiał, Mateusz 1 - 0 Łuka, Krzysztof 5.0 3
  5 7.5 Woźniak, Maciej 1 - 0 Ziemniak, Piotr 5.0 4
  7 5.0 Fic, Wiesław 1 - 0 Woźniak, Grzegorz 4.5 5
  6 6.0 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 1 - 0 Flisiak, Iwona 1.0 6

 

Kojarzenia - runda 3
Rozpoczęcie: 2017-04-29 o 15:00

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

2

11.0

RzKSz Rzeszów 4,5 - 1,5 UKS SP 1 Leżajsk 0.0 10
  1 6.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Soja, Adam 1.0 3
  2 4.0 Miąsik, Adrian 1 - 0 Mazurkiewicz, Andrzej 1.5 4
  3 5.0 Łuka, Krzysztof ˝ - ˝ Chowaniec, Artur 2.0 5
  4 5.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Kłok, Kacper 0.0 8
  5 4.5 Woźniak, Grzegorz 1 - 0 Kiełb, Mirosław 0.5 9
  6 1.0 Flisiak, Iwona 0 - 1 Jakubowska, Urszula 1.5 6

2

3

4.0

LKS Olszanica 1,0 - 5,0 LKS PARNAS Stara Wieś 16.0 1
  1 1.5 Jaskółka, Tomasz 0 - 1 Sypień, Mateusz 4.5 1
  3 5.0 Marut, Leszek ˝ - ˝ Pulik, Krzysztof 6.5 2
  4 4.0 Dobrzański, Krzysztof 0 - 1 Skomiał, Mateusz 6.0 4
  5 0.0 Hujdus, Stanisław 0 - 1 Woźniak, Maciej 7.5 5
  7 4.5 Dekorda, Piotr 0 - 1 Fic, Wiesław 5.0 7
  6 2.0 Dobrzańska, Magdalena ˝ - ˝ Krzyżanowska-Żądło, Lidia 6.0 6

3

4

6.0

TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 3,0 - 3,0 Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 9.0 9
  2 4.5 Sendera, Jarosław 1 - 0 Ciasnocha, Michał 2.0 1
  4 3.0 Lusio, Daniel ˝ - ˝ Babiarz, Mariusz 5.0 2
  5 3.0 Mroczek, Jacek ˝ - ˝ Nowakowski, Jacek 3.0 3
  7 5.0 Kurowski, Andrzej 0 - 1 Babiarz, Arkadiusz 7.5 4
  8 4.5 Peret, Ryszard 1 - 0 Wąsik, Roman 5.0 5
  6 4.0 Starzec, Klaudia 0 - 1 Polak, Sylwia 6.0 6

4

5

8.0

TKSzach. Tarnobrzeg 2,0 - 4,0 TG SOKÓŁ Mielec 12.0 8
  1 3.5 Czajkowski, Ryszard 0 - 1 Kopacz, Grzegorz 4.0 1
  2 2.0 Czarnecki, Wojciech 0 - 1 Zaskalski, Arkadiusz 6.0 2
  3 5.0 Baniak, Łukasz 1 - 0 Kopacz, Jarosław 6.0 3
  5 2.0 Tabaka, Andrzej 0 - 1 Zaskalski, Paweł 3.0 4
  7 5.5 Nowak, Marek 0 - 1 Wilk, Tomasz 4.5 5
  6 7.5 Trybowska, Barbara 1 - 0 Trybowska, Anna 4.5 6

5

6

6.0

MKS POLONIA Przemyśl 1,5 - 4,5 LKSz GCKiP Czarna 18.0 7
  1 4.5 Rawicz, Karol ˝ - ˝ Lewtak, Damian 8.0 1
  2 3.5 Fistek, Dariusz 0 - 1 Lewicki, Mirosław 6.0 2
  3 3.0 Muc, Marcin ˝ - ˝ Szpar, Miłosz 7.0 3
  4 3.0 Woźniak, Marcin 0 - 1 Miś, Mieszko 5.5 4
  5 3.5 Woźny, Tomasz 0 - 1 Kozak, Antoni 7.0 5
  6 6.0 Wołowiec-Musiał, Małgorzata ˝ - ˝ Święch, Joanna 6.5 6

 

Kojarzenia - runda 4
Rozpoczęcie: 2017-04-30 o 09:00

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

0.0

UKS SP 1 Leżajsk 1,0 - 5,0 LKSz GCKiP Czarna 18.0 7
  3 1.0 Soja, Adam 0 - 1 Lewtak, Damian 8.0 1
  5 2.0 Chowaniec, Artur 0 - 1 Lewicki, Mirosław 6.0 2
  8 0.0 Kłok, Kacper 0 - 1 Szpar, Miłosz 7.0 3
  9 0.5 Kiełb, Mirosław 0 - 1 Kucharski, Bartłomiej 1.0 7
  10 1.0 Socha, Krzysztof 1 - 0 Kusiak, Mateusz 0.0 8
  6 1.5 Jakubowska, Urszula 0 - 1 Święch, Joanna 6.5 6

2

8

12.0

TG SOKÓŁ Mielec 3,5 - 2,5 MKS POLONIA Przemyśl 6.0 6
  1 4.0 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Rawicz, Karol 4.5 1
  2 6.0 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Fistek, Dariusz 3.5 2
  3 6.0 Kopacz, Jarosław ˝ - ˝ Muc, Marcin 3.0 3
  4 3.0 Zaskalski, Paweł 1 - 0 Woźniak, Marcin 3.0 4
  5 4.5 Wilk, Tomasz 1 - 0 Woźny, Tomasz 3.5 5
  6 4.5 Trybowska, Anna 0 - 1 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 6.0 6

3

9

9.0

Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 1,0 - 5,0 TKSzach. Tarnobrzeg 8.0 5
  1 2.0 Ciasnocha, Michał ˝ - ˝ Czajkowski, Ryszard 3.5 1
  2 5.0 Babiarz, Mariusz 0 - 1 Baniak, Łukasz 5.0 3
  3 3.0 Nowakowski, Jacek ˝ - ˝ Juszczuk, Grzegorz 2.0 4
  4 7.5 Babiarz, Arkadiusz 0 - 1 Tabaka, Andrzej 2.0 5
  5 5.0 Wąsik, Roman 0 - 1 Nowak, Marek 5.5 7
  6 6.0 Polak, Sylwia 0 - 1 Trybowska, Barbara 7.5 6

4

1

16.0

LKS PARNAS Stara Wieś 3,5 - 2,5 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 6.0 4
  1 4.5 Sypień, Mateusz ˝ - ˝ Sendera, Jarosław 4.5 2
  2 6.5 Pulik, Krzysztof 1 - 0 Lusio, Daniel 3.0 4
  4 6.0 Skomiał, Mateusz 1 - 0 Mroczek, Jacek 3.0 5
  5 7.5 Woźniak, Maciej ˝ - ˝ Kurowski, Andrzej 5.0 7
  7 5.0 Fic, Wiesław ˝ - ˝ Peret, Ryszard 4.5 8
  6 6.0 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 0 - 1 Starzec, Klaudia 4.0 6

5

2

11.0

RzKSz Rzeszów 4,0 - 2,0 LKS Olszanica 4.0 3
  1 6.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Jaskółka, Tomasz 1.5 1
  2 4.0 Miąsik, Adrian ˝ - ˝ Marut, Leszek 5.0 3
  3 5.0 Łuka, Krzysztof ˝ - ˝ Dobrzański, Krzysztof 4.0 4
  4 5.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Hujdus, Stanisław 0.0 5
  5 4.5 Woźniak, Grzegorz 1 - 0 Dekorda, Piotr 4.5 7
  6 1.0 Flisiak, Iwona 0 - 1 Dobrzańska, Magdalena 2.0 6

 

Kojarzenia - runda 5
Rozpoczęcie: 2017-05-01 o 09:00

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

3

4.0

LKS Olszanica 4,5 - 1,5 UKS SP 1 Leżajsk 0.0 10
  1 1.5 Jaskółka, Tomasz 0 - 1 Sondej, Dominik 1.5 1
  2 2.0 Ziaja, Krystian 1 - 0 Leja, Adam 1.0 2
  3 5.0 Marut, Leszek 1 - 0 Soja, Adam 1.0 3
  4 4.0 Dobrzański, Krzysztof 1 - 0 Mazurkiewicz, Andrzej 1.5 4
  7 4.5 Dekorda, Piotr 1 - 0 Chowaniec, Artur 2.0 5
  6 2.0 Dobrzańska, Magdalena ˝ - ˝ Jakubowska, Urszula 1.5 6

2

4

6.0

TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 3,0 - 3,0 RzKSz Rzeszów 11.0 2
  2 4.5 Sendera, Jarosław ˝ - ˝ Gierulski, Kamil 6.0 1
  4 3.0 Lusio, Daniel 0 - 1 Miąsik, Adrian 4.0 2
  5 3.0 Mroczek, Jacek ˝ - ˝ Łuka, Krzysztof 5.0 3
  7 5.0 Kurowski, Andrzej 1 - 0 Ziemniak, Piotr 5.0 4
  8 4.5 Peret, Ryszard ˝ - ˝ Woźniak, Grzegorz 4.5 5
  6 4.0 Starzec, Klaudia ˝ - ˝ Flisiak, Iwona 1.0 6

3

5

8.0

TKSzach. Tarnobrzeg 1,5 - 4,5 LKS PARNAS Stara Wieś 16.0 1
  1 3.5 Czajkowski, Ryszard 0 - 1 Sypień, Mateusz 4.5 1
  3 5.0 Baniak, Łukasz 0 - 1 Pulik, Krzysztof 6.5 2
  4 2.0 Juszczuk, Grzegorz 0 - 1 Skomiał, Mateusz 6.0 4
  5 2.0 Tabaka, Andrzej 0 - 1 Woźniak, Maciej 7.5 5
  7 5.5 Nowak, Marek 1 - 0 Fic, Wiesław 5.0 7
  6 7.5 Trybowska, Barbara ˝ - ˝ Krzyżanowska-Żądło, Lidia 6.0 6

4

6

6.0

MKS POLONIA Przemyśl 1,5 - 4,5 Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 9.0 9
  1 4.5 Rawicz, Karol ˝ - ˝ Ciasnocha, Michał 2.0 1
  2 3.5 Fistek, Dariusz ˝ - ˝ Babiarz, Mariusz 5.0 2
  4 3.0 Woźniak, Marcin 0 - 1 Nowakowski, Jacek 3.0 3
  5 3.5 Woźny, Tomasz ˝ - ˝ Babiarz, Arkadiusz 7.5 4
  8 0.5 Krzywoń, Leszek 0 - 1 Wąsik, Roman 5.0 5
  6 6.0 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 0 - 1 Polak, Sylwia 6.0 6

5

7

18.0

LKSz GCKiP Czarna 3,5 - 2,5 TG SOKÓŁ Mielec 12.0 8
  1 8.0 Lewtak, Damian 1 - 0 Kopacz, Grzegorz 4.0 1
  2 6.0 Lewicki, Mirosław ˝ - ˝ Zaskalski, Arkadiusz 6.0 2
  3 7.0 Szpar, Miłosz ˝ - ˝ Kopacz, Jarosław 6.0 3
  4 5.5 Miś, Mieszko 0 - 1 Wilk, Tomasz 4.5 5
  5 7.0 Kozak, Antoni 1 - 0 Zaskalski, Dawid 3.5 7
  6 6.5 Święch, Joanna ˝ - ˝ Trybowska, Anna 4.5 6

 

Kojarzenia - runda 6

Rozpoczęcie:

2017-05-01

o

14:30

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

0.0

UKS SP 1 Leżajsk 0,5 - 5,5 TG SOKÓŁ Mielec 12.0 8
  1 1.5 Sondej, Dominik ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz

4.0

1
  2 1.0 Leja, Adam 0 - 1 Zaskalski, Arkadiusz

6.0

2
  3 1.0 Soja, Adam 0 - 1 Kopacz, Jarosław

6.0

3
  4 1.5 Mazurkiewicz, Andrzej 0 - 1 Wilk, Tomasz

4.5

5
  5 2.0 Chowaniec, Artur 0 - 1 Zaskalski, Dawid

3.5

7
  6 1.5 Jakubowska, Urszula 0 - 1 Trybowska, Anna

4.5

6

2

9

9.0

Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 2,5 - 3,5 LKSz GCKiP Czarna 18.0 7
  1 2.0 Ciasnocha, Michał 0 - 1 Lewtak, Damian

8.0

1
  2 5.0 Babiarz, Mariusz 0 - 1 Lewicki, Mirosław

6.0

2
  3 3.0 Nowakowski, Jacek 0 - 1 Szpar, Miłosz

7.0

3
  4 7.5 Babiarz, Arkadiusz 1 - 0 Kozak, Antoni

7.0

5
  5 5.0 Wąsik, Roman 1 - 0 Kucharski, Bartłomiej

1.0

7
  6 6.0 Polak, Sylwia ˝ - ˝ Święch, Joanna

6.5

6

3

1

16.0

LKS PARNAS Stara Wieś 4,0 - 2,0 MKS POLONIA Przemyśl 6.0 6
  1 4.5 Sypień, Mateusz ˝ - ˝ Rawicz, Karol

4.5

1
  2 6.5 Pulik, Krzysztof ˝ - ˝ Fistek, Dariusz

3.5

2
  4 6.0 Skomiał, Mateusz ˝ - ˝ Woźniak, Marcin

3.0

4
  5 7.5 Woźniak, Maciej 1 - 0 Woźny, Tomasz

3.5

5
  7 5.0 Fic, Wiesław 1 - 0 Walczak, Konrad

0.5

7
  6 6.0 Krzyżanowska-Żądło, Lidia ˝ - ˝ Wołowiec-Musiał, Małgorzata

6.0

6

4

2

11.0

RzKSz Rzeszów 3,5 - 2,5 TKSzach. Tarnobrzeg 8.0 5
  1 6.0 Gierulski, Kamil 1 - 0 Czajkowski, Ryszard

3.5

1
  2 4.0 Miąsik, Adrian 0 - 1 Baniak, Łukasz

5.0

3
  3 5.0 Łuka, Krzysztof 1 - 0 Juszczuk, Grzegorz

2.0

4
  4 5.0 Ziemniak, Piotr 1 - 0 Tabaka, Andrzej

2.0

5
  5 4.5 Woźniak, Grzegorz ˝ - ˝ Nowak, Marek

5.5

7
  6 1.0 Flisiak, Iwona 0 - 1 Trybowska, Barbara

7.5

6

5

3

4.0

LKS Olszanica 3,0 - 3,0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 6.0 4
  1 1.5 Jaskółka, Tomasz ˝ - ˝ Sendera, Jarosław

4.5

2
  2 2.0 Ziaja, Krystian ˝ - ˝ Lusio, Daniel

3.0

4
  3 5.0 Marut, Leszek ˝ - ˝ Mroczek, Jacek

3.0

5
  4 4.0 Dobrzański, Krzysztof ˝ - ˝ Kurowski, Andrzej

5.0

7
  7 4.5 Dekorda, Piotr 1 - 0 Peret, Ryszard

4.5

8
  6 2.0 Dobrzańska, Magdalena 0 - 1 Starzec, Klaudia

4.0

6

 

Kojarzenia - runda 7

Rozpoczęcie:

2017-05-02

o

09:00

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

4

6.0

TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 4,5 - 1,5 UKS SP 1 Leżajsk 0.0 10
  2 4.5 Sendera, Jarosław 1 - 0 Leja, Adam

1.0

2
  4 3.0 Lusio, Daniel ˝ - ˝ Soja, Adam

1.0

3
  5 3.0 Mroczek, Jacek ˝ - ˝ Mazurkiewicz, Andrzej

1.5

4
  7 5.0 Kurowski, Andrzej ˝ - ˝ Chowaniec, Artur

2.0

5
  8 4.5 Peret, Ryszard 1 - 0 Kłok, Kacper

0.0

8
  6 4.0 Starzec, Klaudia 1 - 0 Jakubowska, Urszula

1.5

6

2

5

8.0

TKSzach. Tarnobrzeg 3,5 - 2,5 LKS Olszanica 4.0 3
  1 3.5 Czajkowski, Ryszard ˝ - ˝ Jaskółka, Tomasz

1.5

1
  3 5.0 Baniak, Łukasz 1 - 0 Ziaja, Krystian

2.0

2
  4 2.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Marut, Leszek

5.0

3
  5 2.0 Tabaka, Andrzej 0 - 1 Dobrzański, Krzysztof

4.0

4
  7 5.5 Nowak, Marek ˝ - ˝ Dekorda, Piotr

4.5

7
  6 7.5 Trybowska, Barbara 1 - 0 Dobrzańska, Magdalena

2.0

6

3

6

6.0

MKS POLONIA Przemyśl 2,5 - 3,5 RzKSz Rzeszów 11.0 2
  1 4.5 Rawicz, Karol ˝ - ˝ Gierulski, Kamil

6.0

1
  4 3.0 Woźniak, Marcin ˝ - ˝ Miąsik, Adrian

4.0

2
  5 3.5 Woźny, Tomasz ˝ - ˝ Łuka, Krzysztof

5.0

3
  7 0.5 Walczak, Konrad 0 - 1 Ziemniak, Piotr

5.0

4
  8 0.5 Krzywoń, Leszek 0 - 1 Woźniak, Grzegorz

4.5

5
  6 6.0 Wołowiec-Musiał, Małgorzata 1 - 0 Flisiak, Iwona

1.0

6

4

7

18.0

LKSz GCKiP Czarna 5,0 - 1,0 LKS PARNAS Stara Wieś 16.0 1
  1 8.0 Lewtak, Damian 1 - 0 Pulik, Krzysztof

6.5

2
  2 6.0 Lewicki, Mirosław 1 - 0 Kardyś, Zbigniew

0.5

3
  3 7.0 Szpar, Miłosz ˝ - ˝ Skomiał, Mateusz

6.0

4
  4 5.5 Miś, Mieszko 1 - 0 Woźniak, Maciej

7.5

5
  5 7.0 Kozak, Antoni 1 - 0 Fic, Wiesław

5.0

7
  6 6.5 Święch, Joanna ˝ - ˝ Krzyżanowska-Żądło, Lidia

6.0

6

5

8

12.0

TG SOKÓŁ Mielec 3,5 - 2,5 Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 9.0 9
  1 4.0 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Ciasnocha, Michał

2.0

1
  2 6.0 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Babiarz, Mariusz

5.0

2
  3 6.0 Kopacz, Jarosław 1 - 0 Nowakowski, Jacek

3.0

3
  5 4.5 Wilk, Tomasz 0 - 1 Babiarz, Arkadiusz

7.5

4
  7 3.5 Zaskalski, Dawid 1 - 0 Wąsik, Roman

5.0

5
  6 4.5 Trybowska, Anna ˝ - ˝ Polak, Sylwia

6.0

6

 

Kojarzenia - runda 8

Rozpoczęcie:

2017-05-02

o

14:30

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

10

0.0

UKS SP 1 Leżajsk 2,0 - 4,0 Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 9.0 9
  2 1.0 Leja, Adam 1 - 0 Ciasnocha, Michał

2.0

1
  3 1.0 Soja, Adam 0 - 1 Babiarz, Mariusz

5.0

2
  4 1.5 Mazurkiewicz, Andrzej 1 - 0 Nowakowski, Jacek

3.0

3
  8 0.0 Kłok, Kacper 0 - 1 Babiarz, Arkadiusz

7.5

4
  9 0.5 Kiełb, Mirosław 0 - 1 Wąsik, Roman

5.0

5
  6 1.5 Jakubowska, Urszula 0 - 1 Polak, Sylwia

6.0

6

2

1

16.0

LKS PARNAS Stara Wieś 4,0 - 2,0 TG SOKÓŁ Mielec 12.0 8
  2 6.5 Pulik, Krzysztof ˝ - ˝ Kopacz, Grzegorz

4.0

1
  3 0.5 Kardyś, Zbigniew ˝ - ˝ Zaskalski, Arkadiusz

6.0

2
  4 6.0 Skomiał, Mateusz ˝ - ˝ Kopacz, Jarosław

6.0

3
  5 7.5 Woźniak, Maciej 1 - 0 Zaskalski, Paweł

3.0

4
  7 5.0 Fic, Wiesław ˝ - ˝ Wilk, Tomasz

4.5

5
  6 6.0 Krzyżanowska-Żądło, Lidia 1 - 0 Trybowska, Anna

4.5

6

3

2

11.0

RzKSz Rzeszów 0,5 - 5,5 LKSz GCKiP Czarna 18.0 7
  1 6.0 Gierulski, Kamil 0 - 1 Lewtak, Damian

8.0

1
  2 4.0 Miąsik, Adrian 0 - 1 Lewicki, Mirosław

6.0

2
  3 5.0 Łuka, Krzysztof ˝ - ˝ Szpar, Miłosz

7.0

3
  4 5.0 Ziemniak, Piotr 0 - 1 Miś, Mieszko

5.5

4
  5 4.5 Woźniak, Grzegorz 0 - 1 Kozak, Antoni

7.0

5
  6 1.0 Flisiak, Iwona 0 - 1 Święch, Joanna

6.5

6

4

3

4.0

LKS Olszanica 3,0 - 3,0 MKS POLONIA Przemyśl 6.0 6
  1 1.5 Jaskółka, Tomasz 0 - 1 Rawicz, Karol

4.5

1
  2 2.0 Ziaja, Krystian 0 - 1 Woźny, Tomasz

3.5

5
  3 5.0 Marut, Leszek 1 - 0 Walczak, Konrad

0.5

7
  4 4.0 Dobrzański, Krzysztof 1 - 0 Krzywoń, Leszek

0.5

8
  7 4.5 Dekorda, Piotr 1 - 0 Śnieżek, Piotr

0.5

9
  6 2.0 Dobrzańska, Magdalena 0 - 1 Wołowiec-Musiał, Małgorzata

6.0

6

5

4

6.0

TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 2,0 - 4,0 TKSzach. Tarnobrzeg 8.0 5
  2 4.5 Sendera, Jarosław ˝ - ˝ Czajkowski, Ryszard

3.5

1
  4 3.0 Lusio, Daniel 0 - 1 Baniak, Łukasz

5.0

3
  5 3.0 Mroczek, Jacek ˝ - ˝ Juszczuk, Grzegorz

2.0

4
  7 5.0 Kurowski, Andrzej 1 - 0 Tabaka, Andrzej

2.0

5
  8 4.5 Peret, Ryszard 0 - 1 Nowak, Marek

5.5

7
  6 4.0 Starzec, Klaudia 0 - 1 Trybowska, Barbara

7.5

6

 

Kojarzenia - runda 9

Rozpoczęcie:

2017-05-03

o

09:00

Mecz

Nr

Pkt.

Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr

1

5

8.0

TKSzach. Tarnobrzeg 5,5 - 0,5 UKS SP 1 Leżajsk 0.0 10
  1 3.5 Czajkowski, Ryszard 1 - 0 Sondej, Dominik

1.5

1
  2 2.0 Czarnecki, Wojciech 1 - 0 Mazurkiewicz, Andrzej

1.5

4
  4 2.0 Juszczuk, Grzegorz ˝ - ˝ Chowaniec, Artur

2.0

5
  5 2.0 Tabaka, Andrzej 1 - 0 Brak, Robert

0.0

7
  7 5.5 Nowak, Marek 1 - 0 Kiełb, Mirosław

0.5

9
  6 7.5 Trybowska, Barbara 1 - 0 Dunicz, Anna

0.0

11

2

6

6.0

MKS POLONIA Przemyśl 3,0 - 3,0 TSz SKOCZEK Sędziszów Młp. 6.0 4
  1 4.5 Rawicz, Karol ˝ - ˝ Przybek, Tomasz

0.5

3
  5 3.5 Woźny, Tomasz ˝ - ˝ Lusio, Daniel

3.0

4
  7 0.5 Walczak, Konrad ˝ - ˝ Mroczek, Jacek

3.0

5
  8 0.5 Krzywoń, Leszek ˝ - ˝ Kurowski, Andrzej

5.0

7
  9 0.5 Śnieżek, Piotr ˝ - ˝ Peret, Ryszard

4.5

8
  6 6.0 Wołowiec-Musiał, Małgorzata ˝ - ˝ Starzec, Klaudia

4.0

6

3

7

18.0

LKSz GCKiP Czarna 5,5 - 0,5 LKS Olszanica 4.0 3
  1 8.0 Lewtak, Damian 1 - 0 Jaskółka, Tomasz

1.5

1
  2 6.0 Lewicki, Mirosław ˝ - ˝ Ziaja, Krystian

2.0

2
  3 7.0 Szpar, Miłosz 1 - 0 Marut, Leszek

5.0

3
  4 5.5 Miś, Mieszko 1 - 0 Dobrzański, Krzysztof

4.0

4
  5 7.0 Kozak, Antoni 1 - 0 Dekorda, Piotr

4.5

7
  6 6.5 Święch, Joanna 1 - 0 Dobrzańska, Magdalena

2.0

6

4

8

12.0

TG SOKÓŁ Mielec 2,5 - 3,5 RzKSz Rzeszów 11.0 2
  1 4.0 Kopacz, Grzegorz ˝ - ˝ Gierulski, Kamil

6.0

1
  2 6.0 Zaskalski, Arkadiusz ˝ - ˝ Miąsik, Adrian

4.0

2
  3 6.0 Kopacz, Jarosław ˝ - ˝ Łuka, Krzysztof

5.0

3
  4 3.0 Zaskalski, Paweł 0 - 1 Ziemniak, Piotr

5.0

4
  7 3.5 Zaskalski, Dawid ˝ - ˝ Woźniak, Grzegorz

4.5

5
  6 4.5 Trybowska, Anna ˝ - ˝ Flisiak, Iwona

1.0

6

5

9

9.0

Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów 2,0 - 4,0 LKS PARNAS Stara Wieś 16.0 1
  1 2.0 Ciasnocha, Michał 0 - 1 Pulik, Krzysztof

6.5

2
  2 5.0 Babiarz, Mariusz 1 - 0 Kardyś, Zbigniew

0.5

3
  3 3.0 Nowakowski, Jacek 0 - 1 Woźniak, Maciej

7.5

5
  4 7.5 Babiarz, Arkadiusz 1 - 0 Fic, Wiesław

5.0

7
  5 5.0 Wąsik, Roman 0 - 1 Organiściak, Wojciech

1.0

8
  6 6.0 Polak, Sylwia 0 - 1 Krzyżanowska-Żądło, Lidia

6.0

6

 

Wyniki - końcowe

M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2

1

7

LKSz GCKiP Czarna

2157

18.0

41.0

4;5;6;10;8;9;1;2;3;

8.0

7.0

2

1

LKS PARNAS Stara Wieś

2050

16.0

37.0

10;2;3;4;5;6;8;9;

6.0

5.5

3

8

TG SOKÓŁ Mielec

2014

12.0

31.5

3;4;5;6;10;9;

5.0

6.0

4

2

RzKSz Rzeszów

1787

11.0

25.5

10;3;5;6;8;

6.0

4.0

5

9

Rzeszowski Dom Kultury Rzeszów

1636

9.0

28.5

2;3;6;10;

2.0

5.0

6

5

TKSzach. Tarnobrzeg

1897

8.0

27.5

9;3;4;10;

3.5

6.0

7

4

TSz SKOCZEK Sędziszów Młp.

1947

6.0

25.0

10;

5.5

2.5

8

6

MKS POLONIA Przemyśl

1998

6.0

25.0

5;10;

4.5

5.5

9

3

LKS Olszanica

1793

4.0

19.0

10;

1.5

3.0

10

10

UKS SP 1 Leżajsk

1753

0.0

10.0

 

3.0

0.5

 

Wykaz zawodników drużyny
Nr Code Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9
1* 1109898 k Czajkowski, Ryszard 2075 2200 1956 1 0 0 ˝ 0 0 ˝ ˝ 1
2* 1129147 k Czarnecki, Wojciech 2011 2200 1989 0 1 0           1
3* 1151746 I++ Baniak, Łukasz 1858 2100 1997 0 0 1 1 0 1 1 1  
4* 1148222 I Juszczuk, Grzegorz 1844 2000 1963       ˝ 0 0 ˝ ˝ ˝
5* 1126890 I+ Tabaka, Andrzej 1969 2100 1973 0 0 0 1 0 0 0 0 1
6* 1172956 I Trybowska, Barbara 1625 1800 2000 ˝ ˝ 1 1 ˝ 1 1 1 1
7 21837562 II Nowak, Marek 1713 1800 1964 ˝ 0 0 1 1 ˝ ˝ 1 1
* - Skład podstawowy

                                                więcej na: www.chessarbiter.com


18 luty 2017
Przemyśl

Turniej Szachowy Nauczycieli
o Puchar Dyrektora PCEN

7 rund  P 30'

Wyniki - runda 7
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 I+ Janzer, Hubert POL R 1905 2100 6.0 23.00 31.50 6 25.0
2 2 I Bil, Piotr POL R 1760 2000 5.5 23.50 32.50 5 26.0
3 10 II Krawczyk, Andrzej POL 0 1800 5.0 21.50 29.00 5 21.0
4 6 II Surowaniec, Józef POL R 1391 1800 5.0 21.00 29.50 5 21.0
5 3 I Mazurkiewicz, Andrzej POL R 1640 2000 4.5 19.50 27.50 4 17.5
6 8 II Flisiak, Iwona POL R 1255 1600 4.5 19.50 26.50 3 18.0
7 13 III Madej, Agnieszka POL 0 1400 4.5 18.50 27.50 4 18.0
8 4 I++ Michalska, Marta POL R 1630 1900 4.0 19.00 28.00 4 16.0
9 9 III Bil, Władysław POL R 1103 1600 4.0 13.00 18.00 3 12.5
10 16 bk Jasłowski, Artur POL 0 1000 3.5 19.50 27.00 3 16.5
11 5 II Ujma, Czesław POL R 1395 1800 3.5 18.00 25.50 3 12.0
12 7 III Szal, Mateusz POL R 1379 1600 3.0 18.50 25.00 3 12.0
13 22 bk Łaba, Krzysztof POL 0 1000 3.0 17.50 24.00 2 14.5
14 12 III Zygo, Tadeusz POL 0 1600 3.0 17.00 24.00 3 11.0
15 14 IV Madejowski, Henryk POL 0 1400 3.0 16.50 22.00 2 13.5
16 15 bk Mroczkowski, Adrian POL 0 1000 3.0 14.50 20.50 2 10.5
17 18 bk Zaremba-Schulz, Katarzyna POL 0 1000 3.0 14.50 20.00 2 9.5
18 11 II+ Pikuła-Koc, Bernadetta POL 0 1700 2.5 14.50 20.50 2 11.5
19 17 bk Repak, Wojciech POL 0 1000 2.5 14.50 20.50 2 5.5
20 21 bk Żurawski, Paweł POL 0 1000 1.5 15.50 22.00 1 8.0
21 20 bk Buziewicz, Beata POL 0 1000 1.5 12.50 17.50 1 4.5
22 19 bk Nowak, Małgorzata   0 1000 1.0 14.50 20.50 1 4.0

                                                więcej na: www.chessarbiter.com

 


11 luty 2017
Sędziszów

III Blitz
o Puchar Banku Spółdzielczego
w Sędziszowie Młp.
SDK Mielec
13 rund  P 5'

Wyniki - runda 13
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Chg
1 m Marszałek, Maciej B 2232 2400 MKS Sandecja Nowy Sącz 12.5 84.50 102.00 12 1.65
2 IM Bobula, Mateusz B 2355 2450 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 12.0 84.50 103.00 11 0.42
3 k Augustyn, Sebastian B 2110 2200 GKSz Hetman Pilzno 10.5 86.00 104.00 10 0.68
4 I Czapiewski, Waldemar 1871 2000 UKS Ósemka Chojnice 9.5 85.00 103.00 9 2.06
5 k Kozak, Antoni B 1965 2200 LKSz GCKiP Czarna 9.0 88.50 106.50 8 0.81
6 I Smusz, Kamil B 1921 2000 MKSz GRYF Dębica 8.5 86.00 104.00 8 0.21
7 I++ Ochowicz, Jakub B 1960 2100 UKS Czarny Koń Olkusz 7.5 89.50 107.50 7 -0.95
8 I+ Płaneta, Wojciech B 1667 2100 Klub Szachowy Kana Tarnów 7.0 80.50 98.00 6 0.11
9 II Poręba, Rafał B 1509 1800 UKS Victoria Łowczów 7.0 71.50 84.00 7 -0.68
10 II Dec, Kazimierz B 1657 1800 LKS Kańczuga 7.0 66.00 78.00 5 -3.44
11 II Lenart, Jakub B 1590 1800 Klub Szachowy Kana Tarnów 7.0 65.50 81.00 6 -3.08
12 II+ Mala, Marcin B 1567 1900 MKSz GRYF Dębica 7.0 63.00 77.00 7 -2.47
13 I+ Laszczak, Przemysław B 1832 2100 UKS TSz Zieloni Zielonka 6.5 87.00 105.50 5 -1.22
14 I Miąsik, Adrian B 1761 2000 RzKSz Rzeszów 6.5 83.00 101.00 6 -0.49
15 I Zgoda, Damian B 1631 2000 MKSz GRYF Dębica 6.5 81.00 98.50 6 -0.12
16 II Marciniak, Leonard 1310 1800 GKSz Kornuty Gorlice 6.5 77.00 90.50 6 3.08
17 II+ Dziewoński, Dariusz B 1428 1900 MAT Myślenice 6.5 69.50 84.50 6 0.56
18 III Biesiadecki, Adam B 1087 1600 TKSzach Tarnobrzeg 6.5 68.00 80.50 4 2.07
19 II Sura, Maciej 0 1800 Stalowa Wola 6.5 65.50 75.50 5 0.00
20 II Zięba, Hubert B 1201 1800 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.5 62.00 71.00 5 1.56
21 II Brak, Robert B 1193 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.0 73.50 89.50 5 3.12
22 II Kłok, Kacper B 1451 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.0 72.00 85.00 6 -0.83
23 I Jakubowska, Urszula B 1393 1800 UKS SP1 Leżajsk 6.0 68.00 82.00 5 -1.41
24 III Mędrygał, Rafał B 1061 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.0 65.50 74.50 5 2.15
25 II Stefański, Adam B 1246 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.0 65.00 76.50 4 -0.08
26 II+ Starzec, Patrycja B 1346 1700 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.0 63.50 78.00 2 -1.72
27 I Mróz, Lena B 1213 1800 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 6.0 59.50 69.50 5 -0.36
28 IV Rzeszuto, Tomasz 0 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 6.0 59.50 67.00 5 0.00
29 V Latawiec, Bartłomiej 0 1200 Stalowa Wola 6.0 59.00 66.50 4 0.00
30 II Socha, Kamil B 1321 1800 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.5 68.00 77.50 3 1.00
31 III Różański, Przemysław B 1132 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.5 62.00 71.00 4 0.42
32 II Kulec, Gabriela B 1343 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 5.5 57.00 68.00 4 -3.05
33 III Rzeszuto, Karol 0 1600 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 3.5 59.00 66.50 2 0.00
34 IV Bieniek, Filip 0 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2.5 59.00 66.50 1 0.00
35 IV Czarnik, Mateusz 0 1400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1.0 59.00 67.00 0 0.00

                                                   więcej na: www.chessarbiter.com


21 stycznia 2017
Stalowa Wola

V Noworoczny Turniej Szachowy
o Puchar Miasta Stalowej Woli
SDK Mielec
7 rund  P 15'

Wyniki - runda 7
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 3 k Czajkowski, Ryszard POL R 2032 2200 6.0 24.50 33.50 5 26.0
2 2 FM Molenda, Marcin POL R 2089 2300 6.0 24.00 33.00 6 24.0
3 1 k Pulik, Krzysztof POL R 2159 2200 5.5 24.00 32.00 5 25.5
4 10 I Trybowska, Barbara POL R 1608 1800 5.5 22.00 31.00 5 22.5
5 11 III Mucha, Konrad POL R 1586 1600 5.5 20.00 29.00 5 21.5
6 40 II Sura, Maciej POL 0 1800 5.0 21.50 30.50 4 19.0
7 8 I+ Trybowska, Anna POL R 1628 1900 5.0 21.50 30.00 4 20.0
8 63   Bąk, Jerzy POL 0 1000 5.0 21.50 29.50 4 21.5
9 7 II Wojcieszyn, Łukasz POL R 1629 1800 5.0 20.00 28.50 5 21.0
10 15 III Mucha, Hubert POL R 1531 1600 5.0 18.50 27.00 5 21.0
11 13 II Sadlak, Rafał POL R 1567 1800 5.0 18.00 27.00 5 19.0
12 16 II Kłok, Kacper POL R 1500 1800 5.0 17.50 24.50 4 21.0
13 5 I Kacprzyk, Kaja POL R 1687 1800 4.5 22.50 30.50 4 22.5
14 38 II Zięba, Hubert POL R 1060 1800 4.5 20.00 27.50 4 17.5
15 9   Olszowy, Paweł POL R 1617 0 4.5 18.50 26.50 4 14.5
16 14 II+ Soja, Adam POL R 1543 1900 4.5 16.50 23.50 3 18.5
17 4 I Juszczuk, Grzegorz POL R 1764 2000 4.0 23.50 32.50 3 20.0
18 17 II Bukała, Norbert POL R 1486 1800 4.0 23.00 32.00 3 20.0
19 25 II Komarow, Dmitry POL R 1265 1800 4.0 22.50 30.00 4 20.0
20 22 II Złotek, Mikołaj POL R 1373 1800 4.0 21.00 29.50 3 17.0
21 6 II Wróbel, Dariusz POL R 1630 1800 4.0 21.00 29.00 4 17.0
22 41 III Białek, Filip POL 0 1600 4.0 21.00 28.50 3 16.0
23 39 II Rostek, Michał POL 0 1800 4.0 20.00 26.50 4 15.0
24 21 II+ Socha, Krzysztof POL R 1385 1900 4.0 19.00 27.00 4 17.0
25 27 III Zygmunt, Magdalena POL R 1235 1400 4.0 19.00 27.00 4 15.0
26 58 V Latawiec, Bartłomiej POL 0 1200 4.0 17.50 25.50 3 15.0
27 23 II Kiełb, Mirosław POL R 1372 1800 4.0 17.00 24.50 4 16.0
28 28 II Słoniec, Adrian POL R 1199 1800 4.0 17.00 24.00 4 16.0
29 20 III Turakiewicz, Witold POL R 1399 1600 4.0 16.00 23.00 4 16.0
30 26 I Jakubowska, Urszula POL R 1243 1800 4.0 16.00 23.00 4 14.0
31 36 II Zygmunt, Patrycja POL R 1091 1600 3.5 18.50 25.00 3 14.5
32 33 II Drygaś, Wojciech POL R 1103 1800 3.5 17.50 25.00 3 13.5
33 18 IV Rup, Grzegorz POL R 1457 1400 3.5 16.50 22.50 2 14.0
34 43 III Żak, Karol POL 0 1600 3.5 16.00 23.00 3 12.5
35 59 V Gemzik, Filip POL 0 1200 3.5 14.50 21.00 3 10.0
36 29 III Giemza, Julia POL R 1191 1400 3.0 21.00 27.00 1 15.0
37 42 III Partyka, Wiktor POL 0 1600 3.0 19.50 28.00 3 14.0
38 44 III Toniak, Adrian POL 0 1600 3.0 19.00 26.00 3 16.0
39 35 IV Różański, Przemysław POL R 1093 1400 3.0 18.00 26.50 2 11.5
40 32 III Biesiadecki, Adam POL R 1145 1600 3.0 18.00 24.50 3 14.0
41 47 IV Mucha, Adrian POL 0 1400 3.0 17.00 24.00 3 12.0
42 37 II Słoniec, Natalia POL R 1065 1600 3.0 16.50 21.50 3 12.0
43 31 IV Białek, Jakub POL R 1181 1400 3.0 16.00 23.00 3 12.0
44 45 III Gemzik, Aneta POL 0 1400 3.0 16.00 22.50 3 9.0
45 55 V Kuziora, Adrian POL 0 1200 3.0 15.50 21.00 3 10.0
46 49 IV Walec, Mieczysław POL 0 1400 3.0 14.00 19.50 3 8.0
47 34 III Białek, Adam POL R 1103 1600 3.0 13.50 21.50 3 11.0
48 30 III Działak, Piotr POL R 1186 1600 3.0 13.00 20.00 3 12.0
49 52 IV Zygmunt, Weronika POL 0 1250 2.5 16.00 22.50 2 11.0
50 57 V Bis, Jakub POL 0 1200 2.5 15.00 21.50 2 8.5
51 46 IV Jaroszuk, Ireneusz POL 0 1400 2.5 14.00 19.00 2 9.5
52 54 V Wołoszyn, Patryk POL 0 1200 2.5 13.00 17.50 1 8.0
53 48 IV Soja, Michał POL 0 1400 2.0 16.50 22.00 1 6.0
54 24 IV Cyburt, Piotr POL R 1291 1400 2.0 16.50 21.50 2 11.0
55 19 III Trybowski, Andrzej POL R 1412 1600 2.0 16.00 23.50 2 12.0
56 50 IV Jakubowska, Agata POL 0 1250 2.0 14.50 18.50 2 6.0
57 53 V Procnal, Tomasz POL 0 1200 2.0 13.00 18.50 2 7.0
58 60   Sobieski, Jan POL 0 1000 2.0 13.00 17.50 1 4.0
59 64   Rudnik, Jakub POL 0 1000 2.0 13.00 17.00 1 6.0
60 62   Drozd, Ryszard POL 0 1000 2.0 12.00 16.00 1 5.0
61 51 IV Wazia, Karina POL 0 1250 2.0 11.00 15.50 2 7.0
62 61   Wazia, Marika POL 0 1000 1.0 10.50 14.50 0 3.0
63 56 V Jakubowski, Wojciech POL 0 1200 1.0 9.00 12.50 0 2.0
64 12 II Naglik, Maciej POL R 1579 1800 0.0 12.50 17.50 0 0.0

                                                          więcej na: www.chessarbiter.com

 


16 - 27 stycznia 2017
Mielec

Szachy - Mielec - Ferie
SDK Mielec
11 rund  P 60'+30''

Wyniki - runda 11
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. S.B. vs+    
1 9 II Zięba, Hubert 1199 1800 11.0 55.00 4;5;6;7;8;12;10;11;1;2;3;    
2 10 III Ochalik, Filip 1107 1600 9.5 41.25 3;4;5;6;7;8;12;11;2;    
3 1 III Borzęcki, Jakub 0 1600 8.5 34.50 2;3;4;5;6;8;11;    
4 12 IV Bąk, Radosław 0 1400 8.0 29.50 7;2;8;3;4;5;11;    
5 6 IV Białek, Jakub 0 1400 7.5 25.50 7;8;11;2;3;4;5;    
6 7 III Białek, Filip 0 1600 6.5 19.25 8;11;2;3;4;5;    
7 3 IV Madej, Mikołaj 0 1400 5.0 10.00 11;2;4;5;8;    
8 8 III Karnasiewicz, Emilia 0 1400 4.0 6.00 5;11;2;4;    
9 4 IV Wilk, Mateusz 0 1400 3.0 3.00 11;2;5;    
10 2 IV Borzęcki, Dawid 0 1400 2.0 1.00 11;5;    
11 5 IV Szostek, Katarzyna 0 1250 0.5 0.25      
11 11 IV Ochalik, Adrian 0 1400 0.5 0.25

                                                          więcej na: www.chessarbiter.com